PDA

View Full Version : Как да я спечеля



i_dont_give_a_fuck
03-06-2009, 11:51
Как да я спечеля пак супер много ме беше харесала писахме си в скаип по 2 часа на ден излизахме целували сме се но не сме говорили за връзка изведнъж от 14 насам нещата станаха на зле купих и подарък тя постоянно отлагаше излизанията ни още не съм и го дал спряхме да си пишем щото не исках да и досаждам и да и омръзна но и тя не пишеше накрая мин събота като тръгнах да я целувам тя се дръпна днес и писах и тя ми казва че на този етап не иска връзка ,а това го акзва момиче което не иска да се занимава с теб какво да правя за да ме хареса пак ??

PepiDesigns
03-06-2009, 11:55
Ам , дали не си се променил ... евентуално?
Или просто в живота й има друго момче :)

Замисли се ..
Не е нужно да правиш нещо за да те хареса .. ;) Просто тогава няма да бъдеш себе си и влизаш в един Тегав филм според мен ...

myNameIsImmortal
03-06-2009, 12:09
Само тя си знае защо го прави..
А и не е медал или купа в някакво състезание, за да я спечелиш..

jenichka
03-06-2009, 12:56
аз мисля че си е харесала друго момче и в момента се чуди кого да избере теб или него.кофти

kobrichka
03-06-2009, 13:34
За да се отдръпне така изведнъж,значи определено има някаква конкретна причина. Не мисля,че е спряла да те харесва така изведнъж. Не може ли да се видите и да си поговориете? Така сам не можеш да гадаеш,може да има друг, може да си направил нещо с което да си я убидил по някакъв начин. Не знам според мен е най-добре да се видите. Така на догатки няма как да разбереш причината.

Cellmate
03-06-2009, 13:37
Тренираш здраво и евентуално вземаш допинг, но гледаш да не те сгащят. Като си е решила няма какво да направиш. Има много неориентирани, но същевременно твърдоглави момиченца :razz:

xXxMixXx
03-06-2009, 14:14
Еми.. може да има някакво друго момче по което да си пада. Защо не я попиташ защо се е отдръпнала така от теб?! Предполагам, че няма да те държи в невидение ако я попиташ :) иначе ще е странно :shock: да не иска да ти каже причината.. поговорете си :)

BaiToq
03-06-2009, 18:22
Пластична операция...

i_dont_give_a_fuck
03-06-2009, 19:26
ами нали я питах и тя ми отоговори с това че не иска връзка в момента с никой обаче съм сигурен че не е така , тя попринцип е много странна ако се държиш прекалено добре с нея и и омръзваш трябва май да я правиш на боклук че да е с теб

a3c1M
03-06-2009, 19:31
ами нали я питах и тя ми отоговори с това че не иска връзка в момента с никой обаче съм сигурен че не е така , тя попринцип е много странна ако се държиш прекалено добре с нея и и омръзваш трябва май да я правиш на боклук че да е с теб
жалката итина

Waster
03-06-2009, 19:32
намерила е по-богат

Darkkiss
03-06-2009, 21:00
на покер

Presley
03-06-2009, 21:46
Сигурно не я кефи как се целуваш.

Re5peC7
03-06-2009, 21:48
фтиди пусни тото :D

Quasar
03-06-2009, 22:32
На 14ти викаш умря работата....предполага се че някой филмар и е предложил и тя се е разтопила...решила е че е по як от теб и те е заебала...приеми го живота не е сбозен highscool филм и ти не си идеален...поне според нея де (и според мен...идеален съм само аз :D )ама я заебавай тая де все нещо ново ще излезе...Успех

Viche
03-06-2009, 22:58
Нещо я спира.Щом точно на 14 е станало това имам чувството,че някой друг също се опитва да е повече от приятел с нея и тя в момента се колебае дали да е с него..но все пак ние не я познаваме,не знаем какъв е характера й,така че ти най-добре може би знаеш заради какво е :?

valdesbg
03-07-2009, 04:44
Как да я спечеля пак супер много ме беше харесала писахме си в скаип по 2 часа на ден излизахме целували сме се но не сме говорили за връзка изведнъж от 14 насам нещата станаха на зле купих и подарък тя постоянно отлагаше излизанията ни още не съм и го дал спряхме да си пишем щото не исках да и досаждам и да и омръзна но и тя не пишеше накрая мин събота като тръгнах да я целувам тя се дръпна днес и писах и тя ми казва че на този етап не иска връзка ,а това го акзва момиче което не иска да се занимава с теб какво да правя за да ме хареса пак ??

Ами не знам как си оплескал нещата че да се дръпне толкова, но общо взето нищо не можеш да направиш. Изпуснал си влака и сега търчиш да го гониш... Чакай следващия и си опичай акъла :) А и тоя скайп...разваля хората и връзките.

LigLaTaa
03-07-2009, 11:09
Най вероятно има друг ....