PDA

View Full Version : Коя е най-привлекателната Зодия ?



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

john95
03-05-2009, 04:35
Аз лично съм Скорпион, а за момичетата - не знам - нямам мн опит за да споделя :D
Е?

BaiToq
03-05-2009, 05:01
Като пораснеш ще разбереш.

FlashMX
03-05-2009, 06:56
Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.

slun4ice_90
03-05-2009, 07:01
Овен съм аз и много се разбирам с лъвчета,рибоци,деви и стрелци. :-P

dimitar_ak
03-05-2009, 07:05
Аз съм телец и според зодиака трябва да се разбирам с козирог и дева, ама почти нямам познати от тези зодии. Последната ми приятелка беше също телец. Понякога е идвало да се избием

anonimnaa
03-05-2009, 07:42
Аз съм телец и според зодиака трябва да се разбирам с козирог и дева, ама почти нямам познати от тези зодии. Последната ми приятелка беше също телец. Понякога е идвало да се избием
Да по принцип партньори от една зодия не се понасят много много

EeeBobii
03-05-2009, 07:45
Аз си харесвам зодията....Близнаци

FucKtheSyStem
03-05-2009, 09:14
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)

Kostadin_682
03-05-2009, 09:17
Зодий не потбирам :razz:

NaNa_SladuRana
03-05-2009, 11:14
Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване :) Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

partychild
03-05-2009, 11:42
Влюбена в овен 8-) аз съм водолей :)

loverboy94
03-05-2009, 11:46
Аз съм овен най-задръстената зодия поне според мен или просто аз съм си задръстеняк. Незнам коя зодия е най-привлекателна или най-симпатична както по горе някой е писал като порасна ше разбера 8-)

gLoRiToO
03-05-2009, 12:03
Моя приятел е Водолей,а аз съм Рак :grin: разбираме се доста добре,обаче от време на време и караници има 8)

scanadal
03-05-2009, 12:07
Най-готината-това сме ние Лъвчетата 8)

AFT
03-05-2009, 12:11
http://www.ericdsnider.com/images/stupid.jpg

dimitar_ak
03-05-2009, 12:11
Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване :) Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

Телците са хора обичащи лукса и удобството. Ако един телец е преодолял другата си черта, стиснята, ще те накара да се чувстваш наистина добре с него. А за жената телец дълго мога да говоря - невероятна. Просто 2 телеца не се разбират емоционално и тук са проблемите.

Телецът никога няма да скочи слепешката в басейна на любовта, за да открие още докато пада, че някой е забравил да го напълни. Той се влюбва бавно и предпазливо, но дълбоко. Ако е спрял избора си на вас, след като ви е преценил от всички страни, ще направи и невъзможното, за да ви спечели. С романтичното си поведение ще засрами и влюбения Лъв, и страстния Скорпион. Мило и нежно ще ви покровителства. Ще ви изпраща всеки ден по една червена роза, докато капитулирате. Може да съчини стихове за вас и тайно да ви ги мушне в джоба. Понеже е чувствителен на допир, ще се разтапя от гладката ви кожа, копринената ви коса и омайващия парфюм. Е, не е словоохотлив и няма да ви превъзнася непрекъснато, но ще усетите трепета в погледа му. Музиката го настройва любовно, затова ще пуска често любимата си песен, която обезателно е свързана с вас.

Ще ви обсипе със скъпи подаръци. Ще ви води на романтични разходки из селските пътища и усамотените места. Неговата картичка за Свети Валентин ще бъде най-голямата, която някога сте получавали. Ще вечеряте в луксозни ресторанти на свещи и с тиха музика. Той никога няма да забрави датата, на която сте се срещнали, или някоя обща годишнина. За Бога, нужни ли са ви повече доказателства за неговата любов?

LovelyGirl
03-05-2009, 12:25
Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

Е къде без тях 8) И аз съм рибка :grin:
Приятелят ми е козирог и много добре серазбираме.Доста труден характер е тази зодия,но на мен точно това ми харесва
:-D

gabri3lla
03-05-2009, 12:26
Водолей, Близнаци и Лъвовете 8-)

galu6a
03-05-2009, 12:45
аз и приятелят ми сме мнго интересна двйка спрямо зодиите аз съм Телец ,а той Овен и двама с рогата напред и сме мн инати ама нали се обичаме всеки прави кумпромиси :)

FiRe_LaDy
03-05-2009, 12:52
И двамата сме водолеи.Добре,че той не е такъв инат като мен ... някой път се изнервяме много и двамата и се бием ... :D :D :D

krastavicanarkoman
03-05-2009, 13:02
scanadal e prav nie luvovete smesi nai qki !!! az sam luvche a priqtelkata mi e vezni oba4e mnogo se razbirame

kuklichka_bg
03-05-2009, 19:05
аз съм лъв и обожавам водолей

MaMkaMy
03-05-2009, 19:09
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)
ти не се чуваш... скорпиона не може да понася близнака ! от личен опит ти го казвам няма нищо общо между 2-та представителя на зодиака!
аз съм скорпион не е да не знам кво животно съм... като се фкисна... както сега :D

Punisherrr
03-05-2009, 19:20
Аз съм скорпион и според тези,на които им го говорят звездите 8-) се разбирам доста с козирог. :) А и момчето,с което съм е доказателство.
Близнаците някак си не ги понасям понякога и са ми супер странните характери,но всичките ми приятелки са точно близнаци 8-) хем ме дразнят много понякога...хем пак си оставаме приятели :Ь

VerryBerry
03-05-2009, 19:23
аз пък съм лъвче и в момент си падам по един овен..макар,че харесвам всички зодии.Всяка си има своя чар 8)

rubi
03-05-2009, 19:33
според мене са риби,скорпиони,раци....тук таме некое и друго теле 8-)
абе общо взето не се разбирам само с някои зодии като деви....близнаци....

sweet_queen
03-05-2009, 19:36
аз съм рибкааа :grin: а мене лично ме кефят доколкото съдя по приятелите си : раци , стрелци , други рибоци,скорпиони . И незнам но много ме кефят лъвовете и водолеите също :P :D

Locci
03-05-2009, 19:50
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)

и аз съм близнаци : )

valdesbg
03-05-2009, 19:53
Близнаци съм и аз :) Най-хубавата зодия е това!

А иначе Овен, телец, везни или водолей. Това за зодиите за мен.

sku
03-05-2009, 19:54
Аз съм Козле! И се разбирам много добре с телци,водолей,стрелци,скор иони,а иначе последните момчета с които съм имала нещо са се Близнаци...

ANTIHUMAN
03-05-2009, 19:54
Аз съм скорпион и според тези,на които им го говорят звездите 8-) се разбирам доста с козирог. :) А и момчето,с което съм е доказателство.
Близнаците някак си не ги понасям понякога и са ми супер странните характери,но всичките ми приятелки са точно близнаци 8-) хем ме дразнят много понякога...хем пак си оставаме приятели :Ь

Toва доказва, че ние Близнаците сме страхотни приятели! :)

Разбирам се със Стрелец, Близнаци, Овни и т.н.
Мразя Водолей и Рак!

valdesbg
03-05-2009, 19:56
Ей все Близнаци в устата са ви:)

Абе готини хора сме, не мога да се оплача. Козирога с малко повече уговорки също би могъл да е гадже на близнак.(лично наблюдение)

moon_flower
03-05-2009, 20:02
Лъвовете и близнаците са най-печени според мен. :D
А всъщност уж с тях не се разбирам много,но... май излиза обратното :D :D

TheNewReligion
03-05-2009, 20:13
По-тъп въпрос май не е задаван... :-o

asi_basi
03-05-2009, 20:17
Най-готината-това сме ние Лъвчетата 8)


Pravilno ! :grin: :D :-D

vesito13
03-05-2009, 20:23
И аз съм лъвче , а приятеля ми е раче :) Зодиите , с които най-добре си допадам , са лъв , близнаци и овен ;)

lunichkataaa
03-05-2009, 20:24
Най-вече близнаците.Обожавам ги,това си е!!!!! :-) :-) :) Иначе и моята зодия си я обичам - водолейче съм аз. :grin:

mickelangelo
03-05-2009, 20:28
аз съм козирог винаги съм с рогата на пред .. не съм обръщал внимание с какво се разбирам .. но май с всички ;)

Stamera
03-05-2009, 21:30
Аз си харесвам зодията....Близнаци

според мене сякаш си падаш повече по близначки :razz: 8-)

Принципно, девите да барат меча (не ми се сърдете, нищо лично :? )

Darkkiss
03-06-2009, 01:23
мойта

Fortuna
03-06-2009, 05:20
аз съм козирог винаги съм с рогата на пред .. не съм обръщал внимание с какво се разбирам .. но май с всички ;)
+ az edinstveno s raci mai ne se razbiram smisal ima ne6to koeto me drazni v haraktera im.Ina4e priqtelq mi e l1v - P1lni protivopolojnosti sme

sugarbaby_
03-06-2009, 05:23
близнаци ;)

metalcheto
03-06-2009, 05:24
Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване :) Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

Телците са хора обичащи лукса и удобството. Ако един телец е преодолял другата си черта, стиснята, ще те накара да се чувстваш наистина добре с него. А за жената телец дълго мога да говоря - невероятна. Просто 2 телеца не се разбират емоционално и тук са проблемите.

Телецът никога няма да скочи слепешката в басейна на любовта, за да открие още докато пада, че някой е забравил да го напълни. Той се влюбва бавно и предпазливо, но дълбоко. Ако е спрял избора си на вас, след като ви е преценил от всички страни, ще направи и
невъзможното, за да ви спечели. С романтичното си поведение ще засрами и влюбения Лъв, и страстния Скорпион. Мило и нежно ще ви покровителства. Ще ви изпраща всеки ден по една червена роза, докато капитулирате. Може да съчини стихове за вас и тайно да ви ги мушне в джоба. Понеже е чувствителен на допир, ще се разтапя от гладката ви кожа, копринената ви коса и омайващия парфюм. Е, не е словоохотлив и няма да ви превъзнася непрекъснато, но ще усетите трепета в погледа му. Музиката го настройва любовно, затова ще пуска често любимата си песен, която обезателно е свързана с вас.

Ще ви обсипе със скъпи подаръци. Ще ви води на романтични разходки из селските пътища и усамотените места. Неговата картичка за Свети Валентин ще бъде най-голямата, която някога сте получавали. Ще вечеряте в луксозни ресторанти на свещи и с тиха музика. Той никога няма да забрави датата, на която сте се срещнали, или някоя обща годишнина. За Бога, нужни ли са ви повече доказателства за неговата любов?

nqma takiva filmi e hora sichko si e do gen

metalcheto
03-06-2009, 05:28
eee i vse pak nikoi nihsto hubavo ne kaza za devite (i nie sme hora :-) :-D)

YouCantStopMe
03-06-2009, 10:47
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)

и аз съм близнаци : )

:)

dqvolski_angel
03-06-2009, 11:27
Според зодиака Скорпион е най-сексуалната и магнетична зодия. Аз съм Скорпиончееее :grin:

skateprinces19
03-06-2009, 11:35
Офффф близнаци и скорпион се разбират , казвам го от опит 8-) Даже едно мое бивше гадже е скорпион и още имаме така .. по-близки отношения :oops: .. Ами аз съм Близнаци и се разбирам най-добре с Дева , Скорпион , някои представители на Телеца , Козирог и Стрелец :lol: С другите - нееееее :lol: :lol: :lol:

PepiDesigns
03-06-2009, 11:44
Зодията не е от значение ;)

gabi_94
03-06-2009, 11:55
ами аз съм везни и почти никой не познавам с мойта зодия, незнам що :D , иначе се разбирам най-добре с телеца, майка ми е телец, най-добрата ми приятелка е телец, другата ми много добра приятелка е телец, баща ми е телец(макар че не се разбираме много добре). Най не ми харесват водолеите, незнам що, просто не си допадам с тях, е то си зависи и от човека де. А като става въпрос за гадже, не мога да преценя, никакво значение няма.

Cve7y
03-06-2009, 11:59
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)

и аз съм близнаци : )

:)

+1 :-P i az sam bliznaci i priqtelqt mi sashto i sme napalno ednakvi imam i priqtelka bliznaci i s neq harakterite ni savpadat :-)

spongkata
03-06-2009, 12:07
а какво ще кажете за стрелците? :P

mynichka
03-06-2009, 12:15
Най-готината-това сме ние Лъвчетата 8)
точно :) и аз съм лъв и приятелят ми е лъв ..твърдо заставам зад лъвчетата :)

NeonBlack
03-06-2009, 12:23
Няма зодии, има само един Император, чиито легиони ще изпепелят неверниците.

Black Templars! For the Emperor!

ThePowerOfLove
03-06-2009, 12:29
Мм май и аз ще кажа лъвове ;] Но не си избирам момчета според зодии :?

spongkata
03-06-2009, 13:11
а какво ще кажете за стрелците? :P

Cellmate
03-06-2009, 13:34
Аз ще кажа че зодиите са fake-че и е тъпо въобще да се задава подобен въпрос.

П.П. И аз съм близнаци, но това няма абсолютно никакво значение

kobrichka
03-06-2009, 13:42
Аз ще кажа че зодиите са fake-че и е тъпо въобще да се задава подобен въпрос.

П.П. И аз съм близнаци, но това няма абсолютно никакво значение

Напълно съм съгласна.

YoAnNkA
03-06-2009, 13:49
:smt007 ВеЗнИ :smt007

southwind
03-07-2009, 00:26
Аз ще кажа че зодиите са fake-че и е тъпо въобще да се задава подобен въпрос.

П.П. И аз съм близнаци, но това няма абсолютно никакво значение


съгласен въпреки това си мисля че козирог е най яката зодия 8)

bqsna_teenagerka
03-07-2009, 08:47
Телец и Скорпион

sladur4etyYy
03-07-2009, 08:58
Аз най се кефя на Лъвовете... Няма човек който да познавам да е лъв и да е некъв тъпанар, злодей или нещо от сорта.

а така, тва да се чува 8) и аз съм Лъв, както май се досетихте вече :D аз познавам доста момчета Близнаци и мога да твърдя, че се разбирам с тях. и стрелците май не са лоши, въпреки че понякога дразнят с ината си :D

и само да ви кажа, че зодията наистина оказва някакво влияние при характерите на хората. ест, че всеки си е различен сам по себе си, но има черти, които присъстват във всеки представител на определена зодия :wink:

lipsvashh_mi
03-07-2009, 09:17
близнаците определено-освен,че са невероятни приятели са супер магнетични.Всеки човек от зодията,който познавам е уникален и му се развам неимоверно.Дори най-добрата ми фр-ка е близнаци :D
Иначе се разбирам с деви много добре и с водолеите също.Не понасям лъвове и телци-нищо лично просто познаните ми от зодията са арогантни устатници :lol: Аз съм Везни :-P

evelinka1122
03-07-2009, 09:28
аз съм си с гадже Скорпион... аз съм Водолейче :)

111111111
03-07-2009, 09:38
Аз съм скорпион, а той е овен. Адски е търпелив, просто понякога се чудя как ме търпи :?

GossipGirl89
03-07-2009, 09:48
Абе аз лично не вярвам в тия простотии като най-привлекателна зодия, коя с коя зодия били перфектна двойка и т.н... Иначе има някои неща в самите описания за хората, които са вярни ;)

angel_spirit
03-07-2009, 10:23
Емм аз съм везни,гаджето ми е рак,иначе най си ме кефят за момчета - телците и близнаците.. :D уж и девите ама нещо не ми понасят.. :D

elsy
03-07-2009, 12:30
Няма такова чудо като "най-привлекателна зодия".

gia_sena_mono
03-07-2009, 13:31
А бе везните са си чаровници :-)

Иначе аз и приятелят ми сме везни - голямо теглене пада :o :-D

xXxMixXx
03-07-2009, 13:37
Няма такова чудо като "най-привлекателна зодия".

+1

ПС: Гласувах за моята зодия * Рак :-P

AlokiNn
03-07-2009, 13:48
Много ясно че мойта зодия Близнаци особено като съм с един приятел и той и ставаме луди и двамата :)

sexyisfunny
03-07-2009, 14:39
Аз си харесвам зодията....Близнаци

+1 Близнаци рлз :grin: Ама аз най-мн се разбирам със скорпион,като се съберем двама близнаци сащо 8)
ти не се чуваш... скорпиона не може да понася близнака ! от личен опит ти го казвам няма нищо общо между 2-та представителя на зодиака!
аз съм скорпион не е да не знам кво животно съм... като се фкисна... както сега :D


и аз съм скорпионннн най добрите любовници са скорпионите и са най добри в оралната любов макара че на права : :D

moneycomeme
03-07-2009, 14:49
TELCITE I LYVOVETE!

sweet_sorcerer
03-07-2009, 14:57
ВОДОЛЕЙ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

teenems
03-07-2009, 15:00
А бе везните са си чаровници :-)

Иначе аз и приятелят ми сме везни - голямо теглене пада :o :-D

*ал и аз съм везни ,тая зодия е готина ама в решенията :?


та по темата :кви са тея глупости ,коя е най -хубава зодия ?! няма такава мания !Зависи от човека !Не от тва на коя гаджето и ква зодия било и ако не виждате пита се коя е най -привлекателна зодия ,не ква сте вие и гаджето ви и дали се разбирате :razz:

ivsan4eto
03-07-2009, 15:05
Овен и Лъв!!! :-) :-)

it_ends_tonight_
03-07-2009, 15:12
Аз съм дева и много трудно си пасвам с някого... Но най ми харесват телци и деви.

Sweet_Play_F
03-07-2009, 15:57
Лъв,Овен,Стрелец(огнените)

П.С. най-вече лъв :smt001

Re5peC7
03-07-2009, 15:59
моята 8) :-D

chill
03-07-2009, 16:08
Лъв,телец,рак или поне от хората,които познавам,тези са най-най
Аз съм Везна :-P

MeGGiTy
03-07-2009, 17:43
Лъв и Водолей са много привлекателни, за мен поне де. :D Иначе аз съм овенче пък моя приетел е девичка, ама се погаждаме. :D

m3ch3ncee
03-07-2009, 17:44
Дева :grin:

x3eme
03-07-2009, 17:45
Аз лично съм Скорпион, а за момичетата - не знам - нямам мн опит за да споделя :D
Е?
Браво бе...скорпион вика...аз съм скорпион ама да ти кажа определено не е привлекателна зодия 8-) .

DevilWish
03-07-2009, 17:46
Аз съм скорпион и най-много съм се влюбвала в телци ;)

Miss_Pitt
03-07-2009, 18:01
За мен лично Телците, Рак съм но телци много ме привличат.

selens
03-07-2009, 19:17
Рачетата и теленцата са най-жизнерадостни,тези хора просто имат някакво много симпатично излъчване :) Но да не забравя минутките за самореклама на рибоците :P

Телците са хора обичащи лукса и удобството. Ако един телец е преодолял другата си черта, стиснята, ще те накара да се чувстваш наистина добре с него. А за жената телец дълго мога да говоря - невероятна. Просто 2 телеца не се разбират емоционално и тук са проблемите.

Телецът никога няма да скочи слепешката в басейна на любовта, за да открие още докато пада, че някой е забравил да го напълни. Той се влюбва бавно и предпазливо, но дълбоко. Ако е спрял избора си на вас, след като ви е преценил от всички страни, ще направи и невъзможното, за да ви спечели. С романтичното си поведение ще засрами и влюбения Лъв, и страстния Скорпион. Мило и нежно ще ви покровителства. Ще ви изпраща всеки ден по една червена роза, докато капитулирате. Може да съчини стихове за вас и тайно да ви ги мушне в джоба. Понеже е чувствителен на допир, ще се разтапя от гладката ви кожа, копринената ви коса и омайващия парфюм. Е, не е словоохотлив и няма да ви превъзнася непрекъснато, но ще усетите трепета в погледа му. Музиката го настройва любовно, затова ще пуска често любимата си песен, която обезателно е свързана с вас.

Ще ви обсипе със скъпи подаръци. Ще ви води на романтични разходки из селските пътища и усамотените места. Неговата картичка за Свети Валентин ще бъде най-голямата, която някога сте получавали. Ще вечеряте в луксозни ресторанти на свещи и с тиха музика. Той никога няма да забрави датата, на която сте се срещнали, или някоя обща годишнина. За Бога, нужни ли са ви повече доказателства за неговата любов?
Вярно е :oops: :oops: :oops: :oops: Телци най-много ме привличат :smt007

MartyParty
03-07-2009, 19:31
А бе везните са си чаровници :-)

Иначе аз и приятелят ми сме везни - голямо теглене пада :o :-D

*ал и аз съм везни ,тая зодия е готина ама в решенията :?


та по темата :кви са тея глупости ,коя е най -хубава зодия ?! няма такава мания !Зависи от човека !Не от тва на коя гаджето и ква зодия било и ако не виждате пита се коя е най -привлекателна зодия ,не ква сте вие и гаджето ви и дали се разбирате :razz:
Везните сме на едно мнение по този въпрос.
Някой да ви пита как се разбирате с гаджето?Въпросът е коя зодия смятате за привлекателна.Въпреки че аз мисля,че зодиите определят повече характера,а не външния вид.

SwEeT_pAiN_F
03-07-2009, 22:22
Еми аз съм си Везничка....разбирам се идеално с водолей,телчета и скорпиончета. Девите,особено мъже ме дразнят с поведението си ужасно много. Овен...едвам ги търпя...близнаци... стават ама с много уговорки.
Приятелят ми е Телче и се разбираме прекрасно /да чукна на дърво/.Майка ми е Овне.... пфу неможем се изтраем повече от 7-8 часа заедно. Тате е Водолейче и е прекрасен!

dragonfly92
03-07-2009, 22:50
така е водолейчетата сме супер :---) а аз съм със рак и ми е много добре :) иначе за приятели със близнаци най-вече , със деви и скорпиони :) незнам защо но със везните изобщо не се разбирам :? а телците пък да не говорим :D

Zaharinka
03-08-2009, 07:18
Лъв,Водолей,Везни,Скорпион имат един страхотен чар адски грациозни са много хубави зодий.

ANTIHUMAN
03-08-2009, 20:01
а какво ще кажете за стрелците? :P

Страхотни са! Много ги обичам и като приятели и като нещо повече!
За да разбереш какъв е Стрелеца в леглото, трябва да сте двамата! Тогава ще разбереш какъв невероятен сексуален партнъор е! :) :grin:

Lav40
03-08-2009, 21:21
Най-готината-това сме ние Лъвчетата 8)
Така е! :D
Склонен съм да уважа всеки непознат мъж който е женен за лъвица повече от 10 години...по-добра реклама от това НЯМА! :D

Иначе и аз съм Лъв :)

girl_in_black
03-09-2009, 16:17
Моята зодия е най-хубава-козирог 8)

gia_sena_mono
03-09-2009, 16:34
Везните сме на едно мнение по този въпрос.
Някой да ви пита как се разбирате с гаджето?Въпросът е коя зодия смятате за привлекателна.Въпреки че аз мисля,че зодиите определят повече характера,а не външния вид.
Ех, добре! :o :-D

aciko
03-09-2009, 16:36
Защо изобщо съществува тая тема,епа естествено,че рибите са ХА 8)

aka6a_vamp
03-09-2009, 16:38
Девите..много сме секси 8-)

dimitar_ak
03-09-2009, 16:38
Вчера за 2-ри път излизах с жена скорпион, но не е единствената скорпионка, която познавам. Погледа на жената скорпион е направо хипнотизиращ. Не е нужно да казва каквото и да е за те превземе. Само трябва да те гледа в очите.

aciko
03-09-2009, 16:39
Девите..много сме секси 8-)
И имате много секси акита,нали така? 8-)

aka6a_vamp
03-09-2009, 16:48
Девите..много сме секси 8-)
И имате много секси акита,нали така? 8-)
О да...ма що с такива малки букви..за такова признание се искат огроомнии буквии 8-)

aciko
03-09-2009, 16:51
Девите..много сме секси 8-)
И имате много секси акита,нали така? 8-)
О да...ма що с такива малки букви..за такова признание се искат огроомнии буквии 8-)
Е айде сега,да има малко цензура,все пак има и гнусливи хора !!! 8-)

aka6a_vamp
03-09-2009, 16:55
Девите..много сме секси 8-)
И имате много секси акита,нали така? 8-)
О да...ма що с такива малки букви..за такова признание се искат огроомнии буквии 8-)
Е айде сега,да има малко цензура,все пак има и гнусливи хора !!! 8-)
За тях имам едно прекрасно пръстенце :D

SkyEatsAirplane
03-09-2009, 17:03
везни, близнаци,овен, лъвове тея хора са страхотни :) аз съм телец

DJEB
03-09-2009, 18:07
вие пък по зодиите ли се избирате ,бе :-o :lol:

traianat8
03-13-2009, 19:57
az napravo ne moga da se ponasqm vsi4kitemi gajeta sa lalove kreteni i sled kato skasamo po4vat vednaga da razpravqt 4e 6qli da me nabiqt i 4e ne me ponasqt. ako ne sam se precakala ta na

addicted2y0u
03-13-2009, 21:52
най - важното е характера ... мъж стрелец, жена овен и рак са хубави зодии, но зависи ... ;)

Diam0nD
03-14-2009, 08:29
скорпионите сме най-яки БЕ :D

prostotiika
03-14-2009, 12:39
Овенче съм си аз... Какво ще кажете за нас освен, че се разбирате с нас :-P
А иначеее скорпиони, рак, близнаци, рибки и стрелци...аа и телци...бее с повечето хора се разбирам :smt083

sLaDkA_gAzArkA
03-14-2009, 13:19
Аз съм везна разбирам се добре със скорпион,близнаци,дева,риб и стрелец.
Е познавам хора от всичките зодии с някои се разбирам наистина добре повечето са зодия от изборените по горе.Но като пример овен някои овни са наистина супер други не мога да ги гледам! :-D

Fanatichka
03-14-2009, 15:42
За секс-скорпион /като мен/ :D :-P

pam1
03-14-2009, 15:56
съберем ли се двама или повече рибоци превъртам от кеф :D плуваме си в измисления ни свят и е супер Немога да понасям девите в повечето случеи но най-добрата ми приятелка е дева и са добре нещата макар че ме дразни понякога :-D не харесвам раците не ми допадат :) относно близнаците мисля че при тях зависи от човека тъй като приятеля ми е близнаци и се разбираме перфектно а с една съученичка доста се караме и :x

TiN4iTyYy
03-14-2009, 16:32
Близнаци е най - яката .... макар , че аз съм Везничка =D>
И аз като pam1 не ми върви да се разбирам с девите :(

lululu
03-14-2009, 18:25
Аз съм Стрелец, но имам перфектна връзка с Дева, което е малко странно.

DemonchY
03-14-2009, 19:52
Аз съм Козирогче и мн са разбирам с Теленца Лъфчита :grin: :grin: :grin: абе като цяло харесвам животинчетата явно :D ама ни знам кой харесва Козирогчита :shock:

HipHopBlond
03-14-2009, 21:09
Зодий не потбирам :razz:

Абсолютно!

bube7y
03-15-2009, 11:30
близнаците ме кефят много !!! ииначе аз съм козирогче .. :D

ruriiina
03-17-2009, 19:33
аз съм лъв ии се разбирам мн добре с рак :grin:

roxy2
03-17-2009, 19:37
Аз също съм скорпион и най-добре се разбирам с козирог. :grin:

Flapjack
03-17-2009, 22:31
скорпион -> риби много добре си подхождат

( една тайна за скорпионите и защо сме добри в секса..обикновенно:
9 месеца преди скорпионът е месец фефруари средата в на който е свети валентин(трифон зарезан)... така че ние сме или деца на любовта или на виното) :lol:

dark_angel3
03-18-2009, 12:06
Аз съм овца :P :D Всички зодии са хубави,но за мен най-яките са:близнаци,лъв,стрелец и ОВЕН разбира се :D :)

cmexotepanuq
03-18-2009, 12:35
Аз сьм близнаци,мога да ви кажа че тази зодия е най-хубавата :) Имаме странен характер но се разбираме почти с всички зодии.А и сме големи авантаджий (поне аз :D )

soni4kuu
03-18-2009, 15:18
Влюбена в овен 8-) аз съм водолей :)
ooo ada6ke i az sum vodolei :grin: :grin:

BigFakeSmile
03-18-2009, 16:00
стрелец за момче :oops:

:D гаднички :D , но знаят как да те накарат да се чувстваш добре :P 8) :grin:


:hump: :D :D :-)

stiifi
03-18-2009, 16:44
Телец и Скорпион

Леле душичке не знам,защо си споменала тези две зодии,но аз от опит ще ти кажа,че съберат ли се става страшно.Аз съм телец,а приятеля ми скорпион и винаги сме или на единия бряг или на другия,няма средно положение.И все пак и аз за пореден път ще кажа телец и скорпион :grin:Аз съм телец, а най-добрата ми приятелка е скорпион. Толкова сме привързани една към друга, че буквално си довършваме изреченията. Даваме всичко една за друга. Аз лично бих влязла в огъня заради нея, но е вярно, че в началото хич не се разбирахме.

Аз се сприятелявам страшно бързо с деви и лъвове. С тия двете зодии просто мога да стана приятелка, на 1-вата минута, в която сме се видели. Мога да разговарям с часове с тях без да ми омръзне, да не говорим, че имат страхотно чувство за хумор.

Скорпионите са костеливи и на пръв поглед са доста неприятни за нас телците, но веднъж опознаеш ли ги, няма да съжаляваш за нищо. Те са едни от най-добрите приятели и са една от най-мъдрите зодии.

Козирозите също ми вървят. С тях сме на отношения "просто приятели", нямам нищо против тях, дори са ми симпатични, но определено връзката ми с предните 3 зодии е доста по-голяма.

Близнаците от своя страна са доста двойнствени. Не ми харесва това, че все не могат да решат какво искат. Непостоянни са и в повечето случаи се правят на смешни с плоски шеги. Действат много прибързано, без много да мислят...но пък са страхотни приятели! влюбвала съм се в момче близнаци...независимо от гадните качества, магнетизмът им компенсира всичко!

Стрелците са страшно оригинални и печени хора. Един не съм срещнала, който да не ми допада ;)

За другите зодии нямам много наблюдения, но сякаш не се понасям много,много с рибите и водолеите.

MuMuTo0o
03-18-2009, 17:22
az sum strelec,nai mn me kefqt bliznacite,luvovete i ovnite

ThisIsMe
03-18-2009, 17:26
Най-много ми харесва Водолей и риби също са много добри хора

r3s53c7
03-18-2009, 17:31
Водолей съм, приятелката ми е Близнаци, имаме доста караници, но си се обичаме иначе се разбирам добре със Риби ;]

PaMit0
03-18-2009, 19:00
телец и телец ..нещо невероятно :grin:

plmn
03-18-2009, 19:12
скорпион > all

Maja
03-18-2009, 20:04
абе незнам :D ама аз съм близнаци които иска може да се запознаем да си поговорим :-D

Inlofee
03-18-2009, 20:56
абее няя кфо да говориме телеца е номер 1 :grin:

lyfche
03-19-2009, 08:39
Според мен са Лъвовете (аз съм Лъвче ),Близнаци,Везни ии някой др ама тея най ме кефят :grin:
И нали знаете за нас -Лъвчетата- " Понеже Лъвовете са царете на зодияка понякога е трудно да бъдеш Лъв ,А ОСОБЕНО ТРУДНО Е ДА СТАНЕШ ПРИЯТЕН НА ЛЪВ.Едва ли ще се сетите за друг представител на зодиака,на който така да му отива да бъде лидер" 8)

mitkom89
03-19-2009, 09:45
Привлекателни има много! Но за най-противна се класира Близнаци...

stiifi
03-19-2009, 12:53
Едва ли ще се сетите за друг представител на зодиака,на който така да му отива да бъде лидер" 8)Телците, Овните и Лъвовете са родени, за да бъдат лидери ;) Всички са страхотни лидери...

dimitar_ak
03-19-2009, 13:07
Аз съм се заел с тежка задача. Да спечеля сърцето на скорпион.

ЖЕНА - ( Резачка ) Поклон пред тези . Страхотни са . Много издържливи , очарователни до безобразие и прекрасни . Нежни , мили , добри , раними , всеотдайни и в същото време агресивни и силни до степен многократно надминаваща , мъжкото усещане за жена . Имат най различни и разнообразни тела , но общото между тях е , че са неустоими или направо побъркващи с огромното излъчване на сексапил и еротичен заряд . Дори когато мие чиниите или простира дрехите на балкона . За да заслужиш тази чест - да се докоснеш до това еротично създание и да знаеш че те обича - значи поклон и пред теб човече . Как я спечели ? Трудно ли каза ? Ех, - знам знам . Не беше лесно , но пък явно е имало защо . Бил си се побъркал по нея ли ? Тук Лъвицата би изръмжала , че и тя е много напред с материала , но според мен лидерската позиция се полага на дамата , чедо на Марс и Плутон , истинската любовница - жената Скорпион . В леглото и попадаш във вълшебен свят , понесен на крилете на удоволствието , което само тя може да изтръгне от себе си и да те дари с него . Тук всички ограничения отпадат и само твоите желания са важни . Естествено за да се окажеш в това положение ти си бил поставян на безброй изпитания и обстойни проверки , така че знам - няма да се опиташ да злоупотребиш с нея . Тя също си взима своето , но по най добрия възможен начин . Някак си уцелва едни моменти - известни само на нея при които се получава онзи така жадуван от всички влюбени баланс да изпитате взаимно удоволствие във всеки миг - Е приятно прекарване от мен !...... - От тук насетне, каквото и да напиша за Нея ще бъде недостатъчно. Представи си за каква жена мечтаеш в леглото - е това е тя..........

silky92
03-19-2009, 13:18
Аз съм Водолей ,обаче не мога да кажа най-привлекателната зодия ,според мен си зависи от човека ,а не от зодията. :-P

dependet
03-19-2009, 13:21
еми аз сън рак и ддз не зависи от зодията характера може би ноо иначе немога да кажа за привлекателна зодия

leoparda93sl
03-19-2009, 13:25
Аз съм риби :)

urbangirl
03-19-2009, 14:24
Според мен водолей и лъв!познавам доста привлекателни (във всяко отношение) хора от тези две зодии
:) :) :)

BiRGiTTe
03-20-2009, 11:53
аз овен,той овен....какво по-привлекателно и диво от това :-P :-P :-P

beiho
03-20-2009, 19:31
Фак, ракът никога няма да ви предаде или да ви излъже безцеремонно, също така си има своя черупка, от която рядко пропуска хорa в личния си живот, но ако спечелите сърцето му, ще спечелите много повече неща от една обич.

heroine
03-20-2009, 19:40
влюбена съм в най-добрата ми приятелката, която е овен , явно овен 8-)

Re5peC7
03-20-2009, 19:52
влюбена съм в най-добрата ми приятелката, която е овен , явно овен 8-)
аман от лесбийки ей!

vesito13
03-21-2009, 09:57
Фак, ракът никога няма да ви предаде или да ви излъже безцеремонно, също така си има своя черупка, от която рядко пропуска хорa в личния си живот, но ако спечелите сърцето му, ще спечелите много повече неща от една обич.Адски , адски вярно =;

ANTIHUMAN
03-21-2009, 10:32
Фак, ракът никога няма да ви предаде или да ви излъже безцеремонно, също така си има своя черупка, от която рядко пропуска хорa в личния си живот, но ако спечелите сърцето му, ще спечелите много повече неща от една обич.

От раци съм си патил! Не искам да ме ощипят още един път. Нямал да ме предаде, а заради едно момиче го направи. Само с 2 рака се разбирам и с един водолей! Иначе тези зодий ги мразя най-много (само тях мразя де).
За мен добри приятели са Стрелците и Близнаците! :grin: :)
(Близнаци съм!)

pam1
03-21-2009, 10:37
Рибите - доста чаровни мъже жени се са арни :-D
Близнаците ама мъжките и те ми харесват и някой др Телец :-P

sextazy_baby
03-21-2009, 16:06
Аз съм Лъв и си подкрепям зодията,всички са много яки хора

Cellmate
03-21-2009, 16:10
Аз съм мангуста и според мен зодиите съкват и нямат никво значение. Айде със здраве юнаци \m/

miss_ludataa
03-21-2009, 16:33
такамм ... значи аз съм Раче - уникална зодия !! Приятелят ми е Овен също суперска зодия,обаче аз просто понякога издiвявам ,ината му просто е супер изнервящ,когато се скараме винаги аз съм тази ,която отстъпва,но нали се обичаме :-) :-) За мен до сега повечето мi priqteli са били Овнета и мисля ,че тфа е най-сексапилната и яка зодия...! Обаче женските стрелци са ми супер антипатични! :shock: enjoy!

XENON
03-21-2009, 18:11
аз съм скорпион но нещо не ми варвят нещата :( иначе се разбирам със стрелец и козирог

Magichkaa_
03-21-2009, 18:11
Незнам коя е най-привлекателна..

Една от най-добрите ми приятелки е Водолей..тя е единствения човек, с който съм близка под тази зодия.Мога да кажа,че е страшно отстъпчива,като се има напредвид,че аз съм зодия Рак и страшно много се инатя понякога,а тя най-любезно си ме трае :D Даже,когато ми е криво ме изслушва и дори когато говоря пълни простотии пак :D Нещата,които не ми харесват е,че е много студена.Ако не я потърсиш тя няма и да се сети за теб.Единствено може да те изслуша и да ти даде правилен съвет!Също и е голяма купонджиика,но незнам вече дали то зодията :)

7 години бях най-добра приятелка с едно момиче под зодия Риби и най-накрая така ме изигра и все още ме изнервя т`ва тъпо същество флегматично(нищо против срещу рибите,просто си изливам яда :D ) Тя ме накара да мразя хората от тази зодия.Съшност докато бяхме бф винаги тя ми се извиняваше,когато се скараме дори и аз да съм била виновна,но това не я оправдава в никакъв случай!

Едни мои много добри приятелки и бившия ми са Овни.Много инат народ са те :D Попринцип Рак и Овен много се карат и може би заради това скъсахме с бившия ми.А с приятелките ми(те са от моя клас)В седмицата поне едно 1-2 пъти се караме :D После ни минава взаймно.

Баща ми и най-добрата ми фр са зодия телец и са много готини хора.Разбираме се идеално.Винаги ми отстъпват,колкото и гадно да звучи,обаче аз обичам все да командоря хората,а мен мразят да ме командорят и това найстина ми е изигравало мнооооого лоша шега в живота.Както казах мого готини и топли хора са.

Близнаците нямам много близки хора от тях,но аз сякаш съм прихванала малко и от тая зодия..смисъл такъв понякога незнам какво искам и се раздвоявам напълно.И сега съм точно пред една дилема..Мразя тази черта от характера си!

Рачетата попринцип сме топли хора,ако съдя по себе си..само че когато някои ни предаде ставаме адски хладни и отдръпнати.Пазим дистанция от предателя и дори да му простим винаги ще ни свети лампата и ще си имаме едно на ум за този човек.

Лъвове не ми допадат,освен един мой близък приятел.Толкова са горделиви..или поне тези,които познавам.Просто горделив лъв не може да верее около мен :D

Зодия Дева е майка ми и много хора.Хубави хора са.Чувствителни.Майка ми казва"Ние девите прощаваме,но не забравяме"Цялата ми рода почти са деви и са готини хорица.Освен вуйчо ми,от който ме е страх,но това е друг въпрост :D

За другите зодии няма да коментирам,просто защото ще излезе цял роман :)

cmexotepanuq
03-21-2009, 18:16
Близнаците е най-хубавата зодия квото и да говорите няма такьв човек който да не е имал приятел близнаци и 1 пьт да не му е помогнал дори за нещо малко :)

FlashMX
03-21-2009, 19:06
Лъвовете! Лъвиците много ме привличат. :D

FancyGirl
03-27-2009, 11:08
Рачетаа рачетаа.... :smt007 ще ви опарят !

Hilary_
03-27-2009, 11:09
Везничките естественоо... :grin: :grin: :grin:

LigLaTaa
03-27-2009, 11:53
Аз съм риби и мн0го се кефяя на рибитее :-P също така и ск0рпионите са мн0го якиии :-D

relax4o
03-27-2009, 11:56
Незнам коя е най-привлекателна..

Една от най-добрите ми приятелки е Водолей..тя е единствения човек, с който съм близка под тази зодия.Мога да кажа,че е страшно отстъпчива,като се има напредвид,че аз съм зодия Рак и страшно много се инатя понякога,а тя най-любезно си ме трае :D Даже,когато ми е криво ме изслушва и дори когато говоря пълни простотии пак :D Нещата,които не ми харесват е,че е много студена.Ако не я потърсиш тя няма и да се сети за теб.Единствено може да те изслуша и да ти даде правилен съвет!Също и е голяма купонджиика,но незнам вече дали то зодията :)



И аз съм водолей и се съобразявам в повечето случаи, защото мразя да обидя някого. От време на време ти писва постоянно да се съобразяваш и почваш да се ядосваш, ама попринцип сме си търпеливи :)

Честно да си кажа не знам коя зодия ми харесва на мен

stuci_i_miri
03-27-2009, 12:09
за близнаци - най-добрата комбинация е с Везни... аз съм Близнаци - приателката ми везни погледнете картинката долу :grin:

cherubic
03-27-2009, 12:51
А, бе, майна.. тва са глупости..
Аз съм везни, но много рядко ми се случва да се колебая или други глупости. Зодията е прекрасна и има много предимства, както и всяка друга зодия. Едни от най-красивите хора са везни. Едни от най-привлектаелните мъже и жени са везните...
А близнаците, скорпионите, телците, везните и стрелците (ехее) са едни от най-приятните хора. Едни от най-добрите ми приятели. :-)

Infinity
03-27-2009, 13:49
Аз съм телец,но любимата ми зодия е Лъв. :)

Klorian
03-27-2009, 13:50
...aко се влюбя...това ще е в ДЕВА...(поне до сега е било така)....ахах сега пак с дева...



а за приятели :козирог,водолей


аз съм: близнаци

StillLovingYou
03-27-2009, 13:54
Близнаци е най-хубавата зодия :grin: :grin:

neocide
03-27-2009, 13:54

tedi_hi91
03-27-2009, 17:41
Аз съм скорпион и според мен това е и една от най-яките зодии. Вярно, че съм пристрастна :D ама все пак най-си ме кефи. Приятеля ми е овен и на моменти сме като огън и лед. То не е било бой то не е било и страст. И двамата сме адски инати и като се запънем можем с дни да си спорим накрая миличкия винаги отстъпва :D Иначе това дето казват, че за скорпиона по-добра зодия от рибите нямало... изобщо не е вярно.

mrazqkindergarten
03-27-2009, 18:53
Овен... :smt007 :smt007 :smt007

Converse333
03-27-2009, 19:07
Ехеее стрелците къде останаххте бе??! :D
Според мен стрелеца е най-яката зодия.Големи сме веселяци,късметлии и сме много откровени.К'во по-хубаво от това? 8)

sweetchef
03-27-2009, 19:16
Не зодията определя външноста ти :)

nyx
03-27-2009, 19:37
девата и стрелеца са мн яки характери...и рибите ама в някои отношения мн ме дразнят...

SunSmile
03-27-2009, 19:37
Аз съм Лъв и най - много харесвам Овени :?

shishar4eto
03-27-2009, 20:44
естествено че Скорпиона е най-яката зодия ... просто никоя друга не може да се сравнява с нея! Толкова потайна и също така толкова възбуждаща ... изключително различна ... безкрайно сексапилна ... абе Скорпиона е най-сексуалната зодия .. тя събира всички качества от всичките зодии ... Невероятно, но факт! :-) :) :oops:

chaos_
03-27-2009, 21:20
Мм вярвам в зодии,но не и в зодиаци!
Тоест по зодията действително може да разбереш доста за характера.
Близнаци съм 8) и се уважавам ,за което :D
Иначе най много се разбирам с:Скорпион,Близнаци(ама караници има)
Деви,Овни,Стрелци ии Лъвове
Най не се разбирам с:Телци,Риби,Козирози/но има и изключения/

Darkkiss
03-28-2009, 04:12
и ако човека вс тебе не е тая зодия ще го режеш?
:lol:

ToniStoraro
03-28-2009, 08:07
абе козите със всички се разбираме :D

SmiLeEmptYSouL
03-28-2009, 08:25
най- много мразя мъж деваа ... това е съществото което може да ме изкара извън нерви .... но пък като се замисля до сега винаги съм била влюбена в деви .. :D само един единствен път съм била влюбена в козирог ... иии повече се разбирахме като се замисля .. :)

_stef_
03-28-2009, 11:54
Амии аз съм водолейче и подкрепям зодията си, но иначе също много ми харесват лъвчетата и скорпионите :P

plmn
03-28-2009, 12:27
моята. скорпион 8)

tedytyy
03-28-2009, 13:21
За мен най-привлекателните мъже са- козирозите,лъвовете и скорпионите! Аз съм козирог.А до колкото това,че партньори от 1 зодия не се разбират- не е вярно ! Имах приятел козирог и ходих с него година и половина и може да се каже,че се разбирахме идеално. :oops:

KoRnFlAkE
03-28-2009, 14:42
нЕма такава.

GameMaster
03-28-2009, 15:21
Ami ne sum mnogo opitna v lubovta no v momenta sum s edno ocharovatelno Skorpionche do sebe si i mnogo se razbirame :-) ...Inache az sym Ribi 8-)

mrazqkindergarten
03-28-2009, 16:13
Мм вярвам в зодии,но не и в зодиаци!
Тоест по зодията действително може да разбереш доста за характера.
Близнаци съм 8) и се уважавам ,за което :D
Иначе най много се разбирам с:Скорпион,Близнаци(ама караници има)
Деви,Овни,Стрелци ии Лъвове
Най не се разбирам с:Телци,Риби,Козирози/но има и изключения/
Съгласна съм само дето Лъвове мразя 8-)... а по-противна зодия от Риби едва ли има... :? :? :? Аа и с Телци се разбирам 8-) За стрелците не знам..нямала съм много контакти 8-) другото е така :D

ImmortalForever
03-28-2009, 16:48
Близнаци съм.... ама съм некаф сбъркан близнак..Не се разбирам с везни и водолей както е редно..Виж със скорпион се имам доста...Не мога да търпя телец..виж акое женско по-ще се разбера с него...Задушават ме... С моята зодия за приятели ставаме ама за нещо повече не ... с комбинация от същото като мен си патих вече 2 пъти..Хич не ми е харно..С риби съм била..много кръсноречиви и лаконични същества... Нещо не.... Лъвовете са ме задушавали...Овен ми допада по характер страшно много... Водолей.. Цялата рода са таквоз чудо.... С такова чудо и ми изневериха... мнението ми не е цветущо...Дева.. мъжете са ужасни женските още повече!!! Везните както казах ме дразнят адски много!Раците много чувствителни ми го дават-не са мой тип, аз съм по-хладна някакси (нали съм въздухарка) ..Козирог..Виж, е с такова чудо до сутринта може да се заяждам!! :D ми тфа е !

vankovvv
03-28-2009, 17:50
Ммм рак съм и за мене най-привлекателни са рибите :) за приятели всички рогати 8-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-28-2009, 17:59
Лъвовете :-) :-) :-) аз съм Везни,ама се разбирам най-много с Овен и Лъв не знам защо така...Скорпионите също ми харесват...

djudjulinkaa
03-28-2009, 18:27
Аз съм Стрелец и понеже за нас е много характерна искреността.. и тук няма да излъжа :-D
С Овен се разбирам много..като се съберем голяма веселба пада :-P
Към Телците нямам голям интерес честно казано..незнам защо :? :)
Близнаците са ми с много непостоянно мнение следователно са ми леко двулични..но все пак има 1 2 с които се разбирам.. :)
Раците са ми някакси безхарактерни..или поне тези които познавам :)
С Лъв се разбирам..радват си ме :D :-)
Девата са ми прекалено спокойни хора..не ми допадат особенно :o
Обожавам мъжки представители от зодията Везни..просто няма такива хора :grin:
Скорпионът е подходящ за компания но не и за приятел.. :)
Със Стрелец се разбирам :grin:
С Козирога имаме общи интереси, но и за много неща сме на два различни полюса.. :)
Водолейчетата са много пекани като изключим ината им :)
Иии с Рибките също долу горе си пасваме.. ;)

Това е от мен..м0ля никой да не се засяга сигурна съм че има изключения ;) :-)

CenCe
03-28-2009, 19:38
най-често си падам по водолей, козирог и рибки :)

loveiseverything
04-02-2009, 16:38
Ми аз съм водолей,но съм чувала,че козирога е много горещ :P а скорпиона много страстен :)

gLypChenCee
04-02-2009, 16:39
Рак или риби .. :booooomb:

gLoRiToO
04-02-2009, 16:48
Аз съм рак,обаче много се кефя на телците и водолеите :-)

teeNageBarbie
04-02-2009, 17:47
везни,водолей :grin:

е и мойта зодия естествено рибкииии :D

Shia
04-02-2009, 17:49
Скорпион-в една компания сме събрани 6 Скорпиона и е много готино

Emery
04-02-2009, 18:12
Водолей!

Charmmmed
04-02-2009, 18:43
Лъв :grin:

IndependentGirl
04-02-2009, 23:01
Аз съм водолей и си харесвам зодията.. 8-) Иначе скорпионите, козирозите, близнаците и телците много ми допадат и се разбирам с тях.. въпреки,че в хороскопа пише,че имаме много различия и несъответствия.. :D

witchblade
04-02-2009, 23:09
Аз съм лъв. С бившето ми гадже бяхме една зодия и мнооого се разбирахме. Сега съм с рак.Мога да кажа, че това е най-страстната зодия за мъж...Чудна е :grin: И в леглото и извън него. Поне за мене :)
А за жена...ми не знам...Лъв май :D :oops:

hooliganka89
04-02-2009, 23:37
Има две зодии които не мога да понасям,скорпион и телец.
С всички други се разбирам :D

justbebsi
04-03-2009, 05:57
Аз съм водолей и много си харесвам зодията 8-) А от останалите зодии най-много харесвам телците :grin: :-)

The_on3
04-04-2009, 14:03
мойта мн ясно - СТРЕЛЦИТЕ :grin: :-) :-P

moon_flower
04-04-2009, 16:04
Е,естествено първо моята зодия - риби. :D
И сега сериозно - лъвовете и след тях близнаците.

bellzee
04-04-2009, 20:10
телците и лъвчетата :D 8-) :D

beb4yy
04-04-2009, 20:12
Аз съм Стрелец и понеже за нас е много характерна искреността.. и тук няма да излъжа :-D
С Овен се разбирам много..като се съберем голяма веселба пада :-P
Към Телците нямам голям интерес честно казано..незнам защо :? :)
Близнаците са ми с много непостоянно мнение следователно са ми леко двулични..но все пак има 1 2 с които се разбирам.. :)
Раците са ми някакси безхарактерни..или поне тези които познавам :)
С Лъв се разбирам..радват си ме :D :-)
Девата са ми прекалено спокойни хора..не ми допадат особенно :o
Обожавам мъжки представители от зодията Везни..просто няма такива хора :grin:
Скорпионът е подходящ за компания но не и за приятел.. :)
Със Стрелец се разбирам :grin:
С Козирога имаме общи интереси, но и за много неща сме на два различни полюса.. :)
Водолейчетата са много пекани като изключим ината им :)
Иии с Рибките също долу горе си пасваме.. ;)

Това е от мен..м0ля никой да не се засяга сигурна съм че има изключения ;) :-) Много ясно че стрелец

rachel_billson
04-04-2009, 21:08
Аз съм водолей и най-много се разбирам с везните. :-P

w0sh
04-04-2009, 21:19
аз водолей - пролетните зодий са ми най-близки каточели

selens
04-04-2009, 21:22
Най-секси според мен са телците такива очички имат и такова тяло ..... повечето поне :-D Лъвовете също стават и водолеите също :)

Irenchety
04-04-2009, 21:23
аз съм водолей и си допадам с везните и телците

DollDaggaBuzzBuzz
04-05-2009, 11:20
аз съм Дева и не мога да устоя на Водолей :?

mimichi
04-05-2009, 11:24
Аз съм водолей и много си харесвам зодията нищо, че съм голяяяям инат. :-D

FallOutGirl
04-05-2009, 12:13
хах еми Аз съм телец ии цял живот ми върви на везни ии тези си ме привличат явно :D

Mastta
04-05-2009, 13:03
veznii :D

love_enrique
04-05-2009, 15:24
Овни и лъвове...огъня си е огън

SounDScaPe
04-05-2009, 15:57
Телците рлз! Жалко, че никой мен не ме иска, въпреки, че съм телец.. :razz: :razz: :lol:

mimityuy
04-05-2009, 16:15
Аз съм телец и според зодиака трябва да се разбирам с козирог и дева, ама почти нямам познати от тези зодии. Последната ми приятелка беше също телец. Понякога е идвало да се избием
Да по принцип партньори от една зодия не се понасят много много глупости според мен овен и овен са перфектната двойка примерно .. аз съм овца :P а най-готината зодия е дева

love_enrique
04-05-2009, 16:27
Що пък дева.Те са скучни и консервативни материалисти.Не си падам по деви,въпреки че могат да бъдат добри приятели

buttertoast
04-05-2009, 19:32
Скорпион.Определено.

anyfany2
04-06-2009, 14:01
Аз съм овен.. Влюбена съм в стрелец.. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) За мвн овните са привлекателни,а също и стрелците.. :-)

hisy
04-06-2009, 14:43
Най-готината-това сме ние Лъвчетата 8) така е ... ние лъвчетата сме си най-яките :D

stefania444
04-06-2009, 17:08
Мене ме кефат Скорпионите !!! може би защото аз съм скорпйон, но всички които са тази зодия ми харесват като хора.Е разбира се като всяка зодия си имат и много недостатъци :shock: :D :D

xplay
04-06-2009, 18:01
Миии аз съм СКОРПИ и мн се кефя :grin: Иначе ... нз, стрелците, водолеите, рибите ми допадат :)

naia
04-06-2009, 18:23
телец съм и се разбирам със дева и риби

Sensuality
04-07-2009, 19:01
Скорпионите :oops: 8)

caseoftheex
04-07-2009, 19:32
СКОРПИОН ;)

LizZz
04-07-2009, 19:34
Моята.

Raliii
04-07-2009, 22:03
az sam ribi i mnogo si haresvam zodiqta..Mnogo sme romanti4ni cyvstvitelni.emocionalni imame silno razvito 6 cyvstvo no ponqkoga ne se doverqvame na nego i gre6im trydno vzimame re6eniq po nqkoi put otdavat ni se izkustvata dobri priqteli sme umeem da izsly6vame i davame dobri saveti obicame harmoniqta mili ob6titelni sme i se nosim po tecenieto obicame da pravim ne6ata v posledniq moment sramejlivi sme ymni sme i t.n obicam i vodolei devi kozirozi telci sa6to gotini zodiiki

nebrejnata
04-08-2009, 01:45
ОМГ ВЕЧЕ И ЗОДИИТЕ ЛИ СА ПРИВЛЕКАТЕЛНИ :grin:

iwka95
04-08-2009, 08:45
скорпион :P

BlueDream16
04-08-2009, 09:04
Аз,като скорпион не мога да устоя на козирозите .. :?

Niakoitam
04-08-2009, 09:11
Аз съм лъв. С бившето ми гадже бяхме една зодия и мнооого се разбирахме. Сега съм с рак.Мога да кажа, че това е най-страстната зодия за мъж...Чудна е :grin: И в леглото и извън него. Поне за мене :)
А за жена...ми не знам...Лъв май :D :oops:

Мерсиии,мерсииии. :grin:

А за мъжете Лъвове...незнам,всички,коит познавам и съм познавал ми се струват малкоооо...големи женкари. :)

А за лъв и рак може би се получава добре,защото Лъвът обича да командва,Ракът пък обича да угажда и така.Един баланс. :)

Иначе установявам че се разбирам доста добре и с жени Близнаци.

mimityuy
04-08-2009, 09:35
Що пък дева.Те са скучни и консервативни материалисти.Не си падам по деви,въпреки че могат да бъдат добри приятели не са скучни бих казала , че много си зависи от характера на човек
девите са добри приятели и са страшно съсредоточени към това което искат

love_enrique
04-08-2009, 09:57
Не познавам готини скорпиони,но ся се сетих,че везните също са мн яки

someonefree
04-08-2009, 12:22
Аз съм зодия Телец и съм влюбен в Дева .... но нещо не се получава между нас :( :( :( :(

beckham4o92
04-08-2009, 12:28
За жени съм чувал че най-привлекателни са скорпионките :) според мен рибите,везните иии рака са зодиите които най ми допадат :oops:

DevlLady666
04-08-2009, 12:47
Аз си харесвам зодията....Близнаци

Само така.. :grin: :grin:

reni7o0o
04-08-2009, 13:09
Аз съм зодия Телец и съм влюбен в Дева .... но нещо не се получава между нас :( :( :( :(

Аз съм дева и съм забелязала че с овен и телец изобщо не ми върви :(

Blo0dSuGaR
04-08-2009, 13:25
Аз харесвам собствената си зодия-Водолей,защото имаме много качества :) Харесвам и тази на приятеля си-Близнаци,защото имаме сходни характери 8-)

soulja_girl4e
04-08-2009, 13:55
естествено аз съм Телец 8) както вече сто човека казаха - ние сме най-най 8)
в любовния живот...
първа любов - Овен => изгорих се 8-)
бившия - Козирог ...прекалено потайни и студени :(
по мен все си падат Скорпиони и Водолеи ама хич не ме радват - прекалено са ми лесни 8-)
сега съм се харесала едно сладко русо Раче :oops: само да му счупя черупката и вс ще е ок :lol:
а да.. Девите са the best (мъжете де, жените са супер снобарки...)
а Лъвовете и Стрелците са просто секс-символи отвсякъде 8-)

ПП. мразя Близнаци! честно няма по злобни лицемири от тях :-) широфреници пълни, въздух под налягане, все летят в облаците... както и да е - you suck накратко 8-)
Риби и Везни не ме впечатляват много даже не ги и харесвам..
я май изброих всичко :lol:

Take_That
04-08-2009, 20:19
Харесвам зодията си - Стрелец :) Приятелите ми винаги са били близнаци - НЕПРОСТИМО!!!! 8-) :lol: :lol: :lol: В зодияка пише, че противоположния ми знак е Близнаци, е тогава защо винаги си харесвам момчета близнаци!? :lol: Иначе харесвам зодиите овен, телец и лъв :)

sTiLLyt0
04-09-2009, 14:21
Аз съм лъв 8) Момчето с което се опитвахме да се получи нещо, но ...нищо :D е телец...много ми харесваше като характер. :) Много добре се разбирам с момчета-везни, страхотни са :-)
Не познавам момче-овен :-D и много ми е интересно как ще се разбираме :-o

joan4ety
04-09-2009, 14:42
Аз съм телец и по принцип се разбирам с раци и стрелци. Не че се фукам ама казват че стрелците и телците са най-добрите любовници и са най - страстните от зодиака... тъй съм чувала де... ама и като съдя по себе си и от това че познавам и стрелци, да ви кажа вярно си е... :-P :-P
телци рлз... г0леми инати сме и п0лучаваме всичко каквото поискаме! :P

Soldierofthetime
04-09-2009, 15:26
Аз съм водолеи и с никоя зодия немога да се разбера ;( мн странно направо ще се разсмея.

xSaShEtOx
04-09-2009, 17:31
Абе вие нормални сте, отивате при някого с когото искате да се запознаете и го питате "Коя зодия си?" и той ви казва примерно "Риби" и вие му казвате "Еми сорка ама Алена днеска ми каза че с риби не се разбирам, айде чао чао" :o Ебаси простотията :razz:

yahhooo
04-09-2009, 18:17
Вие за зодията стрелец не сте ли чували. :?

glamouros
04-09-2009, 18:19
Овните ! :oops:

YourPoison
04-14-2009, 12:15
аз много си харесвам зодията- овен .. винаги с рогата напред борбена не се отказвам лесно 8)

Aicken
04-14-2009, 12:21
Вие за зодията стрелец не сте ли чували. :?




Лъвовете и Стрелците са просто секс-символи отвсякъде



и е точно така 8)

phattbasse
04-14-2009, 12:30
tvyrdo Oven !!!!!!!! Absolutnite Don Juanovci, i nai-ekstremnite v drugi oblasti :D :D :oops: :smt008

phattbasse
04-14-2009, 12:34
a podhodqsht partnior na Ovena sa Streleca i Skorpiona ... medeccccccc :D :D :D

Aicken
04-14-2009, 13:27
a podhodqsht partnior na Ovena sa Streleca i Skorpiona ... medeccccccc :D :D :D


az sum strelec moita e oven , v legloto e pojar

iwsyY
04-14-2009, 13:35
Везнии! :D :-)

Pepincetyy
04-14-2009, 14:27
Аз съм Дева, а приятелят ми е Лъв и много добре се разбираме :)

YourPoison
04-14-2009, 14:48
а бтв и приятеля ми е овен и аз ... добро е като и двамата сме твърдоглави :-D :)

I_Know
04-14-2009, 15:02
ми това е супер относително.. 8)

ifkataAa
04-14-2009, 15:49
Аз съм дева и почти всичките ми гаджета до сега са били или зодия овен или зодия скорпион, но да си призная овенчетата са ми слабост :D

myNameIsImmortal
04-14-2009, 15:57
13тата зодия.. тези където имат рожден ден на 32ри.. :?
Зодията няма нищо общо с това дали 1 човек ще ти хареса или не..