PDA

View Full Version : малко информация за цената



syn4eto
03-08-2009, 09:32
Значи много съм се навила сега да си правя татос ама не истински а такъв, който седи до 4- 5 години максимум и избледнява :P . Значи ето снимката http://bgink.com/index2.php?option=com_datsogallery&func=wmark&mid=2115 ,ако може да ми кажете оринтировачна цена, мн ще съм ви благодарна :)

kapinka
03-08-2009, 09:48
Зависи от големината и къде се намира, една позната си направи на глезена два китайски йероглифа и и взеха към 60лв мисля :)

s1NNer
03-08-2009, 11:11
^ 60лв. би трябвало да е истински .. а тя иска рисуван ..

Jamalska
03-08-2009, 14:46
ахахахахах :razz: 4-5 години...и избледнява...Хм може да си напрайш дет седи няколко месеца и после остава гадно немахаемо петно;)
няа такова чудо като толкова временен татус

Liar
03-08-2009, 15:30
:lol:
Има henna tatoo,седи около 1 сед,но не знам колко струва.

Sissy90
03-08-2009, 15:34
Чувала съм за татуировки, които стоят година-две. Доколкото знам, са по-скъпи от трайните. А цената изключително много зависи от големината на татуировката. Тази картинка, дето си я показала, може да е 5 см на глезена например или една педя на ръката - няма как някой да ти каже цена, дори и ориентировъчна.

syn4eto
03-14-2009, 15:29
Чувала съм за татуировки, които стоят година-две. Доколкото знам, са по-скъпи от трайните. А цената изключително много зависи от големината на татуировката. Тази картинка, дето си я показала, може да е 5 см на глезена например или една педя на ръката - няма как някой да ти каже цена, дори и ориентировъчна.
Ами аз попринцип искам да е на глезена поразпитах малко една приятелка, защото тя има горе долу същата голема и не е истинска ами каквато аз искам и тя ми каза, че ще ми излезе около 80 лв

CandyCox
03-14-2009, 18:26
Такова нещо като временна татуировка няма! Както каза Jamalska, има такива, които после се размиват и стават на петно, което седи ужасно! Тъй че ако ще си правиш татуировка - по-добре давай истинска направо. А иначе за цена - много си зависи от минималната цена на студиото.