PDA

View Full Version : Харесвам ги но съм нерешителна. Съвет?



My6mYLka
03-05-2009, 11:12
здравейте на всички. Сега ще ви разкажаа на кратко моята история,който иска да я чете или дори да псува (няма да се обидя)

Започвам от лято 2008г, когато просто срещнах любовта, идеалния човек. Естесвено се влюбих лудо, но за нещастие несподелено. След като страдах дълго време, реших да се съвзема и да продължа напред.Тази година харесах друго момче съвсем обикновенно, незнайно как го харесах просто нямах намерение . . . Но съм сигурна че заради мен нищо няма да стане. Проблемът е, че прекалено държа да бъда харесана при всеки при моите приятели даже, да ме виждат засмяна докато вътршно болката ме убива. . . Пренебрегвах собствените си чувства само и само да угаждам на другите които са ми са писали приятели! Да бъда добрата приятелка да ги подкрепям а веднъж не съм чула някой да ме е подкрепил за кфо ли не. Ето че тези хора ги одрязах връзка повече с тях неискам да имам. Останаха само с истинките ми приятели . . . Но както и да е всеки ден чаках да отида на у-ще само и само да видя това незнайно момче . . но защо ми е да го гледам само :-o като нямам смелост да отида да го заговоря . Вече когато осъзнах че няма смисъл да продължавам така, забелязах че май ми е хвърлил око обаче нещо го спира да дойде при мен . Все се чудя какво да направя . . . Но има още нещо което съдбата реши да ми подхвърли. Пиша си с момче по скайп. Имам шанс за идеална връзка имаме много общо разбираме се . . . но има едно НО.приблемът е че не сме се виждали (посмейте се малко) Иска да излезем но аз постоянно отлагам заащото не си падам по срещи с непознати особенно като се разберем по скайп, а даже и до сега съм ги отбягвала. Нз какво да правя вече. Момчето от у-ще няма да дойде при мен на мен не ми стиска да отида при него. . Момчето от скайпа най накрая ще се откаже да ме вика и аз пак заради моята срамежливост ще страдам защото не ми стиска да направя един ход верен или дори грешен. Не искам да бъда наранена пак :)
Моля ако някой има някфо съветче да сподели защото незнаете как се чувствам


Moderated by slun4ice
т.7 от правиника

melinka
03-05-2009, 11:28
ami i na men mi se e slu4valo i bih iskala da ti razkaja edna istoriika ako nqma6 ni6to protiv de :)


i taka i az bqh s mn tejka nespodelena love,i az si haresah edno mom4e.be6e po golqm i u4e6e v moeto daskalo.do tuk dobre(ili ne mnogo)za 1vi p1t se vidqhme na trenirovka na otbora.i p1rvite nqkolko trenirovki samo se gledahme tu az nego tu toi mene,oba4e nqma6e i ni nai malk1k izgled da stane ne6to....
edin den prosto se pristra6ih i go popitah kak se kazva,koi klas i takiva ne6ta kolko da zav1rja nqkak1v razgovor....


iiiiiiiiiii....sled vreme ne6tata se polu4iha....

moq s1vet e da si smela kolkoto i da ti e trudno,vse pak ni6to ne gubi6 a i ima6 6ansa da spe4eli6 mnogo :)

hooliganka89
03-05-2009, 11:37
Животът е това което минава покрай нас,докато си правим планове за него.

vesSynkaa
03-05-2009, 11:55
Ами заговори го , нищо няма да загубиш ..
С момчето от скайп може да излезнете за по кафе ..
Най-накрая ти ще си решиш с кой да бъдеш,но недей да се
срамуваш,,тфа е най-лошото и пречи доста на запознанствата.. :)

PeopleAlwaysLeave
03-05-2009, 12:03
Аз те разбирам напълно, защото преди време бях същата като теб :D Беше ме срам та чак в земята потъвах... Но после се промених - спря да ми пука кой какво ще каже и дали това, което правя е правилно или не. Просто започнах да рискувам повече, защото осъзнах, че нещата от живота са точно това - един голям риск. Или ще стане нещо, или няма. Или си го направила правилно, или си сгрешила, но дори и да е грешно не е ли по-добре да знаеш, че си опитала отколкото после да се питаш "ама какво ли щеше да стане ако бях направила еди кво си" ;)

My6mYLka
03-05-2009, 12:09
Аз те разбирам напълно, защото преди време бях същата като теб :D Беше ме срам та чак в земята потъвах... Но после се промених - спря да ми пука кой какво ще каже и дали това, което правя е правилно или не. Просто започнах да рискувам повече, защото осъзнах, че нещата от живота са точно това - един голям риск. Или ще стане нещо, или няма. Или си го направила правилно, или си сгрешила, но дори и да е грешно не е ли по-добре да знаеш, че си опитала отколкото после да се питаш "ама какво ли щеше да стане ако бях направила еди кво си" ;)


нямаш си напредстава колко пъти съм си го казвала това :-D но после нищо :)

BlueCat
03-05-2009, 14:17
Най-добре ще ти потръгне живота ако спре да ти пука (става въпрос по отношение на любовта). Просто трябва да рискуваш...Поне с този от училище. Много повече ще ти олекне :) В любовта няма място за срамежливите и скромните. Просто като го видиш отново, хващаш го в удобен момент и го заговаряш.

Slawi92
03-05-2009, 14:47
vij se s momcheto ot skype :!: kazvam ti go ot Lichen opit c(: az bqx taka s moito momcieh pisaxme si sig mesec i neshto i dvamata mnogo mnogo neiskaxme da se vijdame s nepoznat ama v kraina smetka se reshixme i se vidqxme edin vtori treti put i taka veche 2 meseca i malko vij se s momcheto ot skype ako ti e priqno s nego ne se chudi :)

AiKaTa
03-05-2009, 15:02
рискувай и опитай вариантите, остави срама и притесненията.. те не помагат ! :)

vlubeno_momi4e***
03-05-2009, 15:08
Да не ти пука.. отиваш и го заговярш пък каквото стане стане..ако не - поне ще си опитала! А момчето от skype ..ми тея срещи много не ми допадат ;dd Но пък нищо няма да загубиш ако се видиш на по кафе с него : )) Айде успех.

My6mYLka
03-06-2009, 10:10
мс хора мнн за съветите :-) :)

skateprinces19
03-06-2009, 11:18
какво ще загубиш ако излезнеш с момчето от скайпа :) Щом толкова мн иска да излезнете значи има нещо :) престраши се , може пък да стане нещо красиво :) А колкото до момчето от училището ... Ако не го заговориш или нещо такова , то по-добре се откажи .. Моят съвет е заговори момчето от у-щето , излез с другия и накрая реши какво искаш :-)

curka87
03-06-2009, 12:05
Явно освен, че си срамежлива, си и много объркана. Хем искаш да се видиш с момчето от skype и да провериш какво може да се случи, хем не искаш. От друга страна хем искаш да имаш нещо с момчето от училище, хем не смееш да рискуваш. И за капак....не знам защо си мисля, че не си сигурна и кой точно искаш от двамата.
Та, решението е само едно:
1) престрашаваш се и отиваш на среща с момчето от skype.....та той е само едно момче, а не мечка Гризли- няма да те изяде.
2) престрашаваш се и тоиваш да заговориш момчето от училище....той също едва ли яде хора. :D
В крайна сметка ако и с двамата излезеш....после си събираш мислите и преценяваш с кой от двамата ти е по-хубаво и с кой искаш да бъдеш.
Това е!!!

My6mYLka
03-06-2009, 12:17
Явно освен, че си срамежлива, си и много объркана. Хем искаш да се видиш с момчето от skype и да провериш какво може да се случи, хем не искаш. От друга страна хем искаш да имаш нещо с момчето от училище, хем не смееш да рискуваш. И за капак....не знам защо си мисля, че не си сигурна и кой точно искаш от двамата.
Та, решението е само едно:
1) престрашаваш се и отиваш на среща с момчето от skype.....та той е само едно момче, а не мечка Гризли- няма да те изяде.
2) престрашаваш се и тоиваш да заговориш момчето от училище....той също едва ли яде хора. :D
В крайна сметка ако и с двамата излезеш....после си събираш мислите и преценяваш с кой от двамата ти е по-хубаво и с кой искаш да бъдеш.
Това е!!!

оле дано знаеш колко си права :-) мс много за съвета явно трябва да се пристраша :( :)

blackvelvet
03-06-2009, 15:34
Ами просто трябва да се престряшиш.Ако се чудиш още време...може и да избяга (не в буквалния смисъл ;) )Но не се страхувай ако не се получи нищо и след това....все пак си опитала :)