PDA

View Full Version : искам си го обратно



cinderella_gugutka
03-06-2009, 15:10
знаех 4е нещата не вървят и 4е ще скъсаме ама си го искам обратно...той беше единствената ми радост в сивото ежедневие а сега вси4ко е потънало в мрак :cry: искам просто да споделя защото ми идва да се гръмна :cry: писна ми ве4е да ме нараняват толкова много .кога ще дойде денят в който и аз ще бъда щастлива :cry: не мога да 4акам пове4е ,нямам сили да се боря с болката...изморих се от вси4ко и вси4ки :cry:

sadsad
03-06-2009, 15:13
И аз си искам обратно момчето, ама ...съм в безизходица :booooomb:

Jesus
03-06-2009, 15:14
ами бори се кой те спира ?

xXxMixXx
03-06-2009, 15:14
знаех 4е нещата не вървят и 4е ще скъсаме ама си го искам обратно...той беше единствената ми радост в сивото ежедневие а сега вси4ко е потънало в мрак :cry: искам просто да споделя защото ми идва да се гръмна :cry: писна ми ве4е да ме нараняват толкова много .кога ще дойде денят в който и аз ще бъда щастлива :cry: не мога да 4акам пове4е ,нямам сили да се боря с болката...изморих се от вси4ко и вси4ки :cry:

Говори с него, но преди това помисли добре защо сте скъсали!! Важно е да се поправиш, ако можеш /сигурна съм че ще успееш =]/ Какво трябва да значи, че знаеш че се щяли да скъсате?! Ако си знаела защо не си предприела някакви мерки против това?! :(

cinderella_gugutka
03-06-2009, 15:16
ами бори се кой те спира ?
спира ме това 4е нямам сили да се бора...изморена съм и съм изтощена от непрестанните наранявания...ама като съм тъпа да се влюбвам (въпреки 4е ако не е гаджето все нещо друго ще се намери)

ImmortalForever
03-06-2009, 15:16
Е дай млако инфо де..Кой кого, как, кога, причини, време на връзката..Ти нищо-изсипваш ни купчина емоции и ние се оцъкляме тука...

cinderella_gugutka
03-06-2009, 15:19
знаех 4е нещата не вървят и 4е ще скъсаме ама си го искам обратно...той беше единствената ми радост в сивото ежедневие а сега вси4ко е потънало в мрак :cry: искам просто да споделя защото ми идва да се гръмна :cry: писна ми ве4е да ме нараняват толкова много .кога ще дойде денят в който и аз ще бъда щастлива :cry: не мога да 4акам пове4е ,нямам сили да се боря с болката...изморих се от вси4ко и вси4ки :cry:

Говори с него, но преди това помисли добре защо сте скъсали!! Важно е да се поправиш, ако можеш /сигурна съм че ще успееш =]/ Какво трябва да значи, че знаеш че се щяли да скъсате?! Ако си знаела защо не си предприела някакви мерки против това?! :(
говорих с него-каза да го забравя,вси4ко е свършило и 4е ве4е не изпитва нищо към мен.не взех никакви мерки защото моите приятелки ме убедиха 4е си въобразявам и вси4ко е наред...ама дълбоко в сърцето... :cry:

cinderella_gugutka
03-06-2009, 15:23
Е дай млако инфо де..Кой кого, как, кога, причини, време на връзката..Ти нищо-изсипваш ни купчина емоции и ние се оцъкляме тука...
2 месеца ходихме,малко се скарахме за едно нещо( той ми се ядоса а всъщност нямах абсолютно никаква вина) и
той си тръгна от срещата -просто както седяхме и ме питаше как ми е минал деня ,стана и си тръгна без да се сбогува,без нищо.и по телефоня ме заряза :cry: каза 4е просто ве4е нищо не иска от мен

xXxMixXx
03-06-2009, 15:26
В случая приятелките ти не са били прави!
:(

Не ми се вярва толкова бързо да спре да те харесва..
Може да има друго.. или просто никога да не те е харесвал.. знам ли :(
Като не иска нищо от теб, остави го.. после ще съжалява.. много често така става.. може пък да те пробва ;)

gLypChenCee
03-06-2009, 15:50
И аз си го искам .. ама .. :(

Whyniser
03-06-2009, 15:55
Два месеца ти го изкарваш като че ли 20 години страдание.Спокойно дишай и си гледай ученето и приятелите.Точно сега е момента да докажат колко са ти "приятели"

KimBerLy1912
03-06-2009, 15:55
Кво става в тая държава бе? Ония ден четох твоя тема,в която питаш защо бившия ти (или някое друго момче,но не и приятеля ти) се държи така с тебе..На ум си казах,че не трябва да ти пука,щом имаш човек до теб...но не писах в темата,защото нямаше да е първата ТВОЯ ПОДОБНА тема,в която да пиша..
Не знам как да ти го кажа,ама си хроничен случай...
Не спираш да гледаш в миналото,да искаш този и онзи...голямата ти любов...или малката ..все едно..а не оценяваш това,което имаш..
Сега,когато явно си на път да го загубиш,започва да те боли...Осъзна ли се?
Малко късно,обаче...
Аз ако съм едно момче до теб и разбера,че пускаш такива теми за разни други...Не знам как бих се почуствал(а :D )
Смятам,че е вече време да загърбиш миналото...А също и да останеш малко на саме с мислите си..
Ако държиш на човека до себе си,бори се за него...
Докато гледаш назад,пропускаш реалния си живот...
И го нараняваш тва момче до теб...Как ли му е? Замисли се...

cinderella_gugutka
03-06-2009, 15:59
аз го наранявам???след като вложих цялото си старание в тази връзка и се унижавах заради него???и какво полу4их в замяна-не искам пове4е нищо от теб !!!вярно е 4е пусках тема за друго мом4е но когато си го оби4ал 3 години е малко трудно да не ти пука за държанието му

KimBerLy1912
03-06-2009, 16:04
Или единия,или другия...НЕ МОЖЕ И ДВАМАТА...
Сега не знам какъв е точно случая,но тва с другото момче ме вкарва в тъча...
Просто искаш да има някой до теб и да се чувстваш желана...
Но не може да обичаш и единия,и другия...Или поне не истински...
Държиш се сякаш си зависима от него (или от тях) ,а не би тряяло да е така...Ти си самостоятелен човек..
И да,може да обичаш някого 3 години...И да не ти пука кой знае колко за държанието му...Но чак пък и теми да пускаш...
И аз съм обичала,знам за какво става въпрос...
Но това ми беше най-правилния ход-да загърбя миналото...и да се опитам да живея в настоящето...И се получи...има и добри моменти,има ли лоши..но това е живота...

la4ezara
03-06-2009, 16:07
от личен опит ще ти кажа, че ако се правиш, че не ти пука за него и се занимаваш с други момчета, може и да се върне, но когато пускаш теми във форум, колко си отчаяна и как нямаш сили за нищо, едва ли ще иска да е теб. И ти пожелавам успех...

cinderella_gugutka
03-06-2009, 16:09
Или единия,или другия...НЕ МОЖЕ И ДВАМАТА...
Сега не знам какъв е точно случая,но тва с другото момче ме вкарва в тъча...
Просто искаш да има някой до теб и да се чувстваш желана...
Но не може да обичаш и единия,и другия...Или поне не истински...
Държиш се сякаш си зависима от него (или от тях) ,а не би тряяло да е така...Ти си самостоятелен човек..
И да,може да обичаш някого 3 години...И да не ти пука кой знае колко за държанието му...Но чак пък и теми да пускаш...
И аз съм обичала,знам за какво става въпрос...
Но това ми беше най-правилния ход-да загърбя миналото...и да се опитам да живея в настоящето...И се получи...има и добри моменти,има ли лоши..но това е живота...
еми всеки 4овек си има свой характер-това 4е ти си оби4ала и не си пускала теми не озна4ава 4е аз не оби4ам.просто съм 4овек който има нужда от съ4увствие и подкрепа-ина4е съм съсипана

ImmortalForever
03-06-2009, 16:11
Трябвало е просто да го изпревариш със зарязване и сега кротко да си тъгуваш...

nicolepcd
03-06-2009, 17:03
Проблемите ти едва сега започват... а решението - не се занимавай с момчета повече... 8)

MartyParty
03-06-2009, 17:12
Стореното-сторено.Взела си решение-под влияние на емоции или не-но си го взела и сега трябва да понесеш последиците.Ако се върнеш назад,ще си пълната глупачка за него.Това значи,че не знаеш какво искаш наистина и ако аз бях на негово място,няаше да ти дам втори шанс.Така е по-добре и за двамата,като се замислиш.Кротувай и се лиши малко от мъжко внимание,докато не започнеш да мислиш в правилната посока.

xXxMixXx
03-06-2009, 17:17
Стореното-сторено.Взела си решение-под влияние на емоции или не-но си го взела и сега трябва да понесеш последиците.Ако се върнеш назад,ще си пълната глупачка за него.Това значи,че не знаеш какво искаш наистина и ако аз бях на негово място,няаше да ти дам втори шанс.Така е по-добре и за двамата,като се замислиш.Кротувай и се лиши малко от мъжко внимание,докато не започнеш да мислиш в правилната посока.

+1


И се опитай да контролираш емоциите си, защото може да загубиш много важни за теб хора :(

citygirl
03-06-2009, 17:23
Щом сте скъсали, значи не сте били един за друг :? Мисля, че трябва малко да се откажеш момчетата за малко.. Отдай се на купончетата и на разходките по магазини с приятелки :grin: много е яко :D

elsy
03-06-2009, 17:36
И аз искам много неща, ама...

neznaesh
03-07-2009, 02:11
От разглеждането на форума днес установих, че възрастта на повечето е между 13 и 18 години. И все пак ще те попитам - ти на колко си години? Вече си уморена да се бориш? Че какво мислиш да правиш цял живот - с повече късмет да откриеш мъжа, който ще те разнася на черен кон?
Разбира се, че ще бъдеш щастлива някой ден, но не мислиш ли, че е малко рано да търсиш човека, с когото да прекараш остатъка от дните си?