PDA

View Full Version : Чувствам се адски глупаво ...



rtyu
03-07-2009, 08:15
Искаше ми се да споделя с някого какво ми е и реших, че това е най-подходящото място. Значи .... преди време се запознах с едно момче, излизахме доста пъти, всичко изглеждаше много хубаво. Проблема е, че той е подписал договор за работа, която е свързана с пътуване ( 7 месеца извън страната ) И двамата бяхме наясно с това, когато започнахме да се виждаме...изведнъж той се отдръпна, спря да ми звъни и вчера се видяхме. Поисках обяснение за държанието му и той ми отг, че от тази връзка няма смисъл...Сега не знам защо, но ми е гадно. Той явно е решил,че така е по-добре, въпреки, че има чувства. Каза ми, че се привързва и после и двамата ще сме наранени. Дали е по-добре просто да го оставя и да е така, както той иска?

MeGGiTy
03-07-2009, 08:21
Щом и двамата сте били наясно в началото не е изненадващо, че е реагирал така. Може би е прав вие сте още в началото на взаимоотношенията си и със заминаването му само ще се нараните. Според мен така по-лесно ще го забравиш и ще продължиш напред. Тъгата е временно състояние. Успех!

I_Know
03-07-2009, 08:22
Ами що така е решил и той.... май нямаш друг избор.. А и според мен не че той не те обича а проосто не иска да те нарани... Продължавай напред пък като се върне може нещата да са същите и все още да иска да бъде с теб ако и ти го желаеш... всичко ще бъде както преди :)

rtyu
03-07-2009, 08:27
Да, каза ми, че иска в някой хубав ден нещата да са като преди ... Просто тъпото е, че не трябваше да започва нищо, той знаеше, че ще замине ... пфф И вчера дори не ме погледна в очите, не можел. Как така да не може..

I_Know
03-07-2009, 08:35
еми да ама не е бил само той ти също до колкото разбрах си знаела...
БИЛИ СТЕ ДВАМА ;)

rtyu
03-07-2009, 08:39
Да, но мислех, че докато замине ще сме си заедно. Той ми казва съвсем друго сега. НЕ се замисля как се чувствам аз от цялата история ....... :(

cinderella_gugutka
03-07-2009, 08:45
и аз се 4увзтвам гадно и глупаво не си само ти

Re5peC7
03-07-2009, 08:55
трудничко ще ви е иначе...особенно след като се превържете още повече един към друг, след това ще е адски болезнено ако се разделите или дори и да не го направите повечето време ще ви е адски сдух

evelinka1122
03-07-2009, 09:26
по-добре е така...

neznaesh
03-07-2009, 11:05
Да, но мислех, че докато замине ще сме си заедно. Той ми казва съвсем друго сега. НЕ се замисля как се чувствам аз от цялата история ....... :(

А помисли ти как ще се чувстваш след връзка с това момче и той да заниме след това, респективно да се разделите. Не си играй с чувствата, защото колкото повече време оставаш с един човек, толкова повече се привързваш и толкова повече ще страдаш накрая. Връзки с предрешен край не си струват, когато влагаш чувства, а не е само за забавление.

3oPuTy
03-07-2009, 11:35
Бреййй,а аз си мислех,че само моето момченце се е уплашило от многото месеци,които ни държат разделени :-D (общо 8 месеца)
Поговори с това момче ... Изяснете си чувствата и ако наистина имате някакви по-силни чувства от обикновенно привличане,се опитайте да запазите връзката си :) Все пак 7 месеца не са чак толкова много :) Аз също в момента имам връзка с момче,което е на около 3000 км. от мен и което ще се прибере в България след около 5 месеца :) ,но все пак сме си заедно :) (макар и само на теория).Той също искаше да се разделим,защото не иска да страдам,но за мен тия няколко месеца не са чак толкова много ... Най-вече след като лятото ще имаме доста време да си наваксаме пропуснатото :)
Аиде успех :-) и ще стискам палци всичко да се нареди,както трябва :)

marjesa
03-07-2009, 11:36
Ем ... Това е живота - свиквай !

angelcheeee_93
03-07-2009, 13:38
по-добре щом сте го решили,пък и 7 месеца си е доста време,вместо да тъгуваш и да му мислиш къде е,с коя е...той ти дава шанс и свобоода да намериш по-подходящ.Гадно ,ама ще се справиш! :)

m3ch3ncee
03-07-2009, 17:49
Май наистина е по-добре да оставиш нещата така,за да не се наранявяш.. :(

elsy
03-07-2009, 17:57
Еми, и аз се чувствам тъпо, ама...

valdesbg
03-07-2009, 20:42
Еми девойке - нито е най-подходящото място тук, нито ти си с всичкия си да питаш простотии. Помисли трезво и виж че момчето е право. 7 месеца е време, в което можеш да се ожениш и да се разведеш два пъти :) Да не говорим колко сълзи и сополи ще има :)

Така че - живей си живота и следващия.