PDA

View Full Version : Ако не почувствам нищо?



anonimkataa
03-07-2009, 20:16
Аз съм едно от момичетата,които все още не са изжвели онзи съкровен момент с подходящото момче .. имам въпроси до без край :) и още толкова притеснения . Чудя се ...дали изобщо ще почувствам нещо, освен болка (само тя май е сигорна) или ако се стресна и ми прищрака нещо и поискам да спрем ...супер кофти би се получило.Нямам съмнения за него - вярвам че ще е безкрайно внимателен ..но се пак всички ще ме разберат ,че докато не стане притесненията няма как да изчезнат напълно :( ...ако нещо се обарка ии не се получи? .. знам че ще е напълно ново усещане но сякаш ако стане издънка после ще ми иде да се закопая , а пък да искам да го направя пак .. noo ! Направо като чета разни неща по форумите .. на човек му иде да се хване за главата и да се отврати напълно :( някакви съвети?мнения или ..просто коментар върху за някой така познатата тема? :?

s3xy
03-07-2009, 20:22
чувала съм че ако пиеш малко преди това даже не боли :)

LovelyGirl
03-07-2009, 20:26
Виж какво-болката не е сигурна :)
Трябва напълно да се отпуснеш обаче за целта.Той трябва хубаво да те предразположи,ти да се притеснваш възможно на-малко и да не си мислиш нито за болката,нито примерно за кръв(при мен нямаше и капчица кръв,а болката беше малка)
Ако те заболи не се притеснявай,не е за умиране,нещо нормално е.Просто му кажи да бъде внимателен.
Ако пък много те заболи му кажи да спре и това е-той предполагам ще те разбере.
Не се настройвай негативно към момента,защото така ще се панираш накрая,а така не е хубаво.
Доста момичета изпитват и удоволствие първият път,така че горе главата и спокойно :)
И ползвайте презервативи :D

tedi_hi91
03-07-2009, 20:27
Аз съм едно от момичетата,които все още не са изжвели онзи съкровен момент с подходящото момче .. имам въпроси до без край :) и още толкова притеснения . Чудя се ...дали изобщо ще почувствам нещо, освен болка (само тя май е сигорна) или ако се стресна и ми прищрака нещо и поискам да спрем ...супер кофти би се получило.Нямам съмнения за него - вярвам че ще е безкрайно внимателен ..но се пак всички ще ме разберат ,че докато не стане притесненията няма как да изчезнат напълно :( ...ако нещо се обарка ии не се получи? .. знам че ще е напълно ново усещане но сякаш ако стане издънка после ще ми иде да се закопая , а пък да искам да го направя пак .. noo ! Направо като чета разни неща по форумите .. на човек му иде да се хване за главата и да се отврати напълно :( някакви съвети?мнения или ..просто коментар върху за някой така познатата тема? :?
Не се притеснявай всичко ще бъде ок :wink: Мен пециално много ме боля, но ти може да не усетиш никаква болка. Ако ти се прииска да спрете: няма от какво да се притесняваш. Спирате и това е. Ще пробвате пак. Важното е да си покойна и да си убеденав това че искаш да го напавиш. Отпусм се и се отдай на чувствата си. :)
Успех! :wink:

summerlove66
03-07-2009, 20:43
Просто не му мисли чак толкова , не прай такива голями планове .. Просто остави да се случи ;]]

AlokiNn
03-07-2009, 20:46
Просто не му мисли чак толкова , не прай такива голями планове .. Просто остави да се случи ;]]ТИ пък какво знаеш с 3те бебета :razz:

summerlove66
03-07-2009, 20:48
Просто не му мисли чак толкова , не прай такива голями планове .. Просто остави да се случи ;]]ТИ пък какво знаеш с 3те бебета :razz:
Тихи бе лУбов .. Не издавай са тайни , че ше има шамари :S :-)

AlokiNn
03-07-2009, 20:50
Просто не му мисли чак толкова , не прай такива голями планове .. Просто остави да се случи ;]]ТИ пък какво знаеш с 3те бебета :razz:
Тихи бе лУбов .. Не издавай са тайни , че ше има шамари :S :-)Е как да разпространим бизнеса ? Иначе по темата не се панирай :)

Pliok0019
03-07-2009, 20:51
Болката дори и да е силна, не е кой знае какво.

Заслужава си. Давай само по-спокойно :)

summerlove66
03-07-2009, 20:51
Ами .. Айде предлагам да им кажем офертата пък ако искат :D :D :D :D

AlokiNn
03-07-2009, 20:54
И двамата се смятаме за красиви и си правим по 3-чки бебенца после ги продаваме по 500лв на кило който иска да пише :D

summerlove66
03-07-2009, 20:56
И двамата се смятаме за красиви и си правим по 3-чки бебенца после ги продаваме по 500лв на кило който иска да пише :D
А така да подчератем , че сме красиви доста и бебетата ще са хубави .. Та чакаме някой да си каже ако иска :razz:

swords1010
03-07-2009, 21:01
Е каква издънка може да стане? Ясно е, че от първия път наистина не може да се очаква много. Трудно ще е всичко да бъде идеално. Иначе ако използваш предпазни средства, не виждам какво толкова може да те сполети. :)