PDA

View Full Version : На 15 без гадже



spongkata
03-08-2009, 18:45
Не искам и не целя нищо искам просто да се оплача ..хора на 15 години съм и нямам гадже :( знам как звучи че см още малка и да не се отчайвам но хора разберете ме моите най-добри приятелки си имат сериозни връзки от по половин-1 година и са лудо влюбени а аз не..никога не се получават нещата..до преди 1 месец бях щастлива и влюбена в 1 момче и бях решила че най-накрая съдбата ми се беше усмихнала и какво се случи..той се върна при приятелката си..страдах както винаги..защо винаги се получава така?!?неразбирам защо само при мен не се получават нещата..направо се отчаях вече заобиколена съм от влюбени души а аз не мога да открия своята...не мога да кажа че не се получават нещата понеже се държа тъпо или нещо такова напротив но просто пътищата ни се разделят по 1 или друга причина не разбирам вече какво става..в последния случаи вс беше ок бях щастлива както отдавна не бях и какво стана и двамата се харесвахме звъняхме си вс беше тип-топ и изведнъж той започна да се държи студено и разбирам после че се е върнал при приятелката си...в предишните случаи се случи абсолютно същото..просто съм се изнервила и отчаяла на мах..знам ще ми кажете че см на 15 имам много време но това не е до години..опитвам се да не обръщам внимание на това че съм сама,но не си получава всички покрай мен са влюбени и говорят единствено за себе си и приятелите си..говоря с приятелките ми за това че не мога да си анмеря никoй а те малко или много започват да ми говорят колко е хъбаво да си влюбен и че трябва да го изпитам сякаш аз не го искам с цялото си сърце мамка my....просто незнам вече какво да правя..исках само да споделя защото чувствам че ще експлодирам..
:cry: :-# :-# :-# :cry: :-#

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

DevilWish
03-08-2009, 18:48
Просто спри да търсиш и подходящият ще дойде, когато най-малко очакваш. .

hahavteen
03-08-2009, 18:51
Аз на 16 си хванах за първи път гадже така че споко :)
Сега съм на близо 20 и от почти година съм сама. Повечето ми бивши съученички си имат сериозни приятели а 2-3 са вече сгодени даже. От всичките ми колежки (110 момичета) сме само 10 без гадже :?
Въпреки това не съм тръгнала да се отчайвам. За всичко си има време :)

myNameIsImmortal
03-08-2009, 18:53
пффф.. живей си живота и да не ти дреме.. имаше хора където се оплакваха че са на по 17-18 и нямат гаджета, а ти на 15 се важкаш.. спокойно и на това ще му дойде времето ;)

Jesus
03-08-2009, 18:54
Повярвай ми знам колко е кофти да ходите 4-5 приятеля на кино, разходка и т.н и те да са заедно а ти да си самотен и само да им пречиш, но това е живота :( еми има 1 тема където си търсим половинки разгледай я може да си харесаш нещо :)

spongkata
03-08-2009, 19:05
ами не искам така по нета :? много ми е изкуствено :)
ама как да си живея живота бе хора като всичките чи приятели навсякаде си водят гаджетата аз не съм излизала с приятелките ми без техните гаджета от година сит :-# просто няма с кого да излязя и да си живея живота а и постоянно слушам разкази от мойте приятелки колко била хубава любовта незнам си кво :cry:

AFT
03-08-2009, 19:06
Животът не е само гаджета, има и други неща, които могат да те накарат да се чувстваш щастлива, пълноценна и жива. Но ти така си се вкопчила в идеята да си намериш някой, че нямаш очи за тях.

spongkata
03-08-2009, 19:12
ами може би е така, но на този етап всички влюбени около мен ме натъжават :-#

hahavteen
03-08-2009, 19:16
Абе и аз бях се вкопчила както каза АФТ и на нищо не можех да се зарадвам. След последното разочарование обаче взех нещата в свои ръце. Намерих си ново хоби, намерих си нова цел, започнах да се съсредоточавам върху други неща и в момента се чувствам прекрасно! Даже понякога си мисля че един мъж би ми пречил на този етап :-D

Jesus
03-08-2009, 19:19
^ ей да не се отметнеш от форумната среща с привилегии :D

Защо през нета да е изкуствено, аз имам познат който преди 3 години си намери момиче от нета и сега лятото живот и здраве че си имат бебе :grin:

spongkata
03-08-2009, 19:23
ами незнам не ми звучи обнабеждаващо но добре ще се включа ама дай линк към темата 8-)
а slun4ice и аз мисля така да направя :) но незнам с какво да се захвана трябва да помисля ами какво е твоето хоби?

Jesus
03-08-2009, 19:38
Темата е точно под твоята http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235072
Има разлика между хоби и фетиш да знаеш 8-) Ще ти стискаме палци :)
да ти дам още 1 съвет-че. да както знаем става ти кофти като гледаш другите покрай теб как са влюбени ала бала ... затова най-лесно щом са ти приятели радвай се за тях :) и си мисли, че ще дойде най-щастливият ден когато и ти ще си така, нищо не ти пречи да си помечтаеш :)

aciko
03-08-2009, 19:42
Оу милата 8-)
Абе ти си симпатична бе,бъди малко по нахална и не един ми двама приятеля ще си хванеш 8-)

hahavteen
03-08-2009, 19:44
^ ей да не се отметнеш от форумната среща с привилегии :D


Аааа Ангеле аз се съгласих за форумна лятна среща а пък ти какво си разбрал не знам :D :D Бтв не съм у адашката още 8-)

spongkata мойто хоби е нейларт и гримиране :lol: :oops: Никога до сега не се бях занимавала с нито едно от двете но нещо ме тресна и започнах 8-) Сега само си търся разни неща в интернет, гледам клипчета в разни сайтове, вкъщи като имам повече време експериментирам с часове, участвам в конкурси, записах се на 2 места като модел(не знам дали в бг го има това но аз отидох в един салон и ми направиха ноктопластика безплатно едни момичета дето карат курс за маникюристки и искаха да тренират върху някого). Изобщо наистина сериозно си запълвам времето с разни разкрасителни процедури и ми е супер забавно :grin: Просто си измисли нещо да правиш. Можеш да спортуваш, да рисуваш, да научиш нов език, да си намериш работа, да се запишеш на курс по нещо.... Има хилди възможности стига да имаш време и желание :)

spongkata
03-08-2009, 19:48
ами благодаря ти много найстина ме зарадва :-)
aciko мерси :-) ама то тръгне да става нещо и всичко се преебава :-# затова ме е яд защото тъкмо се влюбя и то нищо не стане и после ми е прекалено гадно :(

cinderella_gugutka
03-08-2009, 19:51
аз съм на 17 - имала съм гадже и то не едно,но сега сърцето ми е разбито на милион пар4енца.....не искам и да 4уя за ново гадже :o

Jesus
03-08-2009, 19:59
Нали форумна романтична среща ? ние с теб първи се записахме така че сме първата 2ка, аз от сега планирам нещата да не се изложа :)

spongkata
03-08-2009, 20:46
благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат :) и мисля да приема съвета на slun4ice :) благодаря ти мила :-)

Jumbie483
03-08-2009, 21:05
Хм дано не съм се заблудила по ника ти, но с теб се познаваме, нали ?! ;)
Ем ти си свестно момиче, много си готина, тъй че няма причина момчетата да не те харесват.
Не се отчайвай, може би не си открила някой който наистина да те заслужава.. И то такава каквато си ;) Късмет :-)

Tempest
03-08-2009, 21:20
на 16 съм и нямам гадже, трябва ми психоаналитик... какво ми има? Защо съм различен? Защо не ме влекат някакви, с извинение, курвета? Защо аз нямам 2479431897463847236 гаджета досега, защо дори не съм се целувал досега?!

А, нима това изглежда някак си иронично? Даа, защото точно по тоя начин се развиват днешните тийнейджъри - бройка, външност, външност, външност, маниери, външност ии..... хм :-o външност!

Повечето де, има и свестни, които търсят нещо специфично вътре в човека, някакъв специфичен характер.. Но нее, сега повечето са материалисти, но кой го интересува всъщност?! И защо се хабя като никой няма да прочете всичките глупости, които нащраках ей-сега... :?

mrazqkindergarten
03-08-2009, 21:29
ами не искам така по нета :? много ми е изкуствено :)
ама как да си живея живота бе хора като всичките чи приятели навсякаде си водят гаджетата аз не съм излизала с приятелките ми без техните гаджета от година сит :-# просто няма с кого да излязя и да си живея живота а и постоянно слушам разкази от мойте приятелки колко била хубава любовта незнам си кво :cry:

И защо не искаш по нета :? Имам предвид да се запознаете по този начин...Аз така се запознах с приятеля ми и имаме връзка от 6 месеца :wink:

dimitar_ak
03-08-2009, 21:36
аз съм на 17 - имала съм гадже и то не едно,но сега сърцето ми е разбито на милион пар4енца.....не искам и да 4уя за ново гадже :o

Има една приказка. "Когато Господ затвори врата, отваря порта".

Pliok0019
03-08-2009, 23:11
Скоро и на теб ще ти се случи нещо подобно. Ще си намериш гадже, недей да бързаш, нито да се притесняваш.

При мен положението е абсолютно същото като при cinderella_gugutka

DimovB
03-08-2009, 23:31
Абе.. не искам да става като искрено и лично, но аз съм на 18 и също нямам гадже :) Сериозна приятелка досега не съм имал, но все пак не съм се отчаял.
Мисля, че при теб всичко ще дойде с времето си и не е нужно излишно да драматизираш нещата. Освен това си хубава, така че причината определено не е във външния вид. Може би си по-особен характер. Замисли се над себе си. Какво можеш да промениш и какво не е нужно да променяш.
Надявам се да съм помогнал с нещо. :)

mozyk
03-09-2009, 00:03
аз съм на 17 - имала съм гадже и то не едно,но сега сърцето ми е разбито на милион пар4енца.....не искам и да 4уя за ново гадже :oС ЕДНА НОВА ЛЮБОВ ЩЕ ТИ Е ПО ЛЕСНО. И ПАРЧЕНЦАТА ОТНОВО ЩЕ СГЛОБЯТ КРАСИВОТО ТИ СЪРЧИЦЕ. :-)

МНОГО Е ГАДНО ДА ИМА ВЛЮБЕНИ ДВОЙКИ ОКОЛО ТЕБ, А ТИ ДА СИ ОТСТРАНИ САМИЧКА. ВЧЕРА ЦЯЛ ДЕН ОБИКАЛЯХ ТЪПИТЕ УЛИЦИ, И НАИСТИНА ВИДЯХ ЧЕ Е ГАДНО. УШ ДА ИДА НАВЪН ДА СЕ РАЗСЕЯ А ТО ОЩЕ ПО КОФТИ МИ СТАНА... АМА ТОВА Е ДЪЛЪГ ПРОБЛЕМ, БАТИ МОЗЪК ЩЕ КРОЙ ПЪКЛЕНИ ПЛАНОВЕ... :x

ПРЕПОРЪЧВАМ ТИ ДА СЕ ЗАГЛЕЖДАШ ПОВЕЧЕ В НЯКОЙ КОЙТО ТЕ ПРИВЛИЧА И НЯКАК СИ МУ ПРАВИ ЗНАЦИ, ЕЗИК НА ТЯЛОТО Т.Н. ЗА ДА СЕ УСЕТИ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС И ДА ТЕ ЗАГОВОРИ. АКО НЕ, МОЖЕ И ТИ ДА ГО ЗАГОВОРИШ, ПОЧВАШ МАЛКО ПО МАЛКО, С ЕДНО ЗДРАСТИ ТОВА ОНОВА ИЛИ ГО ПИТАШ НЕЩО И ТАКА. ;) И НЕДЕЙ ДА ПЛАЧКАШ МИЛО.:-) БАТКО ТИ МОЗЪК Е С ТЕБ. ;) ПОСЛУШАЙ slun4ice АМА НЕДЕЙ ДА ОСТАВЯШ ПРОБЛЕМА НАСТРАНИ, ЗАЩОТО ТОЙ ЩЕ СТАНЕ ОЩЕ ПО ГОЛЯМ, И ЩЕ БЪДЕ ПО ЛОШО. КАЗВАМ ТИ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.

cskar43t0
03-09-2009, 00:17
Спокойно не си единствена :( и аз съм така...вече 1 година съм влюбен в 1 момиче и тъкмо се навих да я изненадам и всичко се обарка....Според мен трябва да се сприятеляваш с повече момчета и все някое ще ти допадне ;) Успех и не се отказвай да търсиш :)

Darkkiss
03-09-2009, 00:19
Не искам и не целя нищо искам просто да се оплача ..хора на 15 години съм и нямам гадже :( знам как звучи че см още малка и да не се отчайвам но хора разберете ме моите най-добри приятелки си имат сериозни връзки от по половин-1 година и са лудо влюбени а аз не..никога не се получават нещата..до преди 1 месец бях щастлива и влюбена в 1 момче и бях решила че най-накрая съдбата ми се беше усмихнала и какво се случи..той се върна при приятелката си..страдах както винаги..защо винаги се получава така?!?неразбирам защо само при мен не се получават нещата..направо се отчаях вече заобиколена съм от влюбени души а аз не мога да открия своята...не мога да кажа че не се получават нещата понеже се държа тъпо или нещо такова напротив но просто пътищата ни се разделят по 1 или друга причина не разбирам вече какво става..в последния случаи вс беше ок бях щастлива както отдавна не бях и какво стана и двамата се харесвахме звъняхме си вс беше тип-топ и изведнъж той започна да се държи студено и разбирам после че се е върнал при приятелката си...в предишните случаи се случи абсолютно същото..просто съм се изнервила и отчаяла на мах..знам ще ми кажете че см на 15 имам много време но това не е до години..опитвам се да не обръщам внимание на това че съм сама,но не си получава всички покрай мен са влюбени и говорят единствено за себе си и приятелите си..говоря с приятелките ми за това че не мога да си анмеря никoй а те малко или много започват да ми говорят колко е хъбаво да си влюбен и че трябва да го изпитам сякаш аз не го искам с цялото си сърце мамка my....просто незнам вече какво да правя..исках само да споделя защото чувствам че ще експлодирам..
:cry: :-# :-# :-# :cry: :-#

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

дори не го прочетох
но така е като не си говориш езика
и си толкова надута
ако малко се пооправиш
може и да си намериш ;)

mozyk
03-09-2009, 00:33
Не искам и не целя нищо искам просто да се оплача ..хора на 15 години съм и нямам гадже :( знам как звучи че см още малка и да не се отчайвам но хора разберете ме моите най-добри приятелки си имат сериозни връзки от по половин-1 година и са лудо влюбени а аз не..никога не се получават нещата..до преди 1 месец бях щастлива и влюбена в 1 момче и бях решила че най-накрая съдбата ми се беше усмихнала и какво се случи..той се върна при приятелката си..страдах както винаги..защо винаги се получава така?!?неразбирам защо само при мен не се получават нещата..направо се отчаях вече заобиколена съм от влюбени души а аз не мога да открия своята...не мога да кажа че не се получават нещата понеже се държа тъпо или нещо такова напротив но просто пътищата ни се разделят по 1 или друга причина не разбирам вече какво става..в последния случаи вс беше ок бях щастлива както отдавна не бях и какво стана и двамата се харесвахме звъняхме си вс беше тип-топ и изведнъж той започна да се държи студено и разбирам после че се е върнал при приятелката си...в предишните случаи се случи абсолютно същото..просто съм се изнервила и отчаяла на мах..знам ще ми кажете че см на 15 имам много време но това не е до години..опитвам се да не обръщам внимание на това че съм сама,но не си получава всички покрай мен са влюбени и говорят единствено за себе си и приятелите си..говоря с приятелките ми за това че не мога да си анмеря никoй а те малко или много започват да ми говорят колко е хъбаво да си влюбен и че трябва да го изпитам сякаш аз не го искам с цялото си сърце мамка my....просто незнам вече какво да правя..исках само да споделя защото чувствам че ще експлодирам..
:cry: :-# :-# :-# :cry: :-#

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

дори не го прочетох
но така е като не си говориш езика
и си толкова надута
ако малко се пооправиш
може и да си намериш ;)ТИ ДА МЪЛЧИШ ! :mad:

Hysteric_Bitch
03-09-2009, 00:44
Виж, когато го търсиш не намираш, лошото е обратното, че когато вече си зает ти идва късмета. Така е.
Не се тормози. Недорасли момиченца с "дълги връзки".

spongkata
03-09-2009, 11:46
Не искам и не целя нищо искам просто да се оплача ..хора на 15 години съм и нямам гадже :( знам как звучи че см още малка и да не се отчайвам но хора разберете ме моите най-добри приятелки си имат сериозни връзки от по половин-1 година и са лудо влюбени а аз не..никога не се получават нещата..до преди 1 месец бях щастлива и влюбена в 1 момче и бях решила че най-накрая съдбата ми се беше усмихнала и какво се случи..той се върна при приятелката си..страдах както винаги..защо винаги се получава така?!?неразбирам защо само при мен не се получават нещата..направо се отчаях вече заобиколена съм от влюбени души а аз не мога да открия своята...не мога да кажа че не се получават нещата понеже се държа тъпо или нещо такова напротив но просто пътищата ни се разделят по 1 или друга причина не разбирам вече какво става..в последния случаи вс беше ок бях щастлива както отдавна не бях и какво стана и двамата се харесвахме звъняхме си вс беше тип-топ и изведнъж той започна да се държи студено и разбирам после че се е върнал при приятелката си...в предишните случаи се случи абсолютно същото..просто съм се изнервила и отчаяла на мах..знам ще ми кажете че см на 15 имам много време но това не е до години..опитвам се да не обръщам внимание на това че съм сама,но не си получава всички покрай мен са влюбени и говорят единствено за себе си и приятелите си..говоря с приятелките ми за това че не мога да си анмеря никoй а те малко или много започват да ми говорят колко е хъбаво да си влюбен и че трябва да го изпитам сякаш аз не го искам с цялото си сърце мамка my....просто незнам вече какво да правя..исках само да споделя защото чувствам че ще експлодирам..
:cry: :-# :-# :-# :cry: :-#

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

дори не го прочетох
но така е като не си говориш езика
и си толкова надута
ако малко се пооправиш
може и да си намериш ;)
Извинявай но аз се интересувам и от други неща а не само от това да седя в нета по цял ден и да се си изкарвам негативното настроение върху другите :-x
и изобщо не ме познаваш за да казваш че съм надута и че не съм си знаела езика :-x
благодаря на всички други :) ще последвам съветите ви :-)

oziato
03-09-2009, 14:24
не е въпрос да имаш някво гадже ,ако няма чувства по-добре не се и опитвай(личен опит)

kefish_meee
03-09-2009, 15:19
На 15... гаджета те първа ще имаш спокс... сичко е наред, народа го е казал: "Когато му дойде времето!" :grin:

skateprinces19
03-09-2009, 15:50
Ооо мацка хич не се притеснявай , и аз нямам гадже а съм на почти 16 вече :D И аз се бях отчаяла , грозна съм и знам , че няма кой да ме хареса , но реших , че това не е края на света - гледай напред и се радвай за приятелките ти - точно когато най-малко очакваш ще те сполети щастието :-) :-)

111111111
03-09-2009, 16:23
Кво толкова сте се отчаяли,на 15 без гадже-голяма работа и аз на 15 нямах гадже,ама не мрънках.И да и моите приятелки имаха гаджета и кво,аз не живея техния живот,живея си моя...

leoparda93sl
03-09-2009, 17:07
Аз съм на 16 и до сега съм си нямал гадже и да мойте приятели си имат гаджета но какво от това.Както казаха по горе аз си живея моят живот.Намери си хоби,слушай повече музика(тази която ти харесва най-много)отпуска много :) .А и виждам,че си свястно момиче така,чe не се отчайвай.Знам,че на думи е лесно на дело трудно но трябва да се бориш.Ако не се бориш няма да оцелееш :P Дано с нещо съм помогнал.Успех :-)

spongkata
03-09-2009, 17:52
благодаря на всички :-) Найстина мисля че ми помогнахте :-)

valdoboy
03-09-2009, 17:57
някога хората са казали "чрез нахалство ... към прогрес ! " така, че не се отчайвай :S 1.има време и 2-ро бъди мъничко по нахална :) и най-важно ! Не Се Срамувай :]

leoparda93sl
03-09-2009, 18:18
благодаря на всички :-) Найстина мисля че ми помогнахте :-)

Поздрав с Scorpions-Wind of change мн истинска песен за надежда и вяра :)

spongkata
03-09-2009, 18:38
благодаря :oops: :-) Толкова много енергия имам сега за какво ли не и съм готова да си намеря ново хоби с всички сили :grin: :-)