PDA

View Full Version : интернет зависимост..



thebestshaman
03-05-2009, 18:22
Здравеите,имам следния проблем от една година играя по 12 4аса на компа тфа е адски много и се 4удя как мога да откажа тази дрога..
аз искам да спра но просто не мога.. :( :cry:

bloodyF
03-05-2009, 18:46
хвърли си пц-то през прозореца и "проблема" ти е решен ;)

mmKamm
03-05-2009, 18:50
ЕЕЕЕЕеееееееееееееееейййй й не правете такива теми...че майка ми мн се филмира и иска да ми хвърля компа....нарича ме "интернет вампир" а аз не седя толкоа...... :shock: :lol:

thebestshaman
03-05-2009, 18:53
хвърли си пц-то през прозореца и "проблема" ти е решен ;)

защо се шегуваш с такива сериозни неща като интернет зависимостта..

:booooomb:

thebestshaman
03-05-2009, 19:14
изглежда никои няма да ми отговори,дали най доброто решение ще е да сложа краи на живота си :-k



ПС: на 19 години съм

m3talmania
03-05-2009, 19:47
То си е до психиката ти. Аз ако ти кажа да намалиш седенето ти е ясно, че няма да стане. Излизай, намери си хоби или нещо, с което да се занимаваш. Намери си работа, чети книги, започни да се занимаваш с нещо, свързано с компютър - така ще си на компютъра, но ще правиш нещо полезно. Може да потърсиш и специализирана помощ. Бяха давали по БТВ материал за зависимостта от интернет и компютъра и беше интересно, защото това си е точно болест, но не и неизлечима. :wink: (говоря за хора, които седят по 12 до 20 часа пред компютъра и пренебрегват природните си нужди) Не ми беше ясно само каква смърт настъпва при тази зависимост, но тва са си медии все пак....

Axe_vs_Sword
03-05-2009, 20:42
Сигурно нямаш приятели - ами така и така седиш толкова на компа, направи си рег в сайт за запознанства :D

thebestshaman
03-05-2009, 20:47
имам много приятели все пак преди тренирах футбол..

всеки ден звънят на вратата но аз не искам да излизам седи ми се само пред компа и тфа е :( хи4 не искам да живея така :(
също така лесно мога да си намеря приятелка , без разни сайтове за запознанства.

KisSsSsSs
03-05-2009, 20:51
Явно не го искаш толкова силно.
А и щом имаш много приятели,
не ти ли е гадно постоянно да
им отказваш заради компа ..
Игрите ли ти са по-важни от тях,
помисли за това...

thebestshaman
03-05-2009, 20:58
Явно не го искаш толкова силно.
А и щом имаш много приятели,
не ти ли е гадно постоянно да
им отказваш заради компа ..
Игрите ли ти са по-важни от тях,
помисли за това...

братле какво да ти кажа като не играя 5 4аса примерно и ми става адски гадно се едно не съм си зел дозата по4вам да се изнервям и т.н абе като дрога е..

KisSsSsSs
03-05-2009, 21:32
Просто трябва да спреш!!
Трудно е, но лесно вече няма!
Казваш си, че можеш и го правиш,
приятелите ти ще те разсейват
и ще ти бъде по-добре.
Помисли си, че след като минеш
през това, ще си като нов.
Просто го направи !!!

ПС:Момиче съм ;) Ако може без "братле" :D

thebestshaman
03-05-2009, 21:49
Просто трябва да спреш!!
Трудно е, но лесно вече няма!
Казваш си, че можеш и го правиш,
приятелите ти ще те разсейват
и ще ти бъде по-добре.
Помисли си, че след като минеш
през това, ще си като нов.
Просто го направи !!!

ПС:Момиче съм ;) Ако може без "братле" :D\

права си,ще опитам

DimovB
03-05-2009, 22:42
Просто трябва да спреш!!
Трудно е, но лесно вече няма!
Казваш си, че можеш и го правиш,
приятелите ти ще те разсейват
и ще ти бъде по-добре.
Помисли си, че след като минеш
през това, ще си като нов.
Просто го направи !!!

ПС:Момиче съм ;) Ако може без "братле" :D
братле, ае да ми помогнеш да се откажа от компа

AlokiNn
03-07-2009, 13:36
Лятото аз имах този проблем. Седях от 15 до 20 часа на ден. Може да ви изглежда невъзможно но беше така. Приятели и аз имам много ,но всеки ден когато наще тръгваха за работа (7 часа) а сестра ми не беше в нас аз ставах и сядах на компа пускам щорите затварям вратите да не чувам когато ме търсят и сядам на компа така минаваше времето аз не го усещах нямах умора и насита можех още да седя но наще щяха да ме заварят на сутринта пред компа. Аз седях в форуми слушах музика пишех си с приятели играех игри намирах нови неща не ме боляха очите нищо ми нямаше. Тогава яденето ми беше само сутрин закуска и вечер с наще нямах нужда от нищо дори и от тоалетна.. Ако някой беше на компа или лаптопа не работеше ставах нервен и агресивен. Един ден отидох до магазина да си взема сладолед и се видях с 1 приятели. 1ният имаше рожден ден и аз тръгнах с тях и беше много хубаво и си бяхме направили планове за утре и аз отидох. Но пак исках много да съм пред компа. Запознах се навън с 1 моми4е и тръгнахме заедно тогава вече компютъра отиде на заден план и всичко се въртеше около нея . Сега нямам този проблем но ако някой е пристрастен и го осъзнава не става от веднъж лека по-лека намалявайте и си намерете друго занимание аз примерно сега спортувам много активно то и от преди това лято но аз се оправих и не се е*авайте с това проблема е доста сериозен

Nitroglycerin
03-07-2009, 19:32
Накарай някой да ти изтрие игрите и акунтите и да следи какво качваш.

swords1010
03-07-2009, 23:04
Посети терапевт! :)

111111111
03-08-2009, 08:59
хвърли си пц-то през прозореца и "проблема" ти е решен ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AlokiNn
03-08-2009, 11:10
Накарай някой да ти изтрие игрите и акунтите и да следи какво качваш.Само не и това казвам ти ако това някой му го направи и до рев се стига ... агресия и нерви ще има само ..