PDA

View Full Version : Проблем с често уриниране



Gost321
03-08-2009, 00:18
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет

MrUndaztood
03-08-2009, 00:26
Кръвната ти захар (глюкоза) ти колко е?

Gost321
03-08-2009, 00:42
Мисля,че беше 8.След това правих профил за диабет и всичко беше нормално

MrUndaztood
03-08-2009, 01:22
Сигурно от вената.
От пръст нормата е 4,5-5,5
От вената е 5,5-6,5

Но щом са ти били нормални.Не знам :\\


Бъбреци?Пикочен мехур?

Gost321
03-08-2009, 09:11
За пикучния мехур ме гледаха не ехограф казах че всичко е наред.А за бъбреците вече май нищо не съм правил.А и тях не ехограф мисля че ги гледаха и пак нищо не казаха

theteacher
03-08-2009, 09:14
Цистит? Ходи ли на уролог?

Gost321
03-08-2009, 13:49
Ходим съм.Гледат кръв и урина и от тама нататъка нищо не ги интересува

Gost321
03-10-2009, 10:23
Относно изследванията ето подробни резултати:Бъбреците и пикучния мехур са ги гледали на ехограф.Резултата е без данни за патология.Без данни за резидуална урина.Урина без бактериален растеж.Глюкоза 4.92mmol/l

batkodoki
03-11-2009, 20:51
Здравейте!Искам да попитам дали има някой,който може да ме посъветва какво да направя,защото вече губя надежда.Ходи ми се по малка нужда доста често.Когато изляза навън винаги трябва да търся тоалетна.Адски е неприятно.Направих си какви ли не изследвания.Кръв урина и тн.Всичко е в норма.Момче съм.На 18 години.От София.Дайте някакъв съвет

да, случва се и при момчета!

да те види грамотен уролог в сф!

днес спец за този проблем имаме нов специфичен клас лекарства, които го повлияват.

Mihailova
03-11-2009, 21:22
Виж си бъбреците , може да имаш песачинки , които да будят този дискомфорт в организма ти. На мен ми се случва , като ми изстинат краката.

batkodoki
03-11-2009, 23:47
Виж си бъбреците , може да имаш песачинки , които да будят този дискомфорт в организма ти. На мен ми се случва , като ми изстинат краката.

хайде стига глупости и тъпотии артикилирани от хора нямащи и грам медицинска култура PLS !!!

проблемът лежи в специфичните мускули-свивачи и в медиаторната им субординация, а не в хипотетични "песъчинки", които без друго има всеки жив човек минал двадесете години!

Gost321
03-12-2009, 00:25
batkodoki,Кажи моля те някакво лекарство за моя проблем,защото вече не издържам.Писна ми да ходя по уролози дето да ми казват ми щом пиеш вода и пикаеш тва е добре и тн.А личната лекарка не ми дава направления за нищо и ходя и си плащам за абсолютно всичко.Правя какви ли не изследвания и резултата е никакъв.Ходих на ски на Банско преди няколко месеца и като се качих за деня 6 пъти съм ходил в горичките да пикая :].Почти на всяко качване и вече не се качвам на ски поради този проблем.Като пътувам с колата в задръстванията ако ми се допикае умирам :Щ.Моля те помогни.Всички изследвания са нормални и уролозите след като ги видят тях нищо не ги интересува

Mihailova
03-12-2009, 08:18
Виж си бъбреците , може да имаш песачинки , които да будят този дискомфорт в организма ти. На мен ми се случва , като ми изстинат краката.

хайде стига глупости и тъпотии артикилирани от хора нямащи и грам медицинска култура PLS !!!

проблемът лежи в специфичните мускули-свивачи и в медиаторната им субординация, а не в хипотетични "песъчинки", които без друго има всеки жив човек минал двадесете години!
Глупости , интересно как нямам 20 години ,а от бебе имам проблеми с бъбреците точно заради тези песъчинки.

Boyd
03-12-2009, 16:15
Всеки има песъчинки в бъбреците.

Проблемите ти не са породени от тях, а от нещо друго. Най-добре е да се направят читави изследвания при добър лекар. Може ли всичко други да ти е направено, само не и това, откъдето ти идва проблема !? Ебати кретените има значи..още малко ще кажеш, че и ЯМР са ти правили, за да видят що, аджеба, ходиш до кенефа през 15 минути !?

Gost321
03-16-2009, 07:49
batkodoki,Кажи моля те някакво лекарство за моя проблем,защото вече не издържам.Писна ми да ходя по уролози дето да ми казват ми щом пиеш вода и пикаеш тва е добре и тн.А личната лекарка не ми дава направления за нищо и ходя и си плащам за абсолютно всичко.Правя какви ли не изследвания и резултата е никакъв.Ходих на ски на Банско преди няколко месеца и като се качих за деня 6 пъти съм ходил в горичките да пикая :].Почти на всяко качване и вече не се качвам на ски поради този проблем.Като пътувам с колата в задръстванията ако ми се допикае умирам :Щ.Моля те помогни.Всички изследвания са нормални и уролозите след като ги видят тях нищо не ги интересува

Gost321
03-16-2009, 17:29
Относно бъбреците,както казах по рано,изследванията нищо не показаха.Искарал съм пълен курс на лечние с:Уринал.Фитопарзал(или там каквото беше) и какво ли още не.Ефекта беше никакъв,освен финансов разбира се.А относно уролозите Аз повече на уролог няма да ходя.Всеки път ме карат да правя едни и същи изследвания,независимо че са правени,те искат да видят моментното състояние на нещата.И когато видят,че кръв и урина са нормални изследванията, ми казват,че всичко си е в норма и е нормално през 5минути да ми се пикае и това било страшно хубаво понеже съм изхвърлял отровите по този начин и не съм задържал течности.Да страхотно е ако съм на 80години и си седя по цял ден в къщи не ми е проблем,но не може нон стоп като съм навън да търся тоалетна като ненормален.Затова наистина разчитам на баткодоки да даде някакви идеи

Gost321
03-22-2009, 09:55
Някой няма ли даде някакви идеи :)

FlammeNoir
03-24-2009, 22:58
Ami pii poveche technosti mineralna voda chayove ama ne dey da piesh razni fanti red bull coca cola i prochie mineralna voda i chay i bi trqbvalo da se po opravi :)

Gost321
03-25-2009, 09:13
Аз съм гоп робвал този вариант с течностите но адски много ми се пикае и затова гледам през деня ако излизам да не пия абсолютно нищо

FlammeNoir
03-25-2009, 12:46
Аз съм гоп робвал този вариант с течностите но адски много ми се пикае и затова гледам през деня ако излизам да не пия абсолютно нищо
Ami tva ne e variant tria da si piesh kolkot ti se pie ne biva da se darjish jaden :? Puk kato ti se pikae pikay be na vsqkade ima toaletni :) Inache kak se lekuva ne znam samo znam che trqbva da se piqt mnogo technosti :)

Gost321
03-26-2009, 11:41
Като ми се пикае през 5 минути като изляза ми е доста неудобно в всяко кафе да влизам за да ползвам тоалетна.Да не говорим за задръстванията по улиците.Надявам се баткодоки да препоръчна нещо.Беше споменал за някакви лекарства,които повлияват този проблем