PDA

View Full Version : Проблем със спорта.



BeBsItO
03-05-2009, 12:38
Ей хора....имам проблем. Тренирам баскетбол....обаче бюста ми ми пречи да играя. Не е особено голям,средна работа 97 см....... обаче адски мн ми пречи. Взех си спортен сутиен,обаче си е се тая. Препоръчайте нещо......защото иначе трябва да се увия с тиксо :D

great_mari
03-05-2009, 13:37
чакай сега какво ти пречи - срам те е да скачаш и т.н. или ти тежи като тичаш :-o
иначе мисля,че няма решение,само можеш да го превърнеш в + ако играеш срещу момчета,поне няма да имаш конкуренция :lol: не сериозно,ако толкова обичаш този спорт-свиквай с бюста си,а ако не - смени спорта :)

BeBsItO
03-05-2009, 14:18
Пречи ми защото......като тичам и сещате се какво става...... :D много е неудобно.

mysterious93
03-05-2009, 14:26
уф и аз си бях взела спортен сутиен ама то мн кофти всичко се очертава ии.. не ми се иска зърната ми да се виждат :D бая се очертават... и си нося обикновен сутиен.Добре че не са ми много големи :-D поне не ми се пречкат като играя (кат се замисля тва е единствения + ) :-D а и не мога да разбера чак толкова ли ти се пречкат :-o понеже аз самата не съм го изпитвала :D според мен е тъпо да сменяш спорта ако ти харесва по скоро ще трябва да свикнеш :-D