PDA

View Full Version : Повече от половин година... :(



gren
03-08-2009, 20:10
izvinqvam se za latinicata no na tova PC nqmam kirilica.
dobar we4er,
zaedno sam s priqtelkata mi po4ti 1 godina i polovina no naistina ot pove4e ot polovin godina osaznavam 4e na6ata vrazka trqbva da prikly4i ne za dr ami prosto moite 4uvstva ve4e gi nqma.Predi nqkolko meseca i kazah 4e iskam da se razdelim no tq plaka super mn i me pomoli da se opitame pak...az si znaeh 4e ot tova nqma smisal no nemojeh da i kaja "NE" .Naistina se opitah ili pone taka si mislq....no vijdam 4e nqma smisal... .Postoqnno otlagam s tova da i kaja "neiniq RD da mine....posle moq...." i taka neznam do koga.Naistina priqtelkata mi me obi4a mn ...neveroqtno mn d1rji na men ....i na men ne mi dava sarce da i kaja.Znam 4e kato i kaja nqma da e nasebesi mn vreme.6te prozvu4i mn t1po no ima li variant v koito prosto po otdale4e da q podgotvq...da q nakaram da se ot4yjdi pomalko ot men....ili i az nz kakvo :(

Темите и заглавията трябва да се пишат на кирилица. След 1 април теми на латиница ще бъдат трити без предупреждение.
hottie

elsy
03-08-2009, 20:16
Абе, квото и да направиш, както и да й го поднесеш, все ще я заболи... ама просто няма смисъл да чакаш повече и да се лъжеш и себе си, и нея, така че действай.

cinderella_gugutka
03-08-2009, 20:17
мойта история беше абсолютно същата...само 4е аз съм моми4ето.мога да ти кажа моя кво направи и как се по4увствах-заряза ме най брутално по телефона,блокира ме в скайпа и до там.дори не ме гушна за сбогом.4увствах се ужасно (и все още се 4увствам така).

gren
03-08-2009, 20:19
ne tova nikoga nqma da go napravq...a to4no obratnoto iskam...imenno za da ne se 4ystva gadno...i tolkovava po-malko da q zaboli :( :( :(

yahhooo
03-08-2009, 20:23
Абе изтегли flextype беее. Баси хакерите

VampireGirl666
03-08-2009, 20:26
Колкото повече чакаш,толкова по-лошо става и за двамата...

hottie
03-08-2009, 20:28
Ако я подготвяш, няма никакъв смисъл защото ще се измъчва по-дълго. Най-добрият вариант е да си поговорите очи в очи, да й кажеш как се чувстваш и че държиш на нея, но просто нямаш същите чувства, да я увериш, че ще си останете приятели и може да разчита на теб(ако го искаш де). Накрая да я гушнеш и да си поговорите, било то за връзката ви или за други неща, за да я успокоиш.

gren
03-08-2009, 20:31
tova 6te e idealnoto ste4enie na ne6tata...no az znam 4e tq 6te se razpla4e 6te po4ne da mi kazva kak iska da e s men....kolko mn me obi4a...i 100% pak 6te mi kaje 4e iska da se opitame pak da sme zaedno...no tozi pat opredeleno znam 4e nqma smis1l.... :(

cinderella_gugutka
03-08-2009, 20:33
ем тогава ще спреш да я прегръщаш и целуваш по същия на4ин-отдръпни се от нея.тя няма на4ин да не го усети и да продължи да иска да е с теб.

hottie
03-08-2009, 20:39
tova 6te e idealnoto ste4enie na ne6tata...no az znam 4e tq 6te se razpla4e 6te po4ne da mi kazva kak iska da e s men....kolko mn me obi4a...i 100% pak 6te mi kaje 4e iska da se opitame pak da sme zaedno...no tozi pat opredeleno znam 4e nqma smis1l.... :(

Да, но един трябва да се вразуми и да е силен и затова се опитай това да си ти. Каквото и да ти каже, очевидно няма смисъл да сте заедно. Така само ще се измъчвате и двамата.

gren
03-08-2009, 20:55
predi okolo 5min mi prati SMS :"samo da znae6 kolko mn te obi4am,sry 4e pak te pritesnqvam" tova nakraq na SMS e poneje az vse i vikam 4e mi call po 100 pati i mi pra6ta po 100 SMS...i tova go pravq s cel da se otdapna ot neq... :(

Jumbie483
03-08-2009, 20:58
Колкото повече изчакваш, толкова повече ще я боли след това.
Просто и кажи, че не може да се получи.. НО в никакъв случай не я моли просто да си останете приятели.. Щом те обича, значи никога няма да те погледне с просто приятелски чувства. Кажи и, че всичко е приключило и страшно много съжаляваш..

citygirl
03-08-2009, 21:02
Ако я подготвяш, няма никакъв смисъл защото ще се измъчва по-дълго. Най-добрият вариант е да си поговорите очи в очи, да й кажеш как се чувстваш и че държиш на нея, но просто нямаш същите чувства, да я увериш, че ще си останете приятели и може да разчита на теб(ако го искаш де). Накрая да я гушнеш и да си поговорите, било то за връзката ви или за други неща, за да я успокоиш.

Напълно съм съгласна :)

dragonfly92
03-08-2009, 23:10
Ако я подготвяш, няма никакъв смисъл защото ще се измъчва по-дълго. Най-добрият вариант е да си поговорите очи в очи, да й кажеш как се чувстваш и че държиш на нея, но просто нямаш същите чувства, да я увериш, че ще си останете приятели и може да разчита на теб(ако го искаш де). Накрая да я гушнеш и да си поговорите, било то за връзката ви или за други неща, за да я успокоиш. това наистина е най-добрия вариант , но аз смятам че тя би трябвало да е усетила накаде вървят нещтата и няма да й е "като гръм от ясно небе" , но недей да чакаш,повече само ще стане по-лошо :( Успех :)

Pliok0019
03-08-2009, 23:13
Няма как да не я заболи. Просто прекрати връзката. Щом усещаш, че не я обичаш и че няма смисъл...няма как да продължите заедно.

Кажи й го директно, без да овърташ. След това бъди твърд и недей да се поддаваш под молби или обещания.

bloodylips
03-09-2009, 06:37
според мен просто трябва да й го кажеш така или иначе ще ти се наложи но тия неща по скайп или по телефона са мн по гадни така че просто трябва да и го кажеш да ще и стане гадно няма как нооо когато и да го кажеш пак ще и е гадно :(

bloodylips
03-09-2009, 06:37
според мен просто трябва да й го кажеш така или иначе ще ти се наложи но тия неща по скайп или по телефона са мн по гадни така че просто трябва да и го кажеш да ще и стане гадно няма как нооо когато и да го кажеш пак ще и е гадно :(

Krasencety
03-09-2009, 11:48
И мен бившия ме заряза много брутално и май още не съм го преживяла съвсем... :( Та според мен най-добре говорете.. Няма как да не я заболи.. :(

sadsad
03-09-2009, 12:01
Ако я подготвяш, няма никакъв смисъл защото ще се измъчва по-дълго. Най-добрият вариант е да си поговорите очи в очи, да й кажеш как се чувстваш и че държиш на нея, но просто нямаш същите чувства, да я увериш, че ще си останете приятели и може да разчита на теб(ако го искаш де). Накрая да я гушнеш и да си поговорите, било то за връзката ви или за други неща, за да я успокоиш.
+1 Остави я после да си каже каквото има, да поговори с теб, остави я поне да си поплаче в теб.

sugarbaby_
03-09-2009, 12:09
Единствения вариант е да седнете и да си поговорите
кажи й как се чувстваш , че вече не изпитваш към нея нищо
и се опитай да й обясниш , че ако продължите да сте заедно при тези обстоятелства и двамата ще страдате и само ще си губите времето... нещата ще се влошават все повече и повече и накрая ще съжалявате , че се познавате ...
По-добре събери сили и й го кажи , за да не се нараните взаимно ...

marjesa
03-09-2009, 12:16
neveroqtno mn d1rji na men ....i na men ne mi dava sarce da i kaja.Znam 4e kato i kaja nqma da e nasebesi mn vreme.6te prozvu4i mn t1po no ima li variant v koito prosto po otdale4e da q podgotvq...da q nakaram da se ot4yjdi pomalko ot men....ili i az nz kakvo :(


.... мишкарски истории :x

Jeannie
03-09-2009, 13:03
Знаеш ли колко повече ще я боли после, когато разбере, че си бил насила с нея ?! Знаеш ли какво е да знаеш, че някой е бил по навик или от съжаление с теб... Щом мислиш и си сигурен в това, което чувстваш просто и кажи, но не го прави по скайп или телефона... За цялото това време, което сте били заедно и най-вероятно преживяли доста неща мисля че заслужава поне "добър край", не че има такъв де... Но мисля че ме разбра ...