PDA

View Full Version : кРистали за коса



bebygirl
03-08-2009, 20:02
здр
бях чела в някоя от темите ,че някой бече казвал ,4е си слага кристали на краищата на косата си ,за да я предпази от цъвтеж от редовното ползване на преса
тааа.. аз преди седмица или 2 си подстригах голяма 4аст от косата поради такава причина а иначе беше ,м яка до кръснта но от месец сяка седмица ползвам преса ,а след като се изкапя няколко ден с пряна и така редувам наи мн 2 3 дни д аостава косата без нищо или я тупирвам бе направо я сасипвам правя и маски подхрамвам я бла бла ,но искам да ви питам какви са по точно тези кристали ,не съм ги срещала до сега куде да ги намеря и каква им е цената.До сега не сам ги виждала по козметиките вав всяка козметика ли ги има ? :?

Snuffles
03-08-2009, 20:04
Ми, кристалите са прозрачни. Има ги в аптеките, сигурно и е магазините за козметика, моите бяха около 10 лв но има и по-евтини. Аз си взех голямата опаковка, по-млаките са към 5-6 лв, предполагам. Там някъде. :wink:

111111111
03-08-2009, 20:05
Козметични магазини,а цени всякакви.Има по 6-7 има и над 10 лева. Лично ползвам едни на Christian of Roma и съм доволна :)

elsy
03-08-2009, 20:10
В козметичните магазини има. Мойте са на BioPharma, за 5-6 лева ги взех.

sweetsunshine
03-08-2009, 20:13
Аз си купих едни леко лилавеещи са на цвят,но са термоустоичиви-предпазват косата от сешоари и преси.Косата ми става лъскава и ухае много приятно след като си сложа от тях.Иначе бяха към 12 лева.

sweetsunshine
03-08-2009, 20:23
Ето ги http://www.nelivip.com/index.php?productID=248

Ето и снимка http://www.nelivip.com/products_pictures/DSC_2757.JPG

SoFarSoG00d
03-08-2009, 22:06
Моето мнение е ,че въпросните кристали по никакъв начин не предпазват косата от каквото и да е.

sweetsunshine
03-09-2009, 19:38
Моето мнение е ,че въпросните кристали по никакъв начин не предпазват косата от каквото и да е.aми понякога съм се замисляла дали предпазват,ама честно казано не ми пука,поне ми правят косата блестяща и изглеждаща съвсем без нищо нацъфтяло.И без това използвам достатъчно маски и т.н...

Аз гледах на Л'Ореал някакъв стилизант които предспазва да не се уврежда косата от пресата-в розова опаковка някой да го е използвам и добър ли е ? :)

titinkaa
03-10-2009, 04:36
в козметичните магазини ги има всякакви кристали от наи-евтиния до най-скъпия,аз си взех миналата година и имам още :) ,а между другото кристалите няма мн да ти помогнат ако продължаваш да я съсипваш с тва топирване(косата се накъсва),а от пресата мн бързо цъфти,ако искаш пробвай моя съвет...вземи си маска за коса на Елсев цялата кутийка е жълта тя е за цъфтене и накъсване,слагай и кристалите и виж че ще е по-добре така аз съм се подстригала преди 3 седмици и ползвам тея неща и съм мн доволна,а и косата не ми е гадна да стои на където си иска :)

bebygirl
03-10-2009, 12:32
в козметичните магазини ги има всякакви кристали от наи-евтиния до най-скъпия,аз си взех миналата година и имам още :) ,а между другото кристалите няма мн да ти помогнат ако продължаваш да я съсипваш с тва топирване(косата се накъсва),а от пресата мн бързо цъфти,ако искаш пробвай моя съвет...вземи си маска за коса на Елсев цялата кутийка е жълта тя е за цъфтене и накъсване,слагай и кристалите и виж че ще е по-добре така аз съм се подстригала преди 3 седмици и ползвам тея неща и съм мн доволна,а и косата не ми е гадна да стои на където си иска :)
ne za typirvane ne q typirvam vednaj v meseca nai mn no presi i pqni ...

BoCupycake
03-10-2009, 14:34
Аз нещо,нещо не съм доволна от кристалите за коса,ефект не видях да има... :?

Carmen_Kass
03-10-2009, 17:37
В козметичните магазини има. Мойте са на BioPharma, за 5-6 лева ги взех.

+1

xHARDCANDYx
03-13-2009, 18:33
има ги навсякъде..цените са различни.за ефекта-косата е по-мека и блестяща и предпазва от нацъфтяване :-D

fluffka1
03-13-2009, 19:53
еми да, навсякъде ги има, и според мене са мн хубави тез кристали, и наистина предпазват, аз лично ползвам едни от 8лв, ама не им знам марката :-D

kasidy
03-13-2009, 21:01
Аз се каня да си взема , че и моята коса е дълга и почна да се прецаква ( ползвам само сешоар със студен въздух, ама то и това е достатъчно при тая гадна зима навън) Мен са ми хвалили на BioPharma, но аз като попитах за цената беше нещо от рода на 12-13 ... нз вие къде сте ги намерили по 5-6 лв :shock:

By_YoUr_SiDe
03-14-2009, 15:00
Аз се каня да си взема , че и моята коса е дълга и почна да се прецаква ( ползвам само сешоар със студен въздух, ама то и това е достатъчно при тая гадна зима навън) Мен са ми хвалили на BioPharma, но аз като попитах за цената беше нещо от рода на 12-13 ... нз вие къде сте ги намерили по 5-6 лв :shock:
12-13 e голямата опаковка, а 5-6 малката. Явно са имали само голямата..

kasidy
03-14-2009, 15:43
Така се оказа, аз си взех голяма опаковка днес : ) Пробвала съм и преди, ама нещо тогава ги бях нанасяла грешно ( по цялата коса - глупаче съм :D ) иии нищо не стана и ги хвърлих от яд. :razz: