PDA

View Full Version : Няколко въпроса



girl4eety
03-08-2009, 13:41
За да не правя 5 теми ще попитам в една.
1.По ръцете [над лакътя] имам ситни пъпчици и много ме дразнат с какво мога ди ги махна, защото много ме дразнат, пък и идва лято и не искам да се виждат?
2.Имам косми по ръцете - къси, но черни- как мислите ще е по-добре да ги махна [ако ДА - с какво, ще станат ли по-големи] или пък да ги изруса и с какво?
3.С руса коса съм и черни вежди [смешно ли е според вас] ако ДА с какво мога да ги изруса?
4.Имам белези по краката от това лято 2008 към юли месец посредата с какво да се мажа за да ги махна, без Контратубекс, защото той не помага.
5.Дайте някаква идея за интимна прическа [ако може снимка]
6.Знаете ли някакъв крем, чрез който бенките изсветляват?
Благодаря на тези, които отговорят :-)

Jesus
03-08-2009, 13:45
Ще следя темата с интерес заради опцията на 5ти въпрос 8-)

billytalent
03-08-2009, 13:52
Космите на ръцете е най-добре да ги махнеш с кола маска,а за веждите най-добре отиди на козметик да ти ги боядиса,поне мен не ме кефи на руса коса черни вежди,а 5 въпрос ме уби честно

Pepincetyy
03-08-2009, 15:46
Пробвай да ги мажеш с нещо, против пъпки може и да се махнат...незнам
Космите по ръцете ги махни с кола маска, за веждите ходи на козметик те ще ти ги изрусят.
За белезите има много кремове : Вита Мерфен,Dermatix,Зерадерм,Мадек зол, попитай в аптеката те ще ти кажат...За интимната прическа можеш и сама да си правиш, вложи малко фантазия :P А за крем за изсветляване на бенки... :-o не съм чувала до сега. Дано съм помогнала 8)

lcl
03-08-2009, 16:31
1. Зависи от причината за пъпчиците. Пробвай със салицилов спорт.
2. Ако си много млада, не бързай да махаш косми. Иначе - епилатор, кола маска.
3. Не си барай веждите с боички. Лицевата част колкото по-малко я пипаш, толкова по-добре.
4. Зависи от белезите. Имах белези след операции. Кожната ми лекарка го мажеше с нещо, което караше кожата да се бели, но само най-горния слой кожа - изгаряне 1 вид. И ги мажех и 2 пъти на ден с Cicalfate. Сега не се забелязват даже тези белези.
5. Скинхед му е майката :D
6. Крем не. Баба ми си мажеше с мляко от едно растение и й се прибираха и изсветляваха. Ще я питам и ще драсна за какво иде реч.

girl4eety
03-08-2009, 16:41
Pepincetyy много благодаря, наистина ми помогна
lcl питай баба ти и ми драсти на ЛС плсс, а би ли също так ми обяснил как така са и се приблани бенките, защото аз съм на 15 и да ни ми стане нещо :-o
Чакам и други отговори :)

VilleBaby
03-08-2009, 17:53
1 - Мажи ги с някакви кремчета , тези пъпчици често са от загрубяване на кожата
2- Махай гии! :) С кола маска или епилатор. В никакъв случай не ги бръсни!
3- Смешно е според мен. Отиди при козметичка да не направиш някой гаф.
4- Попитай в аптеката. И най-доброто мазило да си купиш някои белези може да не се заличат напълно.Кофти работа са белезите :(
5- Махай всичко-това е моят съвет.
6-Не съм чувала за такъв крем.

galu6a
03-08-2009, 19:02
За да не правя 5 теми ще попитам в една.
1.По ръцете [над лакътя] имам ситни пъпчици и много ме дразнат с какво мога ди ги махна, защото много ме дразнат, пък и идва лято и не искам да се виждат?- и аз имах махнаха се с времето
2.Имам косми по ръцете - къси, но черни- как мислите ще е по-добре да ги махна [ако ДА - с какво, ще станат ли по-големи] или пък да ги изруса и с какво? ями или кислородна вода или козметик
3.С руса коса съм и черни вежди [смешно ли е според вас] ако ДА с какво мога да ги изруса? маое да си вземежш някакъв молив за очи
4.Имам белези по краката от това лято 2008 към юли месец посредата с какво да се мажа за да ги махна, без Контратубекс, защото той не помага.тук вече нз
5.Дайте някаква идея за интимна прическа [ако може снимка] ами може би линийка :-D
6.Знаете ли някакъв крем, чрез който бенките изсветляват?- и тук немога да помогна
Благодаря на тези, които отговорят :-)

sweetsunshine
03-08-2009, 20:39
Те казаха как да процедираш,но да кажа
значи за ръцете по-добре не ги махай!Аз уж ги махах с епилатор,но пак сега са едни по-черни и дълги.Лятото ги махам и си се поддържам да са ми гладки ръчичките,но зимата-не.Много е хубаво да имаш гладки епилирани ръце крака и т.н.,но след това ръцете ми не бяха мн добре или само си въобразявам,защото кожата ми е бяла(порцеланено,но не от тези които изгарят а не хващат тен)и ддз и аз.
За интимна прическа снимки неможах да намеря в интернер,но нещо като светкавичка много ме радва мен и мисля да си направя след някой друг ден. :) ето долу горе каква светкавица харесвам- http://media.abv.bg/img.phtml?id=264994 точно като тази червеничката.Или дург вариянт-сърчице,но ще си бъде играчка :D идей много,обаче иде ли време да се изпълняват...

Аз имах малко пъпчици по деклоте зоната и се мажех със Гарниер почистващите тампончета-с тях си мажа и лицето и съм много доволна(по едно на ден и за 1 седмица ги нямаше и сега не са се появили :) ) със нормална кожа съм,може да ги изпробваш.Аз мойто почти ги свърших и определено обаче това е продукт от които съм много доволна.

Според мен не е смешно да си с черни вежди и руса коса,освен ако веждите ти не са много гъсти,аз съм със кестенява коса и черни вежди,но моите не са много гъсти,така че ако не са адски гъсти си ги остави така.

За бенките незнам за крем,но ако искаш да ги премахнеш имаше някаква клиника някъде 15-20 лева на бенка зависи от големината,преди това се правят изследвания дали е доброкачествено образованието и ако да може да си направиш операцията,след това оставал савсем незабележим белег,които предполагам с някакви мазила може да се премахне и напълно.

За белезите незнам дали вече щом ги има ще могат да се премахнат,но аз наример преди време брат ми ме блъсна с колелото и се влачих един метър по асфалта с къси панталонки и цялата ми кълка имаше една Огромна ранасигурна над 10 см е била и даже едвам сядах,тя взе да гноясва и т.н.,но имах едно прахче което слагах то в тубичка като мини пудра бяла и така сега нямам белег(и слава Богу,защото да имам белег и то толкова голям на кълката направо бих се гръмнала).Та за сега може да се консълтираш със приятелки или да поровиш из гугъл.Във форума на бг-мамма може да има нещо по темата(там има доста хубави статийки и т.н.) е дано съм ти помогнала и успех :)

suitable
03-08-2009, 20:52
1. Намери си някакво кремче, с което да ги мажеш.. не знам точно кое, защото на всеки различно му помагат.. но преди лятото да настъпи, и когато слънцето започне да се показва и вече наистина може да се каже, че е топло - печи се навън на някоя хавлийка.. незнам от къде си, но ако отидеш на плаж само веднъж и се изкъпеш - пъпчиците изчезват още докато си там.. ; )
2. За космите по ръцете, и където и да е другаде - най-добрия вариант е с кола маска и то в самото начало, а не да започваш да ги бръснеш и след това чак да ти дойде мозъчето в главаата..
3. Има хора, на които им отива, но теб не съм те виждал и нямам никаква идея..

.. за 4,5 и 6 не мога да ти кажа нищо.. : )

colymoly
03-09-2009, 04:08
сложи си една снимчица, да те видим и да ти кажем какво ти отива и какво трябва да се направи по теб

Pepincetyy
03-09-2009, 16:49
сложи си една снимчица, да те видим и да ти кажем какво ти отива и какво трябва да се направи по теб
да, дай един пик да те видим