PDA

View Full Version : lubov ........



zesoares
03-06-2009, 17:44
em edno konkretno vapros4e......em momi4eta 6to ste tolkoz tapi?(razbira se i ima nqkvi izklu4eniq no .....vs momi4eta sega tam 6e se slagate nali ) :D )...xva6tate si nqkakav batko de vi iska samo za mu izpalnite eroti4nite fantazii i vi si mislite 4e ima istinska lubov 6ttoto e dobar ,mil......ne kato mom4etata okola vas..i se jiveete v edna illuzia i kato vi smeni imate 4uvstvoto 4e sveta e svar6il .No moje i da gre6a ....moje prosto NQKOI mom4eta da lajat tolkoz dobre 4e vi da ne mojete da razberete :D :D ..


sorka nqmam english na klaviaturata
I BEZ TAPI KOMENTARI !!! :D

Cellmate
03-06-2009, 17:46
Братле приготви се за атаката. Усещам ги... те идват...включвай охранителната система...

aka6a_vamp
03-06-2009, 17:47
Оо леле...ти си велик...твойта дълбокомислена тема ме накара да осъзная,че всички момичета сме долни курви,трябва да бъдем избити и мъжете да живеете в един прекрасен,розов,гейски свят! :shock:
П.П:Ще се опраиш спокойно...търсят те,ше те приберат където тряя....шее те опраим споко ;)

elsy
03-06-2009, 17:49
Мерси за информацията.

BaiToq
03-06-2009, 17:49
em edno konkretno vapros4e......em momi4eta 6to ste tolkoz tapi?(razbira se i ima nqkvi izklu4eniq no .....vs momi4eta sega tam 6e se slagate nali ) :D )...xva6tate si nqkakav batko de vi iska samo za mu izpalnite eroti4nite fantazii i vi si mislite 4e ima istinska lubov 6ttoto e dobar ,mil......ne kato mom4etata okola vas .No moje i da gre6a ....moje prosto NQKOI mom4eta da lajat tolkoz dobre 4e vi da ne mojete da razberete :D :D ..
Аха.
Това,че съм параноик не значи,
че не ме следят!!!

vesSynkaa
03-06-2009, 17:50
Cellmate ти го каза мнооого правилно ,,
А бту ти що си толкова тъп ,та пускаш такива теми? 8-)
Мислиш,че ся някое момиче ще ти напише защо тръгва с едно
момче ? Ти от къде знаеш ,че твъгват с батко за тфа ?
Напъни се и преди да пускаш поредната просташка тема ,
потърси! Имаше подобна тема на уруд със същото мислене и
му се дадоха доста отговорчета .. ;)

xXxMixXx
03-06-2009, 17:50
Оо леле...ти си велик...твойта дълбокомислена тема ме накара да осъзная,че всички момичета сме долни к**ви,трябва да бъдем избити и мъжете да живеете в един прекрасен,розов,гейски свят! :shock:
П.П:Ще се опраиш спокойно...търсят те,ше те приберат където тряя....шее те опраим споко ;)

+1

бтв. Само като стигнах до въпроса на темата ти и осъзнах, че си идиот.. не тряя да ни слагаш под общ знаменател! ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ! Запомни го.. важно е да попаднеш на тях.
Темата е безмислена: :razz: :razz: :shock: :D :D

StayFly
03-06-2009, 17:52
шее те опраим споко ;)
:smt011

Cellmate
03-06-2009, 17:52
Предупредих те... чист съм пред съвестта си. Но атаката се води с невероятната скорост от 6cps (comments per second). Това и аз не го предвидих.

xXxMixXx
03-06-2009, 17:53
Cellmate ти го каза мнооого правилно ,,


+1

вече нападнахмее :grin: :D

Cellmate
03-06-2009, 17:54
Ето ви един общ знаменател дето даже и вие не можете да го оспорите: Всички вие мили дами ще нападнете младия 'убавец.

zesoares
03-06-2009, 17:54
Предупредих те... чист съм пред съвестта си. Но атаката се води с невероятната скорост от 6cps (comments per second). Това и аз не го предвидих.


ee samo tova li ?davaite s atakite ne vi 4uvam xora :grin: :grin:

zesoares
03-06-2009, 17:59
Оо леле...ти си велик...твойта дълбокомислена тема ме накара да осъзная,че всички момичета сме долни к**ви,трябва да бъдем избити и мъжете да живеете в един прекрасен,розов,гейски свят! :shock:
П.П:Ще се опраиш спокойно...търсят те,ше те приберат където тряя....шее те опраим споко ;)

+1

бтв. Само като стигнах до въпроса на темата ти и осъзнах, че си идиот.. не тряя да ни слагаш под общ знаменател! ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ! Запомни го.. важно е да попаднеш на тях.
Темата е безмислена: :razz: :razz: :shock: :D :D



EM IMA KAKTO GO KAZAX .....NO ZA6TO VS SE SLAGATE TAM ? :)

VilleBaby
03-06-2009, 17:59
Дам , трудно се намират свястни , за това си прав. В днешно време почти няма. Може и да срещнеш подходящата. Но няма да те чака пред вратата , огледай се ... може и пък да не я срещнеш и да се залъгваш все с курви ... но имаш цял живот пред теб , спокойно :)
btw щом те е прецакало едно момиче не значи , че ще те прецакат всички...
успех :-)

aka6a_vamp
03-06-2009, 18:00
шее те опраим споко ;)
:smt011
:-o

zesoares
03-06-2009, 18:02
Оо леле...ти си велик...твойта дълбокомислена тема ме накара да осъзная,че всички момичета сме долни к**ви,трябва да бъдем избити и мъжете да живеете в един прекрасен,розов,гейски свят! :shock:
П.П:Ще се опраиш спокойно...търсят те,ше те приберат където тряя....шее те опраим споко ;)




:-D :-D :-D .....li4i si koi ima problema?geiovete nqmat nikva vrazka........nito kazax 4e ste kurvi............,na tvoia problem mu se vika malo*****..,4eti kvo kazax.....!gre6no si razbrala :)

sadsad
03-06-2009, 18:02
Ще има тъпи коментари, като пускате глупави теми. Това е поредната тема, в която момчетата обясняват какво мислят и искат момичетата. Пускате тези теми или защото сте комплексари, или защото сте наранени. Спрете се.

zesoares
03-06-2009, 18:03
Ще има тъпи коментари, като пускате глупави теми. Това е поредната тема, в която момчетата обясняват какво мислят и искат момичетата. Пускате тези теми или защото сте комплексари или защото сте наранени. Спрете се.


MISLIL LI SI 4E GO KAZVAME 6TOTO SAJALQVAME TEZI MOMI4ETA?SME6NA KARTIA E DA GI GLEDA6 TIQ RABOTI.....TI NAI VEROQTNO 6E SI OT TEZI BATKOVCI KVO DR DA KAJE6 :(

citygirl
03-06-2009, 18:27
Що не го издухаш, а ?? Много си зле :x

My6mYLka
03-06-2009, 18:50
браооо :grin: :grin: промени ни с твоето мнение :o :grin: направо ти съчувствам защото се мъчиш да станеш интересен като направиш някфо подобие на други теми пхаха опрай се и ти 8-)

EeeBobii
03-06-2009, 18:55
Автора... земи се скри по добре, че както те гледам направо... си срам и позор за мъжката част!

myNameIsImmortal
03-06-2009, 19:27
sorka nqmam english na klaviaturata
само не разбрах на какъв език пишеш.. китайски ?! :-o

sadsad
03-07-2009, 08:09
Ще има тъпи коментари, като пускате глупави теми. Това е поредната тема, в която момчетата обясняват какво мислят и искат момичетата. Пускате тези теми или защото сте комплексари или защото сте наранени. Спрете се.


MISLIL LI SI 4E GO KAZVAME 6TOTO SAJALQVAME TEZI MOMI4ETA?SME6NA KARTIA E DA GI GLEDA6 TIQ RABOTI.....TI NAI VEROQTNO 6E SI OT TEZI BATKOVCI KVO DR DA KAJE6 :(
Да бе, аз съм баткото на форума, изебах ги всичките (момичетата) 8-)

I_Know
03-07-2009, 08:13
еми.. ся на тъп въпрос тъпо ще отговоря...

Ти откъде знаеш че ние момичетата..женито както искате ни наречете не знаем че живеем в лъжа ....
и защо мислиш че всички са цитирам "тъпи" Това че момичетата с които си бил са били такива неориентирани и заблудени не значи че всички сме такива. ;)