PDA

View Full Version : Каква може да е причината за това...



pepeputkata
03-06-2009, 16:20
Често главоболие, виене на свят когато ставам... често нервна или притеснена, гадене сутрин - Каква може да е причината за всичко това :shock: не съм в депресия да кажа постоянно съм усмихната и настроена добре към другите и не мога да си обясня какво ми става :(

john95
03-06-2009, 16:25
Често главоболие, виене на свят когато ставам... често нервна или притеснена, гадене сутрин - Каква може да е причината за всичко това :shock: не съм в депресия да кажа постоянно съм усмихната и настроена добре към другите и не мога да си обясня какво ми става :(
Не знам конкретно, но при мен е подобно когато не пия достатъчно течности или не ям достатъчно плодове ...

pepeputkata
03-06-2009, 17:31
може и от това защото напоследък не ям плодове..а течностите са ми половинка кола или чаи на ден и понякога малко вода..

evalongoriq
03-06-2009, 18:37
може да е от хиляди неща.посети лекар.мен преди време ми беше нещо подобно и се оказа че имам нужда от очила но бяха съвсеееееем малък диоптър и ги носих мн малко време и то само като пиша или съм на компа.ама вече не ги нося.абеее нз отиди на лекар и виж кво ти е :D

Nitroglycerin
03-06-2009, 20:06
прекалено много висене на компютъра,повреда в мобилния телефон,силно радио-активни предмети,храна,хапчета,нед спиване,претоварване,замъ сен въздух причини колкото искаш ходи при личния да те види

Boyd
03-07-2009, 13:53
Ниско кръвно е най-вероятният проблем.

Jumbie483
03-07-2009, 14:10
:shock: жената на братовчед ми се оплакваше от това, а след това се оказа, че е бременна :shock:

evalongoriq
03-07-2009, 14:16
даа тва верно са признаци за бременност :D

pepeputkata
03-07-2009, 17:13
e ot tolko mnogo vreme da sam bremenna ne mi se vqrva i gram da ne mi e prolichalo :D a tfa za kravnoto taka e nisko mi e

MrUndaztood
03-07-2009, 23:31
Често главоболие, виене на свят когато ставам... често нервна или притеснена, гадене сутрин - Каква може да е причината за всичко това :shock: не съм в депресия да кажа постоянно съм усмихната и настроена добре към другите и не мога да си обясня какво ми става :(
Не знам конкретно, но при мен е подобно когато не пия достатъчно течности или не ям достатъчно плодове ...

Не е от плодовете,а от липсата на захар бе! Плодовете съдържат фруктозна захар.Уфф...





Значи за авторката:
липса на течности,ниско кръвно,падане на кръвна захар.Но пак най-добре отиди се посъветвай с лекар и/или ендокринолог

П.С в първият момент си помислих,че си бременна :D