PDA

View Full Version : Не съм сигурна в чувствата си...



mechtaq_za_teb
03-08-2009, 07:37
Не знам дали си внушавам, но взе да ми писва, затова ще поискам съвет.
Проблемът е, че не съм сигурна в чувствата си. Имам си приятел и съм много привързана към него. Има моменти, в които не мога да си представя живота без него и наистина усещам една невероятна тръпка. И изведнъж на фона на тази приказка(ако мога да я нарека така) всичко рухва и сякаш чувствата ми се заключват някъде дълбоко в мен. :shock: :cry: И точно, когато най-малко очаквам пак ме връхлитат. :( Това нормално ли е? Случвало ли ви се е? :( Защото вече почвам да си мисля, че нещо не ми е наред с тези непостоянни чувства... :(

Wrathchild
03-08-2009, 07:42
Нормално е. От колко време сте заедно? При по-продължителна връзка тръпката ту я има, ту я няма, но това далеч не значи, че обичаш по-малко човека до себе си.

mechtaq_za_teb
03-08-2009, 07:49
Нормално е. От колко време сте заедно? При по-продължителна връзка тръпката ту я има, ту я няма, но това далеч не значи, че обичаш по-малко човека до себе си.От 3 месеца. Изобщо не мисля, че мога да го нарека продължителна връзка. :( И може би, понеже досега не ми се е случвало да се чувствам така, ново е за мен. Не само тръпката, а като цяло ставам безразлична. :(

Wrathchild
03-08-2009, 07:57
Нормално е. От колко време сте заедно? При по-продължителна връзка тръпката ту я има, ту я няма, но това далеч не значи, че обичаш по-малко човека до себе си.От 3 месеца. Изобщо не мисля, че мога да го нарека продължителна връзка. :( И може би, понеже досега не ми се е случвало да се чувствам така, ново е за мен. Не само тръпката, а като цяло ставам безразлична. :( Щом сте само от 3 месеца, вече не е на добре.

valdesbg
03-08-2009, 08:41
Пак филми.

Не ви ли писна да не знаете какво искате?Стегни се малко, и покажи воля ако искаш да си с тоя човек. Избий си от главата че трябва да имаш пАпАруди в корема и да ти треперят краката всеки път щом го видиш.

Bellatrix
03-08-2009, 09:16
Не при всички любовта е пеперудки и нон-стоп емоции. Има си приливи и отливи.
Има дни, в които ми иде да го изям от гушкане и любов.
Има и дни, в които ама хич не ми е до това. Даже понякога като сме заедно в нас, го оставям да си играе на някоя игра (геймър е), а аз си чета книжка или пиша тук, или си рисувам...

И не казвай на твоя за това. Само ще го сдухаш и депресираш за нереални проблеми.

EeeBobii
03-08-2009, 09:22
Истинските чувства не идват от пръв поглед.

111111111
03-08-2009, 09:24
Пак филми.

Не ви ли писна да не знаете какво искате?Стегни се малко, и покажи воля ако искаш да си с тоя човек. Избий си от главата че трябва да имаш пАпАруди в корема и да ти треперят краката всеки път щом го видиш.

Тва па с тия пеперуди ми се е случвало само 1-2 пъти и беше по-скоро гадно отколкото вълнуващо :? по-яко е да ти е спокойно като излизаш с приятеля си отколкото всеки път да трепериш и да се тресеш от "вълнение" преди среща.Тъпо е.

ivsan4eto
03-08-2009, 11:32
Пак филми.

Не ви ли писна да не знаете какво искате?Стегни се малко, и покажи воля ако искаш да си с тоя човек. Избий си от главата че трябва да имаш пАпАруди в корема и да ти треперят краката всеки път щом го видиш.

Тва па с тия пеперуди ми се е случвало само 1-2 пъти и беше по-скоро гадно отколкото вълнуващо :? по-яко е да ти е спокойно като излизаш с приятеля си отколкото всеки път да трепериш и да се тресеш от "вълнение" преди среща.Тъпо е.

Има нещо такова. По-добре да не се паникьосваш

FiRe_LaDy
03-08-2009, 13:16
Не знам дали си внушавам, но взе да ми писва, затова ще поискам съвет.
Проблемът е, че не съм сигурна в чувствата си. Имам си приятел и съм много привързана към него. Има моменти, в които не мога да си представя живота без него и наистина усещам една невероятна тръпка. И изведнъж на фона на тази приказка(ако мога да я нарека така) всичко рухва и сякаш чувствата ми се заключват някъде дълбоко в мен. :shock: :cry: И точно, когато най-малко очаквам пак ме връхлитат. :( Това нормално ли е? Случвало ли ви се е? :( Защото вече почвам да си мисля, че нещо не ми е наред с тези непостоянни чувства... :(


Все едно а съм го писала преди 2 - 3 седмици.Чувствах се много объркана и незнаех какво да мисля,но за мое щастие премина бързо.Ама ние одим от година,а при вас не е толкова много време.

П.П. В началото на връзката ни (мисля,че 3 или 4 месец) пак се чувствах объркана и дори се разделихме,заради това.Но после всичко си се подреди и пак се събрахме.Може и при теб да е временно

FreeSpirit
03-08-2009, 13:33
Повечето хора се страхуват от обвързване, защото колкото повече разчиташ на един човек, толкова е по-голяма вероятността да те нарани.
Казват, че трите месеца в една връзка са 1-то ниво, през което мине ли се всичко е наред до 6-те :D :D :D
Не се тревожи, на всички двойки се случва, в един момент не могат един без др, в др си мислят "ау как искам да се махне, веднъж завинаги" Просто хората сме такива, нз какво искаме ;)
Спокойно и не му мисли мн мн :)