PDA

View Full Version : Лесно разплакване



NqkfaNikakva21
03-08-2009, 15:59
Не мислех, че ще искам съвет за този проблем, ама ето случи се.
Та проблема ми е следният. Разплаквам се супер лесно- дори и да е супер малко и незначително сълзите ми винаги се стичат :x Може би не е много голям проблем, ама ми създава неудобства. Не е приятно винаги каквото и да стане да се разплаквам.. Та някой ако има предположение как да го променя, нека пише много ще съм благодарна.
момиче на 15 год

Evanescencefan
03-08-2009, 16:03
Може би просто си по-емоционална натура или не знам.Поплачи си малко у вас може да е от нерви.Излей с душата 8-) Успех!

bloodyF
03-08-2009, 16:40
ама като ходиш примерно по улицата ли се разплакваш или някой като ти каже нещо?!Ако е както си ходиш може да е от студ,аз от студ рева :-D

Nitroglycerin
03-08-2009, 16:54
Ако е от емоции ще се оправиш,но ако от нищо се разплакваш трябва да отидеш на лекар.

NqkfaNikakva21
03-08-2009, 17:23
ама като ходиш примерно по улицата ли се разплакваш или някой като ти каже нещо?!Ако е както си ходиш може да е от студ,аз от студ рева :-D

Не не е от нищото, като ми кажат нещо, било то хубаво или гадно :(

john95
03-08-2009, 17:47
Е то много хора сме така - просто някои сме по емоционални
Ако това ти е проблем ( Мен не, само в даскало се сдържам,че ония мойте съученици кой знае кво ще си помислят, ако се разрева ей така :D )
Когато някой те дразни с цел да те нагруби или нещо подобно - не мисли въобще кво ти казва - мисли си за нещо друго
При мен винаги става - ама най-често мисля за некви простотии - и некав ме псува там и се заяжда - аз му се хиля насреща :D

NqkfaNikakva21
03-08-2009, 17:53
Е то много хора сме така - просто някои сме по емоционални
Ако това ти е проблем ( Мен не, само в даскало се сдържам,че ония мойте съученици кой знае кво ще си помислят, ако се разрева ей така :D )
Когато някой те дразни с цел да те нагруби или нещо подобно - не мисли въобще кво ти казва - мисли си за нещо друго
При мен винаги става - ама най-често мисля за некви простотии - и некав ме псува там и се заяжда - аз му се хиля насреща :D
Точно щото не мога да се разрева в даскалото току така :D
Иначе тва ще го пробвам
Мерси за отговорите :-)

Darkkiss
03-09-2009, 00:38
и аз съм така
...
споко..

Sapphire99
03-09-2009, 07:53
Стани ЕМО така ще имаш оправдание :D 8-)

NqkfaNikakva21
03-09-2009, 09:41
Стани ЕМО така ще имаш оправдание :D 8-)
Ето този отговор чаках :lol:
Мерси :-) :D :D :D

Boyd
03-09-2009, 12:26
Мисля че като станеш на 18 ще разбереш, че не трябва да се срамуваш от себе си. Каквато си - такава. По-добре да си себе си, в случая ревла, отколкото да се правиш на това, което не си.

С ревла нямам намерение да те обидя.

john95
03-09-2009, 14:58
Мисля че като станеш на 18 ще разбереш, че не трябва да се срамуваш от себе си. Каквато си - такава. По-добре да си себе си, в случая ревла, отколкото да се правиш на това, което не си.

С ревла нямам намерение да те обидя.

Бойд, а какво за нас - момчетата които сме такива :D
Аз предпочитам да не съм себе си и да не се излагам в даскало, отколкото да съм себе си и да си рева кат некаф 1-волак :D

pam1
03-09-2009, 18:33
а аз ставам за актриса мога да ревна когато си искам 8-) доста помага когато нещо не става на мойта :D

tItEufFf
03-09-2009, 20:29
а аз ставам за актриса мога да ревна когато си искам 8-) доста помага когато нещо не става на мойта :D
Изпитано!! хихи..

И аз лесно се разплаквам.
На всичкото отгоре очите ми сълзят непрекъснато. Отвратително е и няма оправия, пробвала съм.

titinkaa
03-10-2009, 04:23
Спокойно и аз съм емоционална като теб,само че аз се разплаквам за лоши неща,е имало е случаи в които ей така от нищото ми се реве и ако съм на обществено място гледам да се сдържам за да не зарева,и като се пребера в нас си поплаквам и така ми олеква,ама съм имала случаи и от притеснение по нещо или някои пак рева :(

foreverr
03-10-2009, 11:57
Мила, това няма как да го промениш, защото си много емоционална и те сълзите ти сами си идват и ти и да искаш не можеш да ги спреш!И аз съм така-ма кар да не искам да плача, като ми се плаче, не мога да си сдържа сълзите и от най-млакото и се разплаквам.

LittlePrincess
03-10-2009, 12:17
Е, аз като почна да се смея такива сълзи текат от мене.. То ме е страх да си слагам черен молив, защото аз се смея на всичко и не ми се мисли на какво ще заприличам :D Когато се ядосам, но наистина се ядосам пак почвам да рева. Не знам защо... не мога да викам, трябва да плача :D Ноо съм си свикнала и не ми пречи ;dd

DaMn_FiNe_BiTcH
03-11-2009, 07:08
Pri men e ot nastroeniqta..im sly4ai kogato prosto stoq i nai malkoto ne6tyo me razplakva...ima sly4ai kogato ne mi puka prosto vse edno s1m bez4ystena...min sedm naprimer beshe taka razplakah se v u4ili6te nz mn mi se nas1bra qvno...prosto revnha i ottam nata1k 2 4asa blizo ne sprqh da pla4a...ludost tova nie :D :D

rauwkost
03-15-2009, 20:42
Аз най-често като се смея, почти винаги се смея до сълзи. :-) А иначе очите ми постоянно се насълзяват, нямам идея защо. Много мразя да става така.. :(

krisy
03-16-2009, 20:16
Понякога да си поплачеш помага.. Явно си по-чувствителна. И аз бях така, но с течение на обстоятелствата станах по силна.Сега за мен да се разплача пред хора е огромна слабост и унижение,защото се изграждам като твърда личност. Виж не си заслужава за глупости .. Но нали знаеш " Заплачи когато ти се плаче.. " Хайде smile и не си расипвай нервите от малка .. Радвай се на живота :grin:

rusova
03-18-2009, 20:53
Стани ЕМО така ще имаш оправдание :D 8-)

kuv si uriginalen 6te prepadna :d samo izcepki sa 4uvat mai mai tuka

splendour
03-19-2009, 15:39
ox i az s1m t1i i to ne za t1jen film ili ot sr1b a nai ve4e za prostotii kogato s1m iznervena ili qdosana taka mi minava.za nai malkoto i edna dosadna by4ka v g1rloto mi idva

hisy
05-04-2009, 11:02
Явно си много чувствителна :wink:

Sissy90
05-04-2009, 13:14
Аз също съм горе-долу така. Пред други хора гледам да се сдържам, но не винаги става. От радост също ми се е случвало да плача, когато някой каже много хубави неща за мен например :D Няма отърване от това, природа си е явно. Баба ми и майка ми са същите :-D

sweetheart91
05-04-2009, 13:52
един изпитан съвет:
Ако се разплачеш пред хора, които не искаш да те виждат, или ти стане неудобно и се получи тъпа ситуация - направи се, че нещо ти е влязло в окото!!!
Действа! :grin:

djudjulinkaa
05-05-2009, 16:19
Емоционална си .. спокойно :)