PDA

View Full Version : Той е знаел за подаръка!!!



galu6a
03-05-2009, 13:34
Може би темата ше ви се стори някак тъпа ,но на мен тва мн ми тежи ,защото според мен всичко се е провалило.

Преди около месец мина и 14.02. аз бях подготвила един подарък (ако някой е чел бях песнара тема за подаръка 101 причино поради ,които те обича) Аз бях мн се постарала за този подарък и го готвих с много любов исках той мн да се изненада и да го хареса.Мина е 14.02. всичко беше перфектно нямам думи.До тук добре ,но ето какво стана вчера.Заговорихме се за клюкарските истории и той ми каза и аз знам някой неща ,който са ми казвали за теб (защато той беше казал там на неговите приятле ,че една моа приателка е болна там бил приятеля й и той и казал и тя пък на мене абе въобще объркана ситуация както и да е) и аъ го попитах какво и той с мн обищание ,че няма да се сърдя ми каза "аз знаех за подаръка" като чух тва направо унемях стана ми толкова гадно ,че всичко сее провалило цялата изненада.Казах му ,че лягам и затворих телефона от там последва рев рев и пак рев обаче той се досети ,че ми стана супер гадно и ми звънна ,но аз бях разплакана и не му дигнах .След около 10 звъненета по телефона му дигнах и стана едни разговор ,но аз немога да казвам на някой ккаво ми е свикнала съм да тая всички в себе си :( .Последваха СМС в който пишеше ,че нетрябва да плача и нищо не се е провалило.Но на мен ми стана мн гадно ,че е знаел и още като се сетя ми се насълзяват обите просто немога да повярвам ,че всичко сее провалило!!!

П.П. Благодаря на всички ,които прочетаха историята ми ще ви мол без злабни коментари :)

BlueCat
03-05-2009, 13:36
И кой му е казал?

galu6a
03-05-2009, 13:38
еми начи ние се поснаваме с една днойка Ваня и Стефан и я В мн се имаме мвсичко си споделяме и тя като всякоа двойка си споделят и му е казала аз на ние не се сърдя и тя изрично му е казала да не казва,обаче С неможал да се страе и му е казал :( :( :(

My6mYLka
03-05-2009, 13:43
ми момчето казва че пак е било изненада сега взел е подаръка не ти е казал че е бил тъп или нещо от сорта . не трябва да ти става кофти :)

BlueCat
03-05-2009, 13:46
Аз не мисля, че трябва да се разстройваш и цупиш за такива неща. Все пак твоя приятел е оценил труда ти. :)

shadow4e
03-05-2009, 13:51
Мисля, че прекалено навътре го приемаш, особено пък при положение, че подаръкът не е нещо уникално, а е доста разпространен. Радвай се, че се обичате и имаш човек до теб вместо да страдаш. Говоря ти сериозно, а и имах една приятелка, която така се тръшкаше, ходеха 2 години, в началото той я обичаше страшно много и му беше гадно, постепенно свикна с плаченето й ииии накрая се разделиха.

Важното е да се сте здрави, да се обичате, да имаш човек, на когото да го подариш този подарък и този човек да го оцени. :wink:

Wrathchild
03-05-2009, 13:56
Добре де. Разбрал е. И? Това не значи, че не му е харесал. Поне е имал достатъчно такт, за да изчака ти да му го дадеш, а не да дойде при теб и да ти каже 'Здрасти, видях си подаръка за еди кога си'.

LittlePrincess
03-05-2009, 14:14
Нали му е харесало ? Тогава какъв е проблема, всичко е минало вече. Успокой се, наистина няма за какво да ревеш ;)

Punisherrr
03-05-2009, 14:47
Тоя Свети Валентин ше ви размъти мозъците ей :-o .....

Ако имаш някой до себе си,той оценява това,което правиш за него,грижа го е за теб... тогава как може да се троскаш за подобно нещо ?!?!

LudoMlado
03-05-2009, 15:02
Нали се е изкефил на подаръка ти кво повече искаш от човека. Голяма работа че е знаел

vlubeno_momi4e***
03-05-2009, 15:14
Важното е , че му е харесало! Малко се впускаш в излишни емоциии .. Давай напред и не го приемай толкова навътре.. Ще имате възможност за още много подаръци : ))

aHeJlua
03-05-2009, 15:22
Добре бе.. наистина както казаха не е нужно толкова да се тръшкаш.. все пак не ти е изтърсил това когато си му го давала.. нали се е зарадвал.. абе най важното е да се обичате и толкова.. все пак не сте заедно заради подаръците.. :)

melinka
03-05-2009, 15:28
podkrepqm ostanalite v mnenieto im 4e ni6to ne e stanalo i nqma smis1l da si t1jna i da pla4e6...ne razvalqi hubavite si spomeni ot 14.02 s takova drebno ne6to nqma smis1l :)

P.S. a ima i dr pomisli o6te kolko mnogo drugi iznenadi 6te ima da mu pravi6 za koito i predstava nqma da si ima :)

hottie
03-05-2009, 15:56
Може би темата ше ви се стори някак тъпа ,но на мен тва мн ми тежи ,защото според мен всичко се е провалило.

Преди около месец мина и 14.02. аз бях подготвила един подарък (ако някой е чел бях песнара тема за подаръка 101 причино поради ,които те обича) Аз бях мн се постарала за този подарък и го готвих с много любов исках той мн да се изненада и да го хареса.Мина е 14.02. всичко беше перфектно нямам думи.До тук добре ,но ето какво стана вчера.Заговорихме се за клюкарските истории и той ми каза и аз знам някой неща ,който са ми казвали за теб (защато той беше казал там на неговите приятле ,че една моа приателка е болна там бил приятеля й и той и казал и тя пък на мене абе въобще объркана ситуация както и да е) и аъ го попитах какво и той с мн обищание ,че няма да се сърдя ми каза "аз знаех за подаръка" като чух тва направо унемях стана ми толкова гадно ,че всичко сее провалило цялата изненада.Казах му ,че лягам и затворих телефона от там последва рев рев и пак рев обаче той се досети ,че ми стана супер гадно и ми звънна ,но аз бях разплакана и не му дигнах .След около 10 звъненета по телефона му дигнах и стана едни разговор ,но аз немога да казвам на някой ккаво ми е свикнала съм да тая всички в себе си :( .Последваха СМС в който пишеше ,че нетрябва да плача и нищо не се е провалило.Но на мен ми стана мн гадно ,че е знаел и още като се сетя ми се насълзяват обите просто немога да повярвам ,че всичко сее провалило!!!

П.П. Благодаря на всички ,които прочетаха историята ми ще ви мол без злабни коментари :)

От мухата слон :)

EeeBobii
03-05-2009, 16:00
Слабо ме интересува.

cherinka
03-05-2009, 16:43
еби му майката
как да ти е кеф да прочетеш някоя тема, то с тия разминавания в буквите, думите, словосъчетанията и граматиката, то чак дразнещо.
Рекох, айде ще го прочета, туй-онуй, няма да си давам зор да се ядосвам, АМА ТО Е НЕПОНОСИМО!

Ти и пред клавиатурата ли си ревала докато си го писала и за това да си виждала размазано и да не си усещала коя буква пишеш?!

ОМГ.

Реви си, то си е за теб.

Punisherrr добре ти го каза:

"Ако имаш някой до себе си,той оценява това,което правиш за него,грижа го е за теб... тогава как може да се троскаш за подобно нещо ?!?!"

valdesbg
03-05-2009, 18:54
Ти тва насериозно ли....

Майко мила накъде отива света...