PDA

View Full Version : Хресвам я,но... не знам как точно да и го кажа?



Krissso
03-05-2009, 14:38
Здравейте всички!

Ще Ви помоля за някакъв съвет или помощ!
Ето и на кратко моя история...
От известно време СТРАШНО много съм харесал едно момиче.Тя е страшно умна,чаровна,сладка, мила,красива,добричка ... (колко много мога да избороявам).Познавам я от одавна,но чак сега забелязах вътрешната и външната й красота.По цял ден мисля за нея,по цяла нощ я сънувам!Когато я погледна в очите или дори само чуя гласа й,стомаха ми се свива и направоо... нямам такива думи да опиша чувството(дори и сега докато пиша "настръхвам").

Мислих много и реших да й разкрия чувставата си на 8 март,знам че не е много подходящо,но пропуснах 14 февруари и много ме е яд.Мислех да й се обадя и да я попитам да излезнем и да се поразходим и да й подаря едно цвете или някакъв букет,но въобще не знам какво ще каже тя???

Много Ви моля посъветваите ме нещо...това е може би първото момиче към което изпитвам такива чувства :) :) :)
Благодаря Ви...

LittlePrincess
03-05-2009, 14:41
Покани я да излезете някъде. Ако ти откаже - прав й път, ако приеме - казваш каквото си решил ии така : )

rena
03-05-2009, 14:42
изпуснал си 14 февруари и реши да чакаш 8 март? :shock:
не отлагай вече..
наистина изглеждаш даже влюбен.. според мен не трява да чакаш до 8 март.. звънни й още сега :P

Krissso
03-05-2009, 14:46
Благодаря Ви,че така бързо се отзоватхе,но не съм много по тая част и ... нямам си на представа като й кажа как ще реагирам,сигурно много ще се притесня и ще се изложа :) Но мисля,че тя ще ме разбере.

suitable
03-05-2009, 14:49
Ще е хубаво, ако наистина направиш нещо, с което да и покажеш как се чувстваш.. Глупаво е, когато човек изпитва подобни чувства и накрая нищо не направи - затова постъпи някак.. не оставяй нещата така и недей му мисли толкова какво ще си помисли тя ако и кажеш - просто го направи ! : )

Sh@d0w
03-05-2009, 14:49
Няма какво да се сдухваш човече просто бъди естествен ако само мислиш как ще се изложиш това няма да ти помогне :?

EeeBobii
03-05-2009, 15:09
Искараи я на разходка.,купуваш една роза,няма да и даваш до когато не седнете някъде и да и се обясниш в любов......последните думи трябват да бъдат "искаш ли да бъдеш с мен" и даваш розата и я целуваш.Никакъв срам, трябва да не ти пука, трябва да излъчваш увереност.Успех ти желая!

suitable
03-05-2009, 15:11
Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..

fluffka1
03-05-2009, 16:32
Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..
\:D/ и не се притеснявай какво ще си помисли тя :) действай

Krissso
03-05-2009, 16:37
Не искам да ти се бъркам в подхода и начина, по който искаш да я съблазниш, но просто е най-добре, ако използваш свой собствен, а не слушаш другите какво ти говорят.. Направи го, както сметнеш ти, както го чувстваш - тогава ще покажеш себе си..
\:D/ и не се притеснявай какво ще си помисли тя :) действай

Абее.. да помисля още малко (не че ще измисля де :D ) наистина ми е много напрегнато, и от както написах 1-вия пост,до сега не съм спрял да мисля за нея :smt007

valdesbg
03-05-2009, 18:01
Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!

BaiToq
03-05-2009, 18:15
Кажи и:
Пропуснах 14-ти февруари,
пропуснах 3-ти март,сега
ако изпусна 8-ми ще трябва
за Великден да ти се обяснявам...риишли :grin:

valdesbg
03-06-2009, 05:37
Кажи и:
Пропуснах 14-ти февруари,
пропуснах 3-ти март,сега
ако изпусна 8-ми ще трябва
за Великден да ти се обяснявам...риишли :grin:

Риишли ся БайТоя ко казва,слушай и няя сбъркаш :Р

BaiToq
03-06-2009, 05:39
Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!
ето,че можем да бъдем и добри :-)

curka87
03-06-2009, 07:28
Просто събираш смелост, обаждаш й се, каниш я да излезете и от там.... 2 варианта:
1) отказва ти - значи не те харесва......оставяш я и толкова.
2) приема - излизате, държиш се мило и й казваш какво изпитваш към нея.

И не се сдухвай, а бъди сериозен и самоуверен....както казаха по-нагорте - никое момиче не обича лигльовци.

bloodylips
03-06-2009, 07:34
не разбирам само от какво се срамуваш :( може би и тя има такива чувства към теб но я е срам и чака ти да направиш първата крачка така че действаи :)

mickelangelo
03-06-2009, 09:59
колкото по бързо го направиш толкова по бързо ще ти олекне ... но ако чакаш ще се разубедиш сам себе си .. успех или късмет каквото си избереш :)

skateprinces19
03-06-2009, 10:11
Давай , какво чакаш още , не се срамувай нито се колебай , защото ако се бавиш може да стане късно :) Давай , кани я да излезете , нооо в никакъв случай не й казвай още на първата среща , че я обичаш -това стряска , изпитала съм го :) И не се притеснявай за отговора - ако откаже , просто продължи напред и помни само добрите спомени , а ако приеме - тогава изживей пълноценно всеки един миг прекаран с нея :) Успех :-)

Krissso
03-06-2009, 14:43
Мерси на всички за разбирането!
Ще пиша какво е станало :)

mantis
03-06-2009, 15:18
Ако с тази нагласа тръгнеш си обречен. Вземи поработи над себе си, и покажи малко сериозност. Никой не обича лигави момченца с оплезени погледи и пАпАруди в корема, момичетата още по малко. А задавал ли си си въпорса дали тя те харесва и какъв е шанса да ти отвърне? Не, нали. И после ще има тема "Защо ме отряза, аз бях толкова мил с нея."

Не, не си бил мил, бил си лигав пикльо.

Колко пъти трябва да пиша и повтарям че да изтресеш на момиче "Обичам те" с една китка цветя е самоубийство във всякакъв смисъл. Обичам те, харесвам те, допадаш ми се казват чак когато си сигурен в чувтсвата на девойката и 10000 пъти по сигурен в своите.

С две думи - промени си нагласата и поведението. Бъди сериозен! Научи се да приемаш поражение!Ти пък си с много голямо его, достигащо небето. :smt097 :smt062

fc
03-06-2009, 23:10
Аз пък си мисля, че е адски грешна стъпка да и го кажеш еи така. Излизате заедно няколко пъти, флиртчета зарибявки ала бала...

valdesbg
03-07-2009, 04:46
Мантис сери си, джафкай си - не ми пречиш. Така или иначе вече си легенда тук.(in the bad meaning)

I_Know
03-07-2009, 07:58
Така....

1. Сближете се малко... (Примерно пишете си по скайп, чатете си накъде)
2. Говореше си като се вижите..не само да се подминавате.
3. Станете първо нещо малко повече по познати.. не и приятели ;)

Това ще те накара ТЕБ да се чувстваш по сигурен... а и момичето няма да излезне с познато лице (външност), а непознат човек (характер, начин на мислене) ...

Пък ако ти откаже е от типа:
...Първи път ще кажа НЕ ... втори път дали ще питаш...трети път направо с теб мога всичко да опитам 8) 8) 8)

babybo
03-08-2009, 00:36
Успех !

chaotic
03-08-2009, 02:13
Ами valdesbg , го каза най-правилно..

Krissso
03-08-2009, 08:35
Мерси на всички за съветите,но явно няма да бъда с това момиче :-o
Здраве да е ... :)

babybo
03-08-2009, 15:18
Какво стана, че се отказа? :-k :-k :-k :-k

Krissso
03-08-2009, 17:51
Какво стана, че се отказа? :-k :-k :-k :-k


Отказа ми по един много интересен начин,но не ми се разказва.Стана ми много кофти,но се радвам,че се изяснихме и разбрах,че е много по-забавна самата тя,за което ме е още по-яд!
Важното е приятелството хора,не го забравайте :)

Никога няма да я забравя... страхотно момиче(поне за мен) :) :) :) :) :)

Krissso
03-08-2009, 17:55
Отново благодаря на всички за съветите и аз мисля,че ВалдесБГ е най-прав.Винаги трябва да се попиташ сам себеси,дали момичето/момчето в,което си влюбен те харесва или не и тогава да си правиш изводи!!
:)

moneycomeme
03-09-2009, 19:39
sladur :) haresva mi kak razsyjdavash :) samo taka!

Krissso
03-10-2009, 07:01
sladur :) haresva mi kak razsyjdavash :) samo taka!


:D :D :D

valdesbg
03-12-2009, 04:35
8)