PDA

View Full Version : Различни светове



AiKaTa
03-05-2009, 15:22
"Събудих се.Поредният ден,дано бъде добър! Снощи тъпата кучка ми каза, че й закъснява, а аз изобщо не съм виновен, че след 2 чаши уиски засмука ку*а ми като бебе биберон...уличница...уж твърди, че е с мен, но знам ли с кого се чука в момента...тя май беше едно от най-хубавите неща който са ми се случвали...беше някак уникална...красива, интересна и определено не беше поредната тъпа дъска...
Не!Не казвам, че не бях или не съм хлътнал по тъпата кучка,напротив...всичко е страхотно, готина е, секса е страхотен..но както всяка жена и тя се превърна в лигла...сърди се, когато изпусна някой маловажен измислен празник или пък не и звънна веднага щом се прибера от бара.. по дяволите бил съм с приятели, на питие, говорили сме за коли и футбол, а кучката иска обаждане...никоя жена няма да го разбере... почти никоя...!
Точно това бяха мислите на Джон, когато посрещна тъпата 3то - юнска сутрин и когато аз тъкмо затварях очи след дългата нощ в която чаках неговото обаждане, просто за да чуя гласът му...
Е, да естествено, че го разбирам, но тези панически страхове, който нападат женската психика и натискат паник бутона на инстинкта за съхранение на спечеленото живееха доста охолно дълбоко в центъра на психиката ми... и определено неможеха да бъдат контролирани.. и да знам, че и той ме рабираше, но пък и двамата не правихме нищо по въпроsа...всякаш така ни беше добре...но пък се обичахме...знае ли човек как става..."
Нещо цинично стил Кастанеда, идеално изобразяващо различните светове на мъжете и жените :)
enjoy
by ДАС

Jumbie483
03-06-2009, 12:43
аз гласувах с 'не'
може би стилът е добър, но написаното тук не ми харесва определено