PDA

View Full Version : крем за лице



_mimi7y_
03-08-2009, 07:46
искам да ви попитам какво е точното предназначение на крема за лице .. също и кога го ползвате колко пъти на ден или на седмица нз.. както и поради каква причина
а и ако някой от вас е ползвал кремовете за лице на ейвън да ми каже дали е доволен и точно от кой защото са доста

може на някой темата да му се стори тъпа - ако е така нека си спести коментара

Infinity
03-08-2009, 08:08
Ами аз използвам хидратиращ крем на Арома и го слагам,когато усетя,че кожата ми е суха.Предназначението му е да овлажнява кожата,и наистина го прави.А за кремовете на ейвън аз използвам само от тийн серията и съм доста доволна. :)

111111111
03-08-2009, 20:07
Да овлажнят и поосвежат кожата.Ползвам на Нивеа Визаж и с съм адски доволна.

SoFarSoG00d
03-08-2009, 22:05
Има различни типове кожа и различни кремове.
Ако кожата ти е суха-използваш хидратиращ.
Ако имаш проблемна кожа-консултираш се с дерматолог,а не безразборна употреба на каквото ти падне,в този случай не се препоръчва крем,а лосион за лице.
Има кремове за заличаване на белези.
Кремове със слънцезащитен фактор-препоръчителни и лятото,и зимата.

Хубаво е да слагаш крем,защото кожата ти е предпазена през целия ден и донякъде ограничава влиянието на различни вредни фактори.
Кремовете на Ейвън не ми харесват,бях получила жестоки алергии,но все пак всичко е до тип кожа.
Аз лично употребявам Виши,но понякога и Гарниер.

colymoly
03-09-2009, 04:24
колкото и хубаво толкова и вредно, на стари години лицето ми няма да се вижда от бръчки, майка ми не е ползвала никакви кремове освен някакви на нивея, но много рядко и няма бръчки, кожата и е изпъната както си е моята а е на 40

xHARDCANDYx
03-13-2009, 18:36
еми трябва да го подбереш според типа на кожата си

colymoly
03-14-2009, 04:58
не само типа, но и трябва да е умерено, повечето сега си слагат кремове нощем е през деня тежки фдт, коректори, перли всичко това причинява бръчките