PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Sheherezadaa
03-05-2009, 16:42
Здравейте! От известно време харесвам едно момче. Той е с 2 години по - голям от мен, но е влюбен в друго момиче..Доколкото знам не ходят, но той много я обича, а аз също започвам да изпитвам чувства към него :( Искам някакъв съвет как най - малкото да привлека вниманието му...пишем си по скайп но рядко! извинявам се ако има такава тема! :oops: Мерси предварително!

Lyubeto
03-05-2009, 16:44
Щом харесва и чак обича друга не виждам какво толкова можеш да направиш . Но все пак като за начало можеш да му станеш приятел !

EeeBobii
03-05-2009, 16:49
Ми няма да сгрешиш ако му кажеш... - Директно :)

Или когато той си легне напиши му един смс с съдържание - "Защо тичаш по човек, които не те харесва,а бягаш от човек които те харесва", на другия ден ако ти пише значи всичко е океу!

xXxMixXx
03-05-2009, 17:16
Еми.. щом я обича, по-добре нямай големи очаквания от него.
Ако все пак искаш да направиш нещо, първо опитай да се сприятелите преди да му кажеш, че ти допада :) Гледай да си с него възможно най-много време.. прави му комплименти /примерно: Имаш много хубави/изразителни очи/. Не очаквай още в началото той да те приеме.. все пак е по-голям и има различно мнение за нещата..

Успех! :)

Jesssy
03-05-2009, 17:20
Абе ако има сериоэни чувства към другото момиче недей да очакваш нещо,эащото не ми се вярва просто ей така да се метне на друга.
Съветът ми е да наблегнеш на реалните контакти с него,а не само в Скайп.Друго е очи в очи. :)

mmKamm
03-05-2009, 17:24
Започнете да си пишете по скайп по-често като за начало 8-) а за да стане това просто се дръж напълно естествено...ако си му интересна - супер :) ако пък ли не...значи няма смисъл да се занимаваш, просто защото няма смисъл от преструвки...и рано или късно ще ти писне :)
Та..ако нещата със скайп станат..просто го покани на кафе или разходка (по-добре) :) едва ли ще откаже :)
А за момичето...ако му станеш по-интересна от него..какъв е проблема 8-) вложи мааааааалко позитивни мисли :)

ThePowerOfLove
03-05-2009, 17:30
И аз бях в подобна ситуация. От сега ти казвам, за да не се изненадаш - Не се надявай между вас да се получи. Щом обича друга :( Пробвай все пак, при теб може да се получи, но е малко вероятно, затова бъди готова и за отрицателен отговор :(

mmKamm
03-05-2009, 17:36
И аз бях в подобна ситуация. От сега ти казвам, за да не се изненадаш - Не се надявай между вас да се получи. Щом обича друга :( Пробвай все пак, при теб може да се получи, но е малко вероятно, затова бъди готова и за отрицателен отговор :( Зависи страшно много от това на колко годинки е момчето :) Напълно възможно е само да си мисли, че я обича :)

Sheherezadaa
03-05-2009, 17:39
Той е на 16 аз скоро правя 14 :)

Sheherezadaa
03-05-2009, 17:41
Иначе по скайп нещата що - годе като си пишем вървят .. имаме сходен вкус за филми, живеем наблизо (така и не се разбрахме кой точно къде но 8-) ) .... не искам да съм директна просто, за да не си прецакам и малкият шанс още от самото начало

mmKamm
03-05-2009, 17:42
Той е на 16 аз скоро правя 14 :)Супер :) Прочети първото ми мнение и действай :)
Ако под 16 тря да разбирам `92 ..аз съм 92 и съм заобиколена (естествено) от момчета 92...казвам ти, че съм почти 100 % сигурна, че другото момиче просто му харесва,,чак любов..едва ли :)
за да не спамя..спирам (просто защото ще напиша това, което написах в началото ) :) 4ети 4ети ...

valdesbg
03-05-2009, 18:15
Здравейте! От известно време харесвам едно момче. Той е с 2 години по - голям от мен, но е влюбен в друго момиче..Доколкото знам не ходят, но той много я обича, а аз също започвам да изпитвам чувства към него :( Искам някакъв съвет как най - малкото да привлека вниманието му...пишем си по скайп но рядко! извинявам се ако има такава тема! :oops: Мерси предварително!
Ех тоя скайп....

По въпорса - ти не знаеш как да му привлечеш вниманието, а искаш да ходите. После ще има теми от рода на - как да го целуна, как да му е интересно с мен, как да му кажа че го обичам...блабла

Живей си живпта, тия проблеми си ги създавай по късно...

hooliganka89
03-05-2009, 18:26
Добре,че не си почнала да харесваш нея :razz:

aciko
03-05-2009, 18:31
Добре,че не си почнала да харесваш нея :razz:
Като гледам с нея ще има повече шанс,и накрая пича ще остане с разбито сърце 8-)

Wrathchild
03-06-2009, 03:32
По-добре си трай. След като обича друга, няма да те огрее.

BaiToq
03-06-2009, 05:38
си по скайп но рядко! извинявам се ако има такава тема! :oops: Мерси предварително!
Няма!
Ти си уникална!

citygirl
03-06-2009, 20:06
ОТКАЖИ СЕ :( Не си заслужава... Колкото и да се мъчиш да привлечеш вниманието му - няма да успееш. :? Той обича друга и няма смисъл да се измъчваш.. Както се казва "На сърцето не може да се заповядва" :smt087 Щом я обича не мисля, че има смисъл да се занимаваш с него :( Бъдете си само приятели пък не се знае... може някой ден да те хареса :)

Zv3r4e7o
03-08-2009, 13:47
еми май нямаш големи шансове пробвай да се сближип с него ама незнам дали ще е лесно като е влюбен в друга привлечи му вниманието по някав начин

marjesa
03-08-2009, 13:48
Загубена кауза ...