PDA

View Full Version : Продължението :Р



shoshka
03-07-2009, 08:01
ййкхухфас

I_Know
03-07-2009, 08:09
Ми ти и ти май не знаеш какво искаш :? :? :? Уж на тебе ти е било гадно той като се е държал тъпо пък ся и ти така смяташ да постъпиш....

Само че после да не направиш тема Помощщщщщщщщ ТОЙ НЕ СЕ ВРЪЩА 8-)

Както си решиш това си е твоя живот ;) обаче трябва да защитаваш това което искаш ;) а не да тръгваш с гъза напред и с всичкия си инат и успоритост :)

sadsad
03-07-2009, 08:26
Недей да му връщаш за случилото се. Казал ти е, че съжалява, а ти имаш уж чувства към него, няма смисъл да му връщаш, само за да си почешеш егото :booooomb:

shoshka
03-07-2009, 08:31
I_Know не казвам, че сега ще се държа както той тогава или изобщо че ще се държа гадно, но смятам, че ако веднага му се дам ще си каже тя ми е в краката мога да си правя квото си искам с нея, естествено че ще допускам целувките и всичко, но няма да му показвам чак толкова много чувствата си, поне за сега малко по малко, за да видя до каква степен му пука за мен :)

I_Know
03-07-2009, 08:33
I_Know не казвам, че сега ще се държа както той тогава или изобщо че ще се държа гадно, но смятам, че ако веднага му се дам ще си каже тя ми е в краката мога да си правя квото си искам с нея, естествено че ще допускам целувките и всичко, но няма да му показвам чак толкова много чувствата си, поне за сега малко по малко, за да видя до каква степен му пука за мен :)


е така да ;) но ако се държиш грубо само ще го отблъснеш... а като го гледам той така и така не е мн сигурен в чувствата си :)

sadsad
03-07-2009, 08:37
I_Know не казвам, че сега ще се държа както той тогава или изобщо че ще се държа гадно, но смятам, че ако веднага му се дам ще си каже тя ми е в краката мога да си правя квото си искам с нея, естествено че ще допускам целувките и всичко, но няма да му показвам чак толкова много чувствата си, поне за сега малко по малко, за да видя до каква степен му пука за мен :)
Така става, ама недей да бъдеш студена, показвай чувства просто не прави впечатление, че си му в краката.

Re5peC7
03-07-2009, 08:52
Ми ти и ти май не знаеш какво искаш :? :? :? Уж на тебе ти е било гадно той като се е държал тъпо пък ся и ти така смяташ да постъпиш....

Само че после да не направиш тема Помощщщщщщщщ ТОЙ НЕ СЕ ВРЪЩА 8-)

Както си решиш това си е твоя живот ;) обаче трябва да защитаваш това което искаш ;) а не да тръгваш с гъза напред и с всичкия си инат и успоритост :)
+1 :) такива сте жените да..за това духате супата 8-)

myNameIsImmortal
03-07-2009, 08:55
Пффф.. и после ще му казваш че го обичаш?! .. :?
.. не те е срам да искаш да нараниш човека когато обичаш и искаш да си с него.. :x
Не можеш просто да му простиш за грешките - всеки прави грешки.. ами трябва да му го върнеш.. дано да те нае.бе и да си отиде и повече да не те потърси.. :-x

shoshka
03-07-2009, 09:09
Тфа беше много ограничено мнение според мен, казах че няма да го наранявам сляп ли си ? Аз дори не мога да си позволя на въпреки да му говоря та камо ли да го нараня или да се държа грубо или арогантно с него. Просто ще съм по предпазлива като за начало.

sladur4etyYy
03-07-2009, 09:16
Пффф.. и после ще му казваш че го обичаш?! .. :?
.. не те е срам да искаш да нараниш човека когато обичаш и искаш да си с него.. :x
Не можеш просто да му простиш за грешките - всеки прави грешки.. ами трябва да му го върнеш.. дано да те нае.бе и да си отиде и повече да не те потърси.. :-x


откакто те резнаха, много злобничък си станал, а? :razz:

към авторката: да, и аз мисля, че това е най- добрият вариант. всъщност аз винаги правя така в началото, в смисъл не показвам кой знае колко силни симпатии и т.н. и след тва вече, ако преценя, че момчето си струва, се размеквам. ;д

Niakoitam
03-07-2009, 10:01
Може да се държиш леко дистанцирано в смисъл да не му тичаш яко по гъза.Но внимавай все пак какво правиш,да не вземеш да почнеш да правиш само детските работи тип:Виж ме колко съм недостъпна или сега ще те карам да ревнуваш,защото да не дойде момент,когато пак да се оплакваш.Впрочем незнам на колко си години ама ако си около или под 16 години не се захващай с такива работи,защото ще се изложиш доста лошо.

myNameIsImmortal
03-07-2009, 10:05
откакто те резнаха, много злобничък си станал, а? :razz:


Не обичам когато някой не е достатъчно информиран да говори неверни неща ;)

И за да знаеш какво стана - след това я зарязах и вече месец и половина съм с друго момиче и чувствата са споделени ;) и сме щастливо влюбени без да има проблеми. Относно миналото момиче сега в момента се умилква и говори само милички неща и се чуди как да ме заговори, но каквото било - било.. не се връщам в миналото.

А съм го написал злобно поради една единсвена причина - защото авторката се мисли са господарка и ще й е кеф, когато го кара да се чувства гадно.. Еми единсвеното нещо което може да се направи когато тя постъпи така, момчето да се осъзнае що за момиче е.. защото ако го обича истински тва когато няма да иска да го направи.. ама то си е до човека.. :?

darla
03-07-2009, 10:17
Ех,как го каза,все едно откри топлата вода за коварността на жените!

myNameIsImmortal
03-07-2009, 10:20
Ех,как го каза,все едно откри топлата вода за коварността на жените!къде е проблема?! Защото аз не виждам такъв, но все се намира кой да се заяде и за какво..?

shoshka
03-07-2009, 11:26
Абе ти в ред ли си не четеш ли кво пиша аз ? МИЛИОН ПЪТИ ЛИ ДА ТИ ПОВТОРЯ, ЧЕ НЯМА ДА ГО КАРАМ ДА СЕ ЧУВСТВА ЗЛЕ, баси майката м'чее като не четеш за кво става въпрос по-добре си мълчи, както ти сам каза, че като не си достатъчно информиран по-добре шшшт.. или поне чети както трябва. Колкото до годините и двамата сме 12ти клас. И не няма да се правя на недостъпна, но както казах ще съм предпазлива, щото 1 път вече ме прецака, искам да съм сигурна в него. :-o

myNameIsImmortal
03-07-2009, 12:23
Но както казах по рано в историята всичко се връща. Ще му дам да разбере като се държа малко дистанцирано за сега, нека малко и той да се помъчи.

нека малко и той да се помъчи = ?! ...

явно ти това `малкo да се помъчи` го имаш за нещо радостно и няма да се почувства гадно ли?! ..
Нямам желание да се занимавам повече..

shoshka
03-07-2009, 13:03
както виждаш го казвам шеговито, естествено, че няма да го разпъна на кръст или няма да го линчувам с камъни и сол, не се занимавай, да съм те помолила ? хах