PDA

View Full Version : Белгия..



MerguL_4eto0o
03-08-2009, 18:22
Най вероятно догодина вече ще живея и уча в белгия..Някой да е бил или да живее там...?Кфо мислите за тая даржава..Хубаво ли е там..Много ли са студени хората..?
Мнения: :-P :-P

Darkkiss
03-08-2009, 18:39
Най вероятно догодина вече ще живея и уча в белгия..Някой да е бил или да живее там...?Кфо мислите за тая дЪржава..Хубаво ли е там..Много ли са студени хората..?
Мнения: :-P :-P

ако не говориш френски или dutch забрави...

Bu7cher
03-08-2009, 19:23
Езика се учи...това да му е проблема ;) .Ще ти липсват много неща.Иначе...страната е подредена и добре изглеждаща.

Darkkiss
03-08-2009, 19:49
Езика се учи...това да му е проблема ;) .Ще ти липсват много неща.Иначе...страната е подредена и добре изглеждаща.

де да беше толкова просто и на практика...

Wrathchild
03-08-2009, 20:08
Всъщност език най-добре се учи в съответната страна. То на практика не е лесно, но няма как.

tItEufFf
03-09-2009, 19:38
Веднъж бях в Брюксел и се влюбих в този град. Страшно много ми харесва. Честно казано и аз обмислям вариант като завърша да отида там да живея. Хората са готини, не се притеснявай ;)
Само да знаеш, че трябва да си готова за сиво време. Може би при всеки е различно, но на мен ми влияят ужасно на психиката облаците и липсата на слънце.

RadoslaWZ
06-04-2009, 09:23
Аз живея в Белгия Мехелен (провинция Антверп на 20 км от Брюксел) Живота тук е супер ореден . А за времето верно има мрачни дни ама има и бая слънчеви ... ако има някой от Белгия и иска да ми пише на скайп : zen.one__

elle_123
06-18-2009, 13:12
Времето е малко тъпо, почти винаги вали,а за хората - ми готини са, ама повечето белгийци са все едни спокойни,спокойни, често ми изглеждат някакви непокисти и въобще не се ядосват. В училище- готино е, ама следят 5 повече за отсъствия, закъснение и прочие. А иначе е много красиво в Белгия, толкова много зеленина и чистота, в България не можем да им стъпим на малкото пръстче.Аз живея в Брюксел и навсякъде има дървета и зеленина, а по улиците е адски чисто.Естествено има изключения, ако си в квартал пълен с турци и араби. Забравих да спомена,че има доста черни,мароканци и араби.Веднъж като излизах с един черен и се целунахме ми стана малко странно, защото нали съм от бг и имам малко расистки мисли.Белгийците по ме кефят за гаджета. Сегашното ми е холандец и ми харесва повече от французите.Под холандец има предвид такъв дето говори холадски,обаче в белгия ги наричат фламандци.Това е така, защото официалните езици са френски и холандски,ама това са подробности, които не обясних много добре,но няма значение, надявам се, че в Белгия ще ти хареса :-)

elle_123
06-18-2009, 13:18
Езика се учи...това да му е проблема ;) .Ще ти липсват много неща.Иначе...страната е подредена и добре изглеждаща.

де да беше толкова просто и на практика...

Darkkiss, ти голям песимист се извъди .Естествено, че се учи бързо, стига да имаш желание и да контактуваш повече, а не да стоиш затворен вкъщи и да оплакваш съдбата си, :-P