PDA

View Full Version : Скабиес(краста) проблем .



nqnqnqnq
03-06-2009, 15:03
Здравейте .
Скоро ходих на лекар и се оказа че имам краста :oops: предписа ми лекарството Никс (Nix) и ако не се орпавя от първия път да опитам повторно ... е хубаво не се получи първия път отидох да си взема пак но никаде не намерих а аптеката първия път дето си го взех се оказа че го няма също и аптекарката каза че и в склада нямало и ме убеди да взема някакво друго което "уш" било със същото действие на Никс и да се намажа с него.... е да ама не тва второто струва 4,90 лв. а Никс 10 лева и никак не ми се вярва второто да ми помогне а и мее по страх да не вземе да ме повреди :D та исках да попитам ако има някой компетентен дали лекарството Виприн ще ми помогне и дали няма да вземе да ми изгори кожата защото все пак с Никс трябваше да стоя 16 часа преди да се искъпя

Благодаря предварително ;)

Abigoria
03-06-2009, 20:16
Виприн е против въшки.... :-o

nqnqnqnq
03-06-2009, 22:16
То и Никс по начало е против въшки но става и за краста :? за това се чудех дали оная от аптеката не ми е пробутала ей така тва колкото да го продаде ... че ацки много ме сърби навсякаде а се чудя ако се намажа с тва да не се повредя нещо :shock: а ся съм в такова състояние че съм готов и с конски фекали да се мажа стига да ми мине :D такаче ако скоро няма отговор ще пробвам Виприна пък кот стане 8-)

Abigoria
03-07-2009, 09:53
Ми... пробвай... сестра ми я мажеха с Виприн като имаше въшки :D

nqnqnqnq
03-07-2009, 15:47
Ми ще пробвам ма ако ми изгори кожата ти си виновна 8-)

shadow4e
03-07-2009, 18:20
Ако въобще темата е истинска... тук не сме лекари - лекарства и лечения не се изписват.