PDA

View Full Version : Тошето най-добре си го каза (Канада)



LudoMlado
03-09-2009, 01:49
http://www.youtube.com/watch?v=NA8D92y9WKs&feature=related :D

Darkkiss
03-09-2009, 01:51
http://www.youtube.com/watch?v=NA8D92y9WKs&feature=related :D

виждам че си от скоро
но не ти харесва

споко.... скоро ще почнеш да мислиш като тях
и няма да ти дреме...

LudoMlado
03-09-2009, 04:50
От скоро скоро 5 години брат, кво лошо има в тва че в БГ си ми е най-кеф :grin:

aaasdfghjklll
03-09-2009, 20:22
Ама ЛудоМладо последно на тебе харесва ли ти или не ти харесва в Канада? Нещо си противоречиш ми се вижда...

LudoMlado
03-09-2009, 22:07
Че ми е кеф кеф ми е, обаче в БГ винаги си е най-добре. Аз съм тука само за кинтите, друга работа тука нямам.

Darkkiss
03-09-2009, 22:24
Че ми е кеф кеф ми е, обаче в БГ винаги си е най-добре. Аз съм тука само за кинтите, друга работа тука нямам.

лелей
ма ти и 1 кинти зимаш....

LudoMlado
03-09-2009, 22:35
Пич бачкам мъча се собствен бизнес да въртя, живея сам и гледам да помагам на майка ми. Тебе къв ти е проблема не мога да разбера. Кат ти е по кеф в Канада стой си там, аз българин съм се родил и българин ше си остана.

Btw, на 18 съм ако се чудиш. Дай да видиме ти кво правиш с твоя живот та си толкоз над нещата.

Darkkiss
03-09-2009, 22:41
Пич бачкам мъча се собствен бизнес да въртя, живея сам и гледам да помагам на майка ми. Тебе къв ти е проблема не мога да разбера. Кат ти е по кеф в Канада стой си там, аз българин съм се родил и българин ше си остана.

Btw, на 18 съм ако се чудиш. Дай да видиме ти кво правиш с твоя живот та си толкоз над нещата.
да съм ти казал че ми е по кеф ???
от къде си извади тея глупости

1. Всички говеда мразят Европеиците и по законите на 18 години не можеш да праиш бизнес
2. на 18 няма дори кой да те погледне на сериозно
3. на 18 години хората са първа година в Уни
4. на 18 години ако работиш по 8 часа на ден макс 1500 кинта да искарваш на месец

ако си в малко градче едностаина квартира е 800 кинта
а ако си в по голям е около 1300-400 (за по голям смятам Торонто)

много ми е инт как така го направи с тея 1500 кинта да говориш че бачкаш за пари
и по думите ти съдя че дори това не правиш

благодаря но не си познал кой да лъжеш...

бтв аз май забраих за колата че застраховката ти е мин 200 кинта на месец
и че трябва нещо да ядеш
а майка ти кво прави ?
в wal mart или zhers ???
и там зимат толкова
елелей напрао неам думи с 3000 на месец как живееш....

и ако случайно си избрал да ходиш в унив или колеж още ~ 5 000 - 10 000 на година ако не живееш в общежитие

абе да продължавам ли... ?

LudoMlado
03-09-2009, 22:52
Пич ти кви простотии говориш. Бизнес всеки може да направи, проучи малко и виж. На 18 години явно може да ме погледнат сериозно щом аз имам сериозни клиенти и партнъори. Не всеки е богаташче та да почне университет от 18. Мн хора бачкат преди да почнат университет, а тва ако кажеш че не е така е па направо :lol: .

Плащам 800 долара на месец за апартамента, брат ми живее с мен в момента. Бачкам според зависи, главно си гледам бизнеса и пак ми стигат кинтите.

Виж за съжаление не съм се родил в богато семейство като тебе та ми е по-трудно на мен, не виждам на тебе къв ти е проблема и за кво ми спориш за тия работи.

Майка ми и баща ми са в БГ в момента щотото половината семейство почина. Смешно ли ти е още?

Още не съм почнал университет ни колеж поради тая причина че кинти трябват.

Кефи се брат, по-богат си от мене, а аз пак все някак свързвам двата края и гледам да съм с вдигната глава :D

И да ти кажа чесно знаеш ли колко ме боли дали ми вярваш или не. Имам си приятелите, семеиството и т.н. тяхното мнение е важно не твойто.

Айде успех, че тряа да се занимавам с измисления бизнес :D

Darkkiss
03-09-2009, 22:57
Пич ти кви простотии говориш. Бизнес всеки може да направи, проучи малко и виж. На 18 години явно може да ме погледнат сериозно щом аз имам сериозни клиенти и партнъори. Не всеки е богаташче та да почне университет от 18. Мн хора бачкат преди да почнат университет, а тва ако кажеш че не е така е па направо :lol: .

Плащам 800 долара на месец за апартамента, брат ми живее с мен в момента. Бачкам според зависи, главно си гледам бизнеса и пак ми стигат кинтите.

Виж за съжаление не съм се родил в богато семейство като тебе та ми е по-трудно на мен, не виждам на тебе къв ти е проблема и за кво ми спориш за тия работи.

Майка ми и баща ми са в БГ в момента щотото половината семейство почина. Смешно ли ти е още?

Още не съм почнал университет ни колеж поради тая причина че кинти трябват.

Кефи се брат, по-богат си от мене, а аз пак все някак свързвам двата края и гледам да съм с вдигната глава :D

И да ти кажа чесно знаеш ли колко ме боли дали ми вярваш или не. Имам си приятелите, семеиството и т.н. тяхното мнение е важно не твойто.

Айде успех, че тряа да се занимавам с измисления бизнес :D

мммм интерестно
в момента е 7:55
ти кво свирки ли правиш ???

по въпроса с бизнеса ти лъжеш....

по въпроса за унита да си чувал за програмата ASAP ????
това е безлихвен кредит който ти плаща образованието
ако беше там дори от 3 месеца щеше да го знаеш

с семеиството ти, ти как си заминал сам ???
това не може да стане
ако си refuge скоро ще те изхвърлят (ако въобще си там) защото България е в ЕС

спора с тебе
защото говориш глупости и само лъжеш
мразя когато хората лъжат...

LudoMlado
03-09-2009, 23:02
И я кажи как лъжа? Ти нали се сещаш че ако почна университет не мога да бачкам достатъчно. Аз не мога да те разбера ти по-рождение ли си бавен или кво. Казах ти от 5 години съм в Канада, тамън ми стана готов паспорта. Друг избор нямам тряа да изкарвам кинти са аз.

Нали в Торонто беше? Я дай да си направиме среща някой път да видиме лъжа ли или не.

Кво те е яд толкова тебе че се опитвам да си живея живота като хората.

Млъкни малко че вече смешен ставаш. Противоречиш ми на всичко което кажа без грам да знеш, бизнеса е Import/Export, виж кво е и май ше се светнеш за кво става дума.

Иначе кат толкоз не вярваш на тва което правя аз я дай да те видиме тебе ти кво правиш с твоя живот.

Мама и тате те издържат нали?

Darkkiss
03-09-2009, 23:07
И я кажи как лъжа? Ти нали се сещаш че ако почна университет не мога да бачкам достатъчно. Аз не мога да те разбера ти по-рождение ли си бавен или кво. Казах ти от 5 години съм в Канада, тамън ми стана готов паспорта. Друг избор нямам тряа да изкарвам кинти са аз.

Нали в Торонто беше? Я дай да си направиме среща някой път да видиме лъжа ли или не.

Кво те е яд толкова тебе че се опитвам да си живея живота като хората.

Млъкни малко че вече смешен ставаш. Противоречиш ми на всичко което кажа без грам да знеш, бизнеса е Import/Export, виж кво е и май ше се светнеш за кво става дума.

Иначе кат толкоз не вярваш на тва което правя аз я дай да те видиме тебе ти кво правиш с твоя живот.

Мама и тате те издържат нали?

знам какво е това
все пак уча икономика...

ще се видиме някой ден
нямаш проблем
но ти нали си много зает с бачкането бе ?
кво стана....

няма ти давам акъл как да работиш и да учиш по 1 време щот знам че е трудно но ще ти кажа че с тоя бизнес 100% лъжеш...

и парите не са ти достатъчно...

особено са като има криза и всички почват се кефат на обама щот очакват да ги спаси а то обратното ГМ почти фалира...

супер смешен съм... нямам думи.... щом ти казвам че лъжеш
но така можем да продължим до утре да ме нападаш...

вместо като има 5-6 Българина да се оважаме то те ме нападат
после що ви псувам като ви видя на някой паркинг...

LudoMlado
03-09-2009, 23:23
Пич мое да е трудно са обаче аз колко години вече го минавам тва, нема да позволя да ме срине са тая криза.

Българи тука много има, и мн се уважаваме. Ти ми спориш за глупости както спориш и с всички други и аз не мога да разбера що. Ти си тоя дето напада не аз, аз просто ти обяснявам как стоят нещата.

Иначе споко, за тебе време ше има.

Като учиш икономика знаеш че високо качество на ниска цена в големи количества си е далавера както и да го погледнеш. Ако се инересуваш какво точно, дрехи/колани/дамски чанти кво ли не.

Примерно взимам колани на по 2.50 от БГ и ги продавам на по 20-40 долара тука, чанти за по 10 лева са стигали до 180 долара. Кинти има, стига човек да е умен и разумен.

Аз изобщо не мога да разбера и за кво спориш за тия работи с мене, мене за кво ми е да лъжа на някъв рандъм форум. Казвам си го така както си е,няма смисъл да те лъжа на 30 мин си от мене. Ако лъжа ти си на половин час от мене, като нищо можеш да докажеш че лъжа ако е така.

Истината ти казвам ако искаш вярвай, повече няма смисал да спориме. Кефа се мн на българите в Канада, за кво с тебе трябва да спориме за тия простотии.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2009, 13:51
sorry ама за кфо друго да си тук..? за образование? дет сиг 70% са тоолкова зле че в 10 клас не могат да сметнат на колко е равно 2(х+3) ?!?! или за момичетата тук дет нито се поддържат нито им пука с колко космарлъци по краката ще ходят... за природата ли да си тук ? дет сами си я замърсяват с всичките тези фабрики .. или за да си направиш приятели което е адски трудно понеже има всякакви народности около теб и всеки е с някакви супер различни разбирания от твоите.. подкрепям те.. няма кфо др да търсиш тук освен пари.. щот за малкото работа която вършиш ти плащат сиг 2 пъти повече отколкото в бг за същата работа.. :)