PDA

View Full Version : Поредното разочарование..любов и след това омраза..



divanetyyy
03-09-2009, 07:50
С Него тръгнахме точно в началото на годината..2ри януари.Момчето beshe tochno,mn хора са ми разказвали колко мн е изстрадал,колко мн са го наранявали..Помислих си ,,че ми е сродна душа в това отношение..Личеше си по всичко,че момчето има нужда от любов,и аз се реших да му я дам..В момента сме заедно от 2 месеца и нещо.През това време аз му дадох най-скъпото у себе си-девствеността си,не само душата,а и тялото ми..Страшно мн се привързах към него..нормално-той ми е първият.И колкото и да съм/бях влюбена в него,все нещо в мен нашепваш,че има нещо нередно.Помислих си,че си внушавам и че просто изпитвам страх да не ме наранят отново..Накрая,колкото и силен човек да съм,му отдадох цялото си доверие с риск да бъда наранена.Естествено..вчера бях на рожденния му ден с голяма компания от негови фрс.Когато за малко с трима от тях(момиче и две момчета) останахме насаме..Едното момче ми е супер добър приятел,но е такъв и на гаджето ми..Ужким де.Той от отдавна вижда за какви неща се караме с гаджето ми и ми прави скришом намеци да го премахна..че не си струва да се тормозя заради него..Но аз си траех и си траех..До вчера..Едно момче от неговата компания ми разказа доста обширно какво прави гаджето ми пред бившето му даскало..Ужким отива да се види с приятелите му-да,това е вярно,но сред тях има и приятелки..Има момиче там,за което знам,че тя го харесва,той ми беше казал..И тя постоянно ме гледа,ама нонстоп..След това вчера това момче ми разказва съвсем друго нещо-че гаджето ми ми говори зад гърба,че съм тъпа,т.н.,и че ужким ходи и с тва момиче,където го харесва..Тя знае,че той ходи с мен,а въпреки това се е съгласила да е втората..Може ли човек да няма капка достойнство..И докато мен ме няма,той обръщал внимание на нея..Когато аз съм там,той моментално спирал да общува с нея,за да може да обръща внимание на мен,и я заебавал..Това ми падна като грам от ясно небе вчера..На всичкото отгоре тоя моя приятел ми сподели нещо,но му обещах да не издавам,че той ми го е казал-че тези дни гаджето ми се питало какво да направи,за да може аз да го скъсам,защото той мен не искал да ме къса..Нещо съм почнала да го нервя,и се чудил за начин..Но ми казаха да си мълча..Така и ще направя..От вчера взех да се държа мн странно с него,и той сега се чуди какво ми има..Странното е това,че той се държи по същия любвеобилен начин,без да ми показва въобще,че иска да се разделим..Аз взех да му правя някакви намеци за това момиче,но той като че ли не се усеща..А аз се питам толкова ли сам хлътнала по него,че взех да се чудя нещо..Дали пак това,което ми разказват е истина..?Ами ако просто искат другото момиче да тръгне с него,а аз да се оттегля..Както и да е,вече имам като съюзници тези две момчета и момичето..което ми е приятелка..С тях ще разнищим случая..Казах на единия,който е в неговата компания когато види,че двамата се целуват,да ми ги снима,за да видя с очите си..или да ги izненадам някой път в некое кафе с тяхна помощ..Кофтито е едно-не само,че съм се привързала адски мн към него,ами и..Когато не е до мен,изпитвам към него чиста и искрена омраза,но когато е до мен..Когато ми говори толкова мили и нежни думи..Знам,че са лъжи и въпреки това се размеквам страшно мн..И нз дали ще мога да го преодолея..Но все пак не знам как да постъпя,кажете вие какво мислите..То тази тема като че ли беше повече да си излея душата,но ще ми е от полза,ако чуя и вашето мнение :)

dimitar_ak
03-09-2009, 08:06
Отмъщението е глупаво. Просто се оттегли. Далеч по неприятно е да види, че си щастлива и без него.

jenichka
03-09-2009, 08:13
Отмъщението е глупаво. Просто се оттегли. Далеч по неприятно е да види, че си щастлива и без него.
+1

jotitu
03-09-2009, 08:34
Омразата оправи хората грозни... не се принизявай по същия начин

Re5peC7
03-09-2009, 08:41
Първо от къде си сигурна, че това не са лъжи само и само да стане на тяхното? След това преди да се убедиш сама, че това момче те предава зад гърба ти, не прави глупости и не взимай пребързани решения. На тоя свят приятели няма има само вечни интереси. Виж как стоят нещата, ако трябва поговори с приятеля си. А за отмъщението...ако искаш да паднеш на нивото на някои хора го направи, иначе можеш да го оставиш да се мъчи сам..

MoHuTo
03-09-2009, 09:03
Моя съвет е да не предприемаш нищо, преди да си се убедила с очите си, че това, което ти казват е истина, защото не можеш да бъдеш сигурна дали просто не помагат на другото момиче.

VerryBerry
03-09-2009, 10:47
Имам чувството,че се опитват да ви разделят.Най-добре му кажи това което са ти казали да не казваш и разбери къде е истината.А вече ако наистина нещата отиват към своя край,по-добре не се унижавай да отмъщаваш-не си струва а и е глупаво.Стискам палци обаче всичко да се размине! :-)

Blab
03-09-2009, 10:53
"Заедно" сте, ама не говорите помежду си, така ли?
Интересно...

GossipGirl89
03-09-2009, 10:58
Моят съвет е да не се хвърляш така веднага на първото нещо, което са ти казали... Напълно възможно е да са на страната на другата девойка затова по-добре не предприемай никакви действия докато с очите си ни видиш, че казват истината ;)

Cellmate
03-09-2009, 11:21
Revenge! Не трябва да си парцал щото ше земе да реши пак да се гаври.

sadsad
03-09-2009, 11:30
Направи се на ударена и когато сте заедно просто го питай "Имаш ли да ми казваш нещо? Защото аз видях нещо, за което не знаех." Тогава иска не иска все ще разбереш. Ако започне да ти се обяснява "Ама аз такова...не е каквото си мислиш..", тогава му кажи "Аз просто те проверявах, но явно наистина има нещо." И си тръгни. Вероятно ще ти е трудно, но ..иначе не отмъщавай.

LittlePrincess
03-09-2009, 11:33
Аз лично никога не съм отмъщавала за каквото и да е , просто мисля, че няма никакъв смисъл от такива нерви. Просто го махни, но преди това се увери дали е истина всичко това. Може да направиш и както каза sadsad - идеята е много добра ; ))

Punisherrr
03-09-2009, 11:35
Моя съвет е да не предприемаш нищо, преди да си се убедила с очите си, че това, което ти казват е истина, защото не можеш да бъдеш сигурна дали просто не помагат на другото момиче.

cinderella_gugutka
03-09-2009, 11:50
Моя съвет е да не предприемаш нищо, преди да си се убедила с очите си, че това, което ти казват е истина, защото не можеш да бъдеш сигурна дали просто не помагат на другото момиче. +
ако се окаже 4е е вярно подкреопям отмъщението

vlubeno_momi4e***
03-09-2009, 11:50
Ако след всичко което сте имали по между си, наистина се занимава с другата девойка.. е много жалък човек!! Но и аз мисля,че не трябва да предприемаш нищо прибързано,защо може и да те лъжат! Идеята на sadsad е наистина много добра - изпробвай я. ;]

gLypChenCee
03-09-2009, 11:55
И като му отмастиш к`во? :? Повечето мъжки индивиди са безчуствени .. И едва ли нещо ще ги нарани.. :)

NaNa_SladuRana
03-09-2009, 16:30
Отмъщение?Омраза?Болка? Остави го :?

Leopardess
03-09-2009, 20:11
Според мен е най-добре да не му го връщаш - рано или късно ще си намери майстора или живота ще му натрие носа яко - бъди сигурна.
И не бъди толкова наивна.Помни, че хората могат да бъдат жестоки.Не плащай тази цена със сърцето си. ;)

Whyniser
03-09-2009, 20:27
Не питаш приятела си...

dragonfly92
03-09-2009, 20:55
добре де аз едно не разбирам как може да имаш връзка с някой и да не си говорите?хрумвало ли ти е просто да го попиташ, да обсъдите проблема и да стигнеш до истината без конспирации и таини заговори ? :? Повярваи ми много по-лесно е. и ако искаш да имаш истинска сериозна връзка това е начина. Затова имаме усти - за да говорим.

DeathRogue
03-09-2009, 21:39
Kakto kazva Kralq na rapa "Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy" ;] ne mu otmu6tavai..ima6 2 varianta - da govori6 s nego o4i v o4i,da mu kaje6 kakvo si do4ula i da ti kaje istinata (ako e putio 6e te izluje) ,a 2riq variant-kusai go bez otmu6teniq i takiva gluposti..da znae6,4e vsi4ko se vru6ta na toq svqt ;]

hooliganka89
03-09-2009, 22:12
Да се отмъщава е тъпо,а и накрая в повечето случай не доставя очакваното удоволствие.Даже напротив.

Slawi92
03-10-2009, 05:13
samo edno ne go mrazi!! Zashtoto e dolno da mrazish chovek koito si do skoro si obichal!!!

colymoly
03-10-2009, 05:20
зарежи, го тоя и си намери някой който да те обича, да се спука от яд, че е нещастник да те изпусне :o

divanetyyy
03-10-2009, 16:40
Общо взето нещата се развиха така:Вчера гаджето ми дойде до нас,и ме викна да говорим..Без да съм му казала нищо по въпроса..Той взе да ми разказва как снощи се е усетил,че има нещо заради държанието ми,познавал ме мн добре,обаче решил да си замълчи до следващия ден..Събрал всичките хора от рожденния му ден на едно място,и те си изпяли истината..Кой какво е бил говорил..Общо взето гаджето ми знаеше всичко..Обясни ми,че никога не е ходил с това момиче,но тя постоянно му казвала,че го обича,и не искал да и разбива сърцето още от малка..бла бла..щото тя наистина е малка..6ти клас..И така..каза,че още малко ще потърпи това положение,и ми изтърси нещо,което..доста ме нарани.. Че не можел да избере между мен и нея..Можело мен да ме обича безкрайно много,а нея да е харесва съвсем малко,и пак нямало да може да избере..Наясно съм..Че тва са пълни лайна,които ми ги говори..И все пак отново се самнявам дали двамата не се целуват зад гърба ми,защото най-добрия му приятел днес пак ми ги говори някакви..И сам раздвоена-дали иска да ни разделим или ми говори истини..И вече се ядосвам супер мнoгoооо :x :x :?

Leopardess
03-19-2009, 20:27
Общо взето нещата се развиха така:Вчера гаджето ми дойде до нас,и ме викна да говорим..Без да съм му казала нищо по въпроса..Той взе да ми разказва как снощи се е усетил,че има нещо заради държанието ми,познавал ме мн добре,обаче решил да си замълчи до следващия ден..Събрал всичките хора от рожденния му ден на едно място,и те си изпяли истината..Кой какво е бил говорил..Общо взето гаджето ми знаеше всичко..Обясни ми,че никога не е ходил с това момиче,но тя постоянно му казвала,че го обича,и не искал да и разбива сърцето още от малка..бла бла..щото тя наистина е малка..6ти клас..И така..каза,че още малко ще потърпи това положение,и ми изтърси нещо,което..доста ме нарани.. Че не можел да избере между мен и нея..Можело мен да ме обича безкрайно много,а нея да е харесва съвсем малко,и пак нямало да може да избере..Наясно съм..Че тва са пълни лайна,които ми ги говори..И все пак отново се самнявам дали двамата не се целуват зад гърба ми,защото най-добрия му приятел днес пак ми ги говори някакви..И сам раздвоена-дали иска да ни разделим или ми говори истини..И вече се ядосвам супер мнoгoооо :x :x :?

Аз ако бях в твоето положение, изобщо нямаше да се занимавам с него!
Мисля, че е съвсем възможно да си играе с теб. :?
Залагаш ли си чувствата на този човек?!Би ли страдала заради него?
Не знам ... аз не бих си причинила това :?

Но изборът си е твой!