PDA

View Full Version : Искам услуга...



babity
03-08-2009, 09:45
Има ли някой с добро сърце, на който да мога да връча кучето си и чувал с храна за известен престой в дома му? Изискванията са само разходки два или три пъти дневно и редовно хранене. Мерси, благодара за вниманието!

п.п. става дума само за временно!

hottie
03-08-2009, 09:50
Не бих си поверила кучето чрез обява :shock:

3oPuTy
03-08-2009, 09:50
1.Препоръчвам ти да дадеш кучето си на някого,когото то познава,защото в противен случай има доста голяма вероятност то да изпадне в депресия,да спре да яде и т.н. (най-вече ако е на повече от година-две)
2.Тук едва ли ще намериш подобен човек :? Най-добре пиши в някой форум за животни като зоомания.орг например :)

UnaBletoLoVeU
03-08-2009, 09:50
Кажи от кой град си и колко е голямо кучето? :D

TheNewReligion
03-08-2009, 10:05
Аз пък се чудя дали да не поверя котката си временно на едни цигани, които често минават с каруцата по съседната улица. :-o

П.П.: Нали беше голяма защитничка на животните...Как така се реши да дадеш кучето си на някой непознат? Отговорност, отговорност... :?

Jesus
03-08-2009, 10:07
Ако е само за приютяване може и да помисля предложението, но не бих могъл всеки ден да го разхождам по 3 пъти :( А каква порода е ?

Violenza
03-08-2009, 10:23
Защо не го дадеш на хотел?!

MakeMeLaugh
03-08-2009, 10:27
Да бе, ше ходя по 3743 пъти навън в дъжда и студеното заради тва дет ме пълни с косми, че и си бърше лигите в мене, мани :lol:

И точно така да питаш някой си - евала пф

каква марка е кучето поне кажи, ще е от полза. цял чувал ядене.. доста ше те няма май, а :lol: :lol:

puhen0to
03-08-2009, 10:28
Да си дадеш кучето на непознат от форум :shock: :shock: :shock: :shock:
леле...

LiveFlower
03-08-2009, 10:39
Аз бих го приела,кажи само от къде си,защото предполагам,че ще имаме проблем с транспорта,ако случайно нещо се договориме...
Имам условията за разходки и т.н. ,но пак казвам транспорта,разтоянието... :)

Boot
03-08-2009, 13:59
За колко време става въпрос?

Axe_vs_Sword
03-08-2009, 14:40
Тя сигурно би го дала на свестен и редовен съфорумник. Като той/тя не й го върне, тя ще се оплачи от него и няма да му/й е много на кеф да пише вече. Според мен никой от СВЕСТЕН от тук не би го направил. Може да говоря глупости, но ми се струва странно :-o псувайте ме ако искате.

SoFarSoG00d
03-08-2009, 14:42
Как може въобще да дадеш кучето си на непознат,намери някой:съсед или приятел......

babity
03-08-2009, 15:58
Приятелите ми си имат животни, а и от собствен опит знам какъв е факторът родители в повечето случаи. Не ми скачайте на тема отговорност, естествено, че цедката ще е сериозна преди да си дам кучето на когото и да е, включая дори и приятелите ми. Преди да го дам, ако изобщо се реша ще се видя лично с човека, защото кучето е възрастно (не, не се отказвайте толкова бързо, по - корава е отколкото изглежда) и има някои специфични нужди като всяко животно с вече оформен "характер". Нещата не са от днес за утре, дори ще се опитам да си одържа сама положението без да го бързам сама. Хотела го изключвам, предпочитам да го дам на непознат, отколкото там, пък и соленичко ще ми легне. Майка ми е оперирана съвсем наскоро. Предната сряда я изписаха, а кучката... си е кучка. Движи се, скача - жива си е! Прегази няколко пъти операцията на майка ми и ми се вижда нередно да карам майка ми да търпи този тормоз при положение, че мълчи за болката за да ми спести проблеми с баща ми. Попитах най - човешки, защото нямам към кого да се обърна. Ако не успея да си проконтролирам животните до няколко седмици ще се обърна най - сериозно към някого от съфорумниците си. Става дума за възрастен японски хин (тип пекинез, сиреч дребно е), женски и говорим за около месец, като в случай, че кучето отиде при някой съгражданин мога да си поема разходка веднъж дневно. Не съм безотговорна и много моля да не бъда квалифицирана като такава, просто имам нужда от малко човещинка в труден момент. Благодаря!

StayFly
03-08-2009, 16:33
А от кой град си все пак.
И аз имам такова кученце (на размери), може да си станат приятелчета и няма да му е толкова самотно без теб.

DimovB
03-08-2009, 16:43
Да бе, ше ходя по 3743 пъти навън в дъжда и студеното заради тва дет ме пълни с косми, че и си бърше лигите в мене, мани :lol:

И точно така да питаш някой си - евала пф

каква марка е кучето поне кажи, ще е от полза. цял чувал ядене.. доста ше те няма май, а :lol: :lol:
и каква беше изобщо ползата от тоя коментар?

StayFly
03-08-2009, 17:20
Да покаже колко мрази животните.


С колко кучета и котки си се изгаврил като малък?

Swinkenhoffer
03-08-2009, 17:33
Да покаже колко мрази животните.
И колко е малоумен явно... :-o

babity няма да избере някой безотговорен тип за гадинката си. Не говорете глупости...

babity
03-08-2009, 18:54
За Пловдив става дума.

Pliok0019
03-08-2009, 19:08
От София съм, иначе с удоволствие.

MakeMeLaugh
03-08-2009, 21:42
Не съм се гаврил, тъкмо писах в една тема, че обичам животните, забавни са ми, милвам ги галям ги, с котките отпред се познаваме даже вече ;д;д, ама не са ми приятни да стоят вкъщи.. гнуслив съм.

Че не съм малоумен - не съм, даже си нямаш и идея ;)

Признавам тоя път нямаше смисъл от поста пък и смесих темите с една за някакви кучета...., просто мисълта в мене е била по-силна и го пуснах импулсивно. Мога да го изтрия, ако желаете :)
Не целях да обидя някой :)