PDA

View Full Version : * Тъпа тема * - отново за любовта



Liglichkb
03-08-2009, 19:01
Всеки път когато се появи искрица която ми дава малка надежда да продължа напред,когато ме кара отново да почувствам любовта..всичко завършва с тъп шибан КРАЙ ! И отново се подтискам и така постоянно.И точно сега когато наистина вярвах,че той е момчето..че той може наистина да ме разбира и изслушва съм грешала.Таа точно вчера с него се срещнахме и все едно приказвах с друг човек,който се опитваше да намери всичките ми недостатъци и аз го слушах и си мълчах.За първи път се оставих да бъда унижена,може би защото наистина много се привързах към него ии нищо докато той ми се подиграваше...изтрих му номера и станах и си тръгнах.Вървях по пътя и не пророних нито 1 сълза просто си казах ще бъда силна,но боли колкото и да крия.Цели 2 месеца не спирахме да се виждаме пишехме си смс-и.. всеки ден приказвахме,но никога не опирахме до темата ЗА НАС.Не исках да му се натрапвам исках всичко да се нареди бавно..имах му доверие,но сега не искам да виждам момче! Незнам какво да си мисля вече може би това си беше окончателен край.Някой от вас чувствал ли си е така ПРЕДАДЕН И УНИЖЕН от човека на който до вчера си вярвал?! Как постъпихте вие? Как да го преживея мамка му .. :o

Kostadin_682
03-08-2009, 19:37
Всеки път когато се появи искрица която ми дава малка надежда да продължа напред,когато ме кара отново да почувствам любовта..всичко завършва с тъп шибан КРАЙ ! И отново се подтискам и така постоянно.И точно сега когато наистина вярвах,че той е момчето..че той може наистина да ме разбира и изслушва съм грешала.Таа точно вчера с него се срещнахме и все едно приказвах с друг човек,който се опитваше да намери всичките ми недостатъци и аз го слушах и си мълчах.За първи път се оставих да бъда унижена,може би защото наистина много се привързах към него ии нищо докато той ми се подиграваше...изтрих му номера и станах и си тръгнах.Вървях по пътя и не пророних нито 1 сълза просто си казах ще бъда силна,но боли колкото и да крия.Цели 2 месеца не спирахме да се виждаме пишехме си смс-и.. всеки ден приказвахме,но никога не опирахме до темата ЗА НАС.Не исках да му се натрапвам исках всичко да се нареди бавно..имах му доверие,но сега не искам да виждам момче! Незнам какво да си мисля вече може би това си беше окончателен край.Някой от вас чувствал ли си е така ПРЕДАДЕН И УНИЖЕН от човека на който до вчера си вярвал?! Как постъпихте вие? Как да го преживея мамка му .. :o
Welcome to the real world... Това е като с падането... като паднеш, намираш начин и ставаш и продължаваш... просто до момента не си попадала на подходящия... един съвет... не се доверявай толкова лесно за напред, че може пак да си изпатиш...

cinderella_gugutka
03-08-2009, 19:48
в момента преживявам то4но това...ужасно е ,но някак си намирам сили да се усмихвам пред другите.просто знам 4е животът е такъв-не ми остава друго освен да подтисна болката и да се подготвя да посрещна следващата :(

elsy
03-08-2009, 19:51
И аз съм се чувствала така, може би ситуацията беше малко по-различна, но... Нищо не може да ти помогне, освен времето...

citygirl
03-08-2009, 21:36
Спокойно.. Всичко ще отмине.. Ще се влюбиш пак и няма да се сещаш за този кретен :) Времето ще покаже.. :)

cskar43t0
03-09-2009, 00:27
Напълно те разбирам,защото от 1 месец съм в подобно положение..Обещах си да не я видя повече никога и да я отминавам като пътен знак,но по случайност се видяхме,тя ми се извини и аз и простих като най-големия глупак(обаче много влюбен).Сега тя пак сгафи и се чудя дали да и простя...толкова много я обичам,но пък не мога да търпя повече болка...уфф незнам и аз вече..бих те посъветвал да го забравиш и да продължиш напред,но знам какво нещо е любовта..и аз си го обещах но не го спазих :( така че ти сама можеш да прецениш най-добре.. :)

Lyubeto
03-09-2009, 04:05
Много познато . Преди бях в същото състояние . Но всъщност незнам какъв съвет да ти дам за да превъзмогнеш това , може би и няма такъв . Ти си знаеш ,че времето лекува всичко .За това най - добре се остави на него , както направих и аз .

dimitar_ak
03-09-2009, 05:24
Не се отчайвай. Аз половин година не знаех на кой свят съм, а сега се появи момиче, което направо може да ми вземе акъла. Просто не си позволявай да униваш.

Liglichkb
03-09-2009, 18:51
Може би ще успея...

Re5peC7
03-09-2009, 18:54
Може би ще успея...
много ясно, че ще успееш :grin: я виж другите, някой да не е? Давай напред и изцеди го тоя смотан живот :grin: :grin: :grin:

EverythingBroken
03-09-2009, 18:58
Ще успееш я! Най- малкото помисли - далче не си единствената с този проблем, на всички ни се е случвало :( но точно за това има и други хора - за да продължим. Продължавай да търсиш нещо по-добро ;)

Liglichkb
03-09-2009, 19:00
BTW днес разбрах,че ме е търсил и се оплаквал,че съм му изтрила номера :D ама аз нищо ..пак няма да го потърся!! 8)