PDA

View Full Version : Раздвоена м/у 2 момчета



jotitu
03-08-2009, 17:26
Имам приятел от много време (година и половина), но последните 4-5 месеца не върви изобщо и не се чувствам щастлива, но го обичам.
Запознах се с едно момче. Буквално момчето, което винаги съм си представяла. Как да кажа... Протежава всички качества на приятеля ми и няма недостатъците му, Момчето ме харесва.. а усетих, че и аз съм хлътнала.
Щях да скъсам отдавна с приятеля си, ако имах смелост, но той всеки път плаче и ме търси и аз не мога да се отдръпна...
+това и на мен ми е кофти, все пак сме заедно от много време и сме преживяли доста, но няма смелост..

Вие как бихте посъпили...

П.П. моя вариант е да събера смелост да го скъсам... да изчакам 1-2 месеца, за да го преживея и да потъся другото момче...

vesSynkaa
03-08-2009, 17:31
Олеее 1 към 1 с моята ситуация,, :shock: :shock: :shock:
Ама знаеш ли аз кфо направих?Скъсах с него
/ бяхме ходили 11 месеца ии разбрах ,че е събрал супер мн
пари за подарък за 1година ии реших ,че няма смисъл да изчакам,
да даде сума ти пари и сл 1 мес да скъсам с него / ии ми беше мн мн
трудно , щото и той мн плачеше , а аз не мога да гледам как някой
страда .. обаче ми олекна супер много , а тфа момче , по което и аз
бях хлътнала го зарязах и него / не сме ходили , ми просто си избих от
главата да тръгвам с него , след като скъсам с гаджето си / и си починах
едно хубаво от връзки и глупости и бях като нова .. :)
Посъветвам те да го направиш и ти :-)

cinderella_gugutka
03-08-2009, 19:56
ем...ти сигурна ли си 4е другото мом4е ще те 4ака 2 месеца да забравиш предишния :shock: ина4е подкрепям избора ти...ама 2 месеца да седиш да забравяш предишния...супер тъпо

Dark_Angel_F
03-08-2009, 20:03
Не е честно спрямо теб и спрямо него да продължава връзко в кяот не си щастлива и само го залъгваш.... Трудно ще е даже много , но това е решенеи , кеото спеоред мен е редно да направиш ! Понякога колкто и да се обичат 2-ма просто трябва да се разделят , а щом има и намесен 3-ти значи нещо не е както трябва, защото ако всичко беше наред нямаше да имаш съмнения ;)

xXxMixXx
03-08-2009, 20:08
Не е честно спрямо теб и спрямо него да продължава връзко в кяот не си щастлива и само го залъгваш.... Трудно ще е даже много , но това е решенеи , кеото спеоред мен е редно да направиш ! Понякога колкто и да се обичат 2-ма просто трябва да се разделят , а щом има и намесен 3-ти значи нещо не е както трябва, защото ако всичко беше наред нямаше да имаш съмнения ;)

+1 8)

citygirl
03-08-2009, 21:32
Не отлагай... Според мен трябва да скъсаш с него... Нали не го обичаш?? Какво чакаш тогава ? Няма смисъл да изчакваш "подходящият" момент, защото той никога няма да дойде :? Просто отиди при него и говори честно.. Кажи му какво чувстваш... На него няма да му е леко, но все някога ще се случи.. Така и двамата страдате, защото ти не си влюбена вече в него и мисля, че той го усеща, защото предполагам, че не се държиш както когато сте тръгнали :? Така че действай ! Айде успех :-)

Pliok0019
03-08-2009, 23:20
Отдръпни се и бъди с другият. Явно го искаш.

Просто се раздели с приятелят си...

Hysteric_Bitch
03-09-2009, 00:40
Не си пропускай шанса, щом казваш че другото момче ти е сбъдната мечта.

jotitu
03-09-2009, 08:29
марси много :) наистина скъсах с приятеля си и противно на това, което си мислех, че ще стане, даже не трепнах... още 1 път си доказах, че нямам чувства...
Не знам дали другото момче би ме чакало 2 месеца... дори и да не ме чака, няма страшно... просто трябваше да прекратя тази връзка без бъдеще..

flix
03-09-2009, 08:57
Ем точно ситуацията на сестра ми :> Понеже тя е от Сливен и имаше приятел от Бургас.Иии се появи преди известно време един симпатяга от Сливен и тя направо хлътна по него...то не бяха едни филми,мани :lol: И сега сестрата и тоя от Бургас са "в почивка" , каквото и да означава това...абе не ходят :> Така че,добре си постъпила наистинa \:D/

Alderis
03-09-2009, 09:07
Детски истории...обичам го, не го обичам, боли ме, не май ме сърби... Най-много се смея на изказвания...абе аз много го обичам, но нещо не върви и ще го режа. Вие ако си мислите, че някой ден ще намерите идеалния и ще заживеете щастливо до края на дните си...някой ви е излъгал жестоко. Всяка връзка си има пикове и спадове. Когато сте в пик всичко е прекрасно разбира се, но в момент на спад е нормално да не понасяте партньора си. Не може да очаквате, че всичко винаги ще е по мед и масло.
ПП. Авторката...горното не е насочено срещу теб конкретно, но напоследък забелязвам, че всеки иска любов като по филмите, а тя на практика не съществува. Ако наистина не обичаш човека няма смисъл да се мъчите един друг, но любовта и обичта обикновено не се свежда само до изливането на ендорфин или други хормони, в мозъка ти, каращи те да се чувстваш добре през цялото време.

mgxpower
03-09-2009, 10:08
Преди да зарежеш питомното и да гониш дивото се увери , че този пич "перфектния" е на 100% това , което ти е представил до сега!Защото 90% от пичовете , които се кефят на някоя мацка , която си има приятел дават всичко от себе си максимално най-доброто понякога дори преиграват и чак по средата си показват мръсните ризи!Замисли се да не се окаже после от два стола на земята!

jotitu
03-09-2009, 12:06
Какъвто иска да се оказва :? Просто скоро не ми се беше преобръщал стомаха от всеки поглед или докосване... Осъзнах, че приятелят ми е безразличен... Сигурно даже ще се окаже, че няма дца тръгна с нито един от двамата :)

gLypChenCee
03-09-2009, 12:13
И аз бях така .. Ходих доста време с едно момче .. Но чуствата .. как да го кажа .. "изстинаха". Събрах смелост и го скъсах .. Но и той като твоя постоянно ме търсеше и плачеше и т.н. .. И една приятелка ми даде съвет "Що е нужно ти да го скъсаш?" И може би около една седмица се държах хладно.. Не му обръщах внимание .. И нарочно го оставих да ме види с друг. :booooomb: Той ме скъса много ясно .. :) И от тогава не сме си говорили .. ама т`ва е друга тема. :D

sugarbaby_
03-09-2009, 12:18
А ти сигурна ли си , че чувствата ти към това момче , което си срещнала не са просто временна емоция , която ще отмине много бързо и след това няма да съжаляваш за случилото се....

marjesa
03-09-2009, 12:21
... Това е ... Второто момче не момчето "идеалното" дрън дрън ... Просто намираш си оправдание за това , че искаш да скъсаш с приятеляти.

balu4ka
03-09-2009, 13:16
Еми моя съвет е да наппавиш онова...което мислиш за правилно ,а то мисля че е това да бъдеш щастлива нали ?!Ако с това време на отдаденост и привързаност към него,ти си охладняла няма смисал да се жертваш за това дали ще му е трудно или не?!Рано или късно това ще се случи .

myNameIsImmortal
03-09-2009, 13:19
Ако си сигорна в чувства си към новото момче и ако той също те иска, и вече мислиш че връзката с приятеля ти е изчерпана знаеш отговора сама. :)

mgxpower
03-09-2009, 15:21
А ти сигурна ли си , че чувствата ти към това момче , което си срещнала не са просто временна емоция , която ще отмине много бързо и след това няма да съжаляваш за случилото се....И аз си мисля , че е просто химия...временно привличане!

kefish_meee
03-09-2009, 15:26
... Това е ... Второто момче не момчето "идеалното" дрън дрън ... Просто намираш си оправдание за това , че искаш да скъсаш с приятеляти.
+1

NaNa_SladuRana
03-09-2009, 15:49
Ако първото момче те беше зарязало преди да срещнеш второто,твоята история се превръща в моята.Да ти кажа,колкото и себично да звучи,гледай си твоето щастие на него ще му мине.Замисли се вие все някога ще скъсате,следователно все някога ще му бъде гадно и ще го боли,но действай сега,защото:
1.Не си щастлива
2.Намеила си пътя към щастието и лесно можеш да го изгубиш
3.Обидно е гаджето ти да е с таб от един вид съжеление примесено с привързаност