PDA

View Full Version : Търся име на песен от описанието



brusa
03-08-2009, 18:57
така значи имаше една песен пееха я мъж и жена мъжа е малко брадат в клипа жената ходеше с некав шев на мафията ама ония я харесваше и отиде и ги изби сички та да я земе с него...ааа помна че имаше нешто и на един паркинг са стреляха и мъжа се криеше зад една колона и гласът му е некав дебел и кат доиде негов ред да пее тои некак си не пее а рецитира в смисал говори на мелодията некво такоа.мъжа казваше нещо от рода 'и се кална ти ще си моя' некво такоа ...ако някои се сеща да пише :-o


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

citygirl
03-08-2009, 21:40
Какъв стил е това ?

brusa
03-08-2009, 22:04
чалга :-o

citygirl
03-08-2009, 22:51
ооо съжалявам.. не мога да ти помогна :-o :(

brusa
03-09-2009, 20:21
деа как ме е яд че немоа се сета как са казваше и сам сигурен че и аз че я знам ама немоа са сета :( :( :( :( :( :( :x да си еба главата проста :-D

citygirl
03-10-2009, 05:31
Хмм я кажи [ ако се сещаш ] някаква фразичка от песента :(

brusa
03-10-2009, 12:22
еми мажа вика 'и се кална ти ще си моя' а песента не е нова

BeHappYs
03-10-2009, 15:42
мисля че това е песента за която говориш :) http://www.youtube.com/watch?v=cXTNyHCAkts

и аз таря песен ако можеш да ми помогнеш и ти ще съм ти мн благодарна

brusa
03-10-2009, 16:55
това е песента мн ти благодаря :grin: :grin: :grin: ти кажи коя тарсиш

BeHappYs
03-10-2009, 19:50
тарся две песни на един и същи изпалнител мился че са от 2006 или 2007 ако несе баркам ама бяха голлям хит и постоянно ги вартяха по Да Войса значи помня само част от клипа на парвата песен маж и жена мажа мисля че беше художник метал балада живеят си заедно мажа е наркоман приятелката му незнае един ден тя излиза до магазина през това време тои решава да се надруса обаче дозата му дойде в повече и му става лошо пада на земята в кухнята приятелката му се прибира в сащия момент и го гледа оставя торбите и го запреграща там и реве мн ги тарся тия песни и немога да се сетя как се казва името на изпалнителя ми е даже достатачно :cry: