PDA

View Full Version : ревнувате ли гаджето си от бившите му



kuklicka
03-07-2009, 20:50
С приятеля ми сме заедно от 3 години, не смятам, че би се върнал при някоя от бившите си и не го ревнувам, обаче адски мн се дразня ако видя случайно някоя от тях или стане въпрос за нея... Вие изпитвате ли таква неприязан към бившите? :o :booooomb:

CuteBaby
03-07-2009, 20:53
Аз съм от почти 2 години с приятеля ми и в началото ме дразнеха бившите му,но от много време не е така.Имам му доверие.Даже момичето,с което е ходил преди мен сега ходи с един негов приятел и ни се налага да се виждаме отвреме на време,но нямаме проблеми :)

Shemeta
03-07-2009, 20:59
Принципно НЕ... Но немога да отрека, че примерно онзи ден докато си гледаше СМС-тата на телефона случайно с крайчето на окото пернах едно име за което знаех, че е бивше нейно гадже... Първоначално само леко се издразних после видях още мъничко от смс-то нещо от сорта "в градът съм".... наведе ме на мисълта, че се виждат и понеже тя осети, че нещо прочетох вместо сама да ми даде да допрочета реши да го изтрие със скороста на светлината, което определено мина границата на неприятното с тази на ревноста :) Принципно знам, че няма да изневери, но начина по който действа създава чувство на несигорност и е адски дразнещо... и ся към мъжете -----> Пичове винаги имайте 1 на ум !

NeNaSiTnA_TA
03-07-2009, 21:05
ооо аз бях болна на тази тема,колкото и да ме е срам да призная :) аз преди него имах няколко вразки,но те бяха кратки и някак си по детски.той беше първото момчев живота ми,а аз бях .....някой си номер там в списъка.това ме побърка и почнах да рапитвам за бившите му, да търся техни снимки,да разпитвам общи познати.абе побъркана бях за 1-2 месеца. :D след мн разговори с него осъзнах,че времето не се връща и каквото било било.сега на този етап му имам невероятно силно доверие,което си е заслужил. :smt008

girl_in_black
03-07-2009, 21:07
Не ги познавам.

Lowemission
03-07-2009, 21:09
Винаги .. ама винаги си имам едно на ум. С мойто момиче съм вече 2г и половина, може да има някакви случки които да ме вкарат веднага във филма, обаче знам че тя ме обича и не би направила нищо. Като му даваш на един човек всичко и правиш така че да му е добре той няма как да не се замисли малко преди да тръгне да праи някви глупости.

kuklicka
03-07-2009, 21:10
Може би ж мен е грешката, че не съм си задала правилно въпроса. Не става въпрос за доверие към половинката, а за чуството което изпитвате към бившите му. Аз също не допускам че ще ми изневери, и му имам доверие, но това не ми пречи да му мразя бившите...

MakeMeLaugh
03-07-2009, 21:12
Ам, то такова ся, кхм-кхмм - случва се 8-)

Ама мисълта, че сега е с мен и аз съм по-добър от него ме гъделичка приятноо :Р

Lowemission
03-07-2009, 21:17
хахаха тя си знай нейната.Добре де какво са ти направили тез момичета .. колко бивши мразиш.. 1-2 или има някоя която е с предимство, може би последната?

kuklicka
03-07-2009, 21:26
не виждам кое му е странното, съвсем нормално е да се дразниш когато някой е бил с човека когото обичаш. А уточнението беше за тези, който говорят за доверие... И ако искаш да класифицирам неприязънта си: дразня се от бившата му сериозна вразка, а не от всяка, която е била с него или е имала нещо общо с него...

Extremescream
03-07-2009, 21:28
Аз нямам нищо против да говори за бившите си.Но имам огрооомна антипатия към едно момиче,с което са ходили само 1 месец и то заради секса.И все пак,само като и чуя името ми пада пердето. :booooomb:

TheBeliever
03-07-2009, 21:37
Мразя е много силна дума. Не ги мразя момичетата - все пак нищо не са ми направили. Но определено ми е неприятно да гледам как едно конкретно момиче (негова бивша) му се умилква всеки път като го види - тогава може да се каже, че ревнувам малко. Но ми минава, като видя колко дискретно той се опитва да й се изплъзне и как отчаяно ме гледа :D

gLoRiToO
03-07-2009, 21:48
Еми аз не ги познавам,така че не мога да ги мразя.Просто съм виждала няколко снимки на приятеля ми с бившата му и не ми стана приятно въпреки че съм сигурна в него на 100% че ме обича както и аз него.Обаче когато стане въпрос за бившите му гаджета някак си се дразня някво такова чувство,което е напълно нормално когато обичаш един човек да ти е неприятно като става въпрос за други жени,които са били преди това с него.

dragonfly92
03-07-2009, 21:49
ами чак да ги мразя не. но попринцип съм си малко ревнива :oops: (тоест доста) и незнам какво ще направя ако бившата му започне да се навърта около него :? за щастие тои не ми дава поводи да се съмнявам в него и му имам доверие :)

angel_spirit
03-10-2009, 19:26
Па ревнувам го.. кво да се прай.. тц тц мисля си ,че може би са били по-добри от мене.. абе песимистка отвсякъде!!! :D

heroine
03-10-2009, 19:29
хич не ми е приятно

Qnna
03-10-2009, 19:55
ami da moq bifshiq se v1rna pri taq bifshata mu kade beshe s neq predi men .....

Jumbie483
03-10-2009, 20:03
дори не знам с кои е ходил преди да се срещнем :D

A_Loving_Girl
03-10-2009, 20:05
Не ревнувам,но се дразня от факта като сме излезли и негови приятели вземат да говорят за бившите му,сякаш искат да кажат нещо за мене,че не ме харесват може би не знам ....3 години сме заедно ,но още ми е крививо като говорят така сякаш ще ги качат на трон ,все едно са някви богини.,..... грр....

Rofl4e
03-11-2009, 09:15
Не го ревнувам от бившите му..
имаше една звезда с която си имахме проблеми но беше съвсем в началото и вече са разрешени.. :)

sparco_sl
03-11-2009, 09:18
Много ревнувам,и не само от бившите и приятели /гаджета/
според зависи на какъв кеф съм но аз не поглеждам /не че не като видя някое момиче и си навеждам главата/ но някои като погледне моето /тръгне да се занимава с нея/ а камоли да я зарибява
Fight party

darla
03-11-2009, 09:33
не,защото не поддържа връзка с тях.С две от тях-да-но чисто приятелски и не ги чувствам като заплаха в моята територия :)

TPAKTOPUCTA
03-11-2009, 10:57
не ... ама мен ме ревнува приятелката ми и понякога ми става доста неприятно ....

summerlove66
03-11-2009, 10:59
Не .. Мразя ревността .. Една връзка се основава на довериe , ако го няма тая връзка няма бъдеще :]

111111111
03-11-2009, 11:04
В началото се дразнех много на бившата му,защото постоянно му се сваляше и още го харесваше ии се опитваше да си го върне>Направо полудявах.Но с времето той ми показа,че това дразнение е безсмислено :) Все пак има причина да му е бивша.

VerryBerry
03-11-2009, 12:16
случвало ми се е да ревнувам,но не до такава степен,че да дигна скандал.Естествено не ми е било приятно да слушам разказите му за бившите,но и на него не му е било приятно да слуша за моите бивши :-D

pisentseto
03-11-2009, 12:56
Ем аз се дразня само от определени бивши,за които знам че е даржал много.Даже последното му гадже т.е. преди мен която е била е в моя клас и си приказваме всичко е ОК,но когато той не е на работа и идва при мен в даскало и тя е там ,това малко ме дразни ,но няма от какво да се притеснявам защото тя си има много стабилна вразка.

marjesa
03-11-2009, 13:20
Не ревнувам от бившите му. Явно аз съм повече от тях щом той е избрал мен.

hamilcar
03-11-2009, 17:34
Нямам проблеми с бившите й. А и да имам те са лесно разрешими.

3oPuTy
03-11-2009, 17:38
Ревност не точно ... По скоро се дразня и то доооста :o Дори с предишния ми приятел се бяхме скарали доста сериозно,защото една м**ша,с която е ходел преди му пишеше доооста редовно ... :? Предпочитам бившото да си остане бившо и да не се споменава и намесва в отношенията ни :)

Mamar4o
03-11-2009, 18:40
Дааа аз сам мн. ревнив попринцип и се дразна като стане въпрос за бивши.

Sladurancheto
03-11-2009, 18:44
Не ,не го рвнувам защото дори не ги познавам и не се отваря дума за тях ако аз не го питам нещо 8-) :-P

Gerganna
04-09-2009, 21:19
az mnogo go revnuvam, ama ot vsichki momicheta :-x

Wrathchild
04-09-2009, 21:56
Огромна неприязън имам към бившата му, както и тази преди нея. Едната постъпи страшно нечестно спрямо него, а с другата дори бяхме приятелки. Но по време на връзката им много се промени, нещо, което няма много общо с ревността. Няма за какво да ревнувам, ако има нещо от този период, на което съм се дразнела, то е по вина на приятеля ми, а не нейна.

Heath
04-09-2009, 21:59
е мнг ясно , незнам за вас , но аз само като ги вида един до друг и ми става супер гадно ...

eveto_xx
04-09-2009, 22:00
Не, не е имал сериозна връзка с никоя, няма от какво да ревнувам ...

stratega
04-09-2009, 22:03
Shemeta
Бате адски си прав....

Една ме лъга и после и праснах такъв , че после ми стана жал. Дейба изчадието и дейба...

sarin4eto
04-10-2009, 06:22
Еми аз съм много ревнива и си го ревнувам от бившите му :D
в началото като тръгнахме предната преди мен се мъчи да се самоубива,после ми обясняваше че няма да излезе нищо от нашата връзка и накрая се скарах с нея и тя спря да ни занимава... :-D
а предпоследната преди мен ме намери в скайп и каза че ще ме бие ... ама недойде :D ...
тъй че имаше поводи за ревност (по-точно бой ) ама ги преодоляхме :) сега сме вече година заедно и ни е много хубаво,а и аз пак си ревнувам :D ...

dimitar_ak
04-10-2009, 06:25
Не съм ревнив, но няма да ми е приятно ако бившите се опитват да напомнят за себе си.

Byboleche
04-10-2009, 07:15
може би малко... какво да направя?просто си ми идва и от зодията [рачетата сме ревниви :P ] :D

unwanted
04-10-2009, 08:29
в началото бях да,но мисля че няма смисъл,щом са скъсали...значи не са един за друг :D и ми става много смешно от време на време като започнем да се разправяме за бивши,и той разправя кви долни кифленски номера са правели :-D

Slawi92
04-10-2009, 08:35
мммм може да се каже по скоро им се дразна щото и бившия и по бившия и още си я хар и постоянно и звънат и пишат затова ама тя ми е казала някой работи и не се притеснявам : ) ама нали знаете винаги едно АМА ;p

iwsyY
04-10-2009, 08:38
Ами не знам,по-скоро не ме притеснява :)

SiSsKkAa
04-10-2009, 08:55
Ако не се чува и не се вижда с тях няма какво да го ревнувам.Това е негово минало,където аз не съществувам там.Важно е че аз съм в настоящето,а те в миналото

asi_basi
04-15-2009, 17:50
За жалост трябва да си призная, че ревнувам/дразня се само от бившата на приятеля ми, защото понякога му пише, и нещата които му пише...си личи че иска да си го върне и така ми става неприятно ....
Иначе от другите му бивши не ми пука, само тази преди мен....

Hilary_
04-15-2009, 18:06
Кофти звучи но се дразня като стане дума за тях... дразня се... :? Иначе съм си казала вместо да мисля часове наред ще се върне при някоя...няма да се върне си казвам че ако той си го е намислил със или без моята ревност пак би се върнал.... :? Но за сега му имам вяра!!! 8)

ukrotitelkataaa
04-15-2009, 18:24
Ауу да ревнувам го много от бившите му не знам защо, не че ми е давал поводи или нещо такова, но аз си го ревнувам.Особено като видя някоя от тях мноооого ме дразнят. :booooomb: :smt071

RAWRRR
04-16-2009, 02:52
Аз лично много ревнувам,особено ако мацката е някоя много хубава или много интересна..каквито са всичките за жалост.
Често се цупя,ако стане въпрос за тях,но не мога :(

BuKuTyY
04-16-2009, 09:03
ами по принцип не , обаче нервират ма като почнат да му се натискат при положение че знаят че няма да получат никакво внимание :o