PDA

View Full Version : относно кола маска



ligli4kaa
03-09-2009, 12:06
такааам.. имам въпрос :? какви са шансовете при кола маска да ми изгорят кожата? мн от вас ходят и бихте ли казали дали Ви се е случвало да ви изгорят? и отговори като "не" също ще са ми от полза :) благодаря предварително :P

MaLty
03-09-2009, 12:30
Ем ако човека който ти прави кола маската си знае работата си мисля че няма шанс.Не съм ходила на кола маска немога да ти кажа със сигурност. :)

galu6a
03-09-2009, 12:33
аз си правя така ва на мустачките и то сама в къщи и не съм забелязала да ми изгаря кожата :)

GerYy
03-09-2009, 13:26
Не

CaribbeanGirl
03-10-2009, 14:04
Не съм си правила кола маска, но предполагам, че ако отидеш на козметик едва ли ще имаш проблеми след това :)

sweetsunshine
03-10-2009, 14:07
Не съм се изгаряла досега,да се надяваме да е така и за напред :)

ira90
03-10-2009, 14:50
такааам.. имам въпрос :? какви са шансовете при кола маска да ми изгорят кожата? мн от вас ходят и бихте ли казали дали Ви се е случвало да ви изгорят? и отговори като "не" също ще са ми от полза :) благодаря предварително :P

Ами зависи ако козметичката ти сложи много топла (гореща) кола няма как да не ти изгори кожата, но тя пропринцип те пита поносимо ли е или не ............ слава богу на мен до сега не ми се е случвало, дано и да не се случва :)

st1ka
03-10-2009, 15:24
..

opaaaaaaaaaaaa
03-10-2009, 15:42
ако не искаш да имаш ходене до пирогов не опитвай 8)

scanadal
03-10-2009, 17:15
Никога не са ме изгаряли от кола маска.Мисля,че самият уред чрез който се поддържа колата топла поддържа една и съща температура и няма как да я загрее повече и да се стигне до изгаряне :-o

Mihailova
03-10-2009, 18:17
Разбирам те какво имаш предвит. Преди 10 години някъде кола маската е била толкова гореща , че чак е изгаряла кожата , правела е рани , но сега нещата са различни , особено ако я правиш при козметик. Премахва косъмчетата с корените / не накъсва , като епилатор / , след редовна употреба , косъмчетата оредяват и човек се чувства по-комфортно. А и ти остава повече време за себе си - вместо през ден в банята със самобръсначката - веднъж месечно с козметичката.

_princess_
03-11-2009, 10:29
Да, мен са ме изгаряли веднъж и беше адски болезнено после. Цяла вечер се мажеш с дефламоли, пантеноли и след два дни мястото се олющи :( оттогава не съм ходила при чудовището, което ми причини това.

ligli4kaa
03-11-2009, 21:01
Да, мен са ме изгаряли веднъж и беше адски болезнено после. Цяла вечер се мажеш с дефламоли, пантеноли и след два дни мястото се олющи :( оттогава не съм ходила при чудовището, което ми причини това.

ужас... а остана ли белег, спомен.. нещо на мястото :?

hahavteen
03-11-2009, 22:40
А аз да питам нещо друго не е ли некомфортно докато чакате космите да израстнат достатаъчно (особено по интимните част)? Знам че трябва да са дълги няколко милиметра за да захване... И още не
нещо - и космите по срамните устни ли си махате при козметик? :-o

Mihailova
03-12-2009, 07:57
А аз да питам нещо друго не е ли некомфортно докато чакате космите да израстнат достатаъчно (особено по интимните част)? Знам че трябва да са дълги няколко милиметра за да захване... И още не
нещо - и космите по срамните устни ли си махате при козметик? :-o
При мен няма никакъв дискомфорт - нито ме сърби , като при бръснене - напротив , кожата ми е спокойна. Сега си оставям малка прическа , но преди съм си махала абсолютно всичко , със срамните устни.

Jesus
03-12-2009, 15:53
впечатляващо 5 на 25 :? а само 1 човек е споделил как е станало, това е доста плашещо :(

Swinkenhoffer
03-12-2009, 16:19
Е трябва да е ебати идиотката, за да те изгори с кола маска... мойта, а сигурно и другите, имат нещо като машинка, която затопля и даже е доста приятно да те мажат.. едно топличко такова. :D

_princess_
03-27-2009, 18:49
Да, мен са ме изгаряли веднъж и беше адски болезнено после. Цяла вечер се мажеш с дефламоли, пантеноли и след два дни мястото се олющи :( оттогава не съм ходила при чудовището, което ми причини това.

ужас... а остана ли белег, спомен.. нещо на мястото :?

Белези не. Само се олющи едно хубаво след 2 дни. Но определено си беше кофти тръпка.

_princess_
03-27-2009, 18:56
А аз да питам нещо друго не е ли некомфортно докато чакате космите да израстнат достатаъчно (особено по интимните част)? Знам че трябва да са дълги няколко милиметра за да захване... И още не
нещо - и космите по срамните устни ли си махате при козметик? :-o

Когато започват да избиват моментът винаги съвпада й с месечното ми неразположение, така че дискомфорта е налице отвсякъде :) А за втория въпрос - да, и там при козметик. Макар че от известно време се научих сама да си върша работата.

Converse333
03-27-2009, 19:03
Как да те изгорят бе...Ти у ред ли си :D
Хората си знаят работата.Аз ходя само на кола маска,не рискувам вкъщи.И свикнах.В началото боли,но после се свиква. :)