PDA

View Full Version : Продавам Самсунг Армани 300 лв



eriberto
03-07-2009, 15:44
Телефона е в перфектно състояние без проблеми в работата със зарядно,Оригинален калъф на Армани и 1 гб карта памет.Има следи от употреба затова и цената е намалена,но нищо ударено или фрапантно няма във външния вид skype: Blagovest_Georgiev mail : the_soul@abv.bg
http://www.dalavera.net/product/view/i/953551/c/4/prodavam-samsung-armani това са снимки на телефона от Град Свищов

Mihailova
03-07-2009, 16:15
Какъв в смисълът да го продаваш на двойно по-ниска цена ? Ако е с наистина толкова добро качество , го продай в магазин за втора употреба мобилни апарати 8)

Waster
03-07-2009, 18:32
Какъв в смисълът да го продаваш на двойно по-ниска цена ? Ако е с наистина толкова добро качество , го продай в магазин за втора употреба мобилни апарати 8)Не си права, личи си че не си се занимавала с продажба на телефони за тва не си давай некомпетентното мнение. В магазин за телефони ще му предложат най много 250, за да могат да го продадат за 300-350, а така на човек като го продаде ще си му взема повече пари.

Mihailova
03-07-2009, 18:39
Какъв в смисълът да го продаваш на двойно по-ниска цена ? Ако е с наистина толкова добро качество , го продай в магазин за втора употреба мобилни апарати 8)Не си права, личи си че не си се занимавала с продажба на телефони за тва не си давай некомпетентното мнение. В магазин за телефони ще му предложат най много 250, за да могат да го продадат за 300-350, а така на човек като го продаде ще си му взема повече пари.
А ти сещаш ли се , че за да го продава може би има някакъв проблем в телефона , а ако има такъв в такъв вид магазин не биха го взели !?

Waster
03-07-2009, 18:45
Какъв в смисълът да го продаваш на двойно по-ниска цена ? Ако е с наистина толкова добро качество , го продай в магазин за втора употреба мобилни апарати 8)Не си права, личи си че не си се занимавала с продажба на телефони за тва не си давай некомпетентното мнение. В магазин за телефони ще му предложат най много 250, за да могат да го продадат за 300-350, а така на човек като го продаде ще си му взема повече пари.
А ти сещаш ли се , че за да го продава може би има някакъв проблем в телефона , а ако има такъв в такъв вид магазин не биха го взели !?а ти сещаш ли се колко нови телефони излизат всеки ден и тоя телефон върви точно 300-350 лева втора ръка в зависимост от външното състояние. Пък може да и е омръзнал или да иска по хубав и за тва да го продава, както правят повечето хора. Ти като го разгледаш телефона ще видиш дали му има нещо или му няма, за тва като се пуска обява се пише в кво състояние е.

eriberto
03-07-2009, 18:59
Михайлова как да ти кажа писна ми да се обяснявам на такива като теб ,но все пак чети какво съм писал намалена цена не на половина и ако намериш някаде в нета по добра цена чакам да ми пишеш а телефона относно проблеми затова си има фирми праща се гледа се дали има телефона проблем ако не знаеш да ти кажа,че е изцяло тоуч скрийн и проблема лесно може да се останови ако има такъв ,а цената е такава защото искам да го продам и ми трябват пари повече обеснения няма смисъл