PDA

View Full Version : Въпрос към тези,които преписват



MrUndaztood
03-08-2009, 01:31
Лично аз,когато мога преписвам,та оня ден нали си преписвам там по физика и таз май ме надуши и седна при мен,като си мислише,че като седи при мен няма да преписвам,само че аз пак си продължих да преписвам и тръпката беше незабравима.А след края като си предадох кефа ми стана още по-голям.

Та случалили са ви се и такива работи на вас,в смисъл харесва ли ви тръпката?

vesito13
03-08-2009, 06:20
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?

nefchi_bs
03-08-2009, 07:15
Преписвала съм дори и под носа на даскалката..Почти на всяка контролна имам пищов и с времето вече дори и страх няма..

LovelyGirl
03-08-2009, 08:17
Е чак пък тръпка не е :lol:
Ама направо се натоварвам психически да гледам и пищова и госпожата и да гледам да не ме хванат.Или да си напъвам слуха да чувам като си подсказваме :-D
С времето наистина се свиква.

111111111
03-08-2009, 08:56
Редовно си преписвам,но по предмети,които не ми трябват. Смисъл,с които не мисля да се занимавам в бъдеще и да кандидатствам :)

TheBestFriends
03-08-2009, 09:36
до колкото си спомням, не съм преписвала много
но ако това е ставало, определено е нямало тръпка.. по-скоро яд, че не знам :D

tItEufFf
03-08-2009, 09:58
Да, на класното по български. Даскалката седеше на чина зад мен. Обърнах и максимално гръб, но съм сигурна, че тя знаерше аккви ги върша. А и така си бях скрила пищова, че ме боляха очите после цял ден.
Но да, яко е... :)

kalashnik
03-08-2009, 10:20
Аз съм честен и не преписвам.

vivteen
03-08-2009, 10:50
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?

И аз съм така.После дори и да имам висока оценка ме гризе,защото знам,че не е реална... :)

Jumbie483
03-08-2009, 10:53
преписвам, само когато не съм учила..
и определено не ми е на кеф, като знам че ако ме изпита на това пред всички, няма да знам и дума 8-)

cherrypezz
03-08-2009, 10:57
преписвам, само когато не съм учила..
и определено не ми е на кеф, като знам че ако ме изпита на това пред всички, няма да знам и дума 8-)

ми 2

Infinity
03-08-2009, 11:46
определено имам тръпка :grin:

mahoni
03-08-2009, 11:54
никак не ми харесва тръпката изобщо много трудно преписвам в университета тая година преписвах с хандсфри и ми беше доста лесно, но хванаха едно момиче и сега ще я изключват по вечв няма да преписвам така :?

MrUndaztood
03-08-2009, 12:13
Редовно си преписвам,но по предмети,които не ми трябват. Смисъл,с които не мисля да се занимавам в бъдеще и да кандидатствам :)
Точно! 8)

MrUndaztood
03-08-2009, 12:14
Аз съм честен и не преписвам.

Браво!Ще отидеш в Рая 8)

m3talmania
03-08-2009, 12:39
По-скоро на тестове, на които ползвам пищови съм претръпнала :-D Предстои ми тест, на който ако въобще вляза в часа ще се постарая оная да ме хване и ако викне родитлите ми...охоо... :grin:

bube7y
03-08-2009, 12:42
az prepisvam,no pri men nqma trupka :D smisal imam 4ustvoto 4e vseki moment 6e doide daskalkata i 6e mi pi6e 2 slujebno :D ..no da se radvam 4e dosega ne e stanalo :?

DiabolicalSoul
03-08-2009, 12:56
Лично аз,когато мога преписвам,та оня ден нали си преписвам там по физика и таз май ме надуши и седна при мен,като си мислише,че като седи при мен няма да преписвам,само че аз пак си продължих да преписвам и тръпката беше незабравима.А след края като си предадох кефа ми стана още по-голям.

Та случалили са ви се и такива работи на вас,в смисъл харесва ли ви тръпката?в момента вече съм в университет и при нас е супер свободно като имаме изпити преподавателите ни дават тема и си излизат и няма смисъл от преписване, обаче тва опраделено е нещото дето най-много ми липсва от училище !!!
беше страхотно !!!! :grin: :grin: :grin:

ThePowerOfLove
03-08-2009, 15:00
Преписвам по предмети, по които нищо не знам. Има малко тръпка

MentallyBlind
03-08-2009, 15:05
Разбира се. Преписвам по всичките природни науки и ме пълни отвътре да гледам как останалите са отделили 2 дни да учат напълно безсмислени неща, а аз с оригинален пищов да имам същата оценка.

gia_sena_mono
03-08-2009, 15:23
В гимназията не преписвах много, ама в университета гле'й к'во става :-D

Ivalinka
03-09-2009, 14:34
аз хем уча, хем преписвам :D ужас

обаче най-обичам този случай- имам царски пищов и после имам 5 :shock:

:razz: толкова съм разсеяна, че думи нямам.

иначе няма тръпка. просто заради оценката.

Pedigree
03-09-2009, 15:15
Спрях да преписвам.
Иначе преди, да.
Доста такива случаи съм имала. По химия миналата година поне 4-5 пъти така учителката е стояла до мен, а аз си преписвах. И тя ме гледа, гледа, нищо не забелязва. Съучениците ме гледат и се хилят. Тя не се усеща, и след това "Ето, Таня, факт е, че когато искаш, можеш", но и много обичаше да повтаря, че и за да преписваш, се иска акъл. Мдам.
И други случки съм имала, с най-интересни пищови, и какви ли не, но нито един път не са ме хращали.
Сега обаче си карам с това, което съм научила. :)

TheNewReligion
03-09-2009, 17:01
Преписвала съм само един път на контролно. Аз и една съученичка бяхме най-подозрителни и учителката седна м/у чиновете ни. Аз се разсмях и продължих да си преписвам, люлеейки се на стола (пищова ми беше между краката :lol: ). Люлях се, люлях се и накрая залитнах и се блъснах в гардероба зад мен. От удара, едно дървено кубче падна и учителката ме погледна странно. Извиних се и продължих да преписвам. Беше доста вълнуващо. :)

prosto_edin_chovechec
03-09-2009, 17:52
аз па не преписвам

Lucho
03-09-2009, 18:40
Преписвал съм.Ама това твоето е наглост, честно казано.
Всъщност - за теб самата си е, днес ще препишеш, утре...ама както казваше историчката преди години в 7-ми клас "Лъчо, по-добре аз сега да ти пиша двойка, та да научиш това за другият път, щото ако ти пиша 4 ти пак няма да го знаеш, и живота ще ти пише двойка" ;)

yozii
03-09-2009, 18:53
Никога не съм си правила пищови,предпочитам да препиша от съседката или пък с подказване.Днеска имахме тест по математика а тъй като математиката за мене си е тъмна Индия съседката ми която разбира долу-горе ми взе листа,бяха 5 задачи реши 3 и дано ад изкарам някоя четворка.Божеее.Дано.А по биология е толкова яко - чета целия урок от учебника и накрая ми пише 6.Кеф-голям.

naviacha
03-09-2009, 20:29
Преписвал съм даже и на кандидат-студенстки изпит в СУ - е там вече е истинската тръпка :D

LittleDude
03-10-2009, 05:48
Прая си текстов файл на компа със пищова, после го качвам на телефона! :grin: Ако ма видят, казвам че съм гледал часа или са ми званели. По-добър пищов от тоя... Иначе за тръпката... Кефя са, като си помисла че няма да е 2 :D

LiveFlower
03-10-2009, 08:00
Свиква се,и тръпката изчезва...
безразлично е вече.

4ipsi
03-11-2009, 18:17
az mn 4esto prepisvam i si pravq pi6tovi vupreki 4e ako me hvanat 6te mi pi6at 0, i da ima trupka

Cable
03-11-2009, 19:07
Чат-пат си правя пищови,но обикновено направо взимам на някой листа и преписвам всичко.Тръпката ли?Щом те кефи тръпката от преписването не знам кво ще става ако се забъркаш с наркотици :lol:

chemist9009
03-11-2009, 19:15
prepisvam po predmetite koito ne mi dopadat...v pove4eto slu4ai sa carski pi6tovi osobenno po "velikata" literatura :D :D :D

psycho13
03-11-2009, 19:32
По принцип не преписвам, но е имало случаи, в които се е налагало. Гадното е,че съм на първата маса и даскалите постоянно виждат кво прая. Което не ми пречи де,като съм на зор си преписвам най-спокойно ;dd Не са ме хващали до сега.

plmn
03-11-2009, 19:38
az mn 4esto prepisvam i si pravq pi6tovi vupreki 4e ako me hvanat 6te mi pi6at 0, i da ima trupka

ква 0 е, такава оценка няма от години

Rofl4e
03-11-2009, 21:10
аз си преписвам без тази тръпка за която ти говориш.. :)
не ми пука пък и да ме хване знае че нищо не може да ми каже пълен непукист съм!

unicorn_f
03-11-2009, 21:39
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?

и аз така

garvana71
03-18-2009, 18:11
Има един сайт www.pissalka.com Tам се предлага химикалка-справочник.Хваща информация 20 страници голям формат. Има и видео с обяснение.Химикалът е перфектен за преписване.

weezybaby
03-19-2009, 10:32
Е чак пък тръпка не е :lol:
Ама направо се натоварвам психически да гледам и пищова и госпожата и да гледам да не ме хванат.Или да си напъвам слуха да чувам като си подсказваме :-D
С времето наистина се свиква.

BloomF
03-19-2009, 12:20
Като се налага преписвам. Но аз не мисля, че ние учениците сме виновни. Учителите като са слепи.. :D

KomarTerorist
03-19-2009, 15:51
Преписването вече зема да ме притеснява,мене не ми пука ама момчето до мене много се притеснява като преписваме и се вижда че се държи странно :D но ще го науча,ще свикне.Преписваме сега само при лесни случей.Когато му мине напрежението пак ще си го правим царски по всичко :grin:

mynichka
03-19-2009, 16:53
оу за всяко контролно имам пищов независимо дали съм учила или не ... просто като имам ми е някак по- добре. Чак тръпка няма, но се радвам, че съм успяла

desyty
03-19-2009, 21:43
Аз напоследък си праа един огромен пищов и накрая го предавам него :D и така не се налага да преписвам :P

desyty
03-19-2009, 21:45
Като се налага преписвам. Но аз не мисля, че ние учениците сме виновни. Учителите като са слепи.. :D
Е то че са слепи т'ва за нас е хубаво бе :D

CuteBaby
03-20-2009, 20:29
Когато ситуацията е напечена и все пак успея да препиша,има тръпка :D

anonimencho
04-08-2009, 11:35
Еее сетих си един доста интересен случей свързан с преписване. :grin:
Та веднъж на една класна по математика 5-6 клас. Аз седях точно пред математика на класа - Филип. Моята приятелка седеше точно срещу мен, обаче в другата редичка (така ни премести госпожата). И понеже класните по математика са правят в тетрадки(или поне ние така ги правим) моята приятелка - Петя искаше тетрадкато от Филип да препише някоя задача и аз да взема от него тетрадката и да я дам на Петя. ОК нп направих го. Обаче даскалицата, за да не даа да преписва на другите пита Филип: Приключи ли? Той й отговори: Да! Госпожата го пита: Дай си тетрадката, тогава! (олелеей тук вече всичко достигна куоминационнния момент) и Филип мисли, мисли ](*,) и по едно време с мимики и жестове каза на Петя да му хвърли тетрадката под моя чин. Ама тя докат разбере... :booooomb: Госпожата пак пита хайде Филипе и се се изправи, стана от стола. Филип вика: момент, изпуснал съм си тетрадката и вече тетрадката Петя се усети и я хвърли. И тая госпожа кат се затича кат се ядоса :-x ме изкара мен виновна. Разкрещя се: Еййй, Филипе, как може да даваш под чина на земята на Антония (тоест на мен) твойта тетрадка да препише всичко! :x И ние ам и тримата аз, Филип и Петя: Неее, госпожо няма такова нещо. И мен както ме мрази тая аскалица отнесохме си го и тримата, най вече аз. Изгони ме, не бях свършила задачите на класната, а те двамата поне ги направиха и преписаха :-o

Еее ама аз усетих яко тръпка особено последствията на класната по мат 3.50 и ми остави 5 за годината, а сега съм седми клас и по математика съм добра на олимпиади ходя напред-назад....мани, за това АЗ не ПРеписвам 8)

BrainlessROCKBABY
04-08-2009, 14:58
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?

И аз съм така.После дори и да имам висока оценка ме гризе,защото знам,че не е реална... :)

kotetokateto
04-08-2009, 19:34
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?


хъммм... +1 :-D

tItEufFf
04-08-2009, 20:48
Аз винаги заемам такава поза, че да мога да гледам към пищова все едно гледам към листа. Примерно го слагам върху бедрото си. Не ми трябват разни техники, веднъж опитах, бях пълен провал (не ме хванаха, не успях да препиша). И не гледам към даскала, никога. Но винаги имам чувството, че така няма да го чуя как минава покрай мен. Както и да е, не са ме хващали. Само веднъж, миналата година. Вече изобщо не ми е напрегнато като преписвам. От всичките ми опити да изглеждам спокойно и да се държа естествено, успях наистина да се чувствам така

LiLGrizzly
04-08-2009, 20:59
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?
+1 Няма какво повече да добавя :D

bellzee
04-09-2009, 19:38
редовно преписвам дори веднъж ме сложиха да стоя на бюрото,ама тва въобще не ми беше пречка да си ползвам пищовчето

shmurkam
04-09-2009, 20:37
Лично аз,когато мога преписвам,та оня ден нали си преписвам там по физика и таз май ме надуши и седна при мен,като си мислише,че като седи при мен няма да преписвам,само че аз пак си продължих да преписвам и тръпката беше незабравима.А след края като си предадох кефа ми стана още по-голям.

Та случалили са ви се и такива работи на вас,в смисъл харесва ли ви тръпката?
Май много се вживяваш... :lol: :lol: :lol:
Аз не преписвам особено(само по руски и химия :oops: ), защото класът ми е изтъпял масово и долу-горе съм най-нагоре в йерархията. :lol: А тръпка...бих потръпнала от щастие само, ако крава падне от небето и убие директорката...

StRaSsenJunGe
04-09-2009, 21:02
Тръпкааа незнам , ама врата ми сериозно съм го издължил по физика 8-) 8-)

miss_asi
04-10-2009, 06:43
Авее има си няква тръпка когато си на границата да те хванат.Аз пък напук на всички,които казаха,че не обичат да преписват,аз ще кажа,че обичам!Просто не мога е така да седна и да науча.

devilsown
04-10-2009, 07:47
Има някаква тръпка,
но и аз не
мога да кажа
точно каква.

StillLovingYou
04-10-2009, 10:16
Има тръпка, естествено. То това си е цяло изкуство. Аз съм единствения от класа ми, когото не са хващали да преписва, а го правя редовно.

vikivip9
04-10-2009, 11:20
аз преписвам само тия задачи който не ги знам :D :D

petinkataaa
04-10-2009, 17:21
най-редовно си преписвам..няма как..уж уча ама ако не препиша 3 със сигурност...седя и по-назад не се виждам много..ама то под поли ли не съм слагала..в химикала..под моя лист..в някакви моливници.. всичко..ама ме хванаха само веднъж и пак 5 ми писа... добра съм в това :-D

LittlePrincess
04-10-2009, 17:29
Където не знам нещо си преписвам най-нахално. Но обикновено си правя пищовчета ма малки листчета и докато пиша научавам всичко и после не преписвам нито от листовете, нито от някой друг.

MoonFruit
04-10-2009, 17:33
Да,случвало ми се е да преписвам но винаги става така,че това което съм си подготвила да преписвам никога не ми е трябвало...
:-D

vlubeno_momi4e***
04-11-2009, 09:06
Преписвам,когато не съм учила... а тръпката определено не е от най-приятните..

MimOSiNitY
04-13-2009, 19:59
По Музика и Труд и Техника .. :D

pomochko
04-14-2009, 07:51
Мене пък винаги ме хващат :D но винаги ми се разминава :D

FiRe_LaDy
04-14-2009, 12:12
Почти всяко контролно преписвам.Само по предметите,които съм сигурна,че знам и не ми е нужно да преписвам,за да си кзарам оценка,тогава отивам без пищови.Но напоследък май нямам такова контролно ... :D отпуснала съм се,а гоня стипендия.Няма как да не преписвам.Повечето знаят кой преписва,ама нищо не ни казват.Най-интересно беше по литература на класното като преписвах.Явно ме е усетила и стоя само до мен,но пак си преписах всичко,че и накрая ме похвали колко съм добра ... 8-)

wikchyy
04-14-2009, 13:05
почти винаги съм с пищов :D :D особено по биология! :-D там абсолютно нищо незнам.. от 5ти клас тоя предмет не ми върви (сега съм 8ми).. ии на класните по литература винаги имам пищови.. ама там се крият супер лесно, защото даскалката дава да ползваме учебници :grin: :grin:

magneziq
04-14-2009, 15:13
Преписвам по почти всички предмети без тези по които ми е интересно като чуждите езици например. Много ми е смешно всеки път по математика когато пищови летят из въздуха,по земята се търкалят,разменят се от ръка на ръка,крещят се отговорите, а господина се прави на ударен. :D Най-яко е испитването на дъската: Диктува ни задачата, а после и отговора и айде сядай си 6. :grin:

someonerandom
06-07-2009, 15:52
ем не се случва да преписваме често но ако трябва си правим схемички(смисъл единия гледа госпожата или отива да говори нещо с нея да я разсее а другия преписва :D ) но тръпката не ми харесва,затова пък като успееш да предадеш наистина си е кеф :grin:

breathless
06-07-2009, 16:12
Преписвам по всичко.
Само по АЕ понякога не ии по Математика, ама много рядко.
Тръпка - ник'ва. 8-)

Mastta
06-07-2009, 17:27
Супер много ме кефи да нарушавам правилата :D :D Има някои елементарни работи, които знам, че ги знам или най-малкото, че мога да ги науча, но предпочитам да преписвам сега съм седми клас и много рядко ми се налага да препиша нещо,защото и да не уча все се оказва, че въпросите са супер лесни и мога да им отговоря, но за да усетя тази тръпка почвам да раздавам отгоеорите на приятелите и цял час говоря по контролните :D :D

Beautyful
06-07-2009, 18:43
Преписвам,от време на време

plovdiv4anka90
06-07-2009, 18:58
Преписвах единствено по физика..Ехх, когато можеше ест.Задачките не можеха да се препишат за жалост.. :P Иначе тръпката е много кофти,чувствах се супер виновна и мн ме беше страх да не ме хванат и да се изложа пред целия клас...Не ми се случи слава богу,ако беше станалооо..Голям сраммммм :oops: :oops: :oops:

happyfacex
06-07-2009, 19:11
Аз съм честен и не преписвам.

Браво!Ще отидеш в Рая 8)
хах.
Еми веднъж ме хванаха. Направо такъв стрес после се разплаках от страх :oops: ....така е аз съм няква луда :razz:

и от тогава не преписвам

....много :oops: :-D

brokeninside13
06-07-2009, 21:09
Аз съм честен и не преписвам.

ти си простоооо 'ПЕРФЕКТНИЯ УЧЕНИК' предполагам и само 6ци имаш? 8) :razz:

john95
06-08-2009, 06:25
Аз съм честен и не преписвам.

ти си простоооо 'ПЕРФЕКТНИЯ УЧЕНИК' предполагам и само 6ци имаш? 8) :razz:


Лебеди има в бележника той... :D

Иначе аз преписвам само ако имам нужда... И то това е по - Биология;Химия;Физика...
По другите се справям за 5;6...
А иначе тръпката е уникална - веднъж по Физика седя точно пред госпожата с царски пищов ама ще го преписвам, че почерка не беше мой ииии съм го прештипал м/у катедрата на госпожата и моя чин :D И там катедрата е една такава висока и широка и госпожата ми вижда само отгоре главата.. - Пиша аз трескаво пиша отзад 3ма ме гледат и направо се спукват от смях при което аз ги изгледах :x и тия точно спряха ама даскалката : Я да видим какво толкова смешно става при теб Иване.."
Иии аз кво да правя кво да правя - дърпам чина назад листа пада и отива под огромната катедра (ЙЕС ЙЕС ЙЕС :D ) Пристига тя и ме гледа така подозрително, а аз седя и се правя, че не знам, че тя е зад мен.. Тя седна до мен и зачака (Аз вече бях привършил с преписа :D )
И седим тя ме гледа, аз гледам листа... Така поне още 25 минути и накрая тя каза "Предавайте" и аз като най-големия пич станах оставих листа и казах : "Госпожо, може ли да ми проверите още сега контролното" ?
И тя - Ооо разбира се - Щом толкова искаш да разбереш оценката си ....

Седна... Гледа гледа - Погледне към името.. Гледа контролното гледа - Пак към името и накрая вика: Някой път ще те хвана момче... и горкото ти тежко ти" :razz: :razz:
При което един от задния чин казва : " Е, че то толкова 6тици ще сме навъряли - една 2йка - здраве да е :razz: :razz: :razz: "

В другия час ми връща контролното с 2 объркани запетаи и една дума "различна от това което пише в учебника :razz: "

GbSy
06-08-2009, 06:48
Най-лошият ми случай с преписване, по-точно подсказване, е следният (разказвала съм го не в една тема).
Имаме класно по математика със заместващ учител. Още като дойде заяви, че ако хване да преписваме, наказва и преписващия, и подсказващия с двойка. Хубаво, добре. Никакви преписи. Обаче момичето до мен ме моли, та моли, аз нали съм добра душа... и подсказах. Оня ни хвана и бам - двойки. Ама на класно. 7. клас, оценката ми трябва. Е, оправиха се нещата, но оттогава си имам не едно, ами пет на ум.
Пищови правя само по музика, по всичко останало карам на к'вото знам. Тъпо е просто, кого залъгваме?

Naughty_
06-08-2009, 09:17
определено имам тръпка :grin:
Абсолютно :grin: И сега мисля, че преписването, през всичките тези години си е заслужавало 8)

crazysmile11
06-08-2009, 09:20
яко е!!! :grin: има тръпка ест нали знаете "забрания плод е най- сладък" :D

freakrocker
06-08-2009, 09:30
аз преписвам само по изобразително или на предмет по който имам нещо адски дълго да пиша а иначе ако ми дадат тест със заграждане си подсказваме с фр примерно
1. ако искаш да попиташ нещо или леко кащляш или тропаш леко по чина
2. за да питаш въпроса аз си имам мой начини свързани с танци манци с ръцете и не мога да ви обясня :razz: но иначе с ръце
3. за да отговорите може леко да потропвате по чина за отг а - 1 път б - 2 пъти и тн
зн че нема нищо общо с темата ама ... 8-)

BrainlessROCKBABY
06-08-2009, 09:40
Ами..Царски съм правила по музика :lol:
Иначе на последното контролно по математика, което беше тест, математичката се опита да ни разпредели из стаята, щото беше само 1 група. Мене така ме сложи, че бях до 2-ма много добри по математика и то на 50-60 см бяха чиновете.
Подсказваме така на тестове:

ако е а)
http://farm1.static.flickr.com/53/130245294_23b05ea699_o.jpg

b)
http://jeremayakovka.typepad.com/jeremayakovka/images/winston_churchill_victory_1.jpg

c)
http://4.bp.blogspot.com/_Ssud8db3HLY/RoWEM8ldbTI/AAAAAAAAAeg/xDAXQ_i_7Gw/s400/three%2Bfingers%2Bsmall.jpg

d)
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1345472/2/istockphoto_1345472_four_fingers.jpg

pLqmi92
06-08-2009, 09:42
Не обичам да преписвам , но определено се е случвало . Тръпката докато преписвам въобще не ми харесва , даже напротив отвратително е , имам чувство как всеки момент могат да ме пипнат . А като си предам листа се кефа , че съм написала нещо , а не просто , че съм преписала :?
И при мене,ама какво да се прави,налага ми се 8-)