PDA

View Full Version : Какво да правя с него?! ;[



xXxMixXx
03-05-2009, 17:02
Здравейте,
От може би 5-6 месеца много харесвам едно момче /по-малко от мен с 1 година *за жалост*/, но ми се струва че той ме мисли само за приятелка.. Преди около месец реших да му призная че го харесвам, но мисля, че избрах един от най-неподходящите начини да го направя - по skype!
Първо си чатихме както нормално /здр..как си.. кфо правиш.. и т.н./ , но после аз придобих някаква смелост и реших по-деликатно да му кажа че го харесвам като повече от приятел. Той ми прати усмивка по скайп и аз се изненадах.. донякъде приятно /след като разбра от мен/. Предния ден бях разбрала, че една от добрите ми приятелки ме е лъгала много време, че не го харесва и това че го мрази е било само за да прикрие колко го харесва!! В онзи ден аз плаках и ми беше много гадно..
И така досега никой не е отворил /от нас двамата/ темата. А преди това той беше чувал от други хора, че аз си падам по него.. което ме затрудни още повече в решението за това дали да му кажа или не. Вече от 2 месеца не си говорим с моята бивша приятелка и тя до колкото знам говори зад гърба ми.
Имам още една приятелка от неговия клас, която ме покани да играем волейбол в техния СИП по Спорт. Аз се съгласих и 1 час по-късно отидох. По спорт ни разпределят по групи и аз бях с нея. От другата ми страна имаше едно момче, което винаги когато изпуснех топката я гонеше вместо мен. Това се повтори няколко пъти и аз отидох до моята приятелка и я питах дали той се държи така с всички. Отговорът беше, че той е много груб с повечето хора. Това момче ме попита дали още харесвам да го наречем С.. Аз отвърнах положително, но с насмешка. Той не остана изненадан /за моя изненада/. *** Малко по-късно аз хвърлих доста силно една топка и не успях да я пратя към моята приятелка, при което той се затича като луд /:D/ и ми я донесе като каза : *Рискувах си живота за вашета топка*. Моят отговор беше : *Мерси, оценявам го!*
Въпроса ми е какво да правя със С. ?
Много ми е трудно да го забравя. Когато го видя стомахът ми се свива от вълнение..
Между другото на 13 години съм, а С. скоро навършва 12 ;)

vesSynkaa
03-05-2009, 17:05
Прави кфото си решиш ..
Единственото,което разбрах е че си му казала
и той ти е отговорил > :) ..Еми значи , ако те харесваше
щеше да ти каже нещо ,, Ддз ..

VilleBaby
03-05-2009, 17:08
Ха ... добре , че спомена годините...
Мила та той е момче на 12 години какво очакваш?
Вълнуват го видеоигри , компютъра и тем подобни глупости.
Просто му е станало кеф , че някое момиче го харесва (в главицата му : о боже , от тези същества които до преди 1 година целех с бонбонки и им обезглавявах куклите) :D
Съветвам те да зарежеш тази работа и да си гледаш уроците.
А след някоя и друга година ще се смееш на тази твоя "любов". :D
:-)

xXxMixXx
03-05-2009, 17:18
Ха ... добре , че спомена годините...
Мила та той е момче на 12 години какво очакваш?
Вълнуват го видеоигри , компютъра и тем подобни глупости.
Просто му е станало кеф , че някое момиче го харесва (в главицата му : о боже , от тези същества които до преди 1 година целех с бонбонки и им обезглавявах куклите) :D
Съветвам те да зарежеш тази работа и да си гледаш уроците.
А след някоя и друга година ще се смееш на тази твоя "любов". :D
:-)


Как да го забравя.. много ми е трудно :( :?

ThePowerOfLove
03-05-2009, 17:25
Ми намери някой друг, който да ти хареса. Например този дето е гонил топката? :-D

valdesbg
03-05-2009, 18:11
Между другото на 13 години съм, а С. скоро навършва 12 ;)

Мдааа, големи филми, голямо нещо... :)

По въпорса - не се знамавай с простотии. Ще ти дойде времето :)

aciko
03-05-2009, 18:15
Играй си там с "Кен" за сега 8-)

suitable
03-05-2009, 18:17
Колко интересна историйка.. хубаво е да има и нормални теми, в които се описват истории подходящи за хората на споменатата в тях възраст.. браво..

hooliganka89
03-05-2009, 18:24
Виждала съм и други теми написани от 12 годишни момичета и не са изглеждали толкова умни да речем и са били изпълнени с много повече емоции.
Както казаха по-нагоре гледай си уроците,то тва ще ти мине,временно явление е.

sweet_sorcerer
03-05-2009, 18:30
Това,което трябва да направите и двамата, е да порастнете! :-o :-o :-o

myNameIsImmortal
03-05-2009, 18:50
Едно голямо оФФФФФФФФФФФФФФФФ ...

1во не е твой и не е предмет в ръцето ти та "да правиш нещо с него" ...
2ро земи се стежни малко и се осъзнай.. и изчакай поне още 1 година та да започнеш да се занимаваш с момчета.. или поне се занимавай с такива където са с 1-2 години по-големи барем да имат акъл в главата.. то тоя съм обеден че мисли още за игри, мачове и сяка 2ра дума в устата му е секс секс.. :? ..

с 5 думи: нищо не можеш да направиш..

got2Bthe1
03-05-2009, 19:10
Едно голямо оФФФФФФФФФФФФФФФФ ...

1во не е твой и не е предмет в ръцето ти та "да правиш нещо с него" ...
2ро земи се стежни малко и се осъзнай.. и изчакай поне още 1 година та да започнеш да се занимаваш с момчета.. или поне се занимавай с такива където са с 1-2 години по-големи барем да имат акъл в главата.. то тоя съм обеден че мисли още за игри, мачове и сяка 2ра дума в устата му е секс секс.. :? ..

с 5 думи: нищо не можеш да направиш..


+ +това скайп наистина е ужасна алтернатива да му кажеш каквото и да било....о4и в о4и е най-добре!!! 8)

john95
03-06-2009, 15:59
Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче :)
Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш :)
Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш :D
Но такива сме си кво да ни правиш - деца :lol: 8-)

Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол :D (не в смисъл че е обратен разбира се 8-) )

xXxMixXx
03-06-2009, 16:01
Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче :)
Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш :)
Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш :D
Но такива сме си кво да ни правиш - деца :lol: 8-)

Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол :D (не в смисъл че е обратен разбира се 8-) )

Ето още един проблем!!!
Имам 1 приятелка, която го е видяла на една спирка да се целува с някакво момиче.. ама той отрича да има гадже :-x :shock: :(

john95
03-06-2009, 16:12
Наистина какво очакваш от почти 12 годишно момче :)
Ние на 13 момчетата сме си все още дечковци пък ти за 12 говориш :)
Ясно е че не можеш да го забравиш - ако искаш го "запази в сърцето си" - И като стане малко по зрял вече можеш да го питаш :D
Но такива сме си кво да ни правиш - деца :lol: 8-)

Ясно е че го харесваш, но погледни от другата страна той си е още "дете" и явно пубертета не го е грабнал, за да мисли само за "мацки" и не проявява интерес към другия пол :D (не в смисъл че е обратен разбира се 8-) )

Ето още един проблем!!!
Имам 1 приятелка, която го е видяла на една спирка да се целува с някакво момиче.. ама той отрича да има гадже :-x :shock: :(
:shock: :shock: :shock: :shock:
Е, ако е вярно това защо не тръгне с теб.... - Не вярвам да има момче което да откаже да излезе с момиче по голямо от него :D (Лично мнение де..), но все пак..
Ти ако си готина (в смисъл на това да си с добър характер, да не си тъпа [като 2/3 от моя клас] и на последно място да имаш нормален външен вид..) не виждам причина той да не те харесва.. :?
Според мен е най-добре да го питаш и тогава ако ти изръси нещо от сорта - "Ние сме много добри приятели не мога да изляза с теб" - Значи не те харесва или е с друга!
Ако нещо смота там и излезе от ситуация значи го е срам....

sladur4etyYy
03-06-2009, 16:14
^ яхууу тоя от малък е 'ебати пича' :D явно не те харесва, по- добре се заеми с тоя, дето ти е гонил топката.

п.п. не ти казвам да си гледаш само уроците и да оставиш гаджетата настрана, както останалите, защото знам, че тва е невъзможно :D

xXxMixXx
03-06-2009, 16:17
Мерси за идеята.. ама той винаги е с хора около себе си и ако го извикам настрани за да говорим ония ще си помислят нещо.. и С. ще го е много срам и вероятно няма да дойде :(
За външният вид не мога да предценя, ама той ме е записал в телефона си ^името ми^-sladurkata :D Ето от тук може да видите снимки : www.impulse.bg/user/h....... :oops:

john95
03-06-2009, 16:24
Абе супер си си бе :D 8-)
Тоя явно е шашнат - едва ли си има друга .. :?
Радвам ти се мн си хубава :oops:

xXxMixXx
03-06-2009, 16:26
Абе супер си си бе :D 8-)
Тоя явно е шашнат - едва ли си има друга .. :?
Радвам ти се мн си хубава :oops:


мерсии.. :oops:
махам линкчето, че ако някой от нашето даскало ме хванее.. става :-D

citygirl
03-06-2009, 17:50
0o0o0ууу :( Ами това момче не е за теб :? Не го познавам и не зная точно какъв е, но щом се е целувал с някаква, значи нямаш големи шансове :? Пък и като си му казала и той ти е отвърнал единствено с усмивка - това не е добър знак :-o Мисля, че трябва да го забравиш :( Но все пак аз не мога да ти казвам какво да правиш.. решението си е твое, но според мен той не е човекът :roll:

1233
03-06-2009, 17:56
Аз съм на 13 години момче и се радвам, че навреме се осъзнах и зарязах такива глупости и седнах над уроците. То ги видях тези от моя клас - целувки по устата и казват колко много се обичат... Няма смисъл за всичко ще му дойде времето...