PDA

View Full Version : Коя е най-привлекателната Зодия ?



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Ivaaaaa
06-09-2016, 19:40
Стига, де...
Не защото съм пристрастна, но мисля, че сме едни от най-милите човечета без злоба в главиците. Имаме нужда да сме сигурни в това, в което се хвъряме. Иначе ще се мотаем поради липсата на увереност. Може би не й вдъхваш достатъчно доверие?

YoungBloodZ
06-09-2016, 19:41
тва със зодиите е все едно като се роди човек и ти да кажеш "я тоя е еди си ква зодия... ще бъде такъв, такъв, такъв и такъв" :D не мисля че има нещо вярно в тези зодии... не може да се каже че еди си коя зодия притежава точно определени качества защото същите тези качества може да ги притежава и човек който не е тази зодия
така че не разбирам какво изобщо се обсъжда в тая тема :lol:

LoadRunner
06-09-2016, 19:47
Стига, де...
Не защото съм пристрастна, но мисля, че сме едни от най-милите човечета без злоба в главиците. Имаме нужда да сме сигурни в това, в което се хвъряме. Иначе ще се мотаем поради липсата на увереност. Може би не й вдъхваш достатъчно доверие?

аз не искам да вдъхвам нищо
аз съм ударил задна вече ма тя май нема да ме остави току така щом след цяла година получи факс уж да се случва нещо
а това че сте най-милите не значи ама абсолютно нищо, даже не мисля че е и положителна черта
сега даже да питам как да се измъкна без да я обидя при положение че съм обречен на фронтални кратки срещи
може би само поздрав и довиждане?

Ivaaaaa
06-09-2016, 19:52
О, просто спри да я търсиш. Не сме преследвачески тип.

M****
06-09-2016, 19:53
Принципно хората се делят на интроверти и екстроверти (с произтичащите от това предимства и недостатъци).
Колкото до описанието на моята зодия - много черти ми се струват присъщи за мен, но други - хич.

Нямам представа дали някой вярва на хороскопите на Алена (аз лично не им вярвам), но... според това, което е написала - раците имаме два девиза: "Аз чувствам" и "Аз се съмнявам".
Е, аз не се определям като чувствителен човек, но определено се съмнявам често в много неща.

YoungBloodZ
06-09-2016, 19:56
но определено се съмнявам често в много неща.

аз също
явно съм наполовина рак

LoadRunner
06-09-2016, 19:59
О, просто спри да я търсиш. Не сме преследвачески тип.

аз съм спрял много отдавна много
месеци много
ама то сякаш стана обратен ефект и моя игнор май подейства привличащо та сега ше търся начин за отърване или поне за резервирани не много обвързващи отношения, иначе само да си говорим не ми е проблем ма май е лапнала от само себе си а това ме притеснява

nIkEnCeTy_bE
06-09-2016, 20:11
Иве, силно съм разочаровяня, че си Везни. Чак не мота да повярвам. Малкото хора, на коио отдадох приятелство и 4 години не го оцениха, беше Везни. Жените са много по-трудни от мъжете Везни. За нашата зодия съм говорила много, но аз се припознавам в асцендента си и луната ми в Лъв.

Ivaaaaa
06-10-2016, 10:49
Ами, според мен зодиите са само за забавление и всеки човек е една уникална индивидуалност.

jghgh
06-10-2016, 13:11
аз последно време се разочаровам все повече от моята зодия (рак) и от водните зодии като цяло. чудила съм се дали да не си пусна блог за поп-астрология и там да си описвам наблюденията.. обаче ме мързи, така че сигурно няма.
като цяло днес си мислех за елемента на водата, и особено чертите рак/скорпион, колко много егоизъм може да произведе "прекалената чувствителност". колко тия представители са стиснати, не си показват чувствата, все са в параноя, че някой ще ги нарани/предаде, и колко могат да са инфантилни, незрели, глупави, и надценяващи чувствата си. и какво като имаш чувства, да не си по-велик от другите.
и тая убеденост, че моите чувства са по-важни от твоите. изключително водно качество, но по-скоро за рак и за скорпион, рибите не са такива. те не са от тоя свят, но при тях е друга лудостта - мания за спасяване, изключителен мазохизъм, но той крие надмеността им колко са "зрели" и как всичко им е ясно, мани мани.


за везните не знам какво да кажа вече, като цяло въздушните зодии са кофти, несериозни са, нямат дълбочина на емоциите, но пък имат много остър интелект, за което евала. и е по-добре, че не се втелясват толкова в житейските несгоди.
един мъж ме зарибяваше преди време, но не станаха нещата, може да е бил fake, те везните са си ласкателни, но просто бях впечатлена колко е открит, непосредствен. казва ми, че съм красива,че съм сладка, търси ме, дори досаждаше, но това е освежаващо в един свят, където повечето хора си сдържат емоциите и се правят на много вървежни.



та така, това беше един пост, колкото да си излея некви астро-психологически разсъждения/впечатления, дано на някой да е бил полезен в крайна сметка.

не забравяйте да бъдете самокритични. много при това. това е изключително необходимо, независимо каква зодия сте 8-)

Ewok
06-10-2016, 15:15
Има ли съществени разлики между мъжете и жените риби, както и между февруарските и мартенските? Някой може ли да пораздуха?

dwanewane
06-10-2016, 18:19
Лъвовете

LoadRunner
06-10-2016, 18:27
Лъвовете

хора без грам покритие и с много изисквания
доста често стават за смях в компания
лично мнение щото познавам 2 такива и 1 такъв, абе мъжете по-ги бива не са толкова откровено претенциозни за нищо

PrimeTime.M
06-10-2016, 18:54
Аз съм овен,а приятеля ми лъв. Но според мен, то не е до зодията,а до човек ..

LoadRunner
06-10-2016, 19:08
Аз съм овен,а приятеля ми лъв. Но според мен, то не е до зодията,а до човек ..

ами това е няква типичната класика
с него си щото само той ти търпи повърхностния характер
около мене винаги е имало само раци, много на брой, и то щото те главно успяват да ме търпят
закономерност която и аз не вярвах ма вече направо се убеждавам
главните неща дето са писани по тия зодии май ще излязат правилни
+ имам ново относително прилично приятелче и след година са разбрах че и той бил рак

nIkEnCeTy_bE
06-10-2016, 20:10
аз последно време се разочаровам все повече от моята зодия (рак) и от водните зодии като цяло. чудила съм се дали да не си пусна блог за поп-астрология и там да си описвам наблюденията.. обаче ме мързи, така че сигурно няма.
като цяло днес си мислех за елемента на водата, и особено чертите рак/скорпион, колко много егоизъм може да произведе "прекалената чувствителност". колко тия представители са стиснати, не си показват чувствата, все са в параноя, че някой ще ги нарани/предаде, и колко могат да са инфантилни, незрели, глупави, и надценяващи чувствата си. и какво като имаш чувства, да не си по-велик от другите.
и тая убеденост, че моите чувства са по-важни от твоите. изключително водно качество, но по-скоро за рак и за скорпион, рибите не са такива. те не са от тоя свят, но при тях е друга лудостта - мания за спасяване, изключителен мазохизъм, но той крие надмеността им колко са "зрели" и как всичко им е ясно, мани мани.



Везни и интелект - не бих казала въобще. /или поне тези, които аз съм срещала/

Аз съм Рак с асцендент скорпион - познайте каква комбинация просто... иначе последното нещо, което може да се каже за водните знаци е егоизъм. За нас това не е присъщо, за водните знаци и особено раците, мисията им е да създадат семейство и имат нуждата да се грижат за някого. Те не могат да бъдат егоисти, дори в чувствата си. Аз винаги съм си мислела, че съм самодостатъчна и съм егоистка, но сега разбирам, че не мога. Дори в работата си се грижа за хората. Аз не бих казала, че съм от най-чувствителните, но със сигурност водните знаци имат дълбока душа и могат да я превърнат в много мощно и силно оръжие. Мисля, че сме много силна зодия, стига да преодолеем черногледството и да се фокусираме върху положителните си качества, защото те са много. Аз се дразня, че съм прекалено вътре в себе си, ама прекалено. Много чувствителност, бе, братче... на умиралка е. ;д

Едит: За мен от водните знаци Рибите са най. Малко ме дразнят в някои отношения, но поне мъжете са окей. Скорпионите, може би, са едни от най-магнетичните представители в зодиака, особено мъжете. Има една мистичност покрай тях. Доста лесно може да ги разпознаете, както казах, особено мъжете. Другите, според мен, типични и лесно разпознаваеми представителите от зодиака са Рак, Лъв и Дева. Просто аз само по начина им на изказ ги разбирам.

nIkEnCeTy_bE
06-10-2016, 20:11
ами това е няква типичната класика
с него си щото само той ти търпи повърхностния характер
около мене винаги е имало само раци, много на брой, и то щото те главно успяват да ме търпят
закономерност която и аз не вярвах ма вече направо се убеждавам
главните неща дето са писани по тия зодии май ще излязат правилни
+ имам ново относително прилично приятелче и след година са разбрах че и той бил рак

Почувствах се специална. ;д Раците просто умеем да се грижим за другите, имаме страшно търпение и лоялност. Можем да видим и положителното в недостатъците на един човек, а това означава много.

nIkEnCeTy_bE
06-10-2016, 20:13
хора без грам покритие и с много изисквания
доста често стават за смях в компания
лично мнение щото познавам 2 такива и 1 такъв, абе мъжете по-ги бива не са толкова откровено претенциозни за нищо

ТОЧНО!!!! Мъжете и жените лъвове - егоисти, самовлюбени и склонни към много изневери, докато не открият правилния човек. Особено в по-младежките години... супер без покритие хора.

haritov
06-10-2016, 20:34
добре де да ева щом познавате хората какви са според зодията

аде познайте зодията на някой според това какъв е

nIkEnCeTy_bE
06-10-2016, 20:38
добре де да ева щом познавате хората какви са според зодията

аде познайте зодията на някой според това какъв е

Аз не казвам, че определям хората какви са и че задължително отговарят на зодията си. Не съм чак толкова зарибена, но вярвам, че човек е свързан по някакъв начин с това. И то не толкова с зодията, колкото с асцендент-а. Просто казвам, че повечето представители на определена зодия, доста се разбират външно. Носят някаква определена черта, присъща на повечето представители от този знак. Все пак зодията е свързана с отношенията с хората, докато асцендент-а и разположението на домовете е свързан с вътрешния и емоционалния свят.

YoungBloodZ
06-10-2016, 20:40
добре де да ева щом познавате хората какви са според зодията

аде познайте зодията на някой според това какъв е

не могат
'щото както вече казах зодиите са глупости

jghgh
06-10-2016, 20:47
не могат
'щото както вече казах зодиите са глупости

Пффф аз пък отлично познавам и асценденти, и слънца, хората ми се чудят понякога..



Никенцету, егоизъм има във водните и то не рядко. За да не обобщавам, няма да казвам, "при всички", а по-скоро при голяма част от тях, и особено не са си преработили добре енергиите.
Именно заради огромните чувства, които те просто не могат да преработят добре, и в най-лошия случай се затварят в себе си, и отказват на другите и на себе си нежност, сакън някой да не ги нарани. А едно от най-лошите отношения, които съм получавала, беше точно от мъж Скорпион, ама хайде. Както и това че съм рак не значи че не мога да видя противните си черти (щеше ми се и другите знаци да го можеха това). Като например колко много влагам в хората, но се плаша винаги от това колко силно захапвам, и почвам с едно защитно отблъскване, и тъпо, стиснато поведение. И не съм само аз, доста водни зодии са така, особено пък скорпионите, лелеее. Могат да се държат все едно те мразят и да са истински жестоки, иначе са влюбени. Бла. Изобщо водата освен изцеряваща, може да е адски токсична.
Аз съм съгласна с нещата, които си написала, просто искам да акцентирам и на др. страна на монетата.

YoungBloodZ
06-10-2016, 20:51
Пффф аз пък отлично познавам и асценденти, и слънца, хората ми се чудят понякога..



ако си ги познавала то това е било слОчаЕнос 8-)

M****
06-10-2016, 20:56
не могат
'щото както вече казах зодиите са глупости
Що да са? (:

Преди малко отново прочетох това, което jghgh ми написа преди близо 9 месеца и... позна за много неща. (:

haritov
06-10-2016, 20:59
Пффф аз пък отлично познавам и асценденти, и слънца, хората ми се чудят понякога..



Никенцету, егоизъм има във водните и то не рядко. За да не обобщавам, няма да казвам, "при всички", а по-скоро при голяма част от тях, и особено не са си преработили добре енергиите.
Именно заради огромните чувства, които те просто не могат да преработят добре, и в най-лошия случай се затварят в себе си, и отказват на другите и на себе си нежност, сакън някой да не ги нарани. А едно от най-лошите отношения, които съм получавала, беше точно от мъж Скорпион, ама хайде. Както и това че съм рак не значи че не мога да видя противните си черти (щеше ми се и другите знаци да го можеха това). Като например колко много влагам в хората, но се плаша винаги от това колко силно захапвам, и почвам с едно защитно отблъскване, и тъпо, стиснато поведение. И не съм само аз, доста водни зодии са така, особено пък скорпионите, лелеее. Могат да се държат все едно те мразят и да са истински жестоки, иначе са влюбени. Бла. Изобщо водата освен изцеряваща, може да е адски токсична.
Аз съм съгласна с нещата, които си написала, просто искам да акцентирам и на др. страна на монетата.

като ти гледам аватара се чудя защо смяташ че астрологията е истина

YoungBloodZ
06-10-2016, 20:59
Що да са? (:

Преди малко отново прочетох това, което jghgh ми написа преди близо 9 месеца и... позна за много неща. (:


тва със зодиите е все едно като се роди човек и ти да кажеш "я тоя е еди си ква зодия... ще бъде такъв, такъв, такъв и такъв" :D не мисля че има нещо вярно в тези зодии... не може да се каже че еди си коя зодия притежава точно определени качества защото същите тези качества може да ги притежава и човек който не е тази зодия
така че не разбирам какво изобщо се обсъжда в тая тема :lol:

едит: а това което ти е написала е било случайност както казах преди малко

M****
06-10-2016, 21:12
Известен факт е, че полът при някои животни се определя от температурата. Човешката психика/душа е сложно нещо - откъде знаеш, че минимални колебания, породени от гравитацията на близко стоящите звезди/планети, както и климатичните характеристики на всеки един месец от годината, не оказват някакво въздействие върху душевността на плода?

YoungBloodZ
06-10-2016, 21:20
:д стига

nIkEnCeTy_bE
06-11-2016, 07:06
Пффф аз пък отлично познавам и асценденти, и слънца, хората ми се чудят понякога..



Никенцету, егоизъм има във водните и то не рядко. За да не обобщавам, няма да казвам, "при всички", а по-скоро при голяма част от тях, и особено не са си преработили добре енергиите.
Именно заради огромните чувства, които те просто не могат да преработят добре, и в най-лошия случай се затварят в себе си, и отказват на другите и на себе си нежност, сакън някой да не ги нарани. А едно от най-лошите отношения, които съм получавала, беше точно от мъж Скорпион, ама хайде. Както и това че съм рак не значи че не мога да видя противните си черти (щеше ми се и другите знаци да го можеха това). Като например колко много влагам в хората, но се плаша винаги от това колко силно захапвам, и почвам с едно защитно отблъскване, и тъпо, стиснато поведение. И не съм само аз, доста водни зодии са така, особено пък скорпионите, лелеее. Могат да се държат все едно те мразят и да са истински жестоки, иначе са влюбени. Бла. Изобщо водата освен изцеряваща, може да е адски токсична.
Аз съм съгласна с нещата, които си написала, просто искам да акцентирам и на др. страна на монетата.

Да, така си е. Като цяло аз наистина вярвам пък в това, че си пасваме с определени знаци - както са водните помежду си и водните и земните знаци. Смисъл, наистина има някакво допълване. За частта, където влагаме повече и захапваме, да, така е. Поне при мен, донякъде. Водните знаци, особено раци, супер много раздават навсякъде. За скорпионите наистина ;д Мъжете особено се държат резервирано, а всъщност имат доста дълбока душа и могат да обичат много силно, стига да знаят как да го изразяват. Ние, водните, може да сме свикнали на това, но при среща с едни други знаци, това няма да се понрави. Аз също виждам недостатъците си, даже понякога забравям предимствата си, но да кажем, че в момента ги преработвам. Според мен, водните знаци, са едни от малкото, които ако съумеят да превърнат недостатъците си в сила, ще постигнат много и ще станат много силни хора.

Naive
06-11-2016, 12:00
Честно казано, наблюденията ми върху повечето водни (всъщност раците), с които съм общувала, е, че се изкарват ебати онеправданите страдалци, все им е много зле в отношенията с хората, изобщо не могат да погледнат адекватно и зряло ситуацията, дълбоко наранени, омерзени... абе, дълбока драма. Мисля че това в отношенията им с хората им пречи супер много и като цяло е трудно да намериш баланса в общуването си с такъв човек - чувствителни до безмерност, затворени в себе си като костенурки, но очакванията за споделеност, отношение и емоция към тях са огромни, а то е двустранно, ебаси. Най-близкото ми същество е рак (сестра ми), познавам и още няколко, та повечето са такива, но тя е особено специален случай или може би просто я познавам най-добре. :Д

Ewok
06-11-2016, 18:22
Има ли съществени разлики между мъжете и жените риби, както и между февруарските и мартенските? Някой може ли да пораздуха?

хади де

draid
06-11-2016, 18:49
И преди съм казвал - за скорпионите се говори като за умрелите. (:

ДОТА
06-11-2016, 18:53
хади де

мъжете риби сме прекрасни
жените рибки сте бааааааааааавни

Ewok
06-11-2016, 19:44
хубавите неща стават бааааааааааавно

ДОТА
06-11-2016, 19:48
40 минути ли го писа

nIkEnCeTy_bE
06-11-2016, 20:08
Явно аз не съм такава... не знам. Като за Рак въобще не съм такава. Сестра ми е рак и е 6 години по-голяма, тя също не е такъв човек. Да не говорим, че пък сме супер общителни и отворени хора. Но пък страдалци... странно. И повечето раци, които познавам не са такива.

Ewok
06-11-2016, 20:28
40 минути ли го писа

https://az705183.vo.msecnd.net/onlinesupportmedia/onlinesupport/media/skype/screenshots/fa12330/emoticons/smile_80_anim_gif.gif?width=40&height=40

nIkEnCeTy_bE
06-11-2016, 20:36
хади де

Аз имам наблюдения върху мъже. Като цяло са доста приятна зодия. Малко не ми харесва, че са неамбициозни, поне това са моите наблюдения и много рядко излизат извън комфортната си зона. Нещо нормално за водните знаци. Мисля, че има някаква разлика. Мартенските са една идея по-открити и по-общителни, според мен. А, сега се сещам за едно момиче Риби - супер затворена, необщителна, неамбициозна, идеалистка.

Ivaaaaa
06-11-2016, 20:40
Всички са кофти освен рака.
Тая тема стана досадна.

LoadRunner
06-11-2016, 20:45
Всички са кофти освен рака.
Тая тема стана досадна.

кажи още за себе си
за награда ще получиш комплимент

Ivaaaaa
06-11-2016, 20:56
Кво да кажа?

LoadRunner
06-11-2016, 21:00
Кво да кажа?

за едното "много хубава коса, балсам ли използваш?" на кво ли не сте готови :Д
ще те питам като ми дойде музата

divergent
06-12-2016, 11:06
Всички са кофти освен рака.
Тая тема стана досадна.

Ба. Всички са кофти, най-вече раците. Всяка зодия си има плюсове и минуси, но при някои просто едните преобладават. Наистина го има този момент със съвместимостта, всеки си е индивидуален, но все се покриват някои черти между представителите на една зодия. И в крайна сметка, и верни да са нещата, и да не са, интересна област си е. :)

Ivaaaaa
06-12-2016, 11:16
Беше ирония хд

lunacy
06-13-2016, 20:28
луууууууул, колко много се котират псевдонауките в този форум

нЕма лошо

Ivaaaaa
06-13-2016, 20:42
Да, само дето никой не ги е определял първо като науки, за да бъдат псевдонауки.

lunacy
06-13-2016, 20:54
споко, Ивке

https://en.wikipedia.org/wiki/Astrology

Ivaaaaa
06-13-2016, 21:03
Нз кво целиш с провокиращото си изказване. Дори аз, която не се интересувам и респ. оценявам/вярвам в натурата на СИЛАТА НА ЗОДИАКАЛНИТЕ ЗНАЦИ се подразних от високомерието ти. И каза ТОЗИ ФОРУМ. Поне аз не съм чела някой тук да казва, че е наука.

lunacy
06-13-2016, 21:14
е, не съм целяла да се получи така :)

ако определя математиката като наука пак ли ще е провокиращо
лол

LoadRunner
06-13-2016, 21:15
едно нещо обаче винаги ще ми е много смешно и никога нема да разбера
що всеки казва че неговата си зодия била супер и най-хубавата :д
аз въобще не мисля така за мойта както и за още 8-9 други

nIkEnCeTy_bE
06-14-2016, 07:06
едно нещо обаче винаги ще ми е много смешно и никога нема да разбера
що всеки казва че неговата си зодия била супер и най-хубавата :д
аз въобще не мисля така за мойта както и за още 8-9 други

Аз не смятам, че моята зодия е най, защото в някои други зодии откривам по-интересни черти. Иначе за мен "най-лошата" е Близнаци.

Agartha
06-14-2016, 08:05
Моята зодия е най-привлекателната!

jghgh
06-14-2016, 17:26
ахааа, за да става забавно, история с мъж везни:
зарибявахме се няк'во време, но нищо не излезе.

точно вчера му гледах в дневника снимка на някакъв букет, и нек'ва мацка му пише 'Благодаря ти, прекрасен подарък, а у', общо-взето поредната, която зарибява, щото везните са чаровни и са флиртаджии и той не прави изключение. И всички знаем как им шарят очите, точно миналата година ме зарибяваше много отявлено мъж, дето даже си беше писал в профила, че е женен, пак везни, ама както и да е.

та днес, пак влизам в профила на първия, да го поогледам, айде ся, няя се лъжем, жените го правим т'ва нещо. тая публикация липсва, скрита е! отделно си пише, че той си е сложил настройка кой какво да вижда в дневника му. лолз. стана ми странно, вчера я има, днес я няма, и си казах - ясна работата, за такъв мъж няма как да ме е яд, той е подмолен, той не иска да се афишира, че е във "връзка", за да може да зарибява други през това време.
жалка работа.

те тва везните 8-)

nIkEnCeTy_bE
06-14-2016, 18:17
ахааа, за да става забавно, история с мъж везни:
зарибявахме се няк'во време, но нищо не излезе.

точно вчера му гледах в дневника снимка на някакъв букет, и нек'ва мацка му пише 'Благодаря ти, прекрасен подарък, а у', общо-взето поредната, която зарибява, щото везните са чаровни и са флиртаджии и той не прави изключение. И всички знаем как им шарят очите, точно миналата година ме зарибяваше много отявлено мъж, дето даже си беше писал в профила, че е женен, пак везни, ама както и да е.

та днес, пак влизам в профила на първия, да го поогледам, айде ся, няя се лъжем, жените го правим т'ва нещо. тая публикация липсва, скрита е! отделно си пише, че той си е сложил настройка кой какво да вижда в дневника му. лолз. стана ми странно, вчера я има, днес я няма, и си казах - ясна работата, за такъв мъж няма как да ме е яд, той е подмолен, той не иска да се афишира, че е във "връзка", за да може да зарибява други през това време.
жалка работа.

те тва везните 8-)

Флиртаджии са да, ама аз си мисля, че това го има при почти всички несъзряли момчета или поне такива, които не са си намерили майстора, в лицето на някое момиче. Типична тяхна черта е да се правят на недостъпни. Плюс това и са супер нерешителни за връзка.

ДОТА
06-14-2016, 18:42
и си казах - ясна работата, за такъв мъж няма как да ме е яд, той е подмолен, той не иска да се афишира, че е във "връзка", за да може да зарибява други през това време.
жалка работа.

много се забавлявам със смешните ти изводи
щом не се бил сложил обвързан във фейса
значи бил подмолен и правил нещо си
тва жените сте ебати загубените същества

YoungBloodZ
06-14-2016, 19:02
ахааа, за да става забавно, история с мъж везни:
зарибявахме се няк'во време, но нищо не излезе.

точно вчера му гледах в дневника снимка на някакъв букет, и нек'ва мацка му пише 'Благодаря ти, прекрасен подарък, а у', общо-взето поредната, която зарибява, щото везните са чаровни и са флиртаджии и той не прави изключение. И всички знаем как им шарят очите, точно миналата година ме зарибяваше много отявлено мъж, дето даже си беше писал в профила, че е женен, пак везни, ама както и да е.

та днес, пак влизам в профила на първия, да го поогледам, айде ся, няя се лъжем, жените го правим т'ва нещо. тая публикация липсва, скрита е! отделно си пише, че той си е сложил настройка кой какво да вижда в дневника му. лолз. стана ми странно, вчера я има, днес я няма, и си казах - ясна работата, за такъв мъж няма как да ме е яд, той е подмолен, той не иска да се афишира, че е във "връзка", за да може да зарибява други през това време.
жалка работа.

те тва везните 8-)

аз съм везни и ти казвам че това са пълни глупости :lol:

LoadRunner
06-14-2016, 19:52
аз съм везни и ти казвам че това са пълни глупости :lol:

напротив не е, просто ти си някъв люх
аз скоро разбрах че съм имал един приятел везни с който си бехме добри приятели и си изкарвахме доста добре особено по дискотеки
с него сме били приятели 2 пъти по 5 години през 5 години (скаран период) и сега скаран период завинаги
та тоа имаше дългогодишна приятелка дето отиде в чужбина да учи, аз я познавах, свястна беше
ма той почна да ходи тука с други
ами не ми пукаше докато не ме занимаваше ама почна да води на излизания други и да сядат на една маса с нас и да ги представя за приятелки и мноу ме изнерви и се скарахме щото е шибан лъжец а уважавах приятелката му и то що се скарахме
щото напсувах една дето ме дразнеше и и казах че е шибана курва пък то ко се оказало че и тя не знае че я въртят и си е мислила че е единствената

YoungBloodZ
06-14-2016, 21:51
щото напсувах една дето ме дразнеше и и казах че е шибана курва пък то ко се оказало че и тя не знае че я въртят и си е мислила че е единствената

и кво ти е виновен приятеля ти - везни? ти си виновен че говориш за тази дето те е дразнела без да я познаваш

Ivaaaaa
06-15-2016, 11:49
И аз не съм съгласна с казаното хд
Да, доста се заглеждам, но от чисто естетическа гледна точка. Имам око за красивото и обичам да му се наслаждавам, но това не е продиктувано от сексуален интерес. Лол, да не съм нимфоманка хд.

bubaduc
06-15-2016, 11:55
Иначе за мен "най-лошата" е Близнаци.

оооо интересно ми е да чуя защо ? кой близнак ти разби сърцето

jghgh
06-15-2016, 12:20
Ivaaaa, м/у мъже и жени има разлика. Имам прятелка везни, доста лоялна е към своето теле, така като ги гледам и към брак са се запътили. Не знам. Мъжете ми се струват доста несериозни и въртящи по 5-10 едновременно, ама какво да ги правим, чаровни са, позволено им е


bubaduc, възможно най-тъпия comeback

DarkTemplar
06-15-2016, 15:21
Флиртаджии са да, ама аз си мисля, че това го има при почти всички несъзряли момчета или поне такива, които не са си намерили майстора, в лицето на някое момиче. Типична тяхна черта е да се правят на недостъпни. Плюс това и са супер нерешителни за връзка.
Това е типична черта на хора, на които им липсва житейска и емоционална зрялост. Или казано по-жаргонно - ненаживяли се. Правят го и мъжете, и жените.

Една отдавнашна позната изповядваше философията, че трябвало да се пробва с колкото се може повече мъже, все някой щял да се окаже подходящ. Същата почти изчука гаджето на най-добрата си приятелка на някакъв купон.

Общо взето беше на принципа "проба-грешка".

LoadRunner
06-15-2016, 19:43
и кво ти е виновен приятеля ти - везни? ти си виновен че говориш за тази дето те е дразнела без да я познаваш

ко да ми е виновен бе умник
казвам ти че сичко квото е писала джърпъра е вярно и според мене
аз за тва приятелство не съм умрял щото и той си е мега дразнещ
акцента беше на друго

nIkEnCeTy_bE
06-15-2016, 19:52
Илийка, недей така. ;д С тази проба-грешка съм съгласна донякъде, но не в този смисъл.

Да отговоря - никой Близнаци не ми е разбил сърцето. ;д Като цяло още не се е намерил такъв "майстор", който да го направи. Иначе живея с двама Близнаци (вече един). Е момчето беше пълна противоположност на момичето, а бяха двойка. Не знам просто как са си паснали. По-скоро той как я изтърпя. Супеееер труден характер, най-трудния даже. Непреклонни, от едната крайност в другата - типично за Близнак. Познавам още няколко души Близнаци - същите. Баща ми беше Близнак, също мога да кажа, че са колкото и решителни, толкова и непреклонни.

Naive
06-15-2016, 20:02
А каква е съществената разлика, която виждаш между решителен и непреклонен?

nIkEnCeTy_bE
06-15-2016, 20:05
Едното за мен се свързва с амбицията и целеустремеността, а другото - с инатлък.

LoadRunner
06-15-2016, 21:26
А каква е съществената разлика, която виждаш между решителен и непреклонен?

наиве ти си било рак ли бе?

Fisherman
06-15-2016, 21:37
любимата ми зодия е долна мирзлива курва

Electrа
06-16-2016, 01:48
Aquarius all along.

haritov
06-16-2016, 07:19
любимата ми зодия е долна мирзлива курва

и подмита може

Naive
06-16-2016, 16:02
наиве ти си било рак ли бе?

Не, даже ми бяха казвали, че нямам никаква вода в картата. :Д Просто ми стана странно това противопоставяне на реално две еднакви неща. :Д

therichbitch
06-20-2016, 18:51
дълбоко наранени, омерзени... абе, дълбока драма
непонятна за един близнак концепция, не се пробвай

Не съм съгласна с jghgh, че водните са егоисти, според мен са най- себераздаващата се четвърт от зодиака. Може би желанието, другите да отговарят със същата интензивност на емоциите и правота на постъпките, би могло да се асоциира доста индиректно с няква доза егоизъм, но не и в класическия смисъл- абсурд.

crazyfenka
06-22-2016, 18:00
Ох и аз съм скорпион ... :D
Мисля че водолеите са супер човеци ! Забелязала съм че са много добри и поне АЗ се разбирам със тях

pandabear
06-26-2016, 09:14
pozdrav4eta


https://www.youtube.com/watch?v=frC_5sz9vyY&feature=share

Terminator009
06-26-2016, 10:41
Дева

solo_
06-26-2016, 10:46
Змия.

KuTaPa
06-26-2016, 19:35
Пичуе какво мислите за връзка между жена близнаци и мъж скорпион?
.......
Най-привлекателната за мен за момента е скорпион :D Била съм във връзка с мъже риби и везни. Рибата беше дървен философ за всичко имаше мнение и все беше негативно, беше трудно.
Везната беше аааадски флегматичен ако го питаш нещо ще размишлява 1 час и после ще каже някаква голяма глупост. Не можех да разчитам на тях за нищо, и двамата си живееха в някаква тяхна си измислена вселена. Общо взето се изживявах като тяхна майка, което въобще не ми допадаше. Сега се надявам със скорпито да е различно :]

Terminator009
06-26-2016, 19:41
Пичуе какво мислите за връзка между жена близнаци и мъж скорпион?
.......
Най-привлекателната за мен за момента е скорпион :D Била съм във връзка с мъже риби и везни. Рибата беше дървен философ за всичко имаше мнение и все беше негативно, беше трудно.
Везната беше аааадски флегматичен ако го питаш нещо ще размишлява 1 час и после ще каже някаква голяма глупост. Не можех да разчитам на тях за нищо, и двамата си живееха в някаква тяхна си измислена вселена. Общо взето се изживявах като тяхна майка, което въобще не ми допадаше. Сега се надявам със скорпито да е различно :]

Скорпионите хапят

LoadRunner
06-26-2016, 19:48
Везната беше аааадски флегматичен ако го питаш нещо ще размишлява 1 час и после ще каже някаква голяма глупост.

хахах
още един минус за везните
-

Ivaaaaa
06-26-2016, 19:56
Awe ey

LoadRunner
06-26-2016, 20:01
хаха ми виж кво викат хората
не е като да е само мое мнение
днеска имах среща с една рандом жена с която се запознах през седмицата и си бихме среща след няколко дни и не дойде
обвинявам я че е везна и и пиша черна точка, дано повече не я вида

KuTaPa
06-26-2016, 20:10
Скорпионите хапят

Да, чела съм малко за това. :]
Каква трябва да бъда? Как трябва да се държа? И не ми казвайте, че не трябва да се променям, заради другия. Според мен това е грешно. Трябва да се нагласяш според него и да се подобряваш постоянно. Ще се upgrade-вам на макс :D
Имам проклет характер,но се старая да съм по-спокойна, търпелива.. [: Ще направя каквото е нужно за връзката и дано си заслужава.

LoadRunner
06-26-2016, 20:15
а ти какво си

KuTaPa
06-26-2016, 20:17
близнаци

LoadRunner
06-26-2016, 20:21
jhjghj чакай
тя ще ти каже

Terminator009
06-26-2016, 20:58
Да, чела съм малко за това. :]
Каква трябва да бъда? Как трябва да се държа? И не ми казвайте, че не трябва да се променям, заради другия. Според мен това е грешно. Трябва да се нагласяш според него и да се подобряваш постоянно. Ще се upgrade-вам на макс :D
Имам проклет характер,но се старая да съм по-спокойна, търпелива.. [: Ще направя каквото е нужно за връзката и дано си заслужава.
Човек, който те обича, ще те приеме, каквато си

KuTaPa
06-26-2016, 21:07
Не и ако си досадно, разглезено, егоистично същество, каквато бях аз преди живота да ме блъсне с 200 :] . Важното е сам да осъзнаеш грешките и да се стараеш да се поправиш.

jghgh
06-27-2016, 05:01
jhjghj чакай
тя ще ти каже

Ахахахаха

Ами виждала съм успешни връзки скорпион-близнаци, така че пускай се

YoungBloodZ
06-27-2016, 06:21
кви сте заблудени в тая тема 8-)

jghgh
06-27-2016, 07:05
абе ей, везна смотана 8-)

YoungBloodZ
06-27-2016, 07:17
абе ей, везна смотана 8-)

с тоя аватар... мога да ти кажа същото :D

divergent
06-27-2016, 08:30
Везните сте пичове, за всичко може да се говори с вас, ама като почнете да се колебаете, ми иде да ви трясна в стената. :D Също дълбоко вярвате, че винаги сте прави и се опитвате да наложите мнението си на останалите. А наистина ли сте толкова зле във взимането на решения, или само се правите заради символа на зодията?

YoungBloodZ
06-27-2016, 08:34
Везните сте пичове, за всичко може да се говори с вас, ама като почнете да се колебаете, ми иде да ви трясна в стената. :D

не съм се поколебал и за миг... спокойно! :D

Ivaaaaa
06-27-2016, 08:35
Най-после нещо вярно <3
Наистина. Меко казано. Мразя дилемите и отговорността като цяло.

Niakoitam
06-27-2016, 15:45
И аз така :)
Само дето на мен Луната ми е Везни. :)

Dark96
08-03-2016, 20:19
Аз съм Овен а бившата ми е Рибка мн се обичахме но нз какво стана скъса тя с мен и уж не е заради момче пък днес разбрах че са я видяли с момче да се държат за раце , не искам да я губя някъкав съвет да си върна завинаги рипката пишете на лс моля ви

jghgh
08-03-2016, 20:48
бий я и я насилвай, рибите обичат да са жертви

ДОТА
08-03-2016, 20:53
бий я и я насилвай, рибите обичат да са жертви

айде да се видим

Ewok
08-03-2016, 21:07
бий я и я насилвай, рибите обичат да са жертви

:cool:

DarkTemplar
08-03-2016, 22:41
Май трябва да си търся жена-риби. :D

Dark96
08-03-2016, 22:59
Вий сериозно да я бия , аз искам да си я върна от ръцете на другия не да я синя и наранявам

DarkTemplar
08-04-2016, 17:36
Набий я, те сама ще се върне.

Dark96
08-04-2016, 18:59
Е как става тая работа , ти я бийш тя се връща , това не звучи нормално . А ти отде знаеш да не си го правил с момиче риба

sillyme1
08-05-2016, 15:49
Слънце или луна в телец /или и двете/ са най-прекрасните същества на света :)

Dark96
08-05-2016, 16:12
какво имаш в предвид

sillyme1
08-05-2016, 16:36
какво имаш в предвид

Ти пък какво им се връзваш, никого няма да биеш. Като гледам за момчетата овни в тоя форум насилието е винаги опция. Не изневеряват на зодията си. :D Трудно ми е да ти дам съвет, защото не изясни защо те е скъсала. Ако те е зарязала без обяснения, по-добре се радвай, че повече не сте заедно.

Mоnstera
08-05-2016, 17:12
бий я и я насилвай, рибите обичат да са жертви

Защо ли не обичам да го правят с мен, а съм тази зодия ??
Насилието не решава такива проблеми :)

Dark96
08-05-2016, 20:09
Тя ми е първата любов както аз на нея , просто сестра и и промива мозака а и аз уча в друг град и за лятната ваканция не съм във Варна а те малумниците я запознали с някъв и сега са гаджета . Но няма да се откажа ще се боря защото бяхме 6 месеца заедно а те сигурно и 3 седмици нямат затова ще се боря.

haritov
08-05-2016, 20:14
Ахахахаха

Ами виждала съм успешни връзки скорпион-близнаци, така че пускай се

аз съм скорпион имах гадже близнаци

Mоnstera
08-05-2016, 20:18
Тя ми е първата любов както аз на нея , просто сестра и и промива мозака а и аз уча в друг град и за лятната ваканция не съм във Варна а те малумниците я запознали с някъв и сега са гаджета . Но няма да се откажа ще се боря защото бяхме 6 месеца заедно а те сигурно и 3 седмици нямат затова ще се боря.

Щом си решил давай, само гледай да не прекалиш с боренето за нея. Но до това което каза, че й промиват мозъка щом сега го правят дори и да си я върнеш (някак си) те пак ще продължат да го правят. За мен момичето си е загубена кауза, но ти си решаваш какво да правиш, всеки си има глава на раменете за това.

haritov
08-05-2016, 20:20
Тя ми е първата любов както аз на нея , просто сестра и и промива мозака а и аз уча в друг град и за лятната ваканция не съм във Варна а те малумниците я запознали с някъв и сега са гаджета . Но няма да се откажа ще се боря защото бяхме 6 месеца заедно а те сигурно и 3 седмици нямат затова ще се боря.


егоист

помисли за нейното щастие

Dark96
08-05-2016, 20:23
егоист

помисли за нейното щастие

хахахахах егоист съм бил

Mоnstera
08-05-2016, 20:23
егоист

помисли за нейното щастие

А ако той мисли за нейното щастие, тогава кой ще мисли за неговото ??

haritov
08-05-2016, 20:25
хахахахах егоист съм бил

ами ако в момента тя е щастлива?

haritov
08-05-2016, 20:30
А ако той мисли за нейното щастие, тогава кой ще мисли за неговото ??

който е длъжен

ако искаш ти реши кой трябва

Dark96
08-05-2016, 21:38
А ако той мисли за нейното щастие, тогава кой ще мисли за неговото ??

Точно така

TheOneWhoKnocks
09-21-2016, 20:40
https://www.youtube.com/watch?v=sfsE7w1zZKY

~The Smile~
09-22-2016, 21:04
Скорпион.
Скорпионът може да те парализира само с дълбок, мистериозен поглед и потайно поведение.
Мисля си и за Овен- била съм влюбена в момче от тази зодия и мога да кажа, че имаше изпепеляващо излъчване и влудяващ магнетизъм. Само че като го опознах, разбрах, че не си е струвало ни най-малко.
По-скоро зависи от човека.

smilegirl12
09-23-2016, 07:31
Риби дъ бест

psychopath
09-28-2016, 20:45
Скорпион.
Скорпионът може да те парализира само с дълбок, мистериозен поглед и потайно поведение.
Мисля си и за Овен- била съм влюбена в момче от тази зодия и мога да кажа, че имаше изпепеляващо излъчване и влудяващ магнетизъм. Само че като го опознах, разбрах, че не си е струвало ни най-малко.
По-скоро зависи от човека.
Не, че се предоверявам на астрология, но жена-скорпион никога повече! ;д
Аз също съм скорпион

LoadRunner
09-28-2016, 21:35
и рак не ти препоръчвам щото са страшно досадни и скучни (повечето, само една не вкарвам в това определение а познавам доста такива, доста значи няколко)

psychopath
09-28-2016, 23:37
Какви ми препоръчваш тогава, аз накрая ще се обърна към зодиите, те може да имат по-добра преценка за избор на жена от мен. :lol: