PDA

View Full Version : пак скайп ..



impatient2
03-08-2009, 19:23
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?

xXxMixXx
03-08-2009, 19:28
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?


мм.. напоследък нещо тоя скайп превзе всички беЕ.. :D
Еми.. аз като някой спре да ми пише, се виждам с него обикновено и разбирам какво е станало.. и каква е причината за т`ва нещо. Ама ако не се познавате, по-добре зарежи работата.. или поне се вижте. А за да го накараш да ти пише може да пробваш в балончето за представяне до снимката в скайп да пишеш примерно `болнУ` или `in lovE` или нещо подобно.. :) :grin:

Тия неща със скайп-а хич не са трайни.. по-добре върви напред!! :P

ThePowerOfLove
03-08-2009, 19:32
Точно това дето ти описваш не ми се е случвало :-o Питай я/го направо защо не иска да ти пише

vesSynkaa
03-08-2009, 19:33
А за да го накараш да ти пише може да пробваш в балончето за представяне до снимката в скайп да пишеш примерно `болнУ` или `in lovE` или нещо подобно.. :) :grin:



мдам ;-)

impatient2
03-08-2009, 19:36
А за да го накараш да ти пише може да пробваш в балончето за представяне до снимката в скайп да пишеш примерно `болнУ` или `in lovE` или нещо подобно.. :) :grin:



мдам ;-)

ми нямам навик да пиша болну или нещо от рода :D :D а тфа ми е случва за милионен път вече :D накрая ша дърпам МСН-на и скайп си отива :razz:

Kostadin_682
03-08-2009, 19:40
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?
хах колко познато... преодолява се ... просто си казваш ... Важното е да не ти пука... и тва е...

xXxMixXx
03-08-2009, 19:45
А за да го накараш да ти пише може да пробваш в балончето за представяне до снимката в скайп да пишеш примерно `болнУ` или `in lovE` или нещо подобно.. :) :grin:



мдам ;-)

ми нямам навик да пиша болну или нещо от рода :D :D а тфа ми е случва за милионен път вече :D накрая ша дърпам МСН-на и скайп си отива :razz:

И закфо заради някъф човек да си махаш скайп.. :razz: Направо.. струва ми се тъпо.. :D

бтв. Има някои хора, които си вдигат самочувствието в скайп като показват чужди снимки и се представят за други хора.. не им `зимай кефа.. :lol: Давай напред.. who care`s - noBODY ;) 8)

got2Bthe1
03-08-2009, 19:52
И на теб ли...колко познато (emo) ... движението е отляво надясно...изпъваме лявата китка...ииии режеме!!!...оставете кръвта да те4е върху клавиатурата за да знае всеки 4е скайп е виновен!!!


Стига съм се вживявал сега по темата ми слу4ва се 4овек да забрави понякога смис и аз съм го правил и на мен са ми го правили ... такъв е живота!!!

suitable
03-08-2009, 19:59
Абе махнете го този skype бе.. : ) Така да ме изнервя.. държа само роднините и приятелите вътре.. точно заради тези мръсни номера съм се отказал нацяло.. Хората вътре по 1000 абоната имат и се чудят с кого да се зарибяват.. на мене ще пишат.. да да.. : ) Стигнал съм до извода, че ако искам да си поговоря с някого като хората - трябва да го изкарам навън.. skype просто обърква всичко.. Понякога стават такива неразбирателства вътре, а и си внушавате точно ей такива работи, че не ви пишат и тн.. И все пак.. това което каза звучи доста познато.. : )

Punisherrr
03-08-2009, 20:06
Еееми кво са... ''Абонатът'' :D явно или е отвеян и нещо друго му занимава ума или просто не иска да си пише вече с теб.

pass4y
03-08-2009, 20:13
а мислил/а ли си че може да е зает/а с нещо върпосния човек? Например да чете темата ти в теенпроблем или да прави нещо друго..може да е в другата стая.. или му/й дай време не му/й пиши и ти.. остави я/го малко.. ако се върне значи е твой/твоя, ако нЕ забрави...

AFT
03-08-2009, 20:36
А може би човекът отсреща си има и истински живот, в който случайни самотници с прекалено свободно време от Интернет пространството не са на първите места в листа му с приоритети и не си мисли по цял ден как сега ще седне пред компютъра и ще си пише с човек, който не познава и няма абсолютно никаква роля във реалността му?


Послепис: ебати дългото изречение дето съчиних,а?

citygirl
03-08-2009, 21:21
Ами на мен ми се е случвало... Казваш си "майната му " и всичко минава :wink: И за улеснение си остави само хора, които познаваш.. :-D Ама да не ти пука.. случва се на всеки :)

XxRoSxX
03-08-2009, 21:24
Божееее да ви имам проблемите.. :razz: к'во ти пука??? тази персона е точно толкова истинска колкото въображаем приятел. Отдавна спрях да се запознавам с хора по skype ..

Tempest
03-08-2009, 21:34
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?

колкото и самохвалско да звучи аз грабвам за 2 дена чат... затова редовно като се прибера от даскало чета фермани... поработи върху начина си на писане :D смисъл не се прави на гъзарче - банално е... бъди себе си ;)

My6mYLka
03-08-2009, 21:35
да сс най добрата ми фр не й говоря от . . . . няколко седмици :lol: :lol: :lol: (не заради скайпа)

plmn
03-08-2009, 21:37
А може би човекът отсреща си има и истински живот, в който случайни самотници с прекалено свободно време от Интернет пространството не са на първите места в листа му с приоритети и не си мисли по цял ден как сега ще седне пред компютъра и ще си пише с човек, който не познава и няма абсолютно никаква роля във реалността му?


Послепис: ебати дългото изречение дето съчиних,а?

;-) ;-)

Pliok0019
03-08-2009, 23:16
Ако нещо поодбно се случи, просто прекратяваш всякакъв контакт и мисли за даденият човек. Щом няма интерес от негова страна...и челна стойка да правиш пред web камерата няма да има смисъл.

Ivalinka
03-09-2009, 14:06
ами ако стане така, не пишеш и готово. няма какво да се занимаваш.

TheRestorer
03-09-2009, 15:07
ЯКО скайп мания :D

kefish_meee
03-09-2009, 15:10
Е, че и аз го правя това доста често... какво са 3 дена? :?

slim__shadygirl
03-09-2009, 15:21
А може би човекът отсреща си има и истински живот, в който случайни самотници с прекалено свободно време от Интернет пространството не са на първите места в листа му с приоритети и не си мисли по цял ден как сега ще седне пред компютъра и ще си пише с човек, който не познава и няма абсолютно никаква роля във реалността му?


Послепис: ебати дългото изречение дето съчиних,а?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

beachy_bunny
03-09-2009, 15:33
хах я се замисли дали само за теб чата ви е хубав ... Аз т'фа много често го правя ... най-вече някой като ме отекчава със проблемите си които слабо ме интересуват :D

NaNa_SladuRana
03-09-2009, 15:39
според тебе може чата да върви добре,но според него меже да си поредния досадник и да се чуди как по-деликатно до те разкара. Когото ми харесва да си пиша с един човек не чакам той да ми пише и не го пързалям така :P

ImmortalForever
03-09-2009, 16:03
Света би бил нищо без скайп!

alexkrasawicata
03-09-2009, 16:10
постояното висене на скайпа е за тези, които нямат собствен живот!

111111111
03-09-2009, 16:21
Ако нещо поодбно се случи, просто прекратяваш всякакъв контакт и мисли за даденият човек. Щом няма интерес от негова страна...и челна стойка да правиш пред web камерата няма да има смисъл.
+

dimitar_ak
03-09-2009, 16:22
Прекалено значение отдавате на този скайп. Това е просто едно средство за комуникация като GSM-a и домашния телефон.

Biskfitka
03-09-2009, 16:28
Добре...кво толкова....И аз казвам,че отивам някъде и после забравям да пиша (или не искам да пиша с определен човек :D ) Ако ще се зарибяваш с някой,излез навън....поне ще знаеш,че човека пред теб не се представя за някой друг :?

LizZz
03-09-2009, 16:57
Скайпа е скапано нещо! Вместо да се видим на живо ние комуникираме по скайп...
Мразя го!!!

DevilWish
03-09-2009, 17:52
Ооо аз заради това към 1 година не съм влизала в скайп - щото е простотия.Не си говори с хора, които не познаваш.Лесно е.

impatient2
03-09-2009, 18:14
чакайте ве ейййй :D вие ме разпънахте на кръст...половината си съчиниха от 1 факт - 1000... не вися по цял ден в скайп..точно тва е причината поради която се обърнах към тоя сайт 8-) питам някой имал ли е същия случай за да ми каже кво стаа ... скайп досега ми е служил за разбиране кога ше са излиза и т.н....просто тва момиче е по срамежливо и предпочита да комуникираме по скайп :) :) ....просто като спре изведнаж да пише и си го представям като в реалния живот....се едно ми се сърди ... затва ва питам :o

dimitar_ak
03-09-2009, 20:18
Това ти се обяснява. Не бъркай скайп с реалността.

jane_17
03-09-2009, 20:47
на мен не са ми го правили.. но аз съм го правила :D И не съм и подозирала, че такова нещо се приема толкова навътре :-| При мен специално става, щото забравям.. или почвам да правя нещо друго на компа... НО ако човека е важен за мен... няма шанс да не му се обадя, че съм се върнала на скайп :!:

DYNAMIC
03-09-2009, 20:52
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?
случвало ми се е да..аз правя така,като искам да отрежа някой за момента,понякой път не ми е до никой и като нз как се измъквам с тва :lol:

unicorn_f
03-09-2009, 22:02
абе не разбрахте ли,че с тоя скайп нищо не става :?

Tempest
03-09-2009, 22:15
на път съм да докажа противното! 8)

Iv4eTy
03-10-2009, 15:09
Защо смяташ, че след 1-2 дни писане човека е длъжен да ти дава обяснение за поведението си?! Има много причини поради които може да не ти пише:
1. Може да си има проблеми
2. Истински живот и да няма време за "скайп-любов"
3. Да си е губил времето с писане с теб....
4. Може да е зает човека... това че ги няма тея "ям", "пия" "няа ме" или какво ли още не незначи, че човек е на компютъра и има възможност да пише!

А за да си най-сигурна вземи го питай тоя абонат и всичките ти проблеми ще си намерят решение, тъй като все още тук във форума не гледаме на кълбо,боб, карти, леща, кафе .... :-D

impatient2
03-11-2009, 18:57
Защо смяташ, че след 1-2 дни писане човека е длъжен да ти дава обяснение за поведението си?! Има много причини поради които може да не ти пише:
1. Може да си има проблеми
2. Истински живот и да няма време за "скайп-любов"
3. Да си е губил времето с писане с теб....
4. Може да е зает човека... това че ги няма тея "ям", "пия" "няа ме" или какво ли още не незначи, че човек е на компютъра и има възможност да пише!

А за да си най-сигурна вземи го питай тоя абонат и всичките ти проблеми ще си намерят решение, тъй като все още тук във форума не гледаме на кълбо,боб, карти, леща, кафе .... :-D

между другото момче съм .. но се тая :razz: :razz: :razz: :razz:

valdesbg
03-12-2009, 09:46
Без скайп живота на организмите е невъзможен!!!

БайТоя

По темата - :lol: само тая емотиконка мога да пусна.... :)

mnluda
03-12-2009, 12:28
случвало ли ви се е да си допаднете с някой по скайп...да си пишете 1-2 поредни дни...сичко е хубаво...на 3тия ден вие й/му пишете и е някси странен човека отсреща...казва че отива да яде(или нещо от сорта)...пише си на настроението : "ям"...след 15 минути виждате че "ям"-то го няма , но човека не ви пише....чудите се защоо ли ?? ... пишете му пак вие...хубаво,пишете си пак много време....абоната пак излиза някаде...връща се и пак не ви пише...вие си казвате "нахален ли станах" и спирате да пишете на човека....и от този момент нататък спирате да си пишете :D ....

ако има някой преживял горе долу същото да каже как се е справил с проблема в последствие ... ? :?


На мен често ми се случва но аз подхождам директно питам дали съм досадна каже ли да ем сори ама щом е така чао ако ли пък каже не питам каква е причината да не ми пише и така всичко е ок :p

P.S.:
при мен не става дума за любов и т.н. ами за простичко приятелство :p

Jumbie483
03-12-2009, 12:43
Аз пък нямам такива проблеми, защото хората с които пиша въобще в скайп са три много добри приятелки, с които сме от различни градове и повечето разговори се провеждат по gsm..и с братовчедите ми..
Тъй че... за какво да пиша с хора, които дори не знам как изглеждат.. :?

fluffka1
03-13-2009, 18:59
Напсувай го и не се занимавай повече с него :D

MartyParty
03-13-2009, 19:15
Толкова сте станали зависими от това нещо,че то започва да контролира живота ви.Какво ти пука,дали ще ти напише,че яде или че прави аборт?Скайпът е измислен,за да не харчиш пари за телефон,а не за да му посвещаваш цялото си свободно време и да го превръщаш в начин да подобриш социалния си живот.Така си мисля аз,защото реално се получава точно обратното-не можеш да кажеш едно читаво изречение в жив разговор,а по скайпа споделяш всичко с човеко отсреща.Знам,че е по-лесно така,но си вредите и е крайно време да го осъзнаете. :-o

FreeSpirit
03-13-2009, 20:05
Не ми се е случвало точно тази ситуация, ама аз не си поплувам мн и ако ми се случи просто ще напиша "явно си прекалено зает/а за мен, лека вечер"

impatient2
03-14-2009, 19:43
Момчето просто пита дали ви се е случвало вие от мухата напрайхте слон... То не беше болест по скайп, то не беше рязане на вени, то беше не знам си кво... От къде тръгнахте, къде стигнахте... Стегнете се малко и си избивайте комплексите на друго място... *Аз не влизам в скайп* .. Кой те питаааа?????? :shock:

Въпроса тук е: Случвало ли ви се е????

По темата.. на мен не.. :)

тук да кажеш че не ти е добре ще те искарат смъртно болен....абсолютно права си :D иначе мерси за помощта на всички :D

hisy
04-03-2009, 18:45
случвало ми се е хиляди пъти..обаче не ми пука..пак продължавам да му пиша :lol:

LittlePrincess
04-03-2009, 18:58
Тоози скайп.... Човека или не иска да си пише с тебе, или забравя. Че то и аз така правя - отивам да ямм чал слънце - след половин час : ейй що не ми писа кат се върна? А аз просто забравям :D Не се впрягай толкова, но ако наистина те отбягва - питай.

vlubeno_momi4e***
04-03-2009, 21:12
Какъв голям проблем! Може просто да има друга работа или да е забравил .. к`во толкова? А и тоя скайп ви е изпил мозъците... ;x

smiLe49
04-04-2009, 00:34
Доколкото разбрах вие се познавате от няколко дни...Този човек не е длъжен да ти пише постянно като на тебе ти е кеф и да ти обръща кой знае какво внимание...Може да има и по важни неща или проблеми в момента от това да ти пише винаги на теб. Или просто не го интересуваш. Аз също често проявявам такова отношение...просто сега не ме вълнуват тепърва нови запознанства или да се разправям с някой дето го знам от 1 ден. Може той също да е така. И верно как па съдиш,че е имало нещо кой знае какво първите пъти като сте си писали...по скайпа всеки се бъзика и говори кви ли не работи,дето може би дори не ги мисли.Абеее не знам,тъпа работа е с тоя скайп.

Hilary_
04-04-2009, 08:38
Ако е някой с който току що се запознавам ии не ми се струва много забавен по характер го забравям бързо...но ако е някой с който пиша повече от месец и сме си допаднали му пиша има ли някакъв проблем... и опитвам да изясня нещата на момента... ако стане стане...ако не... шанс!!! 8)

KimBerLy1912
04-04-2009, 08:45
Ами не смятам,че това е проблем ... :?

Gerganna
04-07-2009, 23:47
s moq priqtel godina i polovina si pisahme v skype i chak togava reshihme da se vidim :grin:

nebrejnata
04-08-2009, 00:40
емммм не точно само че не е 2-3 дена а мн повече :shock:

Take_That
04-08-2009, 21:59
Казвала съм го в много теми - skype е загуба на време, проваля човешките взаимоотношение. След като виждаш нежелание от нейна страна да ти пише то и ти не и пиши.. няма смисъл да пишеш на профила, каквото и да е било, за да привлечеш вниманието и, защото не е казано, че като напишеш примерно inlove и номера ще мине. Ако си и безразличен, хич няма да се трогне. Давай напред, не е само тя :)

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 05:05
Колкото и грубо да звучи, явно човекът отсреща няма същия интерес, както твоя... Иначе не виждам друга причина :-k