PDA

View Full Version : Коректор



Isabelle
03-07-2009, 14:34
Кажете някой хубав коректор за очи - дълготраен и добре покривен без Golden rose, Impala и подобни.. няма значение цената.Също така ме интересува има ли такива коректори на Vichy :)

cherrypezz
03-07-2009, 14:57
Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е?

Isabelle
03-07-2009, 15:07
Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е?
Става въпрос за коректор за очи :?

Evanescencefan
03-07-2009, 15:54
Мда абе аз бях видяла някакъв на Виши един такъв като молив,зелен...17 лева някъде.Той хубав ли е? Мисля че говориш за Авен(Avene).Зеленото е за акне.Иначе на Виши мисля,че има.Ако не се лъжа,Lumene също имат за тъмни кръгове под очите.Не съм го пробвала,но е около 14-15 лв.Мейбълийн имат,ама не е дълготраен струва към 10лв.Боржуа мисля,че имаха с четка(но може и да е било ФДТ).Revlon,Max Factor Estee Lauder също имат,за цени не знам.

cherrypezz
03-07-2009, 19:33
Опа сЪжЪ...
За очи този на Seventeen има един лилав :)

А за този зеления,беше сложен при козметиката на Виши и изобщо не се загледах дали е на Виши ама май е...

xHARDCANDYx
03-13-2009, 18:44
има доста оэаряващи но не вършат кой энае каква работа..иначе вс става

kasidy
03-13-2009, 21:18
Малко не е точно за коректор въпроса ми , но пак е за сенките под очите. С това училище един път не успях да се наспя, а пък не ми се ще да мацам всеки ден коректор ( то кожата под очите е деликатна, ще стане на нищо от тоя грим) Да знаете някакви добри кремчета за зоната под очите ( да намалява "синините" така да се каже :? )