PDA

View Full Version : На горещия стол е mmKamm



Страници : [1] 2

x3eme
03-08-2009, 01:30
Както се разбрах със Ками,тя сяда на горещия стол.Ще се възползвам от случая да и честитя 8 март. :-)
Айде ся време е за въпроси :) .

XceSS
03-08-2009, 01:36
Айде честит й !
Ще се напиеш ли днес?

EarthShaker
03-08-2009, 06:28
в крайна сметка предложението за брак остава ли? :D

machoka
03-08-2009, 06:31
може ли новата престолонаследница да даде малко повече инфо за себе си - от къде е, на колко е, срещнала ли е любовта на живота си и такива )

3oPuTy
03-08-2009, 07:31
1.Любим филм?
2.Любима песен?
3.А книга?
4.За теб приятелството е...?
5.А любовта е...?
6.Опиши се с 5 думи :)
7.Най-хубавото нещо,което ти се случи през последната година?
8.Почивка на море или планина? :-o (тоя въпрос вечно си го задавам деба :D )
9.Кое би предпочела:една седмица на хотел с компанията или една седмица (пак с компанията) на палатки сред природата? :-o (и тоя въпрос много често си го задавам ... :D )
10.Имаш ли фобия към нещо и естествено кое е то? :)
...................
Айде спирам за сега с въпросите за сега :-D :P 8-)

Waster
03-08-2009, 07:42
руса ли е?

Jesus
03-08-2009, 07:53
NAME :
AGE :
SEX :

Axe_vs_Sword
03-08-2009, 08:36
Вманиачен съм в този въпрос и ще го задавам на всеки седнал :shock:
Снимка на десктопа ти?
О да, честит празник! :)

ScionOfStorm
03-08-2009, 09:50
коя по дяволите е тази? О.о

Коя си ти? Име, тн?

LiveFlower
03-08-2009, 10:14
Охооо,Кам кво стана с онзи секси аватар бе? :oops: :lol:

Любимец от форума,може и повече.ако си имаш...

Blab
03-08-2009, 10:28
Мислех, че зад този ник стои момче:Д

он: Каква искаше да станеш като (по-)малка?

mmKamm
03-08-2009, 15:51
Айде честит й !
Ще се напиеш ли днес?
ако не се напия...Камелия да не се казвам :lol:

mmKamm
03-08-2009, 15:52
в крайна сметка предложението за брак остава ли? :Dаз не лъжа и не се отмятам от обещанията си 8-)

mmKamm
03-08-2009, 15:53
може ли новата престолонаследница да даде малко повече инфо за себе си - от къде е, на колко е, срещнала ли е любовта на живота си и такива ) От Бургас-Царево съм 8-) на 16 години, 4 месеца и 16 дни :) и не не съм срещнала любовта на живота си...но и не бързам да я срещна :)

Darkkiss
03-08-2009, 15:54
любим цвят?
филм?
държава?
град?
коя е любовта ти?
спала ли ли с момиче?
секс за пари?
за 1 нощ?
с непознат ?
би ли обрала малко дете?
ми магазин?
а банка?

mmKamm
03-08-2009, 15:57
1.Любим филм? Twilight, Requiem for a dream
2.Любима песен? нямам :)
3.А книга? харесва всички книги на Кинг :)
4.За теб приятелството е...? Много важно нещо :)
5.А любовта е...? Необходимо?зло
6.Опиши се с 5 думи :) не мога :lol:
7.Най-хубавото нещо,което ти се случи през последната година? не се сещам..зле съм с паметта :lol: Не..хубави неща има много, не мога да избера един момент :)
8.Почивка на море или планина? :-o Живея на море..така, че избирам планина :)
9.Кое би предпочела:една седмица на хотел с компанията или една седмица (пак с компанията) на палатки сред природата? :-o На палатка естествено :) :grin:
10.Имаш ли фобия към нещо и естествено кое е то? :) Насекомите са ми най-ужасната фобия..
...................

mmKamm
03-08-2009, 15:58
руса ли е? кафява е..с червено малко..

mmKamm
03-08-2009, 15:59
NAME : Камелия
AGE : 16
SEX :ф

mmKamm
03-08-2009, 16:01
Вманиачен съм в този въпрос и ще го задавам на всеки седнал :shock:
Снимка на десктопа ти?
О да, честит празник! :)
Снимката на десктопа ми е..мнооооого весела :lol:

mmKamm
03-08-2009, 16:02
дуткееееееееее :-)
айде честит ти празник..
да си изкараш яко ;д


кога ш ходиме пак на кафе? ;рдутке.тая седмица ако мога ще хоим на кафе :) 4естит празник и на теб :)

mmKamm
03-08-2009, 16:03
коя по дяволите е тази? О.о

Коя си ти? Име, тн? Чети нагоре :) казах си имато вече :)

mmKamm
03-08-2009, 16:06
Охооо,Кам кво стана с онзи секси аватар бе? :oops: :lol:

Любимец от форума,може и повече.ако си имаш...Любимец силно казано, но хора, които ме кефят не само с мненията си са BioX, x3eme, aciko :) Дутката също :)

mmKamm
03-08-2009, 16:09
Мислех, че зад този ник стои момче:Д

он: Каква искаше да станеш като (по-)малка? 8-) Като малка исках да стана ветеринарен лекър :) после разбрах, че смъртта на животни не ми понася..после исках да стана алпинист...след това фотограф..наще ми се изсмяха..и накрая археолог...наще пак ми се изсмяха :lol: а сега не ми пука особено :lol:

ScionOfStorm
03-08-2009, 16:11
Мислиш ли се за лигла?

Защо вместо да синтезираш в едно мнение отговорите пляскаш 10 едно след друго?

mmKamm
03-08-2009, 16:12
любим цвят? черно, сиво :)
филм? Twilight, Requiem for a dream
държава? Нямам по принцип, но ми се иска да живея някъде в Южна Африка или Испания, или Италия.. :lol:
град? Нямам
коя е любовта ти? Любовта ми...нямам любов :lol:
спала ли ли с момиче? не :)
секс за пари? засега не 8-)
за 1 нощ? мхм
с непознат ? Кво разбираш под непознат...
би ли обрала малко дете? ако ми трябват пари :lol: и баща му го няма наоколо 8-)
ми магазин? ако ми трябват повече пари :)
а банка? ^^^

mmKamm
03-08-2009, 16:13
Мислиш ли се за лигла?

Защо вместо да синтезираш в едно мнение отговорите пляскаш 10 едно след друго?Не се мисля за лигла...а за мненията..щото така ми е кеф...проблем?

ScionOfStorm
03-08-2009, 16:15
Няма проблем, по-скоро е тъпо ;)

=>

С какво се мислиш за по-различна от другите?

Darkkiss
03-08-2009, 16:15
следващия на стола ?

mmKamm
03-08-2009, 16:18
Няма проблем, по-скоро е тъпо ;)

=>

С какво се мислиш за по-различна от другите? на който му е тъпо...чао :lol: и да умира темата

пт- Различна от другите...различна може да се каже, че съм от по-голямата част от хората, но не от всички..а със какво..дълга история

mmKamm
03-08-2009, 16:19
следващия на стола ? Ти?

x3eme
03-08-2009, 16:19
Само да уточня,че mmKamm е за 1 седмица на стола.
Така..аз обаче не се сещам какво да те питам шот май доста неща знам за теб :D
1.Любима песен?
2.Любим стил музика?
3.Обичаш ли да ходиш по дискотеки?
4.Любимо занимание?

Darkkiss
03-08-2009, 16:19
следващия на стола ? Ти?

забрави !?

mmKamm
03-08-2009, 16:22
Само да уточня,че mmKamm е за 1 седмица на стола.
Така..аз обаче не се сещам какво да те питам шот май доста неща знам за теб :D
1.Любима песен?
2.Любим стил музика?
3.Обичаш ли да ходиш по дискотеки?
4.Любимо занимание?
1. Нямам любима :)
2. Мразя да се ограничавам..дори и със стиловете :)
3. Зависи от компанията и от матРиала :lol:
4. Спане...или в добрия случай обичам да се занимавам с пиене в компанията на няколко доверени 8-)


Тедко - нямаш проблеми..помислих, че искаш :)

Axe_vs_Sword
03-08-2009, 16:24
Бургас-Царево
Я, ходя на почивка там при братовчедките си (нищо не намеквам 8-)) :)
Иначе ще покажеш ли как изглежда десктопа ти? :x

ScionOfStorm
03-08-2009, 16:25
Няма проблем, по-скоро е тъпо ;)

=>

С какво се мислиш за по-различна от другите? на който му е тъпо...чао :lol: и да умира темата

пт- Различна от другите...различна може да се каже, че съм от по-голямата част от хората, но не от всички..а със какво..дълга история

Е на стола си, не трябва ли да си честна и да отговаряш на всички въпроси? Искам да знам с какво, няма ли да отговориш. :)

FockidyFockFock
03-08-2009, 16:27
Хах, преебахте стола...


Различна от другите...различна може да се каже, че съм от по-голямата част от хората, но не от всички..а със какво..дълга история
Какво написа, бе, момиче? :lol:

Въпросите ми:

1. Мислиш ли се за интересна, забавна?
2. Кого би убила? Защо?
:booooomb:

mmKamm
03-08-2009, 16:30
Бургас-Царево
Я, ходя на почивка там при братовчедките си (нищо не намеквам 8-)) :)
Иначе ще покажеш ли как изглежда десктопа ти? :xето я снимката на десктопа :lol:
http://prikachi.com/files/650570A.jpg

Darkkiss
03-08-2009, 16:33
Бургас-Царево
Я, ходя на почивка там при братовчедките си (нищо не намеквам 8-)) :)
Иначе ще покажеш ли как изглежда десктопа ти? :xето я снимката на десктопа :lol:
http://prikachi.com/files/650570A.jpg

къф е тоя бе!?

mmKamm
03-08-2009, 16:38
Е на стола си, не трябва ли да си честна и да отговаряш на всички въпроси? Искам да знам с какво, няма ли да отговориш. :)Не ми е проблем да бъда честна :) Да кажем, че съм различна от хората, които ме заобикалят с начина на мислене за всичко...с нещата които могат да ме направят щастлива, с гледната си точка като цяло :) не мисля да разяснявам повече, тъй като доста от посетителите на форума са 10-14 и са големи попивателни :)

mmKamm
03-08-2009, 16:40
Въпросите ми:

1. Мислиш ли се за интересна, забавна?
2. Кого би убила? Защо?
:booooomb:
1. На моменти да :)
2. С малко изключения ..бих убила всеки.

а защо...най-вероятно заради нещо което е направил..или просто ме дразни прекалено много

Darkkiss
03-08-2009, 16:41
по цял ден ли си тука?

mmKamm
03-08-2009, 16:42
къф е тоя бе!?един дуооооста забавен пр от тийн-а ..айде познай кой :lol:

mmKamm
03-08-2009, 16:43
по цял ден ли си тука?по цял ден съм на училище :)

Darkkiss
03-08-2009, 16:45
къф е тоя бе!?един дуооооста забавен пр от тийн-а ..айде познай кой :lol:

няя знач

доста е испаднал :)

Pedigree
03-08-2009, 16:48
Тя темата няма да умре, столът си умря отдавна.
Все тая.

Как си? :)

mmKamm
03-08-2009, 16:49
Тя темата няма да умре, столът си умря отдавна.
Все тая.

Как си? :) Koй уби стола ми е интересно :lol: жалко за него..

пт- Добре съм :)

ScionOfStorm
03-08-2009, 16:54
Е таки'а "как си бебчи сладкууууУ, дудооуУоУ :-) :-) " като теб го утепАха ;)

Кой ден не харесваш?

Jumbie483
03-08-2009, 17:01
я ?! ама ти си ми адашка :D

защо не бързаш да търсиш и намираш любовта ?
какъв е стилът ти на живот ?

LiveFlower
03-08-2009, 17:07
Има ли частичка национализъм в теб?

Коя политическа форма на управление ти допада?
Какво мислиш за комунизма?
Отношението ти към малцинствата в България( турци,цигани) ?



На колко години ти беше първия път с момче 8-)

jghgh
03-08-2009, 17:13
Тя темата няма да умре, столът си умря отдавна.
Все тая.

Как си? :) Koй уби стола ми е интересно :lol: жалко за него..

Сори за нападките, сигурно се повтарям с другите.. ама тъй си е, столът се прееба...

Преди ми беше интересно да чета, щото преди хората на горещия стол бяха активни форумци, които влизаха във Всичко Тийн и които участваха в сериозни дискусии, ала-бала.. Теб не те познавам.. Не съм ти виждала много-много мненията.. не знам как си ги направила 4000 и кусур, но се обзалагам че никой от форума не те знае, просто щото си нямала запомнящи се мнения (не броим тия в Любов, или тия Игри, Кофата, etc) Епа как да си ни интересна? Статична си.
За кво на стола трябва да сядат някакви отникъде изнамерени дето са се молили да седнат, на всичкото отгоре и посредствени люде, дето слагат още по-посредствени свои приятелчета само заради отношението.. Ти и идея си нямаш кой да сложиш, нали?! След това ще сложиш първият дет ти се помоли.. Емм, баси, деа знам. : О

И цялата идея на тоз стол се обезсмисля, щот не сяда интересен човек, а сяда просто НЯКАКЪВ си човек, за който дори нямам(е) бегло мнение..
Наистина нищо лично.. ама не ми се струваш за стола :D

Снимка?
Зодия?
Kоя е любимата ти музика, изпълнител?
С какво си запълваш свободното време?
Можеш ли да шиеш?
Коя книга прочете последно?
За изкуството какво мислиш?

mmKamm
03-08-2009, 17:15
Е таки'а "как си бебчи сладкууууУ, дудооуУоУ :-) :-) " като теб го утепАха ;)

Кой ден не харесваш?
ooo далеч съм от тези, които описа :D много далеч многоооо :lol: нищо :) въпрос на мнение :lol:
пт- скучните дни не харесвам...както и дните в които знам, че ме очакват гадни неща

mmKamm
03-08-2009, 17:17
я ?! ама ти си ми адашка :D

защо не бързаш да търсиш и намираш любовта ?
какъв е стилът ти на живот ?
не бързам, защото ако съдя по влюбените около мен е голямо главоболие цялата работа :)
а за стила ми на живот...не разбирам от стилове много много, но мога да кажа (за 100тен път), че правя каквото си искам, когато си поискам

Jesus
03-08-2009, 17:17
Преди ми беше интересно да чета, щото преди хората на горещия стол бяха активни форумци, които влизаха във Всичко Тийн и които участваха в сериозни дискусии, ала-бала.. Теб не те познавам.. Не съм ти виждала много-много мненията.. не знам как си ги направила 4000 и кусур, но се обзалагам че никой от форума не те знае, просто щото си нямала запомнящи се мнения (не броим тия в Любов, или тия Игри, Кофата, etc) Епа как да си ни интересна? Статична си.
За кво на стола трябва да сядат някакви отникъде изнамерени

то затова аз още не съм на стола, ама скоро ще направя 3 000 поста и ще седна :-P

Аниме, Манга или Хентай ?

mmKamm
03-08-2009, 17:19
Има ли частичка национализъм в теб?

Коя политическа форма на управление ти допада?
Какво мислиш за комунизма?
Отношението ти към малцинствата в България( турци,цигани) ?



На колко години ти беше първия път с момче 8-)
1. във всеки един от нас трябва да има по една такава частичка :)
2. не разбирам грам от политика
3. ^^^
4. Не ги мразя..имам познати цигани и турци :) Но има и такива, които не мога да понасям определено...Кой може да харесва турчин който обича да казва "Вие мое да не ме харесвате..ама ние турците сме ви ебали 500 години" :?
5. На 15

mmKamm
03-08-2009, 17:25
Сори за нападките, сигурно се повтарям с другите.. ама тъй си е, столът се прееба...

Преди ми беше интересно да чета, щото преди хората на горещия стол бяха активни форумци, които влизаха във Всичко Тийн и които участваха в сериозни дискусии, ала-бала.. Теб не те познавам.. Не съм ти виждала много-много мненията.. не знам как си ги направила 4000 и кусур, но се обзалагам че никой от форума не те знае, просто щото си нямала запомнящи се мнения (не броим тия в Любов, или тия Игри, Кофата, etc) Епа как да си ни интересна? Статична си.
За кво на стола трябва да сядат някакви отникъде изнамерени дето са се молили да седнат, на всичкото отгоре и посредствени люде, дето слагат още по-посредствени свои приятелчета само заради отношението.. Ти и идея си нямаш кой да сложиш, нали?! След това ще сложиш първият дет ти се помоли.. Емм, баси, деа знам. : О

И цялата идея на тоз стол се обезсмисля, щот не сяда интересен човек, а сяда просто НЯКАКЪВ си човек, за който дори нямам(е) бегло мнение..
Наистина нищо лично.. ама не ми се струваш за стола :D

ммда разбирам те ... и все пак аз съм на стола и тва е положението..ако искате питайте ако не искате-ок :) няма проблем
Не мисля, че аз съм човека, който е преебал стола така, че няма какво повече да кажа :) Пишете квото искате :) Тва е :)

Снимка? - тийн ид-а
Зодия? - везни :)
Kоя е любимата ти музика, изпълнител? Не се ограничавам в определен стил :) Слушам разнообразна музика.
С какво си запълваш свободното време? на последък със спане
Можеш ли да шиеш? да
Коя книга прочете последно? Дядо Горио
За изкуството какво мислиш? Завиждам на хората, които го правят...само защото мен не ме бива, а е нещо супер красиво.

mmKamm
03-08-2009, 17:26
Преди ми беше интересно да чета, щото преди хората на горещия стол бяха активни форумци, които влизаха във Всичко Тийн и които участваха в сериозни дискусии, ала-бала.. Теб не те познавам.. Не съм ти виждала много-много мненията.. не знам как си ги направила 4000 и кусур, но се обзалагам че никой от форума не те знае, просто щото си нямала запомнящи се мнения (не броим тия в Любов, или тия Игри, Кофата, etc) Епа как да си ни интересна? Статична си.
За кво на стола трябва да сядат някакви отникъде изнамерени

то затова аз още не съм на стола, ама скоро ще направя 3 000 поста и ще седна :-P

Аниме, Манга или Хентай ?
Не харесвам

x3eme
03-08-2009, 17:31
Чшш mmKamm е страшен пич,така че като не ви е интересна просто не пишете в темата.
И за да не е спам:
1.Ако можеше за 1 ден да си момче какво би правила?
2.Има ли нещо в себе си,което би искала да коригираш,от визията или от характера.
3.Една дума която те конкретизира най добре е....?

mmKamm
03-08-2009, 17:35
Чшш mmKamm е страшен пич,така че като не ви е интересна просто не пишете в темата.
И за да не е спам:
1.Ако можеше за 1 ден да си момче какво би правила? ааамии бих прекарала цееелия ден с готини момичета :)
2.Има ли нещо в себе си,което би искала да коригираш,от визията или от характера. Килцата бих ги понамалила :) За характера...може би бих искала да съм по търпелива, сдържана и отговорна :)
3.Една дума която те конкретизира най добре е....? няма такава :)

BlackaTBW
03-08-2009, 18:20
Празнува ли 30ти февруари? 8-)

BioX
03-08-2009, 22:40
Празнува ли 30ти февруари? 8-)хахаха сещам се за тва :lol:
ще се напушим ли? :D

кажи ми кво става с young mak ама честно бес бъзици :lol:

mmKamm
03-08-2009, 23:51
Празнува ли 30ти февруари? 8-)не знам човек..ама щом незнам значи съм го празнувала яко безпаметно :lol:

п.с. - знам че го няма 30-ти 8-)

mmKamm
03-08-2009, 23:52
Празнува ли 30ти февруари? 8-)хахаха сещам се за тва :lol:
ще се напушим ли? :D

кажи ми кво става с young mak ама честно бес бъзици :lol:
ще се напушим бе как..винаги... :)
а с young mak...вече май ти казах кво става :)

Axe_vs_Sword
03-08-2009, 23:53
Празнува ли 30ти февруари? 8-)не знам човек..ама щом незнам значи съм го празнувала яко безпаметно :lol:

п.с. - знам че го няма 30-ти 8-)
В крайна сметка, кое е верното? :D

mmKamm
03-08-2009, 23:54
Празнува ли 30ти февруари? 8-)хахаха сещам се за тва :lol:
ще се напушим ли? :D

кажи ми кво става с young mak ама честно бес бъзици :lol: аа за един и същ ли говорим/мислим в случая ;д/
знам го 8-)
до края на годината ли си 1ва смяна?/не спамя/.
Значи..първо...ебали му мааааата дали спамиш :) второ ..Да и двамата говорим за един и същ човек..да не го познаваш моя любим :P
Трето - да до края на уч. година съм 2-ра смяна :)

mmKamm
03-08-2009, 23:57
Празнува ли 30ти февруари? 8-)не знам човек..ама щом незнам значи съм го празнувала яко безпаметно :lol:

п.с. - знам че го няма 30-ти 8-)
В крайна сметка, кое е верното? :DИмах в предвид, че щом не си спомням, значи съм го празнувала яко...толкова яко..че да не си спомням,,сеш се,... тоест съм се напила/напушила (в случая) че да не си спомням :)

а за поторението на "незнам: мн често повтарям някои думи ии въобщеееееееееееее не ми се обяснява що...даже незнам що не соа сяяя!!! Тва е..

5StaR
03-09-2009, 01:36
С голяма самочувствие ли си ?

grenth
03-09-2009, 02:19
Празнува ли 30ти февруари? 8-)не знам човек..ама щом незнам значи съм го празнувала яко безпаметно :lol:

п.с. - знам че го няма 30-ти 8-)
В крайна сметка, кое е верното? :DИмах в предвид, че щом не си спомням, значи съм го празнувала яко...толкова яко..че да не си спомням,,сеш се,... тоест съм се напила/напушила (в случая) че да не си спомням :)

а за поторението на "незнам: мн често повтарям някои думи ии въобщеееееееееееее не ми се обяснява що...даже незнам що не соа сяяя!!! Тва е.. :lol: :razz: :lol: :razz: :D :lol: :razz: :lol:

mmKamm
03-09-2009, 05:36
С голяма самочувствие ли си ?не !

grenth - Кво се хилиш е ... тва съм го писала в навечерието на празника се пак ! :oops: :lol:

RiseGirl
03-09-2009, 06:05
Ако можеш да изтриеш едно чувство от човешката душа, кое ще е то?
:)

mmKamm
03-09-2009, 11:52
Ако можеш да изтриеш едно чувство от човешката душа, кое ще е то?
:)Не бих изтрила нито едно чувство, защото колкото и тъпо и клиширано да звучи...всяко чувство си е чувство и заслужава да се изпита, защото след него остава спомена независимо дали е добър или лош :) Малко май съм зле с обясненията..нооо аз си се разбирам :)

mmKamm
03-09-2009, 18:20
Ем дутке..нищо нямам с него :lol: с Маринчо се ебаваме просто :lol: щот ми беше писал някви +ве в импулсeту :lol: :razz: и така :)

BioX
03-09-2009, 18:46
не е ли 93 бе? 8-)

кво праи господина по итория ли или по география ли беше? :lol: :lol:

Jesus
03-09-2009, 18:55
дали някой ще пише в тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235481 ?

mmKamm
03-09-2009, 18:59
Еее 8-)
ама той е '94 8-)


Често ли ти се сменя настроението?Адски често ми се сменя настроението..даже прекалено :)

БиокС - 94 е :lol:

Jesus - не знам човек :) не е нещо което лично мен да ме вълнува

GbSy
03-09-2009, 19:14
Тц, тц... столът се превръща в безсмислена тема...

mmKamm
03-09-2009, 19:16
Тц, тц... столът се превръща в безсмислена тема...mda като секи втори пише тва което пишеш ти :)

GbSy
03-09-2009, 19:31
Далеч не заради това.;

mmKamm
03-09-2009, 19:32
Следващият?

MartyParty
03-09-2009, 19:33
Сръдлива ли си?
Лесно ли прощаваш?
На какво се смееш?
Случвало ли ти се е да направиш грешка,да се извиниш за нея и накрая да се окаже,че така само си усложнила нещата?
Хората променят ли се,защото го искат?

alwaysnforever
03-09-2009, 19:43
Какво искаш да промениш в характера си ?
Мислиш ли, че имаш (така наречените) истински приятели..?
Злопаметна ли си ?
Коя е държавата, която искаш да посетиш..и защо ? :P

mmKamm
03-09-2009, 20:36
Сръдлива ли си?
Лесно ли прощаваш?
На какво се смееш?
Случвало ли ти се е да направиш грешка,да се извиниш за нея и накрая да се окаже,че така само си усложнила нещата?
Хората променят ли се,защото го искат?
1. Зависи от настроението ми :) попринцип не
2. За жалост много лесно прощавам :)
3. На простотии най-често :)
4. Извинявам се само ако съм убедена, че съм сгрешила-рядко. Извинението ми се състои в обяснение на това, което съм сгафила (в смисъл защо и т.н) и ако човека не ме разбере, това означава, че или не ме познава, или не заслужава да ме познава :)
5. Хората се променят от обстоятелствата,..не мога да го обясня тоно, но мисля, че един човек не може да се промени просто защото го иска...и аз искам да променя някои неща в характера си..но... :?

mmKamm
03-09-2009, 20:41
Какво искаш да промениш в характера си ?
Мислиш ли, че имаш (така наречените) истински приятели..?
Злопаметна ли си ?
Коя е държавата, която искаш да посетиш..и защо ? :P
1. Искам да съм малко по сдържана, отговорна и търпелива.. (за да ме понасят хората) иначе за себе си съм си с поносим характер :) (макар, че май всички останали не мислят така)
2. Имам :) една много истинска приятелка, на която (много ми е странно да го пиша тва..никога не съм го казвала) съм абсолютно сигурна, че винаги за всичко мога да разчитам..ии обичам я много... :cry: (пак звучи като клише, но си е самата истина-доказано е)
3. Обичам да си спомням всички моменти...Спомням си естествено кой с какво ме е обидил или е направил срещу мен :) но както вече писах - лесно прощавам :) (за сега има само един човек когото истински мразя ии в неговия случай не прощавам)
4. Холандия - готината трева
- Италия - една дискотечка готина там и яките плажове :)
-Испания - езика ме кефи
- Някоя африканска държавица.. - некво първобитно ми е...живее ми се сред природата :)

Sensuality
03-10-2009, 19:24
Камии дай и аз да те питам нещо :D

1.Що мразиш вино? :д
2.Ако беше животно щеше да си..?
3.Има ли човек,заради когото би убила?
4.Егоистка ли си? ;д
5.Любима храна/питие?
6.Най голямата лудория,която си правила в даскало?
7.Би ли се променила ,заради някого?

П.С. айде стига толкова :-D
ако някой въпрос се повтаря не отговаряй : )

cherrypezz
03-10-2009, 20:38
Доволна ли си от това , което си в момента?

Jesus
03-10-2009, 23:17
В колко часа си легна ?
Аиде лека от мен :)

5StaR
03-10-2009, 23:57
Обичаш ли салам камчия?

Cable
03-11-2009, 00:00
Има ли?

mmKamm
03-11-2009, 00:34
Камии дай и аз да те питам нещо :D

1.Що мразиш вино? :д
2.Ако беше животно щеше да си..?
3.Има ли човек,заради когото би убила?
4.Егоистка ли си? ;д
5.Любима храна/питие?
6.Най голямата лудория,която си правила в даскало?
7.Би ли се променила ,заради някого?

П.С. айде стига толкова :-D
ако някой въпрос се повтаря не отговаряй : )
1. щото първото ми наистина брутално напиване беше с червено вино..ама лапешка раута беше..наливане яко..иначе сега пия рядко..само бяло :)

2. Щях да съъъм....катерица... (а ми се ще да съм рибка..)
3. Да
4. Иска ми се, но не съм... :?
5. Храна-пица...картофки... Пиене - сокче от ананасче, биричка... :) тва се сещам :)
6. Уоооооо няма най- в тва отношение :D Имам си стил вече и всички лудории са на едно ниво :)
7. Не !


Доволна ли си от това , което си в момента?

Да, може да се каже :)



В колко часа си легна ?
Аиде лека от мен Будна съм още :) Лека и приятни сънища за теб :)



Обичаш ли салам камчия? Не :lol:



Има ли? Салам ли...ами има да..в хладилника..се намира някакъв.

grenth
03-11-2009, 00:38
Смеех се,на плоскостта ти ....без да се обиждаш :lol:

mmKamm
03-11-2009, 00:40
Смеех се,на плоскостта ти ....без да се обиждаш :lol: :lol: Aз??? Да се обидя на ТЕБ ? Няя кво да кажа :D Нямаше нужда да споделяш просто :D

Axe_vs_Sword
03-11-2009, 00:42
От къде ти хрумна подписа? :lol:
Сори, ако въпросът е задаван

FockidyFockFock
03-11-2009, 00:45
Смеех се,на плоскостта ти ....без да се обиждаш :lol: :lol: Aз??? Да се обидя на ТЕБ ? Няя кво да кажа :D Нямаше нужда да споделяш просто :D

Битката на титаните! :lol:
/на мисълта/

mmKamm
03-11-2009, 00:45
От къде ти хрумна подписа? :lol:
Сори, ако въпросът е задаванНезнам и аз :) Мислех си го в момента, в който реших, че трябва да си сменя подписа...(отнася се за определени хора) и просто го написах :) Вече няма значение..май трябва да го сменя..

mmKamm
03-11-2009, 00:46
Смеех се,на плоскостта ти ....без да се обиждаш :lol: :lol: Aз??? Да се обидя на ТЕБ ? Няя кво да кажа :D Нямаше нужда да споделяш просто :D

Битката на титаните! :lol:
/на мисълта/ И все пак..признай коя е по-голямата ? :smt047

Думи не ми останаха да ви благодаря на всички :)

FockidyFockFock
03-11-2009, 00:49
Смеех се,на плоскостта ти ....без да се обиждаш :lol: :lol: Aз??? Да се обидя на ТЕБ ? Няя кво да кажа :D Нямаше нужда да споделяш просто :D

Битката на титаните! :lol:
/на мисълта/ И все пак..признай коя е по-голямата ? :smt047

Пусни ми оферта на личен, тогава може. :smt023

RAWRRR
03-11-2009, 00:53
teb obektiva edvam te pobira
nema po-golema ot tebe

Axe_vs_Sword
03-11-2009, 00:53
Ааа и нещата които питах екс3мний :D
Умееш ли да рисуваш?
Какво обичаш да рисуваш?
Какво мислиш за емотата, метълите?

x3eme
03-11-2009, 00:56
^^Ей мен не ме набърквайте ся тука :-D .
И да не е спам
кой е любимия ти анимационен герой?

mmKamm
03-11-2009, 00:59
teb obektiva edvam te pobira
nema po-golema ot tebeДееееа май пак не ми разбрахте иронията :lol: ем кво да се праи..чети малко от отговорите ми и ще разбереш как стоят нещата с обектива :) Далеч съм от мисълта, че съм най-голямата :)


Ааа и нещата които питах екс3мний
Умееш ли да рисуваш?
Какво обичаш да рисуваш?
Какво мислиш за емотата, метълите?
1. Не добре, но ми е кеф да си драскам разни работи :) Понякога се получава :)
2. Определено не нещо смислено от време на време като ми дойде музата некви карикатурки си рисуам и така :)

3. Емотата ме дразнят адски много...
Метълите...нямам нищо против тях..дразнят ме метъли които парадират с тва, че са такива...иначе познавам такива и са доста забавни :) От музиката боли глава ноо...се преживява :)

mmKamm
03-11-2009, 01:01
^^Ей мен не ме набърквайте ся тука :-D .
И да не е спам
кой е любимия ти анимационен герой?Най-красив ми е Сиимбаа..и баща му :) а най-забавен Барт Симпсън :)

5StaR
03-11-2009, 13:09
teb obektiva edvam te pobira
nema po-golema ot tebe

epic 8)

Sensuality
03-11-2009, 16:18
Лесно ли се отказваш?
Оптимист или Реалист?
Имаш ли 'перде' на устата? ;д
Благородна лъжа или горчивата истина?
Харесваш ли тайно някого? :д
Обичаш ли солети? :lol:

Jesus
03-11-2009, 16:24
Да разгорещим малко стола :D

Кога за последно си "посегна" ? 8-)

Cable
03-11-2009, 17:11
такаа ..

Последната ми целувка беше ..
Последния ми секс беше ..
Пушиш ли?Трева и/или цигари?

mmKamm
03-11-2009, 17:59
Лесно ли се отказваш?
Оптимист или Реалист?
Имаш ли 'перде' на устата? ;д
Благородна лъжа или горчивата истина?
Харесваш ли тайно някого? :д
Обичаш ли солети? :lol:
1. Не, но ако става съпрос за учене- да :)
2. Реалист
3. Не.. :)
4. Ако уважавам човека- истината, ако не - каквото ми е кеф .
5. Тайно - не.
6. Дааа 8-)



Да разгорещим малко стола

Кога за последно си "посегна" ?
Не си спомням като дата :) 8-)



такаа ..

Последната ми целувка беше ..
Последния ми секс беше ..
Пушиш ли?Трева и/или цигари?

1. Когато беше последният ми секс :)
2. Отдавна :?
3. Пуша вс :)

Cable
03-11-2009, 18:05
Ти ли си на аватара?
Кой клас си?

mmKamm
03-11-2009, 18:09
Ти ли си на аватара?
Кой клас си?
Да :)
10 "д" клас :)

Jesus
03-11-2009, 18:11
шшшшшш трябва още да разгорещим стола :D
най-лудото което си правела в леглото ? 8-) Дупето давала ли си го ? 8-)

След тоя въпрос очаквам, стола да се съживи

Cable
03-11-2009, 18:33
Jesus с тоя въпрос по-скоро темата затихна :D

mmKamm уникална е снимката :smt049

mmKamm
03-11-2009, 18:45
Jesus с тоя въпрос по-скоро темата затихна :D

mmKamm уникална е снимката :smt049 Aми..мерси :) и на мен ми харесва.. :) А за въпроса на Джийзъса ся ще помисля :D


шшшшшш трябва още да разгорещим стола
най-лудото което си правела в леглото ? Дупето давала ли си го ?

След тоя въпрос очаквам, стола да се съживи
1. Незнам..какво е лудо според теб :)
2. Не го давам дупето 8-)

Jesus
03-11-2009, 18:50
А така, ще разгорещим стола :grin:

От къде беше ?

mmKamm
03-11-2009, 18:53
А така, ще разгорещим стола :grin:

От къде беше ?
Да кажем Бургас 8-)

Jesus
03-11-2009, 18:54
Аха в морето си го правела, палавница :D

mmKamm
03-11-2009, 19:06
Аха в морето си го правела, палавница :D :oops: В морето точно не съм...

Jesus
03-11-2009, 19:08
ах ти палавница, значи на надуваем дюшек 8-)

mmKamm
03-11-2009, 19:15
ах ти палавница, значи на надуваем дюшек 8-)
неее :oops: близо си :lol:

Jesus
03-11-2009, 19:20
Колко близо ?

mmKamm
03-11-2009, 19:21
Колко близо ? Близо близо :lol:

3oPuTy
03-11-2009, 19:23
Тая тема я обърнахте на лигавщина обаче ... :?


И за да не е спам:Кой ще е следващия,който ще седне на стола? :-o

OtherDimension
03-11-2009, 19:24
Тая тема я обърнахте на лигавщина обаче ... :?


И за да не е спам:Кой ще е следващия,който ще седне на стола? :-o
пак някой тъпак

Jesus
03-11-2009, 19:26
Целувала ли си момиче ?

mmKamm
03-11-2009, 19:30
Тая тема я обърнахте на лигавщина обаче ... :?


И за да не е спам:Кой ще е следващия,който ще седне на стола? :-o
Тва заслужават некои хора :) да им прееба темата :)
а за следващият - ще го запазя в тайна :)



пак някой тъпак По-голям от мен..едва ли, но ще помисля над думите ти :)



Целувала ли си момиче ? Да, не ми хареса 8-) Може просто момичето да не е ставало :lol:

Jesus
03-11-2009, 19:32
Освен целувка с език нещо повече имало ли е ?

OtherDimension
03-11-2009, 19:33
не говорех за теб, а за някои от предишните участници

3oPuTy
03-11-2009, 19:34
Tемата в случая си е твоя ... Все пак ти си в центъра на вниманието (ако мога така да се изразя),а иначе единствения начин да я прецакаш е да сложиш някой още по-безизвестен :?



И за да не е само спам:Кои са тия хора,които заслужават да им прецакаш темата,че нещо мисленето не ми се отдава днес :D

Jesus
03-11-2009, 19:35
Е аз съм интересен и ще е забавно докато съм на стола :o

Водка или Уиски ?

mmKamm
03-11-2009, 19:42
Освен целувка с език нещо повече имало ли е ?
Нищо повече :)


не говорех за теб, а за някои от предишните участници
Да де :) няма значение :)



Tемата в случая си е твоя ... Все пак ти си в центъра на вниманието (ако мога така да се изразя),а иначе единствения начин да я прецакаш е да сложиш някой още по-безизвестен



И за да не е само спам:Кои са тия хора,които заслужават да им прецакаш темата,че нещо мисленето не ми се отдава днес




Казвала съм много пъти :) Дразнят ме хората, които си мислят, че си готин, забавен, красив, интересен и всякакви такива, както и достоен да седнеш на стола САМО Ако си живял няколко години във форума... Използвам съвсем буквално думата "живял" - приятелство, любов, омраза .. всичко е тук, а далеч от компа няма нищо... Не искам да съм една от тях..определено...и не мисля, че съм по-малко интересна.

mmKamm
03-11-2009, 19:43
Е аз съм интересен и ще е забавно докато съм на стола :o

Водка или Уиски ?мм искаш на столчето ли :)
пт- Уиски, но по-често пия водка.

Cable
03-11-2009, 19:44
То всъщност как ставаше сменянето на хората в темата?

mmKamm
03-11-2009, 19:48
То всъщност как ставаше сменянето на хората в темата?След 8 дни престой, ще направя темичка спец за новия участник :)

Jesus
03-11-2009, 19:49
не трябва ли в неделя ?

mmKamm
03-11-2009, 19:52
не трябва ли в неделя ? добре е :lol: Нека бъде в неделя :) аз се надявам да ми напомни някой :) щото мое си остана форевър

3oPuTy
03-11-2009, 19:53
не трябва ли в неделя ?
Точно така :)
В неделя ще видим новия участник ;)

Jesus
03-11-2009, 19:54
Значи в неделя сядам :grin:

Ти за кой отбор викаш ?

mmKamm
03-11-2009, 19:54
:oops: :razz: :razz:

mmKamm
03-11-2009, 20:00
Абе как се казваше ония пич
къде беше с тебе..че не мога се сетя :lol: Жангалина...
бтв неска го принудих да преместим една стълба (доста голяма и тежка) от тоалетната в даскало до стаята в която имаха час някви зайци...ии той милия тъпак мн ясно се нави :)

mmKamm
03-11-2009, 20:09
:lol: :lol:
за да не е спам..гледаш ли мача? 8-) да :)

Darkkiss
03-11-2009, 20:10
абе нищо не ми идва на ум бе
как мое да е толкова тъпо...

mmKamm
03-11-2009, 20:13
абе нищо не ми идва на ум бе
как мое да е толкова тъпо...Тва въпрос ли е Тедко...
Айде ще ти отговоря - Ами може даа е толкова тъпо...даже ми се струва нормално :) и на мен ми се е случвало :)

Jesus
03-11-2009, 20:16
Ех злан да го ева как изпусна :@

mmKamm
03-11-2009, 20:19
Ех злан да го ева как изпусна :@не видях.

Jesus
03-11-2009, 20:23
При това без лубрикант, и станкович сега направи удар :) ама не успя да му го нацепи на вендерсаар :(

mmKamm
03-11-2009, 20:32
точно ся...поглеждам към тв-то когато коментатора се разписка...ко ме занимааш с футбол :lol: не съм толко зарибена

OtherDimension
03-11-2009, 20:38
коко прасе, прасе, прасе?

Jesus
03-11-2009, 20:46
Ми като не гледаш мача какво правиш ?

mmKamm
03-11-2009, 20:53
Ми като не гледаш мача какво правиш ?Слушам мача и се смея на готините хора в импулсету :lol: Има такия уроди там, че ....... :lol:

Jesus
03-11-2009, 20:56
то и тука има забавни хорица :) пълно е с идиоти като мен

mmKamm
03-11-2009, 20:57
то и тука има забавни хорица :) пълно е с идиоти като мен
Има има..има и по зле от теб..ти сравнително добре ми се виждаш днес :lol:

Jesus
03-11-2009, 21:01
тия 2-3 дена съм просто на егати кефа, все едно съм постоянно пиян, чувствам се супер щастлив, дори и без жена :grin:

Видя ли го бербо как изпусна :lol: :lol: :lol:

Cable
03-11-2009, 21:01
wazuuuuuuuup 8)

mmKamm
03-11-2009, 21:02
wazuuuuuuuup 8)нищу сладуран :)

Darkkiss
03-11-2009, 21:08
би ли правила секс с животно ?

Cable
03-11-2009, 21:11
би ли правила секс с животно ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mmKamm
03-11-2009, 21:14
би ли правила секс с животно ?
Не :)

Jesus
03-11-2009, 21:23
би ли правила секс с животно ?
Не :)

А трябва :lol:

mmKamm
03-11-2009, 21:25
би ли правила секс с животно ?
Не :)

А трябва :lol:готино ли е :lol: :razz: сподели

Jesus
03-11-2009, 21:28
за кое животно искаш да ти споделя ?

mmKamm
03-11-2009, 21:30
за кое животно искаш да ти споделя ?
сподели за първите 5

Jesus
03-11-2009, 21:34
е от къде да ги помня първите 5 :D те са много хамстери, кучета, котки, магарета, кобили, коне, крави, кози, овце, жени абе много :D

puhen0to
03-11-2009, 23:29
коя е мацката на аватара ти

Jesus
03-12-2009, 00:14
В колко си легна ?

mmKamm
03-12-2009, 06:02
коя е мацката на аватара ти
Аз съм :)

Jesus - към ..1:48 :)

silky92
03-12-2009, 16:17
Наранявали ли са те приятели ,на които си държала много ? :)

mmKamm
03-12-2009, 16:30
Наранявали ли са те приятели ,на които си държала много ? :)Скоро ме нарани момиче, което не очаквах да го направи...но не държах толкова на нея :) Така, че ще отговоря с Не :)

Jesus
03-12-2009, 21:27
нещо днес не те тормозят :?

puhen0to
03-12-2009, 22:42
напиваш ли се лесно

mmKamm
03-13-2009, 12:10
нещо днес не те тормозят :?
За мен тормоз е да чета неща от рода на "Как може на стола да седят безинтересни хора като теб!" , "Ти уби темата!" , "За да седнеш на стола е нужно да си дългогодишен потребител и да пишеш в теми от рода на "Девствена ли съм" независимо, че те нямат смисъл за мен"
Едни прости въпроси са удоволствие :)


напиваш ли се лесно
Зависи :) Ако съм изморена или гладна - да :) Попринцип мисля, че държа на алкохол :)

SiegHeil
03-13-2009, 12:40
Резачка или трион ?

mmKamm
03-13-2009, 12:43
Резачка или трион ?
резачка, щото по лесно се използва :lol:

Jesus
03-13-2009, 12:48
степента ти на сериозност в %

mmKamm
03-13-2009, 13:04
степента ти на сериозност в %Когато се налага мога да бъда сериозна на 100% , но по-честичко и повече обичам "степента ми на сериозност" да бъде по-малко от 5% 8-)

Jesus
03-13-2009, 13:06
Харесваш ли здрач ?

mmKamm
03-13-2009, 13:10
Харесваш ли здрач ?Няма да ти кажа, щото ще стане як форумен скандал :lol:
Историята не ме кефи, кефи ме начина по който изглежда самия филм, начина, по който е направен :)

Jesus
03-13-2009, 13:13
Идеята беше книгата не филма :)
http://prikachi.com/users/erosennin/6M.jpg

Коментар по темата или трябва там да е лика на едуарТ ?

mmKamm
03-13-2009, 13:22
Идеята беше книгата не филма :)
http://prikachi.com/users/erosennin/6M.jpg

Коментар по темата или трябва там да е лика на едуарТ ?
Книгата не съм я чела и не мисля, че ще я прочета, просто защото пред нея има доста други книги, които съм си набелязала :) А за Робърт- той е ебати пича...ако ми падне няма да му простя...заключам го в некоя стая и цял ден бооой бооой :oops: Ще го скъсам тва гейче...

Jesus
03-13-2009, 13:26
Евала респект 8) Мисля че неговият лик доста добре ще стой там : :grin:

mmKamm
03-13-2009, 13:38
Евала респект 8) Мисля че неговият лик доста добре ще стой там : :grin:
Не аз сериозно го харесвам като мъж :) странно и аз си се чудя, но...ме кефи :) Но наистина прилича малко на гей :lol:
Иначе мс :)

Jesus
03-13-2009, 13:41
Сега пак ще гледам 1 аниме но след това специално за теб ще сложа неговият лик :grin: :grin: :grin: Искаш ?

mmKamm
03-13-2009, 13:51
Сега пак ще гледам 1 аниме но след това специално за теб ще сложа неговият лик :grin: :grin: :grin: Искаш ?eми...да..но до мен 8-) не до тоалетната хартия :)

SWASTIKA
03-13-2009, 13:52
Сори за нападките, сигурно се повтарям с другите.. ама тъй си е, столът се прееба...

Преди ми беше интересно да чета, щото преди хората на горещия стол бяха активни форумци, които влизаха във Всичко Тийн и които участваха в сериозни дискусии, ала-бала.. Теб не те познавам.. Не съм ти виждала много-много мненията.. не знам как си ги направила 4000 и кусур, но се обзалагам че никой от форума не те знае, просто щото си нямала запомнящи се мнения (не броим тия в Любов, или тия Игри, Кофата, etc) Епа как да си ни интересна? Статична си.
За кво на стола трябва да сядат някакви отникъде изнамерени дето са се молили да седнат, на всичкото отгоре и посредствени люде, дето слагат още по-посредствени свои приятелчета само заради отношението.. Ти и идея си нямаш кой да сложиш, нали?! След това ще сложиш първият дет ти се помоли.. Емм, баси, деа знам. : О

И цялата идея на тоз стол се обезсмисля, щот не сяда интересен човек, а сяда просто НЯКАКЪВ си човек, за който дори нямам(е) бегло мнение..
Наистина нищо лично.. ама не ми се струваш за стола :D


Искам аз :(

mmKamm
03-13-2009, 13:58
Искам аз :(
Не може..имаш саааамо 200 мнения и рега ти е от 1-ви тази година :) не си достоен/достойна :lol:

SWASTIKA
03-13-2009, 14:04
Искам аз :(
Не може..имаш саааамо 200 мнения и рега ти е от 1-ви тази година :) не си достоен/достойна :lol:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156013&start=0



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168555&start=0



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156084&start=0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

miminia
03-13-2009, 14:06
К'во искате бре .. Искам и аз :-)


Тиии ... спортуваш ли?! :oops:

mmKamm
03-13-2009, 14:10
Искам аз :(
Не може..имаш саааамо 200 мнения и рега ти е от 1-ви тази година :) не си достоен/достойна :lol:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156013&start=0



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168555&start=0



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156084&start=0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Казах го с ирония

mmKamm
03-13-2009, 14:10
К'во искате бре .. Искам и аз :-)


Тиии ... спортуваш ли?! :oops:
не :)

Jesus
03-13-2009, 14:41
работя по онзи "хубавец"

mmKamm
03-13-2009, 14:46
работя по онзи "хубавец"до мен ли ще бъде :smt007 :razz:

Jesus
03-13-2009, 14:50
виж каква красота само
http://prikachi.com/users/erosennin/7r.jpg

mmKamm
03-13-2009, 14:54
виж каква красота само
http://prikachi.com/users/erosennin/7r.jpg
Еми...ставащо е..

Jesus
03-13-2009, 14:57
От 1та страна снимката от другата текста да не отива на вятъра :)

какво е събитието което щял живот ще помниш с удивление ?

mmKamm
03-13-2009, 15:09
От 1та страна снимката от другата текста да не отива на вятъра :)

какво е събитието което щял живот ще помниш с удивление ?
Честно да ти кажа не се сещам...Винаги ще помня запознанството с приателката ми ... тогава просто не можех да повярвам, че съществува човек, който мисли като мен и е готов да прави всичките ми простащини заедно с мен... :-)

Но все пак не се сещам за Най- значимото събитие, което ще помня цял живот :)

Jesus
03-13-2009, 15:12
:o гаджето ти е момиче :shock:

n0x
03-13-2009, 15:30
nai-dobrata i priqtelka e :lol:

mmKamm
03-13-2009, 18:02
nai-dobrata i priqtelka e :lol:mhm 8-)

Cable
03-13-2009, 18:03
Как е?
За пушене има ли? 8)

mmKamm
03-13-2009, 18:12
Как е?
За пушене има ли? 8) Mи добре е :)
За пушене...каня се даходя до магазина за цигари...май няма да отида или ще отида доста по късно :) А друго за пушене..се намира :)

Cable
03-13-2009, 18:19
Чук ли 8)

mmKamm
03-13-2009, 18:43
Чук ли 8)Не точно тва, което аз обичам, но ставащо :)

FlammeNoir
03-13-2009, 19:13
Haresva li ti carevo kato grad?
Obichash li tekila?
Svirish li na muzikalen instrument ?
Ograbvala li si magazin?
Sajaliavash li za neshto ?
Mrazish li niakogo?
Spomenut koyto nay mnogo ti lipsva?
Purvoto neshto koeto si mislish kogata se subudish?
I imash li piercing ili tatoirovka?
Eto izkazah se :)

Dumb
03-13-2009, 19:17
Не трябва ли вече да ставаш или се бъркам?

mmKamm
03-13-2009, 19:20
Haresva li ti carevo kato grad?
Obichash li tekila?
Svirish li na muzikalen instrument ?
Ograbvala li si magazin?
Sajaliavash li za neshto ?
Mrazish li niakogo?
Spomenut koyto nay mnogo ti lipsva?
Purvoto neshto koeto si mislish kogata se subudish?
I imash li piercing ili tatoirovka?
Eto izkazah se :)
1. Като град да :)
2. Да :)
3. Не :) Знам 2-3 песнички да свиря на пиано :)
4. Чак да съм ограбвала - не.
5. Намират се 2-3 грешки, за които да трябва да съжалявам, но не съжалявам.
6. Само един човек :)
7. Миналото лято имаше моменти, които адски ми липсват..липсват ми и моменти с приятелката ми...
8. О нееееееееееее тря да ставам...още 5-10 мин.. И като се събудя издребнявам даже за 1-2 минути..
9. Имам татуировка.

mmKamm
03-13-2009, 19:21
Не трябва ли вече да ставаш или се бъркам?
в неделя.

Nam3less3
03-13-2009, 19:22
Защо имаш такъв аватар, местожителство и подпис?

mmKamm
03-13-2009, 19:27
Защо имаш такъв аватар, местожителство и подпис?Aватар - кефи ме снимката, моренцето, слънцето..искам да е лято :)
Местожителство - незнаех кво да пиша и реших да е нещо за моренце..
Подпис - Обръщение някво...ей сега го сменям :P

На кратко - кефят ме така :)

FlammeNoir
03-13-2009, 20:54
1. Като град да :)
I na men mnogo mi haresva kato grad tva e purviq kurort na moreto kadeto sum hodil i kadeto naistina mi e haresalo hodq sqka godina lqtoto za po 2 - 3 sedmici i naistina e mn hubav grad 8)
A v prochem tatoirovkata ti kakva e :)

mmKamm
03-13-2009, 21:47
1. Като град да :)
I na men mnogo mi haresva kato grad tva e purviq kurort na moreto kadeto sum hodil i kadeto naistina mi e haresalo hodq sqka godina lqtoto za po 2 - 3 sedmici i naistina e mn hubav grad 8)
A v prochem tatoirovkata ti kakva e :)
Az точно лятото не съм там, въпреки, че е най готино тогава :)

Тато са - баркод

Jesus
03-13-2009, 23:43
Фетиш към ..... ?

mmKamm
03-13-2009, 23:48
Фетиш към ..... ?в момента не се сещам..мисля, че нямам такъв.

Axe_vs_Sword
03-13-2009, 23:49
На кой съфорумник ава/подписа най-много те плаши? 8-)

LiveFlower
03-13-2009, 23:50
Известната личност,на която се възхищаваш за постигнатото...

Би ли правила някога секс за пари (ако изпаднеш тотално,примерно) ?

Jesus
03-13-2009, 23:52
Пробвала ли си "Орални страсти" ?

mmKamm
03-13-2009, 23:56
На кой съфорумник ава/подписа най-много те плаши? 8-) ooo Имаше такъв....не се сещам кой беше обаче...ми Императора понякога ме плаши..слага си на ава един върколак пък мен мн ме е страх от върколаци..и общо взето профилите с тези същества ме плашат.


Известната личност,на която се възхищаваш за постигнатото...

Би ли правила някога секс за пари (ако изпаднеш тотално,примерно) ?



Единственото нещо, с което се различават известните личности от нас е, че имат много пари, слава, власт :) На мен това не ми е нужно. Не се нуждая от толкова много неща, за да оцелявам, тъй, че не се възхищавам на нито една известна личност. (може на Робърт, но на него за красотата му не за постигнатото от него)
Секс за пари...ще се повторя, че не са ми нужни толкова много пари, за да живея, така, че не :) (но ако е с теб или мога да си подбирам само красиви клиенти бих се замислила) :razz:

mmKamm
03-13-2009, 23:57
Пробвала ли си "Орални страсти" ?Да :lol:

Jesus
03-14-2009, 00:00
И какъв вкус имаха оралните страсти ?

LiveFlower
03-14-2009, 00:01
(но ако е с теб или мога да си подбирам само красиви клиенти бих се замислила) :razz:Ооооу,поласкана съм :oops: 8-) 8-)

Кое е най-странното нещо,което си яла? (сори,ако е задаван)

Кога бирата е по-сладка: с компания или в една тиха вечер,сама,гледайки звездите?

ех,романтика 8-)

mmKamm
03-14-2009, 00:02
И какъв вкус имаха оралните страсти ?Ako искаш ще те заведа при човека да опиташ сам 8-) (не мога да ти опиша) :razz:

Jesus
03-14-2009, 00:03
Добре де а поне харесаха ли ти ?

Axe_vs_Sword
03-14-2009, 00:06
..и общо взето профилите с тези същества ме плашат.
Недей тъй бе, върколаците са яки митични същества :-x 8-)

Да не е спам: Колко гаджета си имала? Ако не е тайна разбира се

mmKamm
03-14-2009, 00:06
Ооооу,поласкана съм :oops: 8-) 8-)

Кое е най-странното нещо,което си яла? (сори,ако е задаван)

Кога бирата е по-сладка: с компания или в една тиха вечер,сама,гледайки звездите?

ех,романтика 8-)
Ами задаван е да :) и не се сещам..обичам да знам кво ям, така, че може и да няма странно нещо :)
С компания инаги е по сладка :) Ако ми е много депресарско - сама :)


Добре де а поне харесаха ли ти ?Да :lol:

Jesus
03-14-2009, 00:08
Не знам на мен тия вафли ми се сториха като чайка, само дето името такова гръмко :( Според теб по-сладки ли са от чайката ?

mmKamm
03-14-2009, 00:11
..и общо взето профилите с тези същества ме плашат.
Недей тъй бе, върколаците са яки митични същества :-x 8-)

Да не е спам: Колко гаджета си имала? Ако не е тайна разбира се

Ами от малка ме е страх от тях незнам защо..

За гаджетата - сериозни не съм имала.



Не знам на мен тия вафли ми се сториха като чайка, само дето името такова гръмко Според теб по-сладки ли са от чайката ?Според мен тва са СИ вафли "Чайка" само, че с друга опаковка :)

Jesus
03-14-2009, 00:26
Няма ли да си лягаш вече ?
Чифтосване за 1 нощ ?

Защо като под пийнете жените започвате да се натискате с почти всеки срещнат в диското ?

mmKamm
03-14-2009, 05:46
Няма ли да си лягаш вече ?
Чифтосване за 1 нощ ?

Защо като под пийнете жените започвате да се натискате с почти всеки срещнат в диското ?
Легнах си към 2 и 30 не съм сиг :)

Секс за една нощ - аз съм за. Но не съм от момичетата, които като пийнат се натискат с всеки в дискотеката :lol:

Jesus
03-14-2009, 10:10
Значи отиваш в дискотеката и ако се харесате почвате да се натискате ?

Riot
03-14-2009, 10:23
тя май не е наясно какво пише

Jesus
03-14-2009, 10:26
^^^ Защо така мислиш ?

mmKamm
03-14-2009, 15:14
Значи отиваш в дискотеката и ако се харесате почвате да се натискате ? :lol: зависи на колко водки съм :lol: не е бъзикам се :) Отговора ми е - не

Riot - доста добре знам кво пиша...

Darkkiss
03-14-2009, 15:22
абе, не ти ли писна да си на тоя стол бе?

Jesus
03-14-2009, 15:25
Нали си за връзките за 1 нощ :? Правила ли си ?

Darkkiss
03-14-2009, 15:33
Нали си за връзките за 1 нощ :? Правила ли си ?

ма си и метнал око пичага ;)

Jesus
03-14-2009, 15:45
Не е така но както и да е :)

Мнението ти за помаците ?

mmKamm
03-14-2009, 15:52
абе, не ти ли писна да си на тоя стол бе?Не супер ми е :) ако не ме нареждаха толкоа щеше да ми е още по яко :) Ама неска последно тва е :)


Нали си за връзките за 1 нощ Правила ли си ?Връзка за една нощ??? Секс - ок , ама връзка не стаа. :lol: Смисъл ква ще е тая връзка дееа...1 нощ никва връзка не е .
пт - да правила съм.


ма си и метнал око пичага


Не Тедииииииии просто иска да е следващият на стола :lol:



Не е така но както и да е

Мнението ти за помаците ?Не ми пречат..нямам определено мнение.

Jesus
03-14-2009, 15:55
А хареса ли ти след като си правила ?

А нещо за ромите да кажеш ?

mmKamm
03-14-2009, 15:58
А хареса ли ти след като си правила ?

А нещо за ромите да кажеш ?1. Да хареса ми.
2. Кво за ромите..не ми пречат, честно да си кажа малко ме е страх от тях...примерно неска едно ром4е ме следеше по центъра и искаше цигара, после ми искаше телефона и т.н. добре, че бях с един приятел...Страх ме е не че ще ми направи нещо, но може примерно да ме наплюе или нещо такова..пък съм много гнуслива и не мога даже шамар да му забия/

Jesus
03-14-2009, 15:59
Кой ще сложиш довечера ?

mmKamm
03-14-2009, 16:04
Кой ще сложиш довечера ?Довечера...тайна :) няма да си ти :P

Jesus
03-14-2009, 16:07
А аз и не искам :) Ще вземе да ме разпитват за личният ми живот и т.н :)

А какъв ще бъде пола ?

mmKamm
03-14-2009, 16:09
А аз и не искам :) Ще вземе да ме разпитват за личният ми живот и т.н :)

А какъв ще бъде пола ?Неопределен :lol: Ше видиш :) Възможно по скоро ще го сложа на стола

Jesus
03-14-2009, 16:12
Аз щеше да предложа в понеделник да го сложиш като най справедливо :)

mmKamm
03-14-2009, 16:14
Аз щеше да предложа в понеделник да го сложиш като най справедливо :)Няма смисъл, хората им омръзна да ме гледат и да се ядосват, че не знаят коя съм, а пък съм на стола :lol: В най - скоро време ставам иии ...

Jesus
03-14-2009, 16:17
Идеята е да се знае че в понеделник сяда нов участник както беше преди, но всичко стана заради мен :D изгоних 1 участник 8-) за 2 дена 11 страници :grin: и така ..... Ама какво да ти кажа като ме хване лигата ме държи доста време, напоследък се опитвам да е подтисна :)

Колко деца искаш да имаш ?

mmKamm
03-14-2009, 16:19
Идеята е да се знае че в понеделник сяда нов участник както беше преди, но всичко стана заради мен :D изгоних 1 участник 8-) за 2 дена 11 страници :grin: и така ..... Ама какво да ти кажа като ме хване лигата ме държи доста време, напоследък се опитвам да е подтисна :)

Колко деца искаш да имаш ?
Meн не можеш да ме откажеш с въпроси...обожавам да отговарям на въпроси. :) С този който сега ме пита, сигурно ще се изложа пред примерното общество на форума, нооо не искам деца.

Jesus
03-14-2009, 16:20
А след като не искаш би ли си направила операция не знам каква си и повече да не може да имаш деца ?

mmKamm
03-14-2009, 16:25
А след като не искаш би ли си направила операция не знам каква си и повече да не може да имаш деца ?Не бих....се пак...след като направя нещата които искам да направя и си изживея няколко готини годинки все ще ми се прииска да имам деца :) Ако имам искам да е момченце...ще стане баси пича :) Сега съм само на 16 все пак :) естествено е да не искам :)

Jesus
03-14-2009, 16:26
Е някой вече на 16 имат по 2-3 :) Страх те е че ако е момиче ще стане пача ?

NawleK
03-14-2009, 16:39
Ками,
можеш ли да готвиш ?

Elichka666
03-14-2009, 17:29
Влияеш ли се от мнението на останалите около теб и ако някой не харесва нещо у теб,би ли се променила само за да му се харесаш?

mmKamm
03-14-2009, 18:53
Е някой вече на 16 имат по 2-3 :) Страх те е че ако е момиче ще стане пача ?Деее тва е ужасно...
пт - Страх ме е.

NawleK - познаваме ли си?пт - Мога

еличка - Не, не бих се птоменила и не се влиая пт мнението на дригите :)

NawleK
03-14-2009, 19:02
а ще ми зготвиш ли нещо ?

Jesus
03-14-2009, 19:06
Кое е ужасно, това че имат толкова деца или че голям % от момичетата са пачи ?