PDA

View Full Version : Съвет?



strahotna_777
03-05-2009, 15:35
Здр!Става въпрос за бившия ми приятел...Видяхме се преди няколко дена (стана случайно) при което осъзнах че все още изпитвам нещо към него,а и той към мен...Казах му че искам да съм с него а отговорът беше:"Ти си много красива,не заслужаваш такъв боклук като мен"...аз не мисля че е боклук,но както и да е...ЯД МЕ Е!!! Трябваше да му кажа истината,че за мен е най-страхотното и мило момче,но нищо не казах...на сл ден отново се видяхме и само се поздравихме... :( Начина по който ме гледаше и двата пъти издаваше че иска да е с мен...Вчера ми си обади негов приятел и ми каза че той не спирал да говори за мен а и мойте приятели казват така (имаме доста общи приятели) Чудя се дали аз да направя крачката и да му пиша смс-че :) Проблема е че той е от друг град на около 30 км от моя.Там имам баба и дядо,но в момента е невъзможно до отида...Мисля да му пиша,но незнам какво...Плс съвет......

malkotoo
03-05-2009, 15:53
ми признай му чувствата си.. няма смисъл да криеш :) успех

BloomF
03-05-2009, 16:09
ми признай му чувствата си.. няма смисъл да криеш :) успех

Ъхъм. Още пойче, че чувствата са взаимни..

fluffka1
03-05-2009, 16:27
ми признай му чувствата си.. няма смисъл да криеш :) успех

Ъхъм. Още пойче, че чувствата са взаимни..
\:D/

GameMaster
03-05-2009, 16:40
Ami pishi mu i se razberete da pogovorite nqma da e losho da se suberete otnovo.Hayde uspeh ;-)

valdesbg
03-05-2009, 18:03
Не знам по каква причина сте се разделили, но бившите са си бивши. Да се съберете ще е грешка и за двамата.

cherinka
03-05-2009, 18:54
Като за начало е желателно да се изясните ОЧИ В ОЧИ, САМО ДВАМАТА.
Никога не се доверявай на нещата, които странични хора ти приказват, независимо колко добри и близки приятели са ти и независимо от това, че ти казват това, което искаш да чуеш и те правят радостна!

marilyn
03-05-2009, 18:56
Като за начало е желателно да се изясните ОЧИ В ОЧИ, САМО ДВАМАТА.
Никога не се доверявай на нещата, които странични хора ти приказват, независимо колко добри и близки приятели са ти и независимо от това, че ти казват това, което искаш да чуеш и те правят радостна!


Напълно съм сигласна, това са си ваши отношения и не би следвало да се месят околните. А и най-добре е всичко в очите.

sladka_______
03-05-2009, 19:42
еми кажи му така " остави ме сама да прецена дали си боклук или не дали ме заслужаваш, ако ме искаш (изпитваш чуства към мен) да се зимаме, че няма време..." абе бъди по нахалната и си го зимаи :Д

ThePowerOfLove
03-05-2009, 19:57
Ами говори с него :) Ако можете да се видите, наистина е по-добре от скайп.

mickelangelo
03-05-2009, 20:30
атака :)

Lysit0
03-06-2009, 03:42
Еми пиши му ти щом той не се престрашава.Все пак сте били заедно и ще ти е по лесно :)

HipHopBlond
03-06-2009, 07:52
fight to the death 8) Мисля да кажа същото ма моето момиче да видя как ще отреагира