PDA

View Full Version : Любовни Обяви!



EverythingBroken
03-07-2009, 15:29
Такааа.... Понеже гледах доста и установих, че такава тема все още няма тук, а пък съм я виждал на друго място (няма значение къде), реших че ще бъде интересно ако и тук има такава. Току-виж помогнала на някого, а пък и ще е забавно със сигурност ;) :-o :---) :smt007
А именно:
- Чувстваш се самотен/на?
- Няма кой да прегърнеш или целунеш?
- Имаш нужда от полувинка, но си прекалено срамежлив/а?
- Не знаеш как да постъпиш?

Ето една възможност това да се промени.
Отговори на въпросите, които ще видиш по-надолу. Отговорите на тези, които са отговорили ще ти помогне да избереш човека, който търсиш.

Успех!

1. Пол.

2. Възраст.

3. Местожителство.

4. Какво търсиш?

5. Какво не търсиш?

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?

9. Твоите интереси?

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)


--- Започвайте да се намирате ;) И без лигавщини ^^ :oops:

AlokiNn
03-07-2009, 15:44
1.Мъж
2.15
3.София
4.Приятел може и връзка
5.Да се влюбя и да страдам
6.Не
7.Да е забавна красива да ме подкрепя и хубав характер май са това
8.Като се запознаем тогава :)
9.Ми от всичко се интересувам иначе beatbox :)
10.Обичам сладолед :D

pass4y
03-07-2009, 15:59
1. мъж
2. 18
3. Хасково

4. Може би някакво гадже, а може би и някаква приятелка с която да излезним от време на време :)

5. не търся надути куклички дето се мислят за нещо ,но са нищо...

6. ами предпочитам да е по-голяма от 14-15 и да не е повече от 20 :)
7. Ами какви? Да е искрена,да е забавна ,да е готинка..

8. Ами за сега не:)
9. Интересите ми са малко интернет(преди много ,вече не ! ),кафенце (вече скучно) ,разходчица..(cool) и 1-2 пъти месечно бар (понеже да си остане тръпката,ако ходя всяка седмица ще ми омръзне:) )

10. Ами това че съм леко срамежлив може би,, и това че през повечето пъти ми пука за всичко и всеки прекалено много ( което за мене не е + ,но за нея ще е )


П.С. Това е не че си търся приятелка или гадже от интернет просто ей така интересно ми беше и го написах...Но все пак няма да е зле да се запозная и с нови хора :)

EverythingBroken
03-07-2009, 16:07
П.С. Това е не че си търся приятелка или гадже от интернет просто ей така интересно ми беше и го написах...Но все пак няма да е зле да се запозная и с нови хора :)

Никой не кзва че си търсиш гадже от интернет - идеята на темата е то да те "намери" или пък просто другите тук да разберат нещо повече за теб :? :wink:

Jesus
03-07-2009, 16:09
1. ми да е жена
2. към 17 ±3
3. ако може софия
4. нямам претенции
5. да не търси чичко паричко
6. тва вече го казах
7. ми да е не е глупава
8. грозен съм
9. ми без значение
10. много се изчервявам

EverythingBroken
03-07-2009, 16:17
Айде и аз пък, няма само вие пъък :D



1. Пол. Мъжко

2. Възраст. 18

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Нищо конкретно

5. Какво не търсиш? Разочарования

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? По принцип не, но все пак да си е с акъла - колко си зрял не винаги се определя от това на колко години си. Все пак да е над 15 поне апф...

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Хубава (според моята си преценка де), да умее да се забавлява, да е що-годе интелигентна, да не е прекалено претенциозна и лигава, да знае какво иска... да може да мечтае и да преследва мечтите си :-D ... и още много - явно и аз съм с претенции ^^

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ОУигофрен....А не е ли запознаването именно с такава цел?

9. Твоите интереси? Мм.. музика, театър, да пътувам, кино, яденее, спане, бойни изкуства, ветроходство, и още разни глупости ^^

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
хаха умопомрачителен съм ^^


Айте стига ви :razz:

ivcheto0o
03-07-2009, 16:33
1. Пол. jena

2. Възраст. 16

3. Местожителство. varna

4. Какво търсиш? priqtelstvo no moje i ne6to drugo ..

5. Какво не търсиш? ne6to glupavo ..

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? mi da da ne e po malak ot men

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? krasiw, zabaven ,tarpeliv

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?

9. Твоите интереси? muzika , filmi ,

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

Cellmate
03-07-2009, 16:58
1. Пол-мъжкарски

2. Възраст-18 (почти де)

3. Местожителство-Варна

4. Какво търсиш?-Каквото ме намери

5. Какво не търсиш?-Педали, траверси

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?-Все тая

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?- Чувство за хумор (не по голямо от моето обаче), чувство за ритъм :D

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?- Аз съм особняк :D обичам да съм различен

9. Твоите интереси?-Музика (edit & mix на track-ове)

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!- Cellmate out !

melinka
03-07-2009, 17:29
1.момиче
2. 15години
3.гр.Бургас
4.Търся това,което не се страхува да ме намери ;)
5.Не търся това което ме е страх да намеря... :)
6.Ми по възможност повече от 15 и по-малко от 21 (а в най-страхотния случай да е набор '91 :D)
7.просто перфектния мисля че не съществува ама ако е някъде там да се пообади :D а иначе е достатъчно да е умен,хубавичък :P (ако кажа сшпортист много нахално ли ще е? :) )
8.ами нещо за мен...много съм умна :P но каквото и да кажа за правилния човек съм отворена книга :D :-) :D
9.спорт,музика,танци,литера ура :-P
10.ами... не знам каквото такова :)

aciko
03-07-2009, 18:19
1.Мъж
2.15
3.София
4.Приятел може и връзка
5.Да се влюбя и да страдам
6.Не
7.Да е забавна красива да ме подкрепя и хубав характер май са това
8.Като се запознаем тогава :)
9.Ми от всичко се интересувам иначе beatbox :)
10.Обичам сладолед :D
Чакай,чакай,ти гей ли си?

sladorana_1
03-07-2009, 18:21
1.momi4e
2.13godini
3.sofia
4.moge da se kage lybow
5he tyrsq priqtel za edna no6
6.ami da ne e pomalyk ot men i da e do 17god
7.godin,abe da ne e azdrysten zabawen i krasiw razbira se
8.az sym srawnitelno umna spored razli4nite wkusowe sym krasiwa ne dostaty4no abe za wseki e razli4no i sym zabawna
9.muzika(metal,pop ot 4asti vocal i dr) sportuwam i dr
10.kakwo da kaga za sebe si i az nz nqkoj moge da razbere nqkoga powe4e za men

cherubic
03-07-2009, 18:28
1.Мъж
2.15
3.София
4.Приятел може и връзка
5.Да се влюбя и да страдам
6.Не
7.Да е забавна красива да ме подкрепя и хубав характер май са това
8.Като се запознаем тогава :)
9.Ми от всичко се интересувам иначе beatbox :)
10.Обичам сладолед :D
Чакай,чакай,ти гей ли си?
Чакай, чакай, ти не знаеш ли, че приятел е от мъжки род...Приятел може и да бъде момиче...
Не търси как да се правиш на оригинален..!

AlokiNn
03-07-2009, 18:29
1.Мъж
2.15
3.София
4.Приятел може и връзка
5.Да се влюбя и да страдам
6.Не
7.Да е забавна красива да ме подкрепя и хубав характер май са това
8.Като се запознаем тогава :)
9.Ми от всичко се интересувам иначе beatbox :)
10.Обичам сладолед :D
Чакай,чакай,ти гей ли си?да е забавнА красивА не съм

cherubic
03-07-2009, 18:31
1.momi4e
2.13godini
3.sofia
4.moge da se kage lybow
5he tyrsq priqtel za edna no6
6.ami da ne e pomalyk ot men i da e do 17god
7.godin,abe da ne e azdrysten zabawen i krasiw razbira se
8.az sym srawnitelno umna spored razli4nite wkusowe sym krasiwa ne dostaty4no abe za wseki e razli4no i sym zabawna
9.muzika(metal,pop ot 4asti vocal i dr) sportuwam i dr
10.kakwo da kaga za sebe si i az nz nqkoj moge da razbere nqkoga powe4e za men
СладОрана, много високо се целиш, бе, мацка! :D

.. DeViL mAy CrY ..
03-07-2009, 18:32
1. Пол. -женски

2. Възраст. 15 години

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Приятел,който да може да ме разбира и да си казвам и изливам душата на него

5. Какво не търсиш? Някой който да ме използва и само да говори след това за мен

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? за гадже ако е някъде около 20 години а за приятел нямз значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Ако гооворим за гадже да не е много ревнив,да се отнася добре с мен и да не ме лъже

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? не не мисля

9. Твоите интереси? различни интереси от всичко по малко :)

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!незнам не мога да се сетя мисля че няма

aciko
03-07-2009, 18:33
cherubic А като кажеш на някой,сега ще излизам с един приятел на центъра,ще разбере ли,че е момиче?

AlokiNn Добре 8-)

aka6a_vamp
03-07-2009, 18:36
cherubic А като кажеш на някой,сега ще излизам с един приятел на центъра,ще разбере ли,че е момиче?

AlokiNn Добре 8-)
aka6a сере ми се
Като си по4нал с А-тата :D

aciko
03-07-2009, 18:40
cherubic А като кажеш на някой,сега ще излизам с един приятел на центъра,ще разбере ли,че е момиче?

AlokiNn Добре 8-)
aka6a сере ми се
Като си по4нал с А-тата :D
aciko пърди ми се

8-)

EverythingBroken
03-07-2009, 18:44
Вие двамката като глеам сте се засилили към кенефа - що не си се поцелувате там покрай другото, и стига спам :grin:

aciko
03-07-2009, 18:47
Вие двамката като глеам сте се засилили към кенефа - що не си се поцелувате там покрай другото, и стига спам :grin:
Шш се поцелуваме,шш се изакаме и ти после ще дойдеш да ни почистиш :oops:

aka6a_vamp
03-07-2009, 18:49
Да се поцелуваме...тва имаше много общо със срането...

aciko
03-07-2009, 18:50
Да се поцелуваме...тва имаше много общо със срането...
Федероски

Waster
03-07-2009, 18:51
тва не е сайт за запознанства Аз тука от сума време се мъча да го направя такъв и се ми затварят темите тука някой с 4 мнения пуснал тема и седи....

vesSynkaa
03-07-2009, 18:52
1. Женско 8-)

2. Почти 15 =]

3. Земята ;]

4. Нови хора ..

5. Гадже..

6.Е,естествено да не е на 30 ..

7. Да ме разбира,да е с мен,когато имам нужда,да мога да разчитам на него ,да е забавен и т.н

8. Не знам ..

9. Музика,разходки ^_^

10. Няма нещо важно , което трябва да се знае за мен и да не съм го споделила :D

11.Профила xD

sadsad
03-07-2009, 19:00
vesSynkaa не знаех, че си по - малка ;п

vesSynkaa
03-07-2009, 19:05
А на колко си мислеше , че съм 8-)

EverythingBroken
03-07-2009, 19:05
тва не е сайт за запознанства Аз тука от сума време се мъча да го направя такъв и се ми затварят темите тука някой с 4 мнения пуснал тема и седи....
Аз не се мъча да го направя сайт за запознанства - идеята е просто като има толкова много хора, които пишат в този форум и всеки се оплаква от нещо - кой знае - да си сподели кой какво иска, пък току-виж намерил :)

pass4y
03-07-2009, 20:48
1.момиче
2. 15години
3.гр.Бургас
4.Търся това,което не се страхува да ме намери ;)
5.Не търся това което ме е страх да намеря... :)
6.Ми по възможност повече от 15 и по-малко от 21 (а в най-страхотния случай да е набор '91 :D)
7.просто перфектния мисля че не съществува ама ако е някъде там да се пообади :D а иначе е достатъчно да е умен,хубавичък :P (ако кажа сшпортист много нахално ли ще е? :) )
8.ами нещо за мен...много съм умна :P но каквото и да кажа за правилния човек съм отворена книга :D :-) :D
9.спорт,музика,танци,литера ура :-P
10.ами... не знам каквото такова :)



Освен да те взема азз ?!

Ivalinka
03-08-2009, 10:13
1. Пол. женски

2. Възраст. 18

3. Местожителство. Велико Търново

4. Какво търсиш? Нищо определено

5. Какво не търсиш? Хора, които не знаят какво искат

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? не по-малки от мен

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е зрял, да знае какво иска

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? не

9. Твоите интереси? филми, книги, не обичам мн мн да излизам

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! чаровница
:oops: :lol: :lol:

ivsan4eto
03-08-2009, 10:50
Тая тема би трябвало да се заключи......

EverythingBroken
03-08-2009, 11:01
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

sku
03-08-2009, 11:05
1. Пол.-Женски

2. Възраст.-18

3. Местожителство.-Село София

4. Какво търсиш?-И аз не знам,обаче ако намеря нещо стойностно може и по-сериозни да станат нещата.

5. Какво не търсиш?-Използвачи...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?-Над 18,обаче да не ме питат дали тва е баща ми като ни видят така чее...до към 26-7

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Ми да е олигофрен като мен иначе няма да ме издържи 8-) Мм чувството за хумор е мн важно,както и да има нещо в главата!

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?-Имам 3 деца :P чавенца!
Висока съм така че си търся висок мъж 8)

9. Твоите интереси?Всякакви и всестранно развити =)

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
Е от къде да знам...не съм вманиачаващо ревнива-не чета смси и гледам да давам максимална свобода на човека с който съм,е ревнива съм ма в допустимите стойности.

AlokiNn
03-08-2009, 11:05
Айде сега копувайте обявите :razz:

ivsan4eto
03-08-2009, 11:40
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

Защото го обърна на сайт за запознанства дори и не буквално

EverythingBroken
03-08-2009, 11:43
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

Защото го обърна на сайт за запознанства дори и не буквално
По-горе си е казано за какво е.
ПС: Ако си търсиш сайт за запознанства отивай във Флиртче и не мърмори

Jesus
03-08-2009, 12:05
Висока съм така че си търся висок мъж 8)


Колко висок ? 180 стига ли :? И това за чувството за хумор какво вицове харесваш ?

Е темате не е лоша :)

Waster
03-08-2009, 12:23
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

Защото го обърна на сайт за запознанства дори и не буквално
По-горе си е казано за какво е.
ПС: Ако си търсиш сайт за запознанства отивай във Флиртче и не мърморине и дръж такъв тон, да не ти го навръ яко отзад! МилУуУуУУу честит празник :-)

marjesa
03-08-2009, 12:23
1. Пол. Момиче

2. Възраст. 17

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Незнам ... Можеби нещо различно от обявените прототипи

5. Какво не търсиш? .... ммм затрудних се

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Еми да е по - голям от мен .. дори и с месец

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? мм качества .. не търся някой савършенен

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
Твърде сам свободолюбива

9. Твоите интереси? музика , прически , козметика , чанти , политика , благотворителности

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! твърде открит човек съм ...

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)


http://karamel4e.com/picview.php?name=2009/03/04/48427xct84hutzp7f8as3uougfxg.jpg&pc=1&cp=0

http://karamel4e.com/picview.php?name=2009/03/04/4842i46fqhifouh391yqhaac68v7.jpg&pc=1&cp=1

sku
03-08-2009, 12:26
Висока съм така че си търся висок мъж 8)


Колко висок ? 180 стига ли :? И това за чувството за хумор какво вицове харесваш ?

Е темате не е лоша :)
180 са супер! :grin:
ми кажи един виц и щи кажа ...

Темата си е много идейна! Не е нужно да се сгаджосваш с някой,може просто да намериш приятели! :)

ivsan4eto
03-08-2009, 13:18
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

Защото го обърна на сайт за запознанства дори и не буквално
По-горе си е казано за какво е.
ПС: Ако си търсиш сайт за запознанства отивай във Флиртче и не мърморине и дръж такъв тон, да не ти го навръ яко отзад! МилУуУуУУу честит празник :-)

Мерсиии :) :) :) :-)

ПП: Наистина внимавай как ми говориш!

ivsan4eto
03-08-2009, 13:18
Тая тема би трябвало да се заключи......
И защо?

Защото го обърна на сайт за запознанства дори и не буквално
По-горе си е казано за какво е.
ПС: Ако си търсиш сайт за запознанства отивай във Флиртче и не мърморине и дръж такъв тон, да не ти го навръ яко отзад! МилУуУуУУу честит празник :-)

Мерсиии :) :) :) :-)

ПП: Наистина внимавай как ми говориш!

Jesus
03-08-2009, 13:22
180 са супер! :grin:
ми кажи един виц и щи кажа ...

Темата си е много идейна! Не е нужно да се сгаджосваш с някой,може просто да намериш приятели! :)

Еми те са около 1 и 80 не са точно толкова, в момента се сещам само за този :

Семейство решили да изнасят нелегално животни.
Мъжът казва на жената:
-Слагаш костенурките в сутиена,а скункса в гащите.
-А миризмата-отговаря жената
-Ако оцелей,оцелей. Майната му-Отговаря мъжът

Kostadin_682
03-08-2009, 13:28
1. Пол. - Мъжки

2. Възраст. - 18г.

3. Местожителство. - Дупница/Тетевен

4. Какво търсиш? - Нищо не търся

5. Какво не търсиш? - ...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - има ли значение?

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? ....

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Да това, че съм идиот

9. Твоите интереси? - Коли/Двигатели, Фитнес, Филми, Музика...

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - Няма такова нещо

11. - http://www.teenproblem.net/teenid/Kostadin_682

Jesus
03-08-2009, 13:41
9. Твоите интереси? политика


:shock: 17 годишно момиче да се интересува от политика за първи път виждам, но това не значи че е лошо :)

marjesa
03-08-2009, 13:44
9. Твоите интереси? политика


:shock: 17 годишно момиче да се интересува от политика за първи път виждам, но това не значи че е лошо :)

Ми всъшност тази тема дори ми е слабост :)

valdesbg
03-08-2009, 13:55
1. Пол. М

2. Възраст. 21(аз ли съм пенсионера тук? )

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Приятелство, връзка, ONS - каквото дойде :)

5. Какво не търсиш? Всичко влиза в употреба, така че ограничения няма.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? 17-24

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? С чувство за хумор, не много висока, приятна външност, да е отворена(мръсници, не в този смисъл :D )

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? О да - олигофрен отвсякъде :)

9. Твоите интереси? Всичко, ама наистина всичко.

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Имам чаровна усмивка :)

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
http://valdesbg.deviantart.com/art/New-ID-111853138

Jesus
03-08-2009, 14:01
Ми всъшност тази тема дори ми е слабост :)

За младо момиче като теб какво го вълнува политиката ?
ако обявата която съм писал преди това те вълнува пиши ми :oops:

EverythingBroken
03-08-2009, 16:06
[quote=sku]
Семейство решили да изнасят нелегално животни.
Мъжът казва на жената:
-Слагаш костенурките в сутиена,а скункса в гащите.
-А миризмата-отговаря жената
-Ако оцелей,оцелей. Майната му-Отговаря мъжът
Жж тя май не оцени вица :lol:
Но все пак, не бих го разказал на момиче което не е лигла като мен бтв :? :grin:

Jesus
03-08-2009, 16:11
вица е трепач

sku
03-08-2009, 16:21
[quote=sku]
Семейство решили да изнасят нелегално животни.
Мъжът казва на жената:
-Слагаш костенурките в сутиена,а скункса в гащите.
-А миризмата-отговаря жената
-Ако оцелей,оцелей. Майната му-Отговаря мъжът
Жж тя май не оцени вица :lol:
Но все пак, не бих го разказал на момиче което не е лигла като мен бтв :? :grin:
Напротив оцених го и да -смешен е :D Обаче 8ми март е-не можа ли някой подигравателен виц за мъж да намериш 8-)

dydolinkka93
03-08-2009, 16:33
1. жена
2. 15
3. София
4. приятелство гадже : )
5. секс : )
6. ми да е на повече от 14 : )
7. ми да е симпатичен,общителен да ме разбира :]]
8. ми не знам : ) ще разбере като се запознаем
9. моите интереси знам ли : плуването е спортаа,който обожавам,а пък хобито ми е да излизам с приятели да откривам нови неща : ) , а и колкото и зубърско да звучи обичам да чета .. не ме мислете за зубърка просто търся себе си колкото и странно да звучи : ))
10. не се сещам
11. http://www.prikachi.com/files/650665K.jpg ха ето ви моя снимка : )

leoparda93sl
03-08-2009, 16:46
1.Мъжки
2.16
3.Сливен
4.Приятелство,гадже :)
5.Идиоти които не знаят какво искат :)
6.13-16 :oops:
7.Да е умна,привлекателна,да има пипи във главата,да знае какво иска,да е забавна и със чувство за хумор :)
8.Не :D
9.Спорт,музика,биология,фит ес :)
10.Почти винаги усмихнат :)

Jesus
03-08-2009, 16:54
Еми това беше 1вият за който се сетих а другите са нецензурни и не мисля, че тук е мястото да ги споделям :(
Иначе dydolinkka93 не е лоша :D

dydolinkka93
03-08-2009, 16:55
хаха мерси :-)

Jesus
03-08-2009, 17:00
^ няма за какво казвам истината, в наше време е рядкост някой да държи на морала и да не иска секс

dydolinkka93
03-08-2009, 17:05
ем : ) .. за съжаление е така секса не е най-важното нещо да нужда е и ако я нямаше и нас нямаше да ни има но живота не е само секс : ))

EverythingBroken
03-08-2009, 17:27
[quote=sku]
Семейство решили да изнасят нелегално животни.
Мъжът казва на жената:
-Слагаш костенурките в сутиена,а скункса в гащите.
-А миризмата-отговаря жената
-Ако оцелей,оцелей. Майната му-Отговаря мъжът
Жж тя май не оцени вица :lol:
Но все пак, не бих го разказал на момиче което не е лигла като мен бтв :? :grin:
Напротив оцених го и да -смешен е :D Обаче 8ми март е-не можа ли някой подигравателен виц за мъж да намериш 8-)

Айде, вие няма ли да се взимате :grin: :grin: :D :-)

xXxMixXx
03-08-2009, 17:47
1. Жена

2. 13

3. град Карлово

4. приятелство, кореспонденция

5. надути простаци и завистливи хора

6. еми 12-14

7. да е общителен, приятелски настоен, да знае какво иска

8. не се сещам.. :lol:

9. еми.. почти всичко :P , ама нЕ всичко де.. :D

10. не се сещам, ама трябва да има.. :oops:

11. ще пропусна тая част.. ако някой иска ще кача ама.. :)

evalongoriq
03-08-2009, 17:48
1. Пол. -женски

2. Възраст. -14

3. Местожителство. -София

4. Какво търсиш? -квото стане

5. Какво не търсиш? -идиот :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? еми 14-15-16

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е чаровен това ми е едно от най-важните условия.и да е привлекателен и разбирасе чувство за хумор и приятен характер :-)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? еми като се запознаем ще разбере всичко

9. Твоите интереси? танци,музика....

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! доста плюсове имам :D :D :D :D :D

Cellmate
03-08-2009, 17:50
11. ще пропусна тая част.. ако някой иска ще кача ама.. :)

Искам. Къде без снимка?

nencuHka
03-08-2009, 17:55
1. Пол. Жена

2. Възраст. 16

3. Местожителство.Карнобат

4. Какво търсиш? Нещо сериозно..

5. Какво не търсиш? Лицемери..

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Попринцип не,но не се и занимавам с 20+....

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?Чуство за хумор на първо място..

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?Не съм толкова надута,колкото изглеждам..

9. Твоите интереси?Музика,футбол,при телите ми

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Нямам намерение да търся никой тук..;)

11. Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;) http://www.impulse.bg/user/feshanka

Waster
03-08-2009, 18:15
1. Пол. Жена

2. Възраст. 16

3. Местожителство.Карнобат

4. Какво търсиш? Нещо сериозно..

5. Какво не търсиш? Лицемери..

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Попринцип не,но не се и занимавам с 20+....

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?Чуство за хумор на първо място..

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?Не съм толкова надута,колкото изглеждам..

9. Твоите интереси?Музика,футбол,при телите ми

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Нямам намерение да търся никой тук..;)

11. Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;) http://www.impulse.bg/user/feshankaщо не си от Пловдив деба....

cherinka
03-08-2009, 18:45
1. Пол. Женски

2. Възраст. 18г.

3. Местожителство. Пловдив

4. Какво търсиш?МЪЖКО

5. Какво не търсиш? Глупаци.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?25+ може и 40 годишен. Според зависи.
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Преди всичко да е изцяло несъвършен. 8-)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
И ОЩЕ КАК :D
9. Твоите интереси? Месарство, касапници, автомонтьорство.

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Имам големи тцитци. 8-)

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;) :oops:

Jesus
03-08-2009, 18:49
Мисля че знам кого ще залеят с лс :D

пп: допи ми се мляко :-D

sladka_______
03-08-2009, 19:08
1. Пол. Жена

2. Възраст. 17

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Сякакъв вид приятел

5. Какво не търсиш? Някои които да ми говори само за секс

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? ми не но да не е на 30

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? добро отношение към момичетата ( сякакви с които се отличава от другите стига да са добри)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ми ацки ревнива съм няма по ревнива от мен и много се закачам :П

9. Твоите интереси? музика, pc...

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
ми де да знам, не ми харесва когато има проблем и се мълчи и.. обачам проблемите да се споделят и разрешават

11. Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите
http://naidobrata15.aha.bg/

xXxMixXx
03-08-2009, 19:20
11. ще пропусна тая част.. ако някой иска ще кача ама.. :)

Искам. Къде без снимка?

оф.. ако искате снимка.. на ЛС :oops: ;)

Chefinkaaa
03-08-2009, 19:41
1.
--- Женско ---

2.
--- 16 ---

3.
---Асеновград /сега Лондон/---

4.
---М приятелство, може би връзка---

5.
---Лицемерие, двуличност и лъжи---

6.
---- миии... от 15 до 20 ---

7.
---забавен, искрен, хубавичък, разбирателство... аа идиот като мене може :D ---

8.
--- Достаааа :-D ---

9.
--- Амиии предимно музика и танци :) иначе от всичко по малко :))) ---

10.
--- брр... знам ли...може би аз самата съм плюс :D .. добро дете с характер :) ---

11.
http://www.teenproblem.net/teenid/Chefinkaaa :oops:

aciko
03-08-2009, 19:52
Много добра прическа имаш Chefinkеее 8-)

spongkata
03-08-2009, 19:55
1. Пол. женски

2. Възраст. 15

3. Местожителство. Монтана

4. Какво търсиш? нещо интересно

5. Какво не търсиш? педофили и загорели типове :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? 15-17 ако може :)

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да не е ПРЕКАЛЕНО мил защото се стряскам :D

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? винаги правя грешно 1 впечатление :D

9. Твоите интереси? рисуване и забавления

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! имам си достойнство :-D
http://www.teenproblem.net/teenid/spongkata

aciko
03-08-2009, 20:03
Много добра прическа имаш Chefinkеее 8-)


хахаха налиии ... аз и викам прическата на скуката... 8-) :lol:
Е що на скуката пък ти,аз бих я нарекъл "Прелъстителката" 8-)
Правиш я,вървиш по улицата и прелъстяваш мъжките сърца хахах :lol:

pass4y
03-08-2009, 20:05
ех от хасково няма ли :(

spongkata
03-08-2009, 20:23
1.Мъж
2.15
3.София
4.Приятел може и връзка
5.Да се влюбя и да страдам
6.Не
7.Да е забавна красива да ме подкрепя и хубав характер май са това
8.Като се запознаем тогава :)
9.Ми от всичко се интересувам иначе beatbox :)
10.Обичам сладолед :D
тоя момък съм забелязала че е много миличък :)

MayKyTy
03-08-2009, 20:41
[quote="EverythingBroken"]

1. Пол. - Жена

2. Възраст. - 16 години и 8 месеца :)

3. Местожителство. - Русе

4. Какво търсиш? - Не знам точно

5. Какво не търсиш? - лигльовци

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - Не... но все пак ако може да не е на 10-11-12-13-14

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - партньора ми притежава точно тези качества, които трябва

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?- Инат и не съм от най-учтивите.

9. Твоите интереси? - Музика

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -Аз партньор си имам тук по-скоро търся нещо малко повече от приятел...

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
в профила ми има снимка ..

moneycomeme
03-08-2009, 21:53
1. Пол.-Momiche

2. Възраст. -17

3. Местожителство. -Burgas

4. Какво търсиш? -Ako znaeh shtqh da sym go namerila;]

5. Какво не търсиш? Grubiqn

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Principno nqma znachenie,no za vseki sluchai bez pedofilski izpylneniq...vseki trqbva da si znae mqstoto;]

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?..dedaznam..da e svesten tip;]

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?-xm...obicham shokolad

9. Твоите интереси?..sport,muzika...
10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! pishe NISHTO...znachi shte zamylchal;]]]]

xt33mm
03-09-2009, 09:04
1. Мъж.

2. 18.

3. София.

4. Приятел може и връзка

5. Да страдам

6. Не.

7. Чаровна сладка и добро чуство за хумор .

8. Като се запознаем тогава.

9. Футбол музика и интернет .

10. Обичам да си похапвам :Д .

nefchi_bs
03-09-2009, 10:56
1. Пол. Женски

2. Възраст. 14

3. Местожителство. Бургас

4. Какво търсиш? Човек с които да си приказвам за разни работи 8-)

5. Какво не търсиш? Футболист

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Ми да не е на повече от 17-18 ,че малко странно се получава :-o

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да е забавен,да има какво да ми каже,да ме разсмива...

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Ми нормален човек съм :)

9. Твоите интереси? Всичко

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! АхахаХАх имам зарибяващ смях

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите www.impulse.bg/Nevenchetu Не ме срам :-D

gLypChenCee
03-09-2009, 12:02
1. Пол. - Жена :D

2. Възраст. - 14

3. Местожителство. - София 8)

4. Какво търсиш? - Каквото намеря. :lol:

5. Какво не търсиш? - Нищо.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Все едно .

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да не е някой надут фИешън :lol:

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Луда глава съм.

9. Твоите интереси? - Нямам такива :D

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! :lol:

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
Няма пък :D

silky92
03-09-2009, 12:59
1. Пол- Жена

2. Възраст- 17

3. Местожителство- За момента Лондон

4. Какво търсиш? Някой ,който да държи истински на мен

5. Какво не търсиш? Хора ,които да ме разочароват

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Сравнително няма ,с малки изключения

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да бъде човек ,с който да мога да говоря и да ме разбира ,да е свестен ,забавен и т.н
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Не

9. Твоите интереси? Доста са...

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Мисля ,че няма такова ,хората около мен ме познават добре ,а тези ,с които ще се запознавам ще научат бързо.

EverythingBroken
03-09-2009, 13:06
10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! pishe NISHTO...znachi shte zamylchal;]]]]
Опс не бях забелязал.... Но интересното е че и още 50 човека явно не са, ти си първата :)))) :grin: :) 8)

soul1199
03-09-2009, 13:51
i az 6e se vklu4a :D :D
1. Пол:jenski

2. Възраст:15

3. Местожителство:Bs

4. Какво търсиш?:nqkoi,interesen tip

5. Какво не търсиш?:liglio

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? :do 19 :D :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? :da e dobur,zabaven i ymen

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? :ne

9. Твоите интереси? vsqkakvi :)

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!:nqma,kakvo da kaja,ako iska nqkoi 6e me opoznae :)

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите :ako nqkoi e zainteresivan,da pi6e na ls i 6e my dam skype i snimka :) :) :)

soul1199
03-09-2009, 14:14
1.Мъжки
2.16
3.Сливен
4.Приятелство,гадже :)
5.Идиоти които не знаят какво искат :)
6.13-16 :oops:
7.Да е умна,привлекателна,да има пипи във главата,да знае какво иска,да е забавна и със чувство за хумор :)
8.Не :D
9.Спорт,музика,биология,фит ес :)
10.Почти винаги усмихнат :)otgovarq6 mi na kriteriite,ako iska6 mi pi6i :) :) :)

skateprinces19
03-09-2009, 15:52
1. Пол- Жена

2. Възраст- Почти 16

3. Местожителство- Дупница/София

4. Какво търсиш? Някой ,който да държи истински на мен и да ме подкрепя винаги

5. Какво не търсиш? Хора,които не оценяват това , което имат до себе си

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Ами попринцип нямам ограничение ( е да не е някой дядка на 30 :D ) - да кажем от 16 до 20 :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да бъде човек ,с който да мога да говоря,да ме разбира ,да не ме лъже и да ме подкрепя

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Не

9. Твоите интереси? Музика и танци

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Ами ще кажа само това - Бъдете готови за изненади :)


Амм не съм голяма красавица , но не ме е срам да се покажа , така че ето :

http://prikachi.com/files/652781L.jpg

http://prikachi.com/files/652794F.jpg

skateprinces19
03-09-2009, 15:58
Айде и аз пък, няма само вие пъък :D



1. Пол. Мъжко

2. Възраст. 18

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Нищо конкретно

5. Какво не търсиш? Разочарования

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? По принцип не, но все пак да си е с акъла - колко си зрял не винаги се определя от това на колко години си. Все пак да е над 15 поне апф...

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Хубава (според моята си преценка де), да умее да се забавлява, да е що-годе интелигентна, да не е прекалено претенциозна и лигава, да знае какво иска... да може да мечтае и да преследва мечтите си :-D ... и още много - явно и аз съм с претенции ^^

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ОУигофрен....А не е ли запознаването именно с такава цел?

9. Твоите интереси? Мм.. музика, театър, да пътувам, кино, яденее, спане, бойни изкуства, ветроходство, и още разни глупости ^^

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
хаха умопомрачителен съм ^^


Айте стига ви :razz:

Някоя отговорили вече на критериите ти :)

leoparda93sl
03-09-2009, 17:14
1.Мъжки
2.16
3.Сливен
4.Приятелство,гадже :)
5.Идиоти които не знаят какво искат :)
6.13-16 :oops:
7.Да е умна,привлекателна,да има пипи във главата,да знае какво иска,да е забавна и със чувство за хумор :)
8.Не :D
9.Спорт,музика,биология,фит ес :)
10.Почти винаги усмихнат :)otgovarq6 mi na kriteriite,ako iska6 mi pi6i :) :) :)

оки :)

leoparda93sl
03-09-2009, 17:14
1.Мъжки
2.16
3.Сливен
4.Приятелство,гадже :)
5.Идиоти които не знаят какво искат :)
6.13-16 :oops:
7.Да е умна,привлекателна,да има пипи във главата,да знае какво иска,да е забавна и със чувство за хумор :)
8.Не :D
9.Спорт,музика,биология,фит ес :)
10.Почти винаги усмихнат :)otgovarq6 mi na kriteriite,ako iska6 mi pi6i :) :) :)

оки :)

Jesus
03-09-2009, 17:48
ето ми ги истинските
1. Пол. мъж

2. Възраст. 19

3. Местожителство. Ми засега софийска област

4. Какво търсиш? момиче което да ме обича и харесва такъв какъвто съм, за да мога и аз да отвърна със същото

5. Какво не търсиш? друго вярваща и лицемерка

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? ами не съм фиксирал, ама над 13 :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е честен на първо място :)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ми мразя лицемерите :)

9. Твоите интереси? ми доста ако някой ме опознае ще разбере

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Обичам да се смея :)

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;) Снимка не качвам в нета :)

ThinkPink
03-09-2009, 18:15
1. Пол. жена

2. Възраст. 16

3. Местожителство. софия

4. Какво търсиш? момче за приятелство/връзка,което да
е сладко и високо над 1,75 м и да НЕ е от бройкаджийте ..

5. Какво не търсиш? секс за една нощ с най-якотУуУУ плЕййййбо!4енце на града :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? 16 до 20 .. e може и по-голям,зависи

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е мил,забавен ..

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? аз не съм като останалите момичета ;)

9. Твоите интереси? шопинг;музика-чалга,comers;партита;комр-нет,скайп;снимки

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! любвеобвилна,усмихната,опт имистка,мечтателка , това съм аз,обичам живота :)


11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите Wink който го интересува да ми пише на лично съобщ и ще му пратя снимка ;)

EverythingBroken
03-09-2009, 18:39
Айде и аз пък, няма само вие пъък :D



1. Пол. Мъжко

2. Възраст. 18

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Нищо конкретно

5. Какво не търсиш? Разочарования

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? По принцип не, но все пак да си е с акъла - колко си зрял не винаги се определя от това на колко години си. Все пак да е над 15 поне апф...

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Хубава (според моята си преценка де), да умее да се забавлява, да е що-годе интелигентна, да не е прекалено претенциозна и лигава, да знае какво иска... да може да мечтае и да преследва мечтите си :-D ... и още много - явно и аз съм с претенции ^^

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ОУигофрен....А не е ли запознаването именно с такава цел?

9. Твоите интереси? Мм.. музика, театър, да пътувам, кино, яденее, спане, бойни изкуства, ветроходство, и още разни глупости ^^

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
хаха умопомрачителен съм ^^


Айте стига ви :razz:

Някоя отговорили вече на критериите ти :)

Хах, не съм се заглеждал... =] То не може да се каже така де, аз съм странен по принцип, няма особена закономерност в това какви момичета харесвам... Но това все пак си е интернет, не мога да ти кажа =], постнал съм вие да си се намирате, а пък ако някоя има интерес e welcome да ми пише^^ Както съм казал, не търся нищо конкретно :) А да, забравил да сложа снимки - http://www.impulse.bg/user/just.me , дерзайте =]

skateprinces19
03-09-2009, 19:01
Айде и аз пък, няма само вие пъък :D



1. Пол. Мъжко

2. Възраст. 18

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Нищо конкретно

5. Какво не търсиш? Разочарования

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? По принцип не, но все пак да си е с акъла - колко си зрял не винаги се определя от това на колко години си. Все пак да е над 15 поне апф...

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Хубава (според моята си преценка де), да умее да се забавлява, да е що-годе интелигентна, да не е прекалено претенциозна и лигава, да знае какво иска... да може да мечтае и да преследва мечтите си :-D ... и още много - явно и аз съм с претенции ^^

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ОУигофрен....А не е ли запознаването именно с такава цел?

9. Твоите интереси? Мм.. музика, театър, да пътувам, кино, яденее, спане, бойни изкуства, ветроходство, и още разни глупости ^^

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
хаха умопомрачителен съм ^^


Айте стига ви :razz:

Някоя отговорили вече на критериите ти :)

Хах, не съм се заглеждал... =] То не може да се каже така де, аз съм странен по принцип, няма особена закономерност в това какви момичета харесвам... Но това все пак си е интернет, не мога да ти кажа =], постнал съм вие да си се намирате, а пък ако някоя има интерес e welcome да ми пише^^ Както съм казал, не търся нищо конкретно :) А да, забравил да сложа снимки - http://www.impulse.bg/user/just.me , дерзайте =]

Аз бих казала , че си доста привлекателен :)

Lyubeto
03-09-2009, 19:33
1. Пол. - Женски

2. Възраст. - 19

3. Местожителство. Добрич - Варна

4. Какво търсиш? - нещо реално

5. Какво не търсиш? - човек на ,когото не мога да се доверя

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - над 19 години

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - Мъж с главно М и на място.

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Запалена по WoW

9. Твоите интереси? - WoW, фитнес (ако се смята :lol: ), музика , Supernatural :oops:

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - а , бе странен тип съм си .

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите - снимки , ако някой случайно пожелае :razz:

mitkom89
03-10-2009, 07:57
1. Пол. Мъжки

2. Възраст. 20 без малко :(

3. Местожителство. Пловдив

4. Какво търсиш? Всичко

5. Какво не търсиш? гадни шнорхели и досадни хора

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? няма значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е аилиак

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? миришат ми краката

9. Твоите интереси? музика, наука, туризъм, МОРЕ, жени

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
не съм се замислял

krisence
03-10-2009, 08:44
1. Пол. Женски

2. Възраст. 15

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Доброта :oops:

5. Какво не търсиш? идиоти

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Да не е много по голям от мен :)

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да е мил, добър ......

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Много съм срамежлива

9. Твоите интереси? Музика, волейбол

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
В момента не се сещам

fluffka1
03-10-2009, 09:08
1. Пол.-женски

2. Възраст.-15

3. Местожителство.-бургас

4. Какво търсиш?- ми незнам, каквото намеря такова. :)

5. Какво не търсиш? момиче :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? от 15 нагоре :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? ами... незнам, няма ся да поставям граници, всеки си има своя специфичен характер, ако ми допадне ще е супер :)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? не :)

9. Твоите интереси?-ми....обичам музиката и всичко свързано с нея, също така, ъъъъ......обичам да излизам с приятели....и някой други работи обичам, за които ще си замълча.... ;)

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите Wink--- хаха, срам мъ е.... :oops: снимките по късно ;)

Diggity
03-10-2009, 12:37
1. Пол
- Мъж

2. Възраст
- 16

3. Местожителство
- Пловдив

4. Какво търсиш?
- Приятел, Гадже... да кажем и любов хах

5. Какво не търсиш?
- Лицемерие, Материалисти, Несподелена любов

6. Възрастта на човека, който търсиш има ли значение?
- 15-18

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?
- изтрещяла(да не яслуша главата), красива, слабичка, с чувство за хумор, умна, интелигентна

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
- Не.. има време, ще разбере по нататъка :)

9. Твоите интереси?
- Обичам да излизам с приятелите
- Обичам музиката... Занимавам се с музика
- Бира
- Айляк
- Книги
- Политика

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
- В момента не мога да се сетя, изпушил съм! Абе кой квото го интересува да пита ;)

11. Снимки
- Ако някой реши да поиска

Jesus
03-10-2009, 13:03
само искам да кажа, че тази тема ми помогна да намеря момиче в което се влюбих :grin: :grin: :grin:

soul1199
03-10-2009, 13:14
1. Пол.-женски

2. Възраст.-15

3. Местожителство.-бургас

4. Какво търсиш?- ми незнам, каквото намеря такова. :)

5. Какво не търсиш? момиче :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? от 15 нагоре :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? ами... незнам, няма ся да поставям граници, всеки си има своя специфичен характер, ако ми допадне ще е супер :)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? не :)

9. Твоите интереси?-ми....обичам музиката и всичко свързано с нея, също така, ъъъъ......обичам да излизам с приятели....и някой други работи обичам, за които ще си замълча.... ;)

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите Wink--- хаха, срам мъ е.... :oops: снимките по късно ;)6qh da te vzema,ari,ako ne be6e momi4e :oops: :D :D ae mom4eta napadaite :-P :lol:

NaNa_SladuRana
03-10-2009, 13:21
1. Пол.
женски

2. Възраст.
15
3. Местожителство.
софия
4. Какво търсиш?
Аз не търся,аз намирам
5. Какво не търсиш?
лицемери
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?
да не е някой тип "набор на тате"
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?
такива,които да го отличават от другите
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
170 см 52 кг
9. Твоите интереси?
всичко,което може да задържи вниманието ми за повече от седмица


http://www.album.bg/nan/images/10574980/34494/
http://www.album.bg/nan/images/11517633/34494/

имам си приятел,но темата ми се стори интересна,знае ли човек :D ако има нещо на личен :lol:

aciko
03-10-2009, 14:09
имам си приятел,но темата ми се стори интересна,знае ли човек :D ако има нещо на личен :lol:
Така е.
Тука има,тука нема 8-)

EverythingBroken
03-10-2009, 15:04
само искам да кажа, че тази тема ми помогна да намеря момиче в което се влюбих :grin: :grin: :grin:
Много бързо се влюбвате бе, дано не се разлюбвате така :P Иначе, ако е наистина нещо хубаво - от мен честито, много се радвам, че стават нещата :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-P :-P :P :D :grin: :-D

aka6a_vamp
03-10-2009, 15:07
Мани...не ви е лесно..

EverythingBroken
03-10-2009, 15:08
така е... скуката понякога ни кара да правим странни неща :shock:

Jesus
03-10-2009, 15:13
а за нея не знам :D ама много ми харесва :)

NaNa_SladuRana
03-10-2009, 15:14
имам си приятел,но темата ми се стори интересна,знае ли човек :D ако има нещо на личен :lol:
Така е.
Тука има,тука нема 8-)
ама естестрено може да срещна лЮбУфтъЪъЪъ нЪ ЖивОтъЪ СсСи :razz:

EverythingBroken
03-10-2009, 15:22
ама естестрено може да срещна лЮбУфтъЪъЪъ нЪ ЖивОтъЪ СсСи :razz:
да, мисля че ТОЧНО ТУК е мястото за тва :-P :-P :lol:

chill
03-10-2009, 20:16
1. Пол. - Женски

2. Възраст. - 15

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? - приятел,подкрепа,лафче,нещ против скука,някой който да ме изслуша

5. Какво не търсиш? - разочарование


6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - 15-16-17 няма особено значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - човек с характер
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - не се привързвам особено лесно към хората

9. Твоите интереси? - музика(много музика,хубава музика),спорт спорт спорт,книги,литература,пла ина
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - пас
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите - ако някой иска да пише. Не мисля че има огромен смисъл да ги качвам тук

Lyubeto
03-10-2009, 20:20
На мен са ми интересни снимките на mitkom89 макар ,че той нищо не е споменал по въпроса . :oops: 8-)

Bobs
03-11-2009, 12:03
1. Пол. - female

2. Възраст. - 16

3. Местожителство. -софия

4. Какво търсиш? - не тьрся намирам

5. Какво не търсиш? - лигавщини и проблеми

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? няма ама ако може да не е адаш на баща ми :D

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? -забавен умен инат да си дьржи на думата

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - не се привьрзвам лесно

9. Твоите интереси? - музика,литература,книги,ис ория,манга,анимета :oops:

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - коiто иска да се опита да разбере сам (:

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите

sweet_sorcerer
03-11-2009, 15:01
1. Пол. - Дявол с пола :D

2. Възраст. -18

3. Местожителство. - Костенец

4. Какво търсиш? - Не съм мн наясно,но винаги го намирам

5. Какво не търсиш? - Проблеми (обикновенно те ме намират :D )

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - миии да е над 17 и под 27

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - да е себе си,няма точно определени качества

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - голяма съм лигла :-D и за мен приятелите винаги са на първо място!

9. Твоите интереси? - ами английски, история,кино,плуване,литер тура,музика и танци ( и още 10000 глупости :-D )

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - не се сещам

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите

Slawi92
03-11-2009, 16:02
1. Пол. muj

2. Възраст. 16

3. Местожителство. sofiq

4. Какво търсиш? priqtelstvo

5. Какво не търсиш? neznam

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?mne se pak e samo za priqtelstvo

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?toi gi ima :-) tuk samo fr

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? em she me opoznae kat se zapoznaem

9. Твоите интереси? mnogo sa

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! neznam she go razberem sam :D

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;) ako neiskam ?

bianconero
03-11-2009, 16:12
1.момиче
2. 15години
3.гр.Бургас
4.Търся това,което не се страхува да ме намери ;)
5.Не търся това което ме е страх да намеря... :)
6.Ми по възможност повече от 15 и по-малко от 21 (а в най-страхотния случай да е набор '91 :D)
7.просто перфектния мисля че не съществува ама ако е някъде там да се пообади :D а иначе е достатъчно да е умен,хубавичък :P (ако кажа сшпортист много нахално ли ще е? :) )
8.ами нещо за мен...много съм умна :P но каквото и да кажа за правилния човек съм отворена книга :D :-) :D
9.спорт,музика,танци,литера ура :-P
10.ами... не знам каквото такова :)

Хаха аз съм `91 набор и тренирам футбол 8)

И така и така съв тръгнал да пиша:


1. Пол. - мъж

2. Възраст. -18

3. Местожителство. - Дряново (тва е между Търново и Габрово)

4. Какво търсиш? - квото дойде :D

5. Какво не търсиш? - идиоти и проблеми

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - важно е как се държи, не на колко е

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - хмм..да не е лигла, да мога да си приказвам за всякви неща с нея и задължително да носи на майтап :D

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - нека сама прецени кое е важно да знае :-D

9. Твоите интереси? - футбол, хип-хип, телевизия, история и т.н.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - странно ми е да се самооценявам, ама май съм забавен и отзивчив 8-)

11. Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите :D

Ами аз още нямам право да слагам линкове, така че ако има желаещи да пишат на лично :)

stili4a
03-11-2009, 17:59
1. Пол. Мъж

2. Възраст. 16

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Като го намеря ще разбера

5. Какво не търсиш? Лицемерие

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? 13-17 :P

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Чувство за хумор :grin:

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Всичко,което трябва да разбере ще го разбере след като се запознаем...

9. Твоите интереси? Футбол

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Уникално чувство за хумор :D

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите Ако някой иска снимка да пише :D

myNameIsImmortal
03-11-2009, 19:11
Почвам да ви изготвям некролозите.

EverythingBroken
03-11-2009, 20:36
Почвам да ви изготвям некролозите.
Започни с твоя си собствен, и без тва на снимките си позирал точно като за такова, тамън щи е :)

Flapjack
03-12-2009, 01:27
1. Пол. Мъжки

2. Възраст. 19

3. Местожителство. UK / Варна

4. Какво търсиш? Търся сродна душа (еб*си клишето) ... примерно

5. Какво не търсиш? Ами незнам какво не търся, но се надявам да го намеря, за да знам за нататък..

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Ами да разбира се, че има значение. Да речем +/- 3 максимум 4 години от мойте скоро почти 20. :с

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Ами нека да речем да е по-инициативна и по-голям инат от мен


8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Ами да, бих казал че от мен може да се очаква почти всичко (понякога много ама много затъпявам)

9. Твоите интереси? Фотография, четене (гийк алърт :-o), обичам да пътувам...много :D и да си губя времето пред глупости на лаптопа..

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

Аааа...обичам дълги разходки по плажа :shock:

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)

Ами аз се пазя само за най-зайнтересованите :)

valdesbg
03-12-2009, 09:33
Счупеното носи щастие Даката е наш човек, тука цяло село ще скача за него :Р

По въпроса - бе защо всички сте отнякъде извън софия :)

PeopleAlwaysLeave
03-12-2009, 09:45
1. Пол - Жена

2. Възраст - 19

3. Местожителство - София

4. Какво търсиш? - Ми честно казано в момента съм толкова разочарована от мъжете, че нищо не търся... :D

5. Какво не търсиш? - псевдо-гъзари, плейбои и всякакви такива явления

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - Амиии попринцип не обичам голямата разлика в годините - трябва да е с 2-3 години най-много по-голям от мен или колкото мен.

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Хм... да видим. Искам само две неща от партньора ми - да е искрен с мен и да ме обича ;)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Може би, че не е добре да се захваща на спорове с мен, защото съм голям инат и рядко отстъпвам :D Също така трябва да знае, че се отнасям сериозно към нещата и мразя лъжата и изневярата - второто не го прощавам.

9. Твоите интереси? - В момента единственият ми интерес е образованието ми :)

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - Вече го казах на осми въпрос ;) Може да добавя само, че обичам да помагам на хората и съм добричка, но посмее ли някой да се подиграе с тази моя доброта - става лошо...

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите Wink 8-) - Няма пък Cool

NqkfaNikakva21
03-12-2009, 12:59
1. Пол. Женски

2. Възраст. 15

3. Местожителство. Благоевград

4. Какво търсиш? Приятел, пък що да не и гадже 8-)

5. Какво не търсиш? Момченца, които си мислят , че всичко им е в краката :) ( за съжаление са много :booooomb: )

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? 14-17

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да има нещо в главата, и да се държи добре с мен 8)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? обичам да споря и не се излиза лесно на глава с мен :D


9. Твоите интереси? музика, разходки, чат , телефони ,малко футбол т.н.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! Много обичам да се смея :grin:

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
Който го интересувам да ми пише ЛС :)

EverythingBroken
03-13-2009, 18:59
9. Твоите интереси? - [color=indigo][b]В момента единственият ми интерес е образованието ми :)

Това не е възможно :) :)

aHeJlua
03-14-2009, 11:04
1. Пол. Жена

2. Възраст. почти 15 =]

3. Местожителство. Елхово

4. Какво търсиш? Приятел може и нещо повече ..

5. Какво не търсиш? човек, който не може да проведе смислен разговор

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? ми няма :)

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да има мечти мечти и да ги следва, да се интересува от всичко

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ината съм

9. Твоите интереси? Музика! Книги (понякога) , различни култури

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! няма такова

mitkom89
03-14-2009, 12:11
На мен са ми интересни снимките на mitkom89 макар ,че той нищо не е споменал по въпроса . :oops: 8-)

Аз съм грозен :D Няма смисъл да те заблуждавам :)
Имортал, вместо да се занимаваш с некролози, започни да се занимаваш с момичета, че като те гледам до какво положение си го докарал ми идва да ти кажа едно искрено ХАХАХАХАХА

bebokk
03-14-2009, 14:08
1. Пол - mmmmm mujlencee ;dd
2. Възраст - 20 godinkii (o6tii sam bebo4ii)
3. Местожителство. - Burgass glarusiii biee ;d
4. Какво търсиш? - ne6ty preflikatelny ludooo iiiii perferzny.. ;d
5. Какво не търсиш? - mene si ;d
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - miiiiiiii nqaa osobeno zna4enie ama vse pak da kajimm ot 13 do 20 ;d
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - daa umee da mee plenqfaa ;d da mee razsmifaa i da me izslu6fa daa qde mnoy 6okoladd :D i jili bonki :D:D :P
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - 4ee sam adskiii lud 4oe4ec i nqqq skuka samo se hilq :D idiot s edna duma :D:D:D
9. Твоите интереси? - mmmmmmm ligafiii ni6ta :D:D
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -tyi fupros4i ne gy 4atnahh baby :D:d
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно :razz: 6alqlqlq ;d

VVT
03-14-2009, 14:18
Ti bebokk ne moja li po ligavo da si....napraVo shte :-&

bebokk
03-15-2009, 12:41
Ti bebokk ne moja li po ligavo da si....napraVo shte :-&

kakwoo biee ;d kfo mi ee ;d ligafy sam si mdaa ;d :-P :grin: :grin: :lol:

milqk
03-15-2009, 19:33
1. Пол. Мъжки

2. Възраст. 17-18

3. Местожителство. Бургас

4. Какво търсиш? Квото дойде:приятел оже и...

5. Какво не търсиш?Ми ще разбера като го видя :D

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? ми горе долу около моята възраст

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? интилигентна,с чувство за хумор(щото мойто не супер)

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? ми то всичко ще се разбере с времето,ма все пак требе да има и нещо скрито за да има мистерийка малко

9. Твоите интереси?книги,филми,мн мн не съм по излизанията

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!ми забавен съм по свй си начин :D добър слушател и не съм мн сигурен ма другите около мен казват че съм като ходеща енциклопедия понякога :grin: ма мен тва си ма кефи

11. Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ми ся немамам мн снимки ма пък и не съм мн красив :oops:

Stuckyto
03-15-2009, 20:50
1. Пол. - Женка

2. Възраст. - почти 17

3. Местожителство. - Стара Загора

4. Какво търсиш? - каквото дойде :P

5. Какво не търсиш? - КУРВАРИ...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - не е от толкова голямо значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - да ме разбира... да ме търпи :D .. да има плочкииии :smt007

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Даааааа ! ... винаги имам дълги нокти по принцип заострени... и знам как да ги използва ! Оставям и белези от рани ! :D ... иначе съм мн послушну добре момиченце... мн перверна съм :D ... иии мн ги бия момчетата... брутална съм.. лоша съм... ама нали ви казвам иначе съм послушна 8-)

9. Твоите интереси? - музикаааа, анимета, футбол, PC игри и т.н.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - понякога непоказвам истинските си чувства...
:neutral:



http://www.impulse.bg/user/stuckyto ... ни съм хубаваа :D

Stuckyto
03-15-2009, 20:56
1. Пол. - Женка

2. Възраст. - почти 17

3. Местожителство. - Стара Загора

4. Какво търсиш? - каквото дойде :P

5. Какво не търсиш? - КУРВАРИ...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - не е от толкова голямо значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - да ме разбира... да ме търпи :D .. да има плочкииии :smt007

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Даааааа ! ... винаги имам дълги нокти по принцип заострени... и знам как да ги използвам ! Оставям и белези от рани ! :D ... иначе съм мн послушну добре момиченце... мн перверна съм :D ... иии мн ги бия момчетата... брутална съм.. лоша съм... ама нали ви казвам иначе съм послушна 8-)

9. Твоите интереси? - музикаааа, анимета, футбол, PC игри и т.н.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - понякога непоказвам истинските си чувства...
:neutral:



http://www.impulse.bg/user/stuckyto ... ни съм хубаваа :D

Stuckyto
03-15-2009, 20:57
1. Пол. - Женка

2. Възраст. - почти 17

3. Местожителство. - Стара Загора

4. Какво търсиш? - каквото дойде :P

5. Какво не търсиш? - КУРВАРИ...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - не е от толкова голямо значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - да ме разбира... да ме търпи :D .. да има плочкииии :smt007

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Даааааа ! ... винаги имам дълги нокти по принцип заострени... и знам как да ги използвам ! Оставям и белези от рани ! :D ... иначе съм мн послушну добре момиченце... мн перверзна съм :D ... иии мн ги бия момчетата... брутална съм.. лоша съм... ама нали ви казвам иначе съм послушна 8-)

9. Твоите интереси? - музикаааа, анимета, футбол, PC игри и т.н.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - понякога непоказвам истинските си чувства...
:neutral:



http://www.impulse.bg/user/stuckyto ... ни съм хубаваа :D

DimovB
03-15-2009, 22:04
Сори, в частта с плочките отпадам... :D

LiveFlower
03-15-2009, 22:22
Колко тре'а да сте загорелиииии :razz: :razz:

bebokk
03-16-2009, 07:05
Колко тре'а да сте загорелиииии :razz: :razz:

oooooooo poferfaiii :D tyka vsi4ki sa zagoreli ;d;d ni sa znaii moji i ti da si :D :razz:

bebokk
03-16-2009, 07:15
1. Пол - mmmmm mujlencee ;dd
2. Възраст - 20 godinkii (o6tii sam bebo4ii)
3. Местожителство. - Burgass glarusiii biee ;d
4. Какво търсиш? - ne6ty preflikatelny ludooo iiiii perferzny.. ;d
5. Какво не търсиш? - mene si ;d
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - miiiiiiii nqaa osobeno zna4enie ama vse pak da kajimm ot 13 do 20 ;d
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - daa umee da mee plenqfaa ;d da mee razsmifaa i da me izslu6fa daa qde mnoy 6okoladd Very Happy i jili bonki Very HappyVery Happy Razz
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - 4ee sam adskiii lud 4oe4ec i nqqq skuka samo se hilq Very Happy idiot s edna duma Very HappyVery HappyVery Happy
9. Твоите интереси? - mmmmmmm ligafiii ni6ta Very HappyVery Happy
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -tyi fupros4i ne gy 4atnahh baby Very Happy:d
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно Razz 6alqlqlq ;d

Diggity
09-08-2009, 13:28
1. Пол - mmmmm mujlencee ;dd
2. Възраст - 20 godinkii (o6tii sam bebo4ii)
3. Местожителство. - Burgass glarusiii biee ;d
4. Какво търсиш? - ne6ty preflikatelny ludooo iiiii perferzny.. ;d
5. Какво не търсиш? - mene si ;d
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - miiiiiiii nqaa osobeno zna4enie ama vse pak da kajimm ot 13 do 20 ;d
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - daa umee da mee plenqfaa ;d da mee razsmifaa i da me izslu6fa daa qde mnoy 6okoladd Very Happy i jili bonki Very HappyVery Happy Razz
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - 4ee sam adskiii lud 4oe4ec i nqqq skuka samo se hilq Very Happy idiot s edna duma Very HappyVery HappyVery Happy
9. Твоите интереси? - mmmmmmm ligafiii ni6ta Very HappyVery Happy
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -tyi fupros4i ne gy 4atnahh baby Very Happy:d
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно Razz 6alqlqlq ;d

много си прост, братле... щом така пишеш представям си те как и говориш.. само няква 13 годишна ще ти се върже.. сигурно си от ония морските гларуси дето седят с палатка в гащите на плажа и се ослушват..

ShtrudeL
09-08-2009, 13:37
- Чувстваш се самотен/на? Не
- Няма кой да прегърнеш или целунеш? Има
- Имаш нужда от полувинка, но си прекалено срамежлив/а? Имам си
- Не знаеш как да постъпиш? Знам

Какви са тея депресарски въпроси?


1. Пол. Момиче (дете)

2. Възраст. По принцип и по лична карта на 17, но инече съм на +-8.

3. Местожителство. По принцип - Плевен,инече където ми е хубаво.

4. Какво търсиш? хубава баничка

5. Какво не търсиш? лоша баничка

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? Ама разбира се,че има. Не си търся баща,дядо,чичо и т.н Всъщност нищо не търся,понеже си имам. <3

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? Да обича банички

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? Ахъм! Че не трябва да ми изяжда баничката!

9. Твоите интереси? банички

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!

Обичам шоколад...и банички.

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)

Срам ме е.

--- Започвайте да се намирате ;) И без лигавщини ^^

ооукей...дано намеря хубава баничка...

ShtrudeL
09-08-2009, 13:38
1. Пол - mmmmm mujlencee ;dd
2. Възраст - 20 godinkii (o6tii sam bebo4ii)
3. Местожителство. - Burgass glarusiii biee ;d
4. Какво търсиш? - ne6ty preflikatelny ludooo iiiii perferzny.. ;d
5. Какво не търсиш? - mene si ;d
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - miiiiiiii nqaa osobeno zna4enie ama vse pak da kajimm ot 13 do 20 ;d
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - daa umee da mee plenqfaa ;d da mee razsmifaa i da me izslu6fa daa qde mnoy 6okoladd Very Happy i jili bonki Very HappyVery Happy Razz
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - 4ee sam adskiii lud 4oe4ec i nqqq skuka samo se hilq Very Happy idiot s edna duma Very HappyVery HappyVery Happy
9. Твоите интереси? - mmmmmmm ligafiii ni6ta Very HappyVery Happy
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -tyi fupros4i ne gy 4atnahh baby Very Happy:d
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно Razz 6alqlqlq ;d

лигльо

radko690
09-09-2009, 06:53
1. Пол.-мъж
2. Възраст.-18

3. Местожителство.-шумен

4. Какво търсиш?-всичко което да отговаря на изискванията
5. Какво не търсиш?-всичко което не отговаря на изискванията

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?-без значение

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-да чисти,глади,пере,да ми носи пари,да ми купува скапи подараци,да не отказва,да ми пазарува,да не се сабира всеки ден с приятелки да клукарства,да не е прекалено тапа и наи жече да ми готви вкусотии защтото както знаем лубовта минава през стомаха!

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?-че ако изневеря ще бъде с презерватив а изневярата с презерватив не е изневяра 8-)

9. Твоите интереси?-купони и всичко което дига адреналина
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!-винаги си казвам всичко което мисля и правя...така че няма такива неща

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)- за сажаление сам на работа и нямам снимки на персоналното пц


дано намеря някоя сходна душичка отговарящта на изискванията! :oops:

valdesbg
09-09-2009, 06:57
:-o

За кво рипнахте тая тема?

BlueFace
09-09-2009, 12:20
1. Пол- Мъжки
2. Възраст -16
3. Местожителство-Бургас
4. Какво търсиш? -и аз не съм сигурен в момента
5. Какво не търсиш? - момичета с отговарящи на описанието- ниски ,дебели , с мустаци.
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?- 14-16г.
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Красива , умна,слаба ,забавна,да не е емо/метълка/кифла/мутреса/мутант.
8.Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?- не харесвам чалгата...
9.Твоите интереси?- Баскетбол,Музика,C-walk,
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -Много обичам киселото мляко..
11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите-

http://pics.data.bg/zoom/shared/fc4968d8d2e57a8176183c0994332aa3/maxi

Не си търся отчаяно приятелка просто поради големият интерес към темата реших и аз да се включа :)

asp1r1n94
09-10-2009, 08:05
Пол- Мъжки
2. Възраст -15
3. Местожителство-София
4. Какво търсиш? -забавен човек
5. Какво не търсиш? - селянки 6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?- 14-15г.
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Красива , умна,слаба ,забавна,+- други неща
8.Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?- много съм срамежлив
9.Твоите интереси?- Фитнес,тенис на маса,футбол
10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! -няма какво 11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите-
ами още съм нов и ми пи6е ,че не мога да пращам линкове

slunchiceto0
09-10-2009, 08:22
1. женски
2. 16
3. София
4. Нищо конкретно
5. --- xD
6. до 20 е добре :)
7. някой истински,искрен,с чувство за хумор,с който имаме общи интереси,,да бъде до мен и в хубави и в лоши моменти,да е наясно с това какво иска и за какво се бори!! - най-кратко казано
8. ми като се замисля да
9. за момента любимото ми хоби е да посещавам различни чудотворни местенца в България,обиколила съм я почти цялата,обожавам природата и всичко свързанос нея:) ..не се ограничавам само с това де -чета различна литература, и все пак правя всикчи онези нещица които вълнуват всеки на мойта възраст xD ...някой да не ме помисли за скучна^^
10. ем то има едно единствено нещо,а и се съмнявам че точно тук е мястото да го споделя :)
11. в профила ми има достатъчно който иска да гледа :P ..няма какво да ме е срам^^

simba007
09-10-2009, 08:37
1. Пол. Жена

2. Възраст. 18

3. Местожителство. София

4. Какво търсиш? Квото стане

5. Какво не търсиш? Хъм, идиоти и прочие.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?
Ем все пак да не е някой дъртак максимум 24/25

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?Да е забавен,да има чуство за хумор и др

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
Май няма
9. Твоите интереси? Да слушам музика,да седя на компа,да излизам с риятели, да чета книги

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! няма

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
ем в момента не съм на моят комп и нямам

FromAutumToAshes
09-10-2009, 09:07
1. Мъжки

2. 18

3. Бургас

4. Нещо ново

5. Болка

6. Най-много 3-4 години разлика

7. Да не е някоя задръстена, дето да и вадиш думите с ченгел оО

8. Мисля, че не

9. Момичета :grin: хаха и музика ^^ а бе много са

10. За сега май няма такова

11. Ми.. Аватара ми ;)

bogzfaggot
09-10-2009, 11:05
1. Пол.жена

2. Възраст.16

3. Местожителство.Cофия

4. Какво търсиш?нещо,което да ме грабне

5. Какво не търсиш?женкари

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?до 18

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?да има приличен вид(според мен),чувство за хумор,да има мозък в главата си,да ме заинтригува с нещо

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?гадна съм

9. Твоите интереси?музика,купони,кни и,секс ;д

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!ем не се сещам

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)
http://i30.tinypic.com/2ldvfqh.jpg


--- Започвайте да се намирате ;) И без лигавщини ^^ :oops:

sexy_for_you
09-10-2009, 20:16
1. Пол.
:arrow: Женско съм


2. Възраст.
:arrow: 16 години

3. Местожителство.
:arrow: гр.Плевен

4. Какво търсиш?
:arrow: Точно тук...ъъ може би само приятелство,ново запознанство.

5. Какво не търсиш?
:arrow: Не се надявам да срещна любовта по интернет.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?
:arrow: Да е под 23 и над 14.

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?
:arrow: Интелигентен,с чувство за хумор,ерудиран,добър,мил,от зивчив,грижовен,любвеобвил ен,нематериалист,сериозен и отговорен.

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
:arrow: Не мисля.Освен,че съм много срамежлива и рядко се откривам пред хората,само пред най-близките.

9. Твоите интереси?
:arrow: Всестранни са.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
:arrow:Не мисля,че има такова.

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите ;)

vikipf
09-10-2009, 21:28
Тъкмо си мислех как ми се попълва някакъв въпросник. :)))


1. Пол. =момиче съм.

2. Възраст. =16 години и 6 месеца.

3. Местожителство. =град/село София

4. Какво търсиш? =нещо интересно.

5. Какво не търсиш?= виртуална любов.

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? = човек ли трябва да е? По-хубави са младите, не са толкова жилави. 17+

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? да е батман.

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? = върколак съм. напишквам се в леглото. инааче съм много секси. 8)

9. Твоите интереси?= са интересни.

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! = после ме попитай

11. Това реших от мен да го добавя - за да е по интересно - Покажете своя снимка (ако не ви е срам, де), все пак да ви видят и другите
Със син суичър и странна физиономия (http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs121.snc1/5209_98827824043_782349043_1972939_2336204_n.jpg)

За протокола - НЕ се чувствам самотна и НЕ търся интернет връзки. кхъ

Kukumqvka
09-10-2009, 21:51
1. Пол. - момиче

2. Възраст. - 14

3. Местожителство. - Сливен ;д

4. Какво търсиш? - разбиране

5. Какво не търсиш? -

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - до 18 ..може би хах

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - не тряа се отекчава прекалено бързо и тряа ми затваря устата когато стана досадна :Д

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - настроенията ми се сменят на всеки час

9. Твоите интереси? - много са

10. Кажи нЕ(и)що важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - Забавна съм ..
а като се напия още повече

ShtrudeL
09-10-2009, 21:54
2. Възраст.
:arrow: 16 години

3. Местожителство.
:arrow: гр.Плевен

брей...къде учиш? ^