PDA

View Full Version : Влюбена в най-добрия приятел на мен и на гаджето ми!!!



m1ni4eto0o
03-05-2009, 20:31
Здравейте.От няколко дни много ме измъчва един проблем свързан с приятеля ми и неговия най - добър приятел. Мисля, че съм влюбена в най-добрия му приятел, но нeщата са такива, че той е и мой на-добър приятел. Казах си, че никога няма да разкрия чувствата си защото неискам да го изгубя като приятел, но незнам ако чувствата ми се задълбочат с годините, дали това няма да ми тежи толкова време. Все пак сега съм 8-ми клас и наистина имам около 4-5 години в които напълно ще разбера какъв човек е, а той е точно това което търся. А ходя с най-добрия му приятел и когато сме тримата заедно направо незнам понякога какво ми става, имам чуството че ще полудея. Незнам дали ако чувствата ми се задълбочат още докато си споделяме, говорим до късно и излизаме заедно дали да му кажа след завършването ни в 12 клас или да го запазя, за да не го изгубя като най-добър приятел, защото наистина много го ценя! Моля Ви, помогнете ми защото съм много объркана, родителите ми, ми казаха за го запазя, но ако чувствата след време започнат сами да бликат, незнам как ще се справя :( Благодаря Ви предварително! :)

alex4eto0o1029
03-05-2009, 20:55
Виж мила, според мен проблема ти е много сериозен...Ако обичаш момчето, с което си сега остани с него и се помъчи да спреш чувствата към най-добрия си приятел също и негов. Ако си донякъде щастлива със сегашния си авер, или го отблъсни или остани с него и виж,може пък нещата между вас да се задълбочат и да си щастлива. А ако изобщо не си, по-добре скъсй с момчето, за да не се мъчиш, а пък и той да не живее в лъжа. А относно най-добрия ти приятел, изчакай. Но щом ти е най-добър приятел и той също те има за такава, сякаш е по-добре да си останете такива. Опознай го още малко време, поразпитай го на такива теми за да видиш при една такава ситуация как би реагирал. Смисъл дали би казал, че неможе да има нещо повече към най-дорите си приятелки или до такава степен се познават, че са готови да прекрачат границата и да са нещо повече. Все пак според мен когато си с някой на първо място трябва да сте приятели И нещо повече. А, ако решиш да не му кажеш никога, внимавай да не кажеш на някой друг, който би могъл да те изклюкари, защото тогава може би много ще те е срам и той ще си има едно на ум и приятелството ви няма да е същото! А ако отвърне на чувствата ти...но според мен по-доре да изчакаш малко...то тогава би било стархотно и за двама ви :) :) :)

happy end
03-07-2009, 23:18
Не можеш да казваш на сърцето кой и до кога да обича... Ако след време почнеш да имаш чувства към най-добрия приятел на приятеля ти и ако и той има към теб може пък да се получи нещо между вас...След любовта рядко има приятелство. Приятелство има само преди любовта....
ае успех ;)

valdesbg
03-08-2009, 07:30
Няма да те храня за простотиите, които си писала, смао едно ще ти кажа - при това положение остави ги и двамата. Иначе от два стола на земята ще стане...

Bellatrix
03-08-2009, 08:22
Няма да те храня за простотиите, които си писала, смао едно ще ти кажа - при това положение остави ги и двамата. Иначе от два стола на земята ще стане...
+1. Няма причина да нараняваш сегашното ти гадже. Щом не го харесваш-късай го. Леле, като почвате да се залюбвате с най-добрите приятели на гаджетата си просто... Блазе им на гаджетата ви... :(

m17ak
03-15-2009, 17:49
Здравейте.От няколко дни много ме измъчва един проблем свързан с приятеля ми и неговия най - добър приятел. Мисля, че съм влюбена в най-добрия му приятел, но нeщата са такива, че той е и мой на-добър приятел. Казах си, че никога няма да разкрия чувствата си защото неискам да го изгубя като приятел, но незнам ако чувствата ми се задълбочат с годините, дали това няма да ми тежи толкова време. Все пак сега съм 8-ми клас и наистина имам около 4-5 години в които напълно ще разбера какъв човек е, а той е точно това което търся. А ходя с най-добрия му приятел и когато сме тримата заедно направо незнам понякога какво ми става, имам чуството че ще полудея. Незнам дали ако чувствата ми се задълбочат още докато си споделяме, говорим до късно и излизаме заедно дали да му кажа след завършването ни в 12 клас или да го запазя, за да не го изгубя като най-добър приятел, защото наистина много го ценя! Моля Ви, помогнете ми защото съм много объркана, родителите ми, ми казаха за го запазя, но ако чувствата след време започнат сами да бликат, незнам как ще се справя :( Благодаря Ви предварително! :)
Здравей, мъниче ! Значи това е наистина една голяма дилема ;) но не е толкова странно колкото си мислиш. Според мен трябва да разкриеш чувствата ти към другото момче. От чисто момчешка страна ти давам този съвет. Няма смисъл да се измъчваш чак до 12 клас или след това (ако разбрах правилно си 8 клас). Ако на мен това ми се случи ще го приема нормално може би ще се очудя малко, но ще помисля много сериозно по този въпрос и няма да се изсмея или да преключа отношенията с момичето :P и ще забавя малко. Всмисъл ще изчакам малко да мине време да видя наистина ли то чувства нещо и сигурно ще се получи нещо ;) . Според мен повечето момчета мислят така незнам. Това е от мен не се измъчвай признай си! :P

sweet_sorcerer
03-15-2009, 18:05
Няма да те храня за простотиите, които си писала, смао едно ще ти кажа - при това положение остави ги и двамата. Иначе от два стола на земята ще стане...
+1. Няма причина да нараняваш сегашното ти гадже. Щом не го харесваш-късай го. Леле, като почвате да се залюбвате с най-добрите приятели на гаджетата си просто... Блазе им на гаджетата ви... :(
И аз съм с вас..

svetlomira
03-18-2009, 04:49
Здравей,мъниче!Колкото и да ти е неприятно,ти вече си в тази ситуация и сама трябва да решиш как да продължиш.Мисля обаче,че е редно да се запиташ какво ще стане с гаджето ти.На кого той ще може вече да се довери? Чувствата са хубаво нещо,но понякога нараняват.Може би е добре да се откъснеш за малко и от двамата-за теб ще е трудно,но помисли и за тяхното приятелство!!!!!!!Сигурна съм,че ще намериш сама верния отговор! :razz: :-)

BaiToq
03-18-2009, 05:08
Здравейте.От няколко дни много ме измъчва един проблем свързан с приятеля ми и неговия най - добър приятел. Мисля, че съм влюбена в най-добрия му приятел, но нeщата са такива, че той е и мой на-добър приятел. Казах си, че никога няма да разкрия чувствата си защото неискам да го изгубя като приятел, но незнам ако чувствата ми се задълбочат с годините, дали това няма да ми тежи толкова време. Все пак сега съм 8-ми клас и наистина имам около 4-5 години в които напълно ще разбера какъв човек е, а той е точно това което търся. А ходя с най-добрия му приятел и когато сме тримата заедно направо незнам понякога какво ми става, имам чуството че ще полудея. Незнам дали ако чувствата ми се задълбочат още докато си споделяме, говорим до късно и излизаме заедно дали да му кажа след завършването ни в 12 клас или да го запазя, за да не го изгубя като най-добър приятел, защото наистина много го ценя! Моля Ви, помогнете ми защото съм много объркана, родителите ми, ми казаха за го запазя, но ако чувствата след време започнат сами да бликат, незнам как ще се справя :( Благодаря Ви предварително! :)
:-o :-o :-o

Kukumqvka
03-18-2009, 06:06
Аз пък си мисля че е по-добре да му кажеш щото може би и той има чувства към тебе и го мъчи същото.Да не си загубите приятелството но от друга странна за сегашното ти гадже ще е адцки гадно ако аджаба стане нещо с тебе и най-добрият приятел и в крайна сметка най-хубаво ще е ако биеш шута на гаджето и започнеш да страниш от най-добрият си приятел (тва е глупаво .. адцки глупаво) :D мдамм не умея много да давам савети то си личи ..

valdesbg
03-18-2009, 09:02
Ще порастнеш на години, надявам се и на акъл. Детски истории са това.

Quasar
03-18-2009, 18:28
Има лесно бе..кажи и на двамата че ще се борят за сърцето ти...или не точно
Някоя вечер лягаш с двамата и който се справи по добре той остава....скивиш лесно е стига си блъска главата

beiho
03-18-2009, 20:00
Глупости, глупости, глупости, само си 8 клас, ами говориш за любов-даже не знаеш къде се намираш и даже нямаш сериозна връзка сигурно, защото не знаеш какво искаш!