PDA

View Full Version : Журналистика!



easychick
03-06-2009, 06:27
Абе, някой може ли да ми каже къде ще е най - добре да уча журналистика, щото май тя е моята страст.Търсих, търсих.. и намерих... Има във Варна Свободен, Бургас Свободен, УНСС, Софийския, Търново... и май само това бяха...А ако има още нещо.. казвайте.А чух и за Пловдив Английски с журналистика.Ако някой знае нещо за това също ще ми е от полза.Мерси предварително!

psihqsala
03-06-2009, 07:06
Кой клас си ?

Loshotia
03-06-2009, 07:12
СУ

в НБУ също има, но се учи от 3тата година след като учиш първите две Масови комуникации

dizzyemmy
03-07-2009, 17:53
най-добре, не винаги най-добрият вариянт те огрява. Кандидатстваш на всякаде и кадето първо те приемат- там ти е бил късметът!

Alex_89
03-07-2009, 22:44
Аз уча в Бургаския журналистика. Доволен съм, преподавателите са на ниво, коректни, услужливи (с едно две изключения, тяхната мамка.. :D ). Удобствата са налице, макар че точно ние, студентите, си ги плащаме с тези надути такси. Как да е. Ако запишеш в Бургаския, няма да съжаляваш, гарантирам. Пък и приемът е лесен, стига да изкараш нещо различно от 2. Другояче стоят нещата със завършването. Изборът в твой. :)

kapinka
03-08-2009, 07:18
Оо това е моята страст ! Само чакам да стана 12 клас, да го мина и да кандидатствам в университет. Спряла съм се на НБУ - Масови комуникации с модул журналистика или връзки с обществеността :)

Lucho
03-08-2009, 07:50
Абе то на всички ви е страст, ама изявявали ли сте се някъде ? Например водили ли сте радиопредаване ? ТВ предаване ? :)

Loshotia
03-08-2009, 15:59
Оо това е моята страст ! Само чакам да стана 12 клас, да го мина и да кандидатствам в университет. Спряла съм се на НБУ - Масови комуникации с модул журналистика или връзки с обществеността :)

Хубаво би било, ако бъдещите журналисти пишат грамотно.

alphaz
03-09-2009, 13:22
моята майка е журналист и това наистина е интересна професия аз също съм наследила талант :D обаче смятам да се насоча нещо друго в България няма добри уневерситети за тази специалност проучи в Англия има добри в Русия също .Успех :-)

kapinka
03-14-2009, 08:30
Абе то на всички ви е страст, ама изявявали ли сте се някъде ? Например водили ли сте радиопредаване ? ТВ предаване ? :)

Аз като малка(5 - 6 клас) бях спечелила УЖ да водя един ден предаване по тв7 ахах, но ест ме прецакаха и нищо не се получи..