PDA

View Full Version : Какво мислите-към всички!!!



hitriq
03-06-2009, 16:59
Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!

Cellmate
03-06-2009, 17:02
Зависи. Може да си помисли, че тя ти е станала безинтересна и да ти се ядоса, че умишлено не я търсиш. Братле, много е сложно, не може да се предскаже как ще реагира. Може пък да е една от тия, които искат това, което не могат да имат. В този случай тактиката е подходяща. Ти я познаваш => ти трябва да си прецениш

xXxMixXx
03-06-2009, 17:03
знаеш ли какво.. може да опиташ

само ще ти кажа една историйка с мен:
С едно момче си пишехме всеки ден по 2 часа и повече. 1 ден той изведнъж спря да ми пише.. и се налагаше аз първа да почвам чата /което за мен не е нормално/. Така стана около 10 пъти и на мен ми втръсна все да го заговарям.. - изгубих интерес.

Таа идеята ми е - гледай да не постигнеш обратният ефект! *да си мислиш, че така си й по-интересен, а пък да и втръснеш*

nicolepcd
03-06-2009, 17:05
Скайп и телефони... ооо, неее :D Лирическо отклонение 8-) А иначе... глупаво е според мен :)

ThePowerOfLove
03-06-2009, 17:06
И аз имах подобна случка. Писахме си доста и накрая той все мълчеше и се отказах.
Не знам, може при твоето момиче да подейства..

citygirl
03-06-2009, 17:14
КАТЕГОРИЧНО НЕ ! Така ще си помисли, че си и омръзнал и ще и е много гадно.. После ще си каже " Няма смисъл да се занимавам с него.. Не го интересувам ".. Няма смисъл да го правиш. Даже така, че си говорите е много добре, защото се опознавате и свиквате един с друг и се сближавате и наистина може да се получи нещо между вас :) Накарай я да излезете двамата. Отидете на кафе или в някой парк или на кино или просто на разходка \:D/ Ще ви бъде забавно :wink: :-)

xXxMixXx
03-06-2009, 17:14
И аз имах подобна случка. Писахме си доста и накрая той все мълчеше и се отказах.
Не знам, може при твоето момиче да подейства..


обаче НЕ Е сигурно.. по-добре не се прави на тежък. :?

MartyParty
03-06-2009, 17:16
Можеше да се видите за малко разнообразие така...

hitriq
03-06-2009, 17:23
Но от друга страна, ме е страх да не би аз да и омразна

xXxMixXx
03-06-2009, 17:25
Но от друга страна, ме е страх да не би аз да и омразна

Случва се!
Въпросът ми е:Виждали ли сте се на живо?!
Ако не сте - не е зле да го направите :)

elsy
03-06-2009, 17:32
Ти добре й правиш номерца, ама гледай да не се получи обратен ефект. Като види, че не я търсиш да вземе да си намери някой друг 8-) Мене, ако питаш... недей се прави на недостъпен да не ти излезе през носа...

BaiToq
03-06-2009, 17:51
Е такъв тактик търся
за национала,казвай
колко заплата искаш.

hitriq
03-06-2009, 18:48
Не само сме се виждали, ами сме излизали доста пъти.Така, че това не ме претеснява

Presley
03-06-2009, 21:50
Живей докато имаш тоя шанс.Не ги върти толкова сложни схемите.
И между другото що не наблегнеш на реалните контакти?Или вие сте в Скайп отношения ?

Re5peC7
03-06-2009, 21:52
Е такъв тактик търся
за национала,казвай
колко заплата искаш.
8-)

Quasar
03-06-2009, 22:34
Заеби скайпа Get a life
Излизайте иииииии ходите ли :lol: щот като гледам не...кажи и че си хлътнал пък каквото стане...ако само чакаш няма да се оправи работата

Darkkiss
03-07-2009, 03:00
направо я напсувай
най добрия ход

valdesbg
03-07-2009, 04:53
Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!

ОМеГе!

Не можеш да загубиш нещо което го няма. Колко пъти си я виждал че да знаеш че има интерес? Сега сериозно - взимай се в ръце звъни на момичето и казвай " Да се видим на живо". Там ако можеш да говориш по 3 часа...хубаво. Иначе ставаш клавиатурен любовник.


Скайп разваля хората!

I_Know
03-07-2009, 08:05
знаеш ли аз също се съгласявам с останлите .. ЗАБРАВИ SKYPE ...
С тоя скайп направо бях забравила какво е да излезззеш навън... Стоях по цел ден пред компютъра.. не излизах с приятели а само в мрежата.....
Хем речника ни обеднява и едно съчинение не можем да напишем :-D хем забравяне какви са нормалните отношения между хората.... пък и скайпа е начин да се представимза такива каквито не сме а искаме да бъдем... :? И нищо хуб аво не ни носи тоя скайп..
Съжалявам че се отклоних от темата.. :P :P :P

Иначе вижте се прекарвайте по-добре един час заедно отклокото 3 часа да си говорите по телефона и още 3 да си пишете в скайп... полза от това няма..... И скайпа е най-доброто средство да останеш неразбран... и всичко да се провали... винаги има някоя релика или емотикона която проваля нещaта :D

hitriq
03-07-2009, 10:50
Нещо не сте разбрали в последните 2 месеца се виждахме почти всеки ден, защо останахте с впечетлението че не сме се виждали.Проблема е там, че сме от различни градове и че аз съм студент в нейния град, но се пребирам често и има периоди в които няма как да се видим в продължение на седмици.ТОВА Е!!!

marjesa
03-07-2009, 13:09
Искам да попитам, ако прилагам следната тактика:Преди си пишехме най-редовно по 3 часа на ден по скайпа и си говорихме по доста време по телефона с момичето, в което съм влюбен.И сега мисля да по спра малко с това, т.ест да и пиша нетолкова често, за да не и загубя интереса към мене.Това правелно ли е според вас?Благодаря!
Не

angelcheeee_93
03-07-2009, 13:17
зависи в какви отношения сте.Не е добре нито да си нахалник,нито неебавка.Прави всичко в рамките на нормалното!

Sisqta
03-07-2009, 13:22
sssssssssssssss

gLypChenCee
03-07-2009, 13:22
Най-вероятно ще си помисли,че вече не ти е интересна и ще иде при друг. :)

AlokiNn
03-07-2009, 13:51
Пращай и писма по пощата за 1 седмица са при нея много ще се зарадва а не само в скайп :D :)

anito91
03-07-2009, 13:56
spored men tva izob6to ne e dobra ideq tbi kato tq moje da si pomisli 4e ve4e ne iska6 da ima6 s neq ni6to ob6to i nai-veroqtno si si nameril druga macka :wink:

vlubeno_momi4e***
03-08-2009, 10:49
Не! Не е правилно това! И аз имах подобна случка..Всичко беше супер докато той изведнъж спря да ми пише..спря да ми звъни..започна да се държи странно..[вероятно по същата причина - да не ми омръзне] и на мене в един момент ми писна..!! Затова по добре не прави такива изпълнения . ; ))

galu6a
03-08-2009, 11:18
мисля ,че да така можеш да разбереш дали и тя има чуства към теб ако те потърси значи ДА ,но ако въобще не ти пише значе само се ебава с тебе :)

LittlePrincess
03-08-2009, 11:37
Амии наистина понамали малко всичко това. Плюс това ще разбереш дали наистина се интересува от теб. Така мисля, де. ;d Аз например почти никога на никой не пиша и накрая спират да се обаждат, да пишат и т.н. и след 1 месец изникват от нищото с думите ' забрави ме не ти пука за мене '.

PiNk_GiRl
03-08-2009, 12:25
Леле тоя скайп го намразих :x С приятеля ми като си пишехме преди и много се карахме..Що нерви отидоха :x

По темата:Недей се прави на недостъпен.Не мисля,че така ще стигнеш до някъде..Най-добрият вариант е да излизате,а не по скайп и телефон..

Krasencety
03-08-2009, 14:14
Ми..на мен някой така като ми се прави на недостъпен ми е супер тегаво..От друга страна, както казаха преди мен, така можеш да разбереш дали наистина се интересува от теб или не... От трета може да си изгуби интереса съвсем... Много объркано ми звучи всичко това... :?

evelinka1122
03-08-2009, 15:05
не дей да си правиш такива експерименти... според мен е грешно!
можеш да я отдалечиш от себе си...

Kostadin_682
03-08-2009, 17:09
не дей да си правиш такива експерименти... според мен е грешно!
можеш да я отдалечиш от себе си...
++++++

aka6a_vamp
03-08-2009, 17:14
Явно тва ви е единствената връзка и като я прекрати кво ще стане..ще си намери друг..а най-добре излизайте :-o