PDA

View Full Version : Поредната шматка с безброй проблеми..



divanetyyy
03-05-2009, 20:52
Здравейте на всички.Не търся съжаление от никoй,нито нищо,просто имах нужда да го напиша..Не ме интересува каква ще съм в на хората очите.. :) Значи:1вия проблем-майка ми.До към 6-7 клас(сега сам девети) бях отлична ученичка..После започнах да общувам много с едно момиче от моя клс,росто имахме мн общи интереси..Така с нея станахме най-добри приятелки.Тя винаги е имала тройки,четворки,петици..тое ст не беше отлична ученичка..Забелязах,че покрай нея и аз се развалих доста..Това не го отричам,но..Лудата ми майка(да,тя е откачила напълно,тая жена нз какво и става напоследък) постоянно си търси поводи за караници..сутрин,обед,вечер ..Или ще е за приятеля ми..или за училище..или за нещо друго..Тя винаги ще си намери за какво.. :( Проблем 2:Той си е доста сериозничък и много се колебах дали да го пусна като отделна тема в секс,но реших да го прибавя към тази тема..С приятеля ми често правим секс..С него ми беше първия път..Понякога го правим с презерватив,но понякога без..Но му имам доверие,защото знае точно кога ще свърши и успява да го изкара навреме..Ноо..последния път не стана така.. :(:( ii като свършихме..Тоест той като тръгна да свършва се дръпна рязко от мен..И после ми обесни,че тъкмо да го изкарва,и докато го е изкарвал,е свършил малко в мен..без да искаа.. :@ По стечение на обстоятелствата не успяхме да съберем пари за ,,Ескапел\",и на следващия ден послушах някакъв стар трик,които уж бил изпитан..и си напъхах 2 аспирина отдолу.Нямаше странични ефекти,както при други..Дойде време за цикъла ми..С един ден закъснение в урината ми имаше червено.помислих,че ми е дошло..и май беше така..вече нищо нз..Ноо през остатъка от деня нямаше нищо такова..само сутринта..И сега,с два дена закснение на цикъла ми..продължава да не ми идва,и аз взех мн да се притеснявам..утре ще правя тест..ако е положителен,е тогава вече..Ще направя аборт,но нито искам нашите да разбират,а нито знам откъде мога да взема пари за този аборт.. ;(3тия проблем..-С гаджето ми ходим от 2 месеца и няколко дни.Много се привързахме един към друг..Преди да сте казали нещо..Не..той не е като другите момчета..знае какво е да страдаш от любовта,какво е да бъдеш предаден и какво е живота ти да е ужасно труден..Показва любовта си по всякакъв начин към мен..Ноо..днес не знам дали го каза на шега или не..Докато си говоихме той каза:,,Интересна работа-когато сам съм,икам да съм с момиче;когато сам с някоя,искам да съм сам..\"..Ест го приех мн лично,и му го казах..Уж каза,че не се отнасяло за сега..Ноо нещо не му вярвам..И вече нз какво да мисля..Дали след тези думи сяк да е с мен или не.. ;( Е това бяха тее..Великите проблеми..Никога не съм разбирала хората,които се самоубиват заради проблемите си в живота..Но вече май взех да ги разбирам..Че понякога това е единственото и най-лесно и бързо решение на всичко..дори после да се обърка живота на мн хора,които те обичат..Знам,че звучи супер тъпо,но изказвам чуствата си..След като днес за пореден път се скарах с майка ми..Вече не издържах..Тя отиде да си легне,а аз почнах да рева с цяло гърло..За нея,за евентуалната бременност,за това колко мн ще ми вика за сметката на джи-ес-ем-а,която предстои да дойде..въпреки,че съм събрала парите,за да я плата,тя отново ще крещи като ненормална.. ;( Плаках и за днескашните думи на приятеля ми..плаках за това,че нямам и истински приятелки..ПЛаках за това,че вече почнах да си мсиля,че никoй не ме цени..И взех да се самосъжалявам..Нещо нетипично за мен,по принцип съм мн силен човек и подминавам пробелмите с лека рака..Но сега вече се чуствам уморена да съм силна..Е това беше от мен,ако някои го е прочел,ЕВАЛА! :)

Jesus
03-05-2009, 20:59
Много кофти ;( родителите искат най-доброто за децата си и е нормално да е придирчива към обкръжението ти :) за другото не мога да ти дам друг съвет освен да не си посягаш каквото и да стане това е временно решение на вечният проблем :( Ако мога с нещо да помогна, само кажи :)

Pliok0019
03-05-2009, 21:07
Опитай се да бъдеш по-самостоятелна, да не обръщаш толкова внимание на майка си, да й се противопоставяш в някакви граници, разбира се. Отношенията с родителите няма как да бъдат едностранни, те зависят и от теб. Ако трябва постарай се малко повече в училище.

Утре ще разбереш какво се случва от резултата от теста. Аспиринът в никакъв случаи не е решение. За сексуален контакт ти трябва отговорност, настоявай следващите пъти да го правите с презерватив.

За приятелят ти...всички имат подобни моменти. Може да го е казал несъзнателно, може да е бил афектиран от нещо, случило се...

А истински приятели...срещат се рядко. :)

Успех за напред!

b0Nb0n
03-05-2009, 21:10
maiko mila na tva mu vika6 problemi bojeee

StayFly
03-05-2009, 21:30
Направи си тест. Като се увериш, че е положителен го покажи на майка ти. Нищо чудно да се отървеш от нея след като разбере, че си бременна.
По другия проблем, можеше и сама да се досетиш, защо съученичката ти има слаби оценки, а приятелят ти заявява, че предпочита да е сам.
А си мислех, че аз съм зле......

FockidyFockFock
03-05-2009, 21:31
"по принцип съм мн силен човек и подминавам пробелмите с лека рака"
Ама ти сериозно ли, бе? 'баси майката...


п.п.
Абе, измряха ли емотата?

Не. :-D

BoCupycake
03-05-2009, 21:52
Мхм.


п.п.Не го прочетох.

Bellatrix
03-05-2009, 22:15
1. На 15-16 караш пубертет и родителите често викат. (Ама често имат и причина де).
2. За това секса ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ! Не си заслужава риска. Дано не си бременна. Според мен ти закъснява от притеснението и стреса.
3. Мъжете често плямпат без да мислят. А и може да е обмислил варианта да се окаже татко и да е положил началото на отстъплението. Какво очакваш? Момче на 15-16 да иска семейство ли? И щом не сте имали пари за един Ескапел с какво ще плащате аборта?

Сериозно, какви са тия глупости: имам му доверие, че няма да свърши в мен. Ако искаш да знаеш, и така има шанс за бременност. В предеякулационната му течност има сперматозоиди. Затова: Durex extra safe или противозачатъчни.

Nikneg
03-06-2009, 04:16
1. На 15-16 караш пубертет и родителите често викат. (Ама често имат и причина де).
2. За това секса ВИНАГИ С ПРЕЗЕРВАТИВ! Не си заслужава риска. Дано не си бременна. Според мен ти закъснява от притеснението и стреса.
3. Мъжете често плямпат без да мислят. А и може да е обмислил варианта да се окаже татко и да е положил началото на отстъплението. Какво очакваш? Момче на 15-16 да иска семейство ли? И щом не сте имали пари за един Ескапел с какво ще плащате аборта?

Сериозно, какви са тия глупости: имам му доверие, че няма да свърши в мен. Ако искаш да знаеш, и така има шанс за бременност. В предеякулационната му течност има сперматозоиди. Затова: Durex extra safe или противозачатъчни.
+

hottie
03-06-2009, 06:16
Недей да плачеш преди да си разбрала резултата от теста. Недей да плачеш за майка ти - почти всяко дете има проблем с родителите и то на точон тези години. Недей да плачеш за приятеля ти, а си поговорете.
И най-вече - моля те...това с аспирина НЕ ГО повтаряй !!! И се предпазвайте, защото този метод на отдрпъване никога не е сигурен. Колко много познати имам, които забременяха именно по този начин...

chelsea
03-06-2009, 09:56
Никога не съм разбирала хората,които се самоубиват заради проблемите си в живота..Но вече май взех да ги разбирам
....
пожелавам ти цял живот проблемите ти да си останат такива и дано никога не разбереш защо хората се самоубиват. мислиш си, че разбираш и знаеш всичко за света, но всъщност си доста далеч от истината. затова съм и против тия 'връзки'. страхотен и доста отговорен приятел си си намерила - от два месеца се обичате, чука те без капут, не може да те опази като хората, а и на всичкото отгоре не може да ти събере пари и за анти-бебе и те кара да си мушиш аспирини. любов ли бе да го опишеш.то цялата ситуация говори ясно колко много те обича... а ти продължаваш и продъжаваш да се носиш с някаква двойкарка (сигурно е от 'готините') и да деградираш.
евала мога да кажа на майка ти - дано повече ти крещи, а и да те поошамарва отвреме-навреме, барем ти дойде акъла в главата.

eple
03-06-2009, 16:52
мноооого си заблудена :D

'ама той не е като другите'
и нз си кво..

5StaR
03-06-2009, 16:54
TLDR? плс :)

crazy_style
03-06-2009, 19:48
Normalni problemi za momi4e na tvoqta ( i moqta .. ) vuzrast.. Shte pretrupne6 i nqa ti pravi vpe4atlenie.. Ne sa 4ak tolkova seriozni.. Nau4i da ne priema6 kre6teneto na maika si i izcepkite na priqtelq ti tolkova navutre.. Shtoto ima mn po-vajni ne6ta.. I Izpolzvaite prezervativ..

Pooky
03-06-2009, 19:57
..По стечение на обстоятелствата не успяхме да съберем пари за ,,Ескапел\",и на следващия ден послушах някакъв стар трик,които уж бил изпитан..и си напъхах 2 аспирина отдолу.Нямаше странични ефекти,както при други..
:shock:

s3xy
03-06-2009, 21:13
с най-добрата ми приятелка винаги си казваме като срещнем по сериозни проблеми или почваме да не издържаме, че живота ни преебава, защото после ще сме нереално щастливи... нали имаше някаква поговорка че всяко зло за добро, та винаги се сещаме че после ще сме толкова щастливи, колкото сега ни е зле ;] звучи тъпо ама верно помага ии после винаги се съвземаме, сичко се подрежда и после пак проблеми, пак сичко се подрежда ии така... няма как :)

eple
03-07-2009, 12:12
май ще празнуваш на следващия 8ми март :D

selens
03-07-2009, 17:01
мноооого си заблудена :D

'ама той не е като другите'
и нз си кво..