PDA

View Full Version : Мисли си, че не искам да я изслушам



myrtyvidiot
03-05-2009, 16:06
zdraveite :( molq nqkoi da pomogne :( nai-dobrata mi priqtelka e v dosta truden moment i se opitvam da q uspokoq,no... kogato stavashe na vypros za tova koeto i prichinqva bolka az se opitvam da q uspokoq i posle smena temata za da ne misli za nego pone nqkolko minutki... a tq si misli che ne sym bil iskam da q islusham che ne mi bilo pukalo i tem podobni... ;( a tova ne e vqrno... prosto ne iskam da misli za tova i da strada i se opitvam da q otvqvam na nqkyde za da misli za drugo :( kakvoto i da naprava vse q drazna i qdosvam... ;( veche ne znam kakvo da pravq ;( dneska daje mi kaza che ne sym i bil priqtel ;( a predi uj mi kazvashe "ti si dobyr priqtel" poneje bqh do neq v trudni momenti... a sega tvyrdi che nikgoa ne sym bil do neq i nikoga ne ysm q bil izslusval i vse sym i bil vikal spokoino... ;( za boga ne znam kakvo da pravq ;( ne znam.. ;( molq vi nqkoi da pomogne ;( dneska sedqh 2 chasa na edna skapana peika sam da se my4a da izmislq kakvo da pravq ;( opitvam se da ne q draznq s nishto no... vse izliza neshto koeto q drazni i pochva da mi se kara :(;( davam tolkov amn ot sebe si da ne q qdosvam i draznq, a tq si misli 4e mi e vse tai... ;( ot poveche ot sedmica kato se pribirame zaedno ot daskalo tq se syrdi vse za neshto vse neshto sym q qdosal i dori ne mi dava da i kaja chao... ka moli da q ispratq kakto obiknovenno ;( ne znam kakvo da prafvq ;( ne isakmd a q izgubq ;( molq vi pomognete mi ;(;( to mai nai dobre shte e da si lepna ostata i da si vyrja rycete za da ne moga da kazvam i pravq nishto :( ne iskamd a q qdosvam i draznq... zashtoto qvno samo tova pravq... ;( ne isakm da q izgubq ;( a tq dneska mi kaza che tochno tova stava... ceh q gubq ;(;(;( zabelqzal sym go... davam vsichko ot sebe si no... vse ne stiga po dqvolite :@:@ veche ne moga da povqrvam chak tolkova li sym dosaden ;( a predi tvyrdeshe che sym "dobyr priqtel" ;( a sega dori ne si spomnq che sym bil do neq v trudni momenti... ;( oh ne znam. molq vi pomagaite ;(

p.s. nqmam kirilica.izvinqvam se

crazy666
03-05-2009, 16:32
Ami spored men trqbva da q izvika6 i da i kaje6 4e imate da govorite po ne6to mnogo seriozno.Kaji i kolko mnogo darji6 na neq i i se izvini ako ima ne6to.4e nqma smisal da strada tolkova mnogo za nego (pone az aka razbrrah 4e mai stava duma za biv6o gaje ) i 4e mom4eta ima mnogo.Znam mnogo e gadno :S :( no ne trqbva edno mom4e da provalq va6eto priqtelstvo.Nadqvam se da sam ti pomgnala.. :)

myrtyvidiot
03-05-2009, 16:46
stava na vypros 4e kakvoto i da napravq az vse q draznq... :( kakvoto i da kaja az q draznq... : vse edno q draznq dori s tova che syshtestvuvam ;(

Lqlichka1
03-05-2009, 17:18
И аз минах, че даже още съм в този период, когато хората, които мислех за свои най-добри приятелки, ми се нервят постоянно за щяло и нещяло.. Не знам какво би помогнало, но най-важното не се предавай! Една много умна девойка ми каза, че е по-добре да досаждаш и да ти крещят, отколкото да стоиш на страна и пак да ти крещят.. Така че продължавай да опитваш, понякога една топла прегръдка прави чудеса ;) Изслушвай я внимателно и не й внушавай съветите си, може пък да помогне.. Дано се управите ; )

myrtyvidiot
03-05-2009, 17:28
nikoga ne bih se otkazal ot neq za vsichko na sveta,ama nikoga ;( davam vsichko ot sebe si da q zapazq i da ne q zagubq ;(;(;( ne znam veche kakvo da pravq ;( ne znam... ;( imam chuvstvoto che q draznq dori s tova che syshtestvuvam ;(

colymoly
03-06-2009, 11:03
кирилица нямаш ли

myrtyvidiot
03-06-2009, 15:34
zdraveite ...
...
p.s. nqmam kirilica.izvinqvam se

sawfan
03-21-2009, 10:44
Поговори с нея... обясни и ,че е по-добре да отбягва лошите мисли и да се отдаде на весели моменти... пък... всеки , който изживява трудни моменти му е някакси ... криво и неспокойно
Зарадвай я с нещо
А за нейния проблем...предложи и нещо с което може да се справи

Boyd
03-21-2009, 16:05
Ами да, не си й приятел. Помисли малко бе, клоун! След като иска да говори за това, за да се почувства по-добре е редно да говориш и ти за това!! К'во е т'ва "сменям темата, за да не мисли за това".. Еми много ясно, че мацката т'ва ще си мисли! Напълно я подкрепям и съм също на такова мнение. Ти избягваш темата несъзнателно и е нормално тя да ти казва такива неща.. погледни се отстрани да се видиш..

YourFavouriteDrug
03-21-2009, 21:02
Ами да, не си й приятел. Помисли малко бе, клоун! След като иска да говори за това, за да се почувства по-добре е редно да говориш и ти за това!! К'во е т'ва "сменям темата, за да не мисли за това".. Еми много ясно, че мацката т'ва ще си мисли! Напълно я подкрепям и съм също на такова мнение. Ти избягваш темата несъзнателно и е нормално тя да ти казва такива неща.. погледни се отстрани да се видиш..

+
просто я изслушай вместо да я разсейваш