PDA

View Full Version : Помощ относно момиче!



Killercho
03-06-2009, 12:12
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор :). Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???

Kostadin_682
03-06-2009, 12:14
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор :). Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе 8-) , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало :)

Killercho
03-06-2009, 12:19
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор :). Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе 8-) , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало :)

Няма ли да е малко прибързано директно на кафе :)

Jumbie483
03-06-2009, 12:25
^ не

dimitar_ak
03-06-2009, 12:28
Е зависи колко са приятелките и има ли възможност да почерпи всичките.

Killercho
03-06-2009, 12:38
Това със всичките приятелки много не ми допада :)

myNameIsImmortal
03-06-2009, 13:19
off.. Влади (valdesbg) кажи ако не си почнал още аз да направя един гайд за новаци.. че тея нит използват търсачка, нито нищо..


Автора: извади си го пред цялата и компания, и кажи: Ако дойдеш с мене ще е само твой.. Бъхти.. :?
Как.. ми ще я заговориш с уста..

Ако трябва ми като минават фърли една волейболна топка в нея леко и иди след това кажи: Off много се извинявам, нали не те ударих много силно.. А аз съм <името ти> И след тва вече ден-два ша я заговаряш и някой път ша и кажеш искаш ли да идем на кафенце..

айде малко помислете..
И спри игрите.. с тея никове Киллери и к'ви ли не..

valdesbg
03-06-2009, 14:50
Дани - пиша го. Напиши и ти и ще сглобим нещо общо. :)

john95
03-06-2009, 16:01
Това с кафето не е зле - ама ще е малко неловко - примерно 3 момичета и той единственото момче :D
А ако беше в еврейското даскало където аз уча - Няма да ти се учудят ако не им платиш сметката на всички :D

Jadzia
03-06-2009, 16:30
ами да,покани я да излезете..
ако приеме радвай се,ако не ... не 8-)

Killercho
03-06-2009, 17:09
Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???

xXxMixXx
03-06-2009, 17:23
Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???

До някаква степен.. ама не гледай толкова черно на нещата де.. :)
Пък и ако откаже първия път.. след време можеш да се пробваш пак ;)

citygirl
03-06-2009, 18:55
Ако ми отговори; "Ами заета съм днес или еди кога си не мога,според вас това отказ ли ще е ???

До някаква степен.. ама не гледай толкова черно на нещата де.. :)
Пък и ако откаже първия път.. след време можеш да се пробваш пак ;)


Ами аз мисля, че няма да е отказ... Момичето наистина може да е заето :) и съм съгласна с xXxMixXx :)

BaiToq
03-06-2009, 19:09
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор :). Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
А може би не я интересуваш...


Пиши и в скайпа що не ти говори,
ала-бала...
Спри се с нея,лафче...

My6mYLka
03-06-2009, 20:36
ходи я заговори първи обаче 8-)

a3c1M
03-06-2009, 20:44
ходи я заговори първи обаче 8-)
и кат отиде да я заговаря кво ша каже

My6mYLka
03-06-2009, 21:06
ходи я заговори първи обаче 8-)
и кат отиде да я заговаря кво ша каже

е ок кфо може да й каже " здр , аз съм еди кой си " да мисли да мисли и накрая всичко по план и като се пристраши да отиде при нея да зацепи и да нз кфо да каже еми разговора ще тръгне само при "здр" например

BatJony
03-06-2009, 21:22
Най-добре е да отидеш при нея и да бъдеш себе си, а не да и говориш някакви заучени фрази, просто отиваш и й казваш здр, така и така, аз съм еди кой си, но гледаш да говорите за някакви общи теми и разговора ще си потръгне от самисебе си. А ако се притесниш или нещо такова, спокс, нормално е, но гледай да не го показваш и да не му обръщаш внимание. Лесно е, стига да се престрашиш.

Аиде и успех! \:D/ :wink:

pass4y
03-06-2009, 22:05
пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица :)

dragonfly92
03-06-2009, 23:09
пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица :) + 1 ;-) :wink: Успех \:D/

I_Know
03-07-2009, 09:45
пич.. от срамежливоста файда няма.. и аз бях такъв.. според мене остай тия скайп интернет шитни .Най - добре на живо.. отиваш казваш и здравей и я дърпаш настрани ако е с приятелките си и й казваш аз съм този този просто исках да се запознаем..как си , какво правиш .. И после казваш а дали би искала да излезним накъв път на кафе или някъде на разходчица :)


+1 ;)

GossipGirl89
03-07-2009, 10:59
А защо като за начало не почнете първо да се поздравявате като се видите и чак тогава обмисляй вариянта с кафето...щото така някак си...ти казваш, че като се засечете на живо дори и здр не си казвате и са изведнъж да идеш и да й изтърсиш "искаш ли на кафе" :D нз де ти си знаеш... ама моят съвет е първо да почнете да си говорите поне някви общи нища като "здр как си кво правиш" и чак тогава я кани на кафе ;)

Killercho
03-07-2009, 14:14
А защо като за начало не почнете първо да се поздравявате като се видите и чак тогава обмисляй вариянта с кафето...щото така някак си...ти казваш, че като се засечете на живо дори и здр не си казвате и са изведнъж да идеш и да й изтърсиш "искаш ли на кафе" :D нз де ти си знаеш... ама моят съвет е първо да почнете да си говорите поне някви общи нища като "здр как си кво правиш" и чак тогава я кани на кафе ;)


Само да дойде понеделник. Ще видя как да я заговоря.

anito91
03-07-2009, 15:07
mi 6tom si pi6ete v skype pitai q tam 6to ne ti se obajda kato te vidi i posle na dr den kato se vidite v daskalo i se obadi i vij dali i tq 6te ti se obadi a sb6to v skype moje6 i da q porazpita6 za nqkoi ob6ti ne6to ot roda na kak be6e dnes posle da q pita6 za muzi4ka filmi kbde obi4a da hodi i posle 6te zavbrti6 tka 4e da q pita6 i za gadjence dali si ima i tka pone 6te znae6 kak stoqt ne6tata i tbi :)

sladorana_1
03-07-2009, 19:11
az sym w takkawa grupi4ka i 6e ti kaga slednoto grupi4kata obiknoweno si spodelq wsi4ko taka 4e prosto q pomoli da doide s teb nqkade primerno razhodete se i i go kagi tq 4e 6e kage na grupi4kata 6e kage ama nali za tebe nqma zna4enie ako iska6 poslu6aj towa li4no na mene sa mi go prawili i e dobre a tq ne se sramuwa prosto abe ne moga to4no da go obqsnq

sladorana_1
03-07-2009, 19:11
az sym w takkawa grupi4ka i 6e ti kaga slednoto grupi4kata obiknoweno si spodelq wsi4ko taka 4e prosto q pomoli da doide s teb nqkade primerno razhodete se i i go kagi tq 4e 6e kage na grupi4kata 6e kage ama nali za tebe nqma zna4enie ako iska6 poslu6aj towa li4no na mene sa mi go prawili i e dobre a tq ne se sramuwa prosto abe ne moga to4no da go obqsnq

Killercho
03-07-2009, 19:31
Пиша и в скайп.Гледам,че е влизала ама отговор нямам.Де да знам дали наистина не ме отбягва нещо.

FreeSpirit
03-07-2009, 19:55
Щом си пишете по скайп, просто й предложи да се видите и да се запознаете лично ;)
Не се притеснявай да бъдеш малко нахален в скайп, все пак нахалните оцеляват :grin:
Айде успех :)

anito91
03-08-2009, 11:46
emi sega 6tom si i pisal e dobre :) a tva 4e ne ti e otgovorila 6tom e bila tam ne se znae 6to e moje prosto da ne e bila na kompa a prosto da si e ostavila skype i tka pak i pi6i drugiq pbt kato q vidi6 i togava ve4e 6te vidi6 dali 6te ti otgovori :)

DiabolicalSoul
03-08-2009, 13:47
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет как да се запозная с едно момиче.Тя постоянно се движи с приятелките си и никога не е сама...
Имам й скайп и си пишем от време на време,ама не е като истински разговор :). Виждам я из училище,но винаги,когато се разминем тя не ме поздравява или аз не я гледам достатъчно,не мога да го обясня точно..От това си правя следните изводи.Може би и нея я е срам,както мен не знам..Някакви идеи как да действам???
Отиваш при нея, и казваш... Айде на кафе 8-) , ако толкова те е срам покани я на кафе посредством скайп... и готово... айде... пиши после какво е станало :)

Няма ли да е малко прибързано директно на кафе :)не !!!

точно обратното

anito91
03-11-2009, 13:13
e kvo stana s momi4eto polu4i li se ne6to ili :?: :?: :twisted: :twisted: :)