PDA

View Full Version : Пожелание на английски



pifiella
03-06-2009, 14:17
Здравейте!Може ли някои да ми каже някакви пожелания на английски за класната.Много е добра и се отнася с нас прекрасно и решихме да и купим един голям букет с рози.И сега ми трябва пожелание.В интернет търсих,но няма нищо оригинално и са пълни с грешки!!!!
Ако някои знае нещо нека да пише!!!!!
:-P

Axe_vs_Sword
03-06-2009, 16:30
Е, каквото ти пожелаеш! Можеш да го напишеш на български, ще ти го преведем! И все пак

Dear beloved miss Natalia,
Because we enjoy learning english with such a nice teacher like you, we would love to give you this bouquet of roses with all our hearts

В превод:
Мила и обичана госпожо Наталия (примерно),
Защото се радваме да учим английски с такъв добър учител като вас, бихме обичали да ви подарим този букет от рози със всичките ни сърца

Чакам да бъда нападнат за грешки :-P

Neftochimic
03-06-2009, 16:32
имаш 3847387483 правописни и пунктоационни грешки, с коя програма си го превеждал това?

Axe_vs_Sword
03-06-2009, 16:35
имаш 3847387483 правописни и пунктоационни грешки, с коя програма си го превеждал това?
Сам-самичък :-P
Ще ме поправиш ли?

pifiella
03-06-2009, 19:00
Ами аз нищо не мога да измисля............изчерпах се отвсякъде с тези рожденни дни напоследък!Трябва ми нещо оригинално и хубаво!

Darkkiss
03-06-2009, 19:46
Е, каквото ти пожелаеш! Можеш да го напишеш на български, ще ти го преведем! И все пак

Dear beloved miss Natalia,
Because we enjoy learning english with such a nice teacher like you, we would love to give you this bouquet of roses with all our hearts

В превод:
Мила и обичана госпожо Наталия (примерно),
Защото се радваме да учим английски с такъв добър учител като вас, бихме обичали да ви подарим този букет от рози със всичките ни сърца

Чакам да бъда нападнат за грешки :-P

кажи would love
и глей как имаш 2-ка...

VampireGirl666
03-06-2009, 21:03
Е, каквото ти пожелаеш! Можеш да го напишеш на български, ще ти го преведем! И все пак

Dear beloved miss Natalia,
Because we enjoy learning english with such a nice teacher like you, we would love to give you this bouquet of roses with all our hearts

В превод:
Мила и обичана госпожо Наталия (примерно),
Защото се радваме да учим английски с такъв добър учител като вас, бихме обичали да ви подарим този букет от рози със всичките ни сърца

Чакам да бъда нападнат за грешки :-P

would like ми звучи по-добре

pifiella
03-07-2009, 11:59
Ако може това някой да го преведе,но грамотно :-D .
Честит 8 март г-жо Иванова!!!
Желаем Ви на първо място много здраве,щастие и късмет.Бъдете винаги лъчезерна и усмихната,защото Вие сте това,което ни кара всяка сутрин да ставаме с желание и усмивка за училище.
Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно!
Приемете нашите сърдечни пожелания!
С много обич и топло чувства!
8 клас :D
Сама го измислих :lol: ,а ако иска някои нека го поправи,че нешо не ми звучи много добре!!!!!!!! :?

Darkkiss
03-07-2009, 15:14
Ако може това някой да го преведе,но грамотно :-D .
Честит 8 март г-жо Иванова!!!
Желаем Ви на първо място много здраве,щастие и късмет.Бъдете винаги лъчезерна и усмихната,защото Вие сте това,което ни кара всяка сутрин да ставаме с желание и усмивка за училище.
Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно!
Приемете нашите сърдечни пожелания!
С много обич и топло чувства!
8 клас :D
Сама го измислих :lol: ,а ако иска някои нека го поправи,че нешо не ми звучи много добре!!!!!!!! :?

не можеш да преведеш от БГ на англ..

просот в анг се исползват фрази

а в БГ се мисли...

не можеш да го преведеш точно...

Axe_vs_Sword
03-07-2009, 15:15
Сигурно защото "Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно! " трябва да се отделни.

Happy 8th of March miss Ivanova
Firstly, we wish you alot of healthiness, happynes and luck. Always be shining and smiling, because you are the thing, that makes us get up every morning, smiling, wishing to go to school. Every day we learn something new and interesting.
Thank you!
Accept our wishes from our hearts!
With many love and warm feelings,
8 v class

Отново, чакам да бъда нападнат за грешки :-P

Darkkiss
03-07-2009, 15:19
Сигурно защото "Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно! " трябва да се отделни.

Happy 8th of March miss Ivanova
Firstly, we wish you alot of healthiness, happynes and luck. Always be shining and smiling, because you are the thing, that makes us get up every morning, smiling, wishing to go to school. Every day we learn something new and interesting.
Thank you!
Accept our wishes from our hearts!
With many love and warm feelings,
8 v class

Отново, чакам да бъда нападнат за грешки :-P

кфо да ви нападам
то вие сте некфи жалки
не можете да разберете че не знаете и грам език...

Axe_vs_Sword
03-07-2009, 15:22
О велики всезнаещ дарккиссчо, ЩЕ ГО ПРЕВЕДЕШ ЛИ? :?

pifiella
03-08-2009, 14:52
:lol: Неща всезнаещият млъкна.......... :lol:

Bianca
03-08-2009, 15:18
Сигурно защото "Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно! " трябва да се отделни.

Happy 8th of March miss Ivanova
Firstly, we wish you alot of healthiness, happynes and luck. Always be shining and smiling, because you are the thing, that makes us get up every morning, smiling, wishing to go to school. Every day we learn something new and interesting.
Thank you!
Accept our wishes from our hearts!
With many love and warm feelings,
8 v class

Отново, чакам да бъда нападнат за грешки :-P
First of all, health, happiness, a lot of love.
(Само най-фрапиращите грешки.)

Axe_vs_Sword
03-08-2009, 15:35
Сигурно защото "Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно! " трябва да се отделни.

Happy 8th of March miss Ivanova
Firstly, we wish you alot of healthiness, happynes and luck. Always be shining and smiling, because you are the thing, that makes us get up every morning, smiling, wishing to go to school. Every day we learn something new and interesting.
Thank you!
Accept our wishes from our hearts!
With many love and warm feelings,
8 v class

Отново, чакам да бъда нападнат за грешки :-P
First of all, health, happiness, a lot of love.
(Само най-фрапиращите грешки.)
Яяя ти се върна бе :-P (не ме помниш, знам)
Иначе тва сериозно съм го сгафил, мерси

MeTaLfAn
03-10-2009, 08:17
Сигурно защото "Благодарим Ви,всеки ден научаваме нещо ново и интерсно! " трябва да се отделни.

Happy 8th of March miss Ivanova
Firstly, we wish you alot of healthiness, happynes and luck. Always be shining and smiling, because you are the thing, that makes us get up every morning, smiling, wishing to go to school. Every day we learn something new and interesting.
Thank you!
Accept our wishes from our hearts!
With many love and warm feelings,
8 v class

Отново, чакам да бъда нападнат за грешки :-P

кфо да ви нападам
то вие сте некфи жалки
не можете да разберете че не знаете и грам език...

ei DArkkiss dri6lio q mlkvai we deba i drebosuka na 12 god i se otvarq bokluk takuv